Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40351) gergo0328 válasza boogie84 (#40322) üzenetére


gergo0328
senior tag

itt lesz a közvetítés:[link]

(#40352) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Melyik a legjobb kezdő shoti? Egyenlőre van DAO,az a valamilyen félautomata,meg 870mcs.

(#40353) ProciVettel válasza bul07 (#40350) üzenetére


ProciVettel
tag

"Második előtt is volt egy 10másodperces kép fagyásom de akkor még tovább ment majd szó szerint kék halál , kék képernyő valami hibaüzenettel de nem volt időm jól megnézni mert egyből újraindult"

Ez tuti nem a játék hibája még TDR gyanúsnak hangzik.. tehát videokártya.. de bármi okozhatja ami instabil.

(#40355) kmisi99 válasza HollyBoni (#40352) üzenetére


kmisi99
addikt

870mcs az nagyon jó. Az egyik legjobb. Kb 5 méterről már halálos egy lövés vele ha zoomolsz is.

[ Szerkesztve ]

(#40356) Laraxior válasza gergo0328 (#40351) üzenetére


Laraxior
titán

ezt meglesem :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40357) HollyBoni válasza kmisi99 (#40355) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tényleg nem rossz! Nem értem ezt az újratöltést,elsőre berak egy lövedéket aztán megfordítja a shotit és elkezd pakolni..

(#40358) Dantenero72 válasza HollyBoni (#40357) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Csak ha üresre lövöd a fegyót,olyankor rögtön a chamberbe rakja a töltényt (nem kell felpumpálni lövés elött),aztan rakja be a többit a "tárjába",amiket a felpumpalasokkal helyez be a chamberbe ahonnan kilovi a fegyo a töltényt. Legalabbis aszhem így müködik. :D
ui.: Bár aszhem ahoz hogy ott betudd rakni a töltényt hátra kell huzni a shotit aztan előre,szal mégis felkell akkor huzni csak mar töltés közben csinalod.

[ Szerkesztve ]

(#40359) boogie84 válasza gergo0328 (#40351) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi, kíváncsi vagyok hogy játszanak a komoly emberek. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40360) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Profi a gyerek --> [link]
...kis köcsög

[ Szerkesztve ]

(#40361) HollyBoni válasza Zoli1222 (#40360) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezt nem értem.. 100% pontosságnál az összes golyó találatot ér,nem? Oké,aimbot. Na de 124%?!?!?!?!??! Csak én vagyok nagyon hülye és nem értem? :DDD

Szerk.: Jaaa,most már értem. Akkor tényleg profi a gyerek!

[ Szerkesztve ]

(#40362) H.Ezredes válasza Zoli1222 (#40360) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ütnéd te is mi... :DDD

(#40361) HollyBoni

Amikor egy golyóval több embert találsz el...

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40363) Laraxior válasza HollyBoni (#40361) üzenetére


Laraxior
titán

Biztos lőttél már olyat hogy egy golyó két kill :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40364) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hol tudom megnézni melyik fegyver hány pontnál,illetve ha olyan akkor hanyas szinten oldható fel?

(#40365) M3oH válasza HollyBoni (#40364) üzenetére


M3oH
addikt

Weaponstatsnal, oldalt. HA foleviszed az egeret kiirja.

(#40366) Bazzzs válasza HollyBoni (#40364) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha rámész a statisztikát tartalmazó oldalra, akkor a második fülre (Weapons) kattints. Ott jobb oldalt kasztonként látni fogod, hogy melyik fegyverek vannak már meg, illetve melyikek nem. Ha valamelyik fegyver fölé viszed az egeret, akkor kiírja, hogy mennyi kell még hozzá.

Például:

600 / 1000 Assault Score vagy Reach rank 4

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#40367) boogie84 válasza gergo0328 (#40351) üzenetére


boogie84
veterán

Regelni kell a honlapra h tudjam nézni a közvetítést?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40368) HollyBoni válasza M3oH (#40365) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én magára a fegyverre gondolok! :K

Bazzs: Köszi,meg van! :R

El kéne kezdenem Coop-ozni. :O

[ Szerkesztve ]

(#40369) Laraxior válasza boogie84 (#40367) üzenetére


Laraxior
titán

Én is nézném, de nem látok semmit... :B

regeltem.. van video.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40370) boogie84 válasza Laraxior (#40369) üzenetére


boogie84
veterán

Most most!! :C

Alakul...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40371) HollyBoni válasza Laraxior (#40369) üzenetére


HollyBoni
veterán

Gondolom még nem kezdték el. Azt írták,hogy maximum fél órás késés lesz technikai okok miatt.

Szerk.: Én nem vagyok regelve,de látnám a közvetítést de azt írja stream not found. Neked már megy?

[ Szerkesztve ]

(#40372) Laraxior válasza HollyBoni (#40371) üzenetére


Laraxior
titán

:B akkor az addig jött be amíg regeltem... :D Én is itt vagyok :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40373) HollyBoni válasza Laraxior (#40372) üzenetére


HollyBoni
veterán

Meeeegy. :K Bár szaggat,és a minőség is rossz..

[ Szerkesztve ]

(#40374) - = Zk = - válasza Laraxior (#40369) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem reg nélkül megy....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40375) Zoli1222 válasza Laraxior (#40363) üzenetére


Zoli1222
őstag

És itt hány embert lőtt le 1 golyóval?

Az összes ilyen kis phaszfejnek eltörném mindkét kezét, miután egyesével eltörtem az ujjaikat.

(#40376) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Chuck Norris playing Battlefield 3 :C :Y

Csak tudnám miért a Szupercsapat zenéje megy alatta.. :U

⭐ Stella

(#40377) oriic válasza radi8tor (#40376) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon jó videó, de volt már párszor linkelve a topicba. :) No offense. :)

Live-Die-Respawn

(#40378) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

online közvetítés eredménye?
hallani mi a téma a háttérben xDDDD

(#40376) radi8tor1
jujjbammeg :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40379) radi8tor válasza oriic (#40377) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rákerestem, de nem találtam. :R

⭐ Stella

(#40380) SVLaller válasza ProciVettel (#40353) üzenetére


SVLaller
senior tag

Nekem párszor volt olyan, hogy villogó, különböző színű és alakú háromszögek az egész képen úgy, hogy alig vagy semmit nem láttam. Gondoltam elfogyott a VRAM. Aztán előfordult csak akkor amikor beszálltam a helibe akár pilótaként akát gunnerként, de ahogy kiszálltam egyből megjavult. Még mindig a videokártyára gyanakodtam. Aztán kitapasztaltam, hogy ez csak bizonyos szervereken fordul elő, máshol sosem, egyik pályán sem. Szóval szerintem simán előfordulhat, hogy a szerver olyan szinten befolyásolja a játék futását, hogy kiakasztja a hardvert is.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#40381) Laraxior válasza - = Zk = - (#40378) üzenetére


Laraxior
titán

megőrülök ettől az idióta zenétől... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40382) H.Ezredes válasza radi8tor (#40376) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Igen volt már de nagyon nagy video :C

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40383) - = Zk = - válasza Laraxior (#40381) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, sokadjára már tényleg "idegesítő" .... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40384) HollyBoni válasza Laraxior (#40381) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én is! :W Kezdjék már..

(#40385) Laraxior


Laraxior
titán

Beginning :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40386) HollyBoni válasza Laraxior (#40385) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezaz! :C

(#40387) - = Zk = - válasza Laraxior (#40385) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemsemmi:C
ide jutott a technika.... :))

"f.szomnak kell baserapelni" ... xDDD
én is rühellem :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40388) Zoli1222 válasza - = Zk = - (#40387) üzenetére


Zoli1222
őstag

És jogos. nem láttam, h elfoglalták volna az összes pontot. Hááát. Tobi hozza a formáját... Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40389) - = Zk = - válasza Zoli1222 (#40388) üzenetére


- = Zk = -
félisten

senkit nem ismerek, szal... :B

(#40390) bul07
és ezt az ADMINOK is így gondolják?...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40390) bul07 válasza Zoli1222 (#40388) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen pont ezt néztem én is
Nem volt az övék minden pont de támadták a bázist , na ezt gusztustalannak tartom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40391) Zoli1222 válasza - = Zk = - (#40389) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha vissza olvasol pár hsz-t, rá fogsz ismerni. De elég, ha csak az aláírásokat nézed.

[ Szerkesztve ]

(#40392) - = Zk = - válasza Zoli1222 (#40391) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óóó, nekem mondhatod... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40393) Zoli1222 válasza - = Zk = - (#40392) üzenetére


Zoli1222
őstag

itt 1 hsz ezzel kapcsolatban

(#40394) Laraxior


Laraxior
titán

kezdetektől baserape... :W :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40395) - = Zk = - válasza Zoli1222 (#40393) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értelek :U

lara:
hm :(
nem lájkolom ezt a féle taktikát...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40396) kmisi99 válasza - = Zk = - (#40387) üzenetére


kmisi99
addikt

fú én op metrón imádom ha az amcsikkal vagyunk és beszorítanak a bázisra halomra ölöm sniperral az ellenséges snipereseket. :DDD Ha más map akkor meg kilépek a fenébe.

(#40397) Laraxior válasza - = Zk = - (#40395) üzenetére


Laraxior
titán

Senki sem szereti szerintem... sportszerűség kérdésnél is csak a hadova ment.

Bár ha meg belegondolunk kicsit, egyik fél sem tudja, hogy mit tud a másik a levegőben, ha engedné felszállni. Én se kockáztatnék, meg senki. :(

kmisi99: Métro teljesen más kategória. Ott nincsen semmi jármű, only infantry. Ott nem sok kell hogy elússzon az egész menet baserape-be, amiből lehetetlen fordítani :( Eléggé kiegyensúlyozott csapatok kellenek, hogy normálisan megmaradjon középen a harc.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40398) Viper26 válasza Zoli1222 (#40393) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nab@zd, nem semmi a gyerek... :U

iPhone 14 | FR955

(#40399) boogie84 válasza Laraxior (#40394) üzenetére


boogie84
veterán

Taktika: Baserape? :Y Nekem sem tetszik, de valószínűleg tényleg a legjobb taktika, ha ki sem tud jönni az ellenség a bázisról. Tényleg jó pilóták kellenek hozzá a vadászgépekbe, mert a tankok a helit simán ki tudják lőni... Guided Shell-el.

Légi fölény tényleg meghozta az eredményt. Nem hittem volna. De talán a vesztes csapatnak több tankot kellett volna használniuk. Vagy csak én láttam úgy keveset használták...

Közvetítés nem sok mindenre volt jó és nem is lesz, amíg nincs spectator mód, amiben lehet úgymond repkedni a pályán! Azt hiányolom egy ilyen közvetítéshez!
Sajnos közelebbi képet nem kaptunk az egyes szituációk megoldásáról. (én erre lettem volna kíváncsi, pl beáll a kamerás hilltop fölé, és látunk megmozdulásokat.)

Na épp írták is a fórumban h ez kell a közvetítéshez: spectator mod

(#40397) Laraxior: Összegyűlt online játékosok lehet h nem tudnak kijönni onnan de ki tudja milyen lesz egy összeszokott csapat? Lehet h ők kicsit jobban tudnak kommunikálni, és nem azon idegeskednek h a töketlen csapattársak mit csinálnak...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40400) FaTHI


FaTHI
őstag

Nálam is volt tagnap és ma is egy kékhalál, nvidia driverre hivatkozva BF3-alatt, sztem nem a mi rendzserünkben van a hiba!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.