Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40101) Sabre válasza Chabe89 (#40100) üzenetére


Sabre
őstag

Nem értetted meg a lényeget. Úgy játszik mindenki - ahogy szeretne, ebbe én nem is szóltam illetve szólok bele!
Arra irányult az észrevételem, mikor egy klán több embere van egy oldalon - akkor miután lement a map ne verje már a mellét battlelog kiséretében hogy leverték a bénákat, ENNYI, OFF TOPIK VÉGE.

[ Szerkesztve ]

(#40102) Viper26 válasza Zoli1222 (#40068) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hátöö, ez már tényleg no life kategória. :U

iPhone 14 | FR955

(#40103) Baboka válasza eugabesz (#40053) üzenetére


Baboka
tag

mikor szoktatok fent lenni és hányan? mert én is csak hobbiból nyomatom nem vérre menően

(#40104) eugabesz válasza Baboka (#40103) üzenetére


eugabesz
őstag

Estefelé....mi is.
De nyugodtan gyűjthetsz oda embereket,senki nem szól rád...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40105) wariror válasza ForexGuru (#40084) üzenetére


wariror
tag

Mckeny megérkezett bf2 után ide is hogy istenítse saját magát
és oltogasson másokat, ha jól emlékszem pár nickedet bannolták
ph-rol hasonlo ugatások miatt..... Látom az ovodás stilusoddal nem
hagytál fel még mindig.

(#40106) boogie84 válasza Zoli1222 (#40091) üzenetére


boogie84
veterán

Stat hack is létezik? :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40107) sith7 válasza wariror (#40105) üzenetére


sith7
nagyúr

aha ... szóval ő az ... kiváncsi voltam kinek ilyen 16:9 - es az arca, de akkor így már oké ... :U

(#40108) Chabe89 válasza wariror (#40105) üzenetére


Chabe89
addikt

+1

(#40109) Norb3rto válasza sith7 (#40107) üzenetére


Norb3rto
senior tag

16:9 LoL :C :))

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40110) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Fluxior vagy kinek az battlelog-ján volt.

[link]

Ezt hogy? :DDD

(#40111) BandiHUN válasza HollyBoni (#40110) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen,itt is vannak kis éretlenek...csak a modern világban már nem a házfalra pingálnak,meg padba vésnek,hogy Hüjje Pisti,hanem így :D Kialakult az e-dedó
Egyébként aknával csinálták,a múltkori patch óta már eltűnnek,annó végtelen számban lehetett lerakni.
Volt valami másik videó is,ahol nagyban megy a harc,robbanások,stb,erre fordulás oldalra,és idióták írogatnak közben a betonra repair toollal...a felvevő rajzolt azoknak is egy fütyit mellé :DDD

Ez viszont jó kis videó :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40112) Neró válasza Chabe89 (#40100) üzenetére


Neró
őstag

Nem járnátok magyar szerverre nem lenne gond. - ez csak egy jó tanács. ;)

| www.diablohungary.hu

(#40113) BandiHUN válasza Neró (#40112) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az a baj,hogy így velük sem lehet játszani...mert ahová mennek,azon a szerón csak a fütyi rossz végén van hely :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40114) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Battlefield 3 alá melyik drivert javasoljátok? (ati 4850)

12.1 jó vagy régebbit? 11.11a,b,c ezeket érdemes felrakni vagy csak elkúrja?

Játék megjelenésekor sokkal jobban futott a játék, szaggatás nélkül most már ez közel sem mondható el.

Választ előre is köszi!!!

(#40115) BandiHUN válasza Nova91 (#40114) üzenetére


BandiHUN
veterán

a 12.1 preview nekem teljesen gondmentes most.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40116) HollyBoni válasza BandiHUN (#40115) üzenetére


HollyBoni
veterán

+1! :K

(#40117) stoon


stoon
őstag

kössz skacok! már fel tudok "szálni" csak miközben gyakoroltam a pályán megjelentek ezren és küldték nekem az olmot! :C :C

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#40118) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha egy 5400rpm fordulatú HDD-ről átraknám a BF3-at egy 7200rpm-es HDD-re,akkor sokat javulna a pályabetöltési idő?

(#40119) oriic válasza HollyBoni (#40118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán egy keveset, de nem biztos hogy észrevennéd a gyorsulást.

Live-Die-Respawn

(#40120) Chabe89 válasza Neró (#40112) üzenetére


Chabe89
addikt

Magyar szerverre csak warokon megyünk, kivéve tán az IRAM-ot, meg a BF.hu-t oda néha fel szoktunk menni. A többiről vagy ki vagyunk tiltva vagy fel sem megyünk alapból. :)

(#40121) eugabesz válasza Chabe89 (#40120) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha,akkor van némi játék is...nem mind1,hogy tudja-e valaki mit akar játszani,vagy csak "el van" a többivel... :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40122) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Istenem ez vicc ami itt ment dél környékén :DDD Iyet tényleg nem csinál egy felnőtt ember :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40123) kmisi99 válasza HollyBoni (#40118) üzenetére


kmisi99
addikt

szerintem elég soakt. Nekem egy gyors 7200 as hdd-m van a legelső közt rak le a mapra.

(#40124) HollyBoni válasza kmisi99 (#40123) üzenetére


HollyBoni
veterán

Engem is szokszor elsőként rak le a szaros laptop vinyómmal.. :DDD

(#40125) eugabesz válasza HollyBoni (#40124) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem meg soxor 3-4 percig is tőtikézi az első pályát...de hát ez a betöltfild...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40126) kmisi99


kmisi99
addikt

már csak egy perc a Sharqi Peninsula-n és megvan az utolsó assigmentem is.

(#40127) - = Zk = - válasza X Factor (#40042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

felírjuk :K

(#40052) Baboka
7köznap ahogy hazaérek melóból/egyéb dolgomból... ez olyan 16ó tól este 11ig.
7végén 0-24ben :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40128) kmisi99


kmisi99
addikt

Na ez az "űrshoti" egy szar szerintem az usas közelébe se ér.

(#40129) kely1988 válasza kmisi99 (#40128) üzenetére


kely1988
aktív tag

Igen, szerintem is jobb az usas, mégpedig azért mert az MK össze-vissza szórja messzebbre a golyókat, az usas viszont viszonylag egyenes vonalban lő, szvsz sokkal pontosabb, legalábbis én frag ammo-val próbáltam ezt! :R

Livin' in the UK :)

(#40130) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én szivesen összeakadok bármilyen usas-ossal 1100 MK3A1 és 140 usas killem ürügyén... :U
Bár pap-papné effektus,de tény,hogy egyáltalán nem egyforma a 2 cuccos.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40131) HollyBoni válasza kely1988 (#40129) üzenetére


HollyBoni
veterán

Létezik frag ammo? :Y Elkezdek shotizni.

(#40132) Cybertrone válasza HollyBoni (#40131) üzenetére


Cybertrone
veterán

Már kb semmit sem ér annyira legyengítették.... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40133) H.Ezredes válasza HollyBoni (#40131) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Bizony van :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40134) Laraxior válasza HollyBoni (#40131) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor hamar meglesz a Suppresson medálod :DDD
nah meg a millió assist :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40135) kely1988 válasza Cybertrone (#40132) üzenetére


kely1988
aktív tag

Azért az túlzás, hogy semmit sem ér, amíg le nem gyengítették nagyon OP volt, most azt mondom, hogy pont jó ahogy van! :R

Livin' in the UK :)

(#40136) dilipok válasza kmisi99 (#40123) üzenetére


dilipok
veterán

nekem meg 2 gyors hdd van raid0-ban es valtozo. Van hogy elso vagyok, de van hogy mar el is indultak a tarsak... es meg csak nem is maponkent valtozo ez az eredmeny

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40137) HollyBoni válasza Laraxior (#40134) üzenetére


HollyBoni
veterán

:DDD Nem szeretek shotizni,de ezt kipróbálom. :K

Annyi mindenről nem tudok,hogy az beszarás.. :DDD Most is néztem egy videót amiben TV guided missile-el tolta a csávó,csak néztem mi ez.

(#40138) Laraxior válasza HollyBoni (#40137) üzenetére


Laraxior
titán

TV missile, vagy Guided missile? Mindkettő más :P
Most megyek fel Meatgrinderre... supporthoz teszem be a shotit, hogy legyen bőven lőszer, tolom vaktába :D

*suppression.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40139) Norb3rto válasza Laraxior (#40138) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Tolyjad neki :DDD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40140) HollyBoni válasza Laraxior (#40138) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem tudom,BF2-ben így hívták,hogy TV Guided Missile. :DDD Mikor te tudod irányítani a rakétát,és látod hova megy.

(#40141) Laraxior válasza Norb3rto (#40139) üzenetére


Laraxior
titán

Érdekes... vártam vagy 10 percet mire bejutottam, kb 3 tárat lőhettem el a JackHammerrel, persze kill az nulla... kickelnek :W Pedig ezen a szerveren mindent lehet :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40142) Norb3rto válasza Laraxior (#40141) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Szeressem az ilyen szervereket :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40143) BandiHUN válasza HollyBoni (#40131) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van frag ammo...és technikásan,de remekül használható,napi tapasztalat :DDD
Igaz én nem éltem ezekkel a gyengítés előtt,de most is kiszedem robbanóval a metró nagycsarnok túlvégén is a snipert,lehet,hogy elmegy a 11-es tár rá,de nem is az a fontos :DD
Csak figyelembe kell venni,hogy a lövés robbanó része egy kis bogyócska formájában külön,és sokkal lassabban távozik,amikor lő az ember,vagyis mozgó ellenfélnél kalkulálni kell.
Nomeg ha akár fal,akár csapattárs(!!!!) van előtted,magad robbantod fel seperc alatt :)
Metrószerelvényeket takarítani is remek,saroknál, a falnak lőve fedezék ellen is jó,folyosón szintén gyilkos tud lenni,ha nem tiszta a célpont,padlóra lőve szintén nem egyszerű fedezékbe menni előle.DE ott van a lassúság,ha az ember kiugrik és lőni kezd,99%,hogy leszedik,mielőtt bármit érne....szóval rá kell érezni ezekre is.Egyébként aki közelharcol,annak rossz döntés a frag.Alegjobb a normál buckshot,magadban se teszel kárt,erősebb is közelre,úgy jó Rambózni.DE a távoliak ellen védtelen leszel.
Egyébként élményshotira,normál,főleg TDM meccsre,épületharcra nagyon jó az M26 Mass próbálgatni,nem főfegyó,hanem a gyógyláda,M320 helyére tehető Assault kasztnál,így megmarad az embernek a rendes főfegyó,de helységben,folyosókon,stb. instant 1lövéseseket lehet osztani,hátulról meg 2puff 2 ellenség,azt se tudják,mi van.Ideális eszköz valakivel "összefutni"...TDM-ben 120-at öltem vele kábé 2 óra alatt :D jobb távoli fegyóval,pl.AEK-971 kombinálva univerzális "túlélőkészlet" infantry pályákon.De Metrón is jó,lépcsőn fel/le kinézegetve lehet a bátrakat csipegetni,lépcsőnél is a "bátor" medikeket
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/2a235e16-ca41-446f-94f7-2ac3114304f4/ThC-NL-24-7-Operation-Metro-1000-Tickets/
Kedvenc szerverem,itt szabad,DE tiltott az M320/RPG,autokick...szóval lmg és shoti paradicsom :)
Általában vannak adminok is...Noobozás irtó ritka,nekem a 107 killes MVP körömért se szólt be a kutya se.Igaz az USAS-osokat néha azért megszólják :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40144) ProEvoFan válasza Laraxior (#40134) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Avagy a nem tudok célozni medál?! :D
Suppresson érdekes egy állat faj.Hiszen akkor kapod meg, ha lösz valakire, de nem találod el, viszont közben a csapattársad lelövi helyetted.
Úgy is felfoghatjuk hogy sakkban tartottad az ellenfelet :D

(#40143) Lorenzo9
USAS-osokat néha azért megszólják
Azokat mindig megszólják ;)

[ Szerkesztve ]

(#40145) HollyBoni válasza ProEvoFan (#40144) üzenetére


HollyBoni
veterán

Viszont nagyon jó dolog,néha assist + suppression több pontot ad mintha megölnéd simán. :K

(#40146) X Factor válasza Erdei88 (#40044) üzenetére


X Factor
addikt

Voltam ott ellenetek, hamar ki is léptem :D

Make things work

(#40147) TGaben válasza dilipok (#40136) üzenetére


TGaben
tag

Mielőtt besokalltam és letöröltem a játékot 7200-es vinyón volt, de mondjuk eléggé "kerregő" hangot adott ki töltéskor, és lassú is volt, szal nem lehet túl jó állapotban "szektorok" terén, bár a HDD Sentinel szerint semmi baja.
De most,h újra fölraktam SSD-re telepítettem. Ég és föld. Sokkal gyorsabb, semmi hangja nincs, és a játék által automatikusan beállított grafikával (1920x1080 high) 40-60 fps között ingadozik. Nem gondoltam volna,h ennyit számít, és de.

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40148) Cybertrone válasza TGaben (#40147) üzenetére


Cybertrone
veterán

2TB-os igáslóról tolom :D Mire kezdődik a kör bent vagyok, minek előbb? :DDD Bár most kicsit megkönnyebült a szentem... kb 190 giga felesleget dobtam le róla :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40150) BandiHUN válasza Cybertrone (#40148) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ócska 640gigás teljesen normál winyón van a gém,95%-ban mindenki más rám spawnol a squadban,az első betöltés nem túl gyors,de az első körre nem is kezdésre érkezik az ember...És ramom is csak 4 giga van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.