Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40451) madgie válasza bul07 (#40450) üzenetére


madgie
titán

Két normális tankos nem bírja leszedni a helit? Mennyi idő alatt tölt újra az ECM jammer?

szerk: most olvastam, hogy 8 vs 8 volt. akkor tényleg nem fog 4 ember két tankban csücsülni...

[ Szerkesztve ]

(#40452) Gonz0 válasza bul07 (#40450) üzenetére


Gonz0
tag

Szerintem többször megtörtént már.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#40453) #21346560 válasza bul07 (#40446) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bizony ez nekem is nagyon furcsa. Én mondjuk a BF2-t kihagytam, de a BF42-ben nagyon sok szerveren be volt állítva, hogy ha az ellenfél bázisára bementél/repültél/stb. akkor pár másodperc alatt meghaltál...

(#40454) madgie válasza Def26 (#40448) üzenetére


madgie
titán

Új póló BF találkozóra: Baserape is necessary I'm a PRO gamer :DDD

szerk: nem elírtam? :D

[ Szerkesztve ]

(#40455) Def26


Def26
félisten

[link] Nagy jet videó kicsit átdolgozva.

Itt az igazi. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40456) Gonz0 válasza madgie (#40454) üzenetére


Gonz0
tag

Ezt majd inkább a következő becupra veszem fel.. :)

@Runo: te warról beszélsz vagy publicról? Nem nagyon tudok olyan warszabályzatról ahol tiltva lett volna a baserape.. ha public akkor olvass vissza légyszives.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#40457) X Factor válasza Gonz0 (#40456) üzenetére


X Factor
addikt

A legtöbb játékosnak, elsőre azért fura, mert ekkora különbség war-on és publicon más játékokban nem szokott lenni. Van rengeteg, csak ugye míg publicon a baserape az egyik leggusztustalanbb dolog ami történhet, addig waron úgymond alap.

én anno cs source-ztem és persze tök más egy war, de a játémenet kb azonos volt csak ugye 5 emberrel, egyik csapat véd másik támad.

Make things work

(#40458) Muerte válasza Gonz0 (#40456) üzenetére


Muerte
addikt

Azt se vágom miért csak 8-an vannak egy csapatba :F Szerintem ez nagyon kevés egy caspian-ra például.

(#40459) Gonz0 válasza X Factor (#40457) üzenetére


Gonz0
tag

Mint írtam waron a baserape célja az ellenfél járműveinek elpusztítása mielött használni tudná őket. Igazából én nem tartom ezt baserapenak a szó klasszikus értelmében, hiszen nem a spawnkill a cél.

Nyilván ha már beszorult az ellenfél a bázisára, akkor kezdődik az igazi baserape is amiből egyrészt ki lehet törni, bár nem könnyű másrészt meg nem igazán tudom mit vártok waron, mit kéne csinálnia az erősebb csapatnak ha már befoglalta az összes pontot? visszamenni alapra és megvárni míg összeszedi magát az ellenfél? (ezzel kockáztatva esetlegesen a kör elvesztését)

(#40458) Muerte75 Sajnos az esport leáldozóban van, nagyon nehéz 8 főnél nagyobb csapatot összerakni és főleg összetartani. Nagyon jól megfigyelhető, hogy míg a 2010-es becup-on BC2-ben még 8v8-ban indítottak versenyt addig tavaly már csak 6v6 volt kiírva. Egyszerűen nincs akkora érdeklődés, hogy nagyobb létszámú meccseket össze lehessen hozni. Battlefieldnél ez probléma, mert tényleg nagyok a pályák, de többi fps-ben, pl Codban vagy CS-ben a zsebkendőnyi térképre bőven elég az 5 ember csapatonként. Egyébként annyira nem kevés, csak más taktikát igényel mint a nagyobb létszámú meccsek.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#40460) bognar110 válasza Def26 (#40455) üzenetére


bognar110
őstag

Az komoly :C

(#40461) Gyula84 válasza oriic (#40410) üzenetére


Gyula84
veterán

de ez elég egyértelmű volt, hogy ők basznak bele és nem a programozás az akadály :U a rendes ember spect lenne a legjobb mint cod-ban ott azért rengetek embert ki lehetne szűrni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40462) Roxbury


Roxbury
őstag

Róla mi a véleményetek?

Most csinált egy ilyen kört.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#40463) Def26 válasza Roxbury (#40462) üzenetére


Def26
félisten

Lószar. Ő az igazi csíter. :DDD [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40464) Roxbury válasza Def26 (#40463) üzenetére


Roxbury
őstag

Ez durva! :D

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#40465) kapeti07 válasza deadwing (#40404) üzenetére


kapeti07
senior tag

Jelentkezz ki a battlelog-ból és utána lépj be újra. Nekem is volt ilyen mikor aktiváltam.

Xbox: kapeti

(#40466) Mrdevil


Mrdevil
addikt

A tegnapi közvetítésről csak annyit, hogy Sinbácsi, aki csipával közvetített ugyebár, mikor rázúmolt az enemyre, akkor autómatikusan bespottolta őket, hogy ezt nem vette észre senki, az is fura. :U Vagy ez nem gond? :N :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#40467) Def26


Def26
félisten

"Longest Headshot 927 m" Most lőttem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40468) boogie84 válasza Mrdevil (#40466) üzenetére


boogie84
veterán

Van benne valami! :K

Amíg nincs igazi spectater mód, addig nem lesz valami hű de jó az a közvetítés.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40469) bognar110


bognar110
őstag

[link] Na megoldva 1.4-es script kellett a platoon emblémához. Aki akar csatlakozhat. :)

(#40470) Paul119


Paul119
addikt

[link] el tudnám viselni:B :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40471) gergo0328 válasza Mrdevil (#40466) üzenetére


gergo0328
senior tag

biztos egyből bespotolta? Igaz sztem ez nem sokat változtatott rajta mert mind2 csapatban volt szval ugyan annyit spottolt kb. meg a csapat összes tagja ha enemy-t lát akkor egyértelműen spottol.

(#40472) Xaels válasza Paul119 (#40470) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen rodeót lehetne vele lerendezni a Kossuth tér és környékén ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40473) Def26 válasza Xaels (#40472) üzenetére


Def26
félisten

Mi bajod a Kossuth térrel? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40474) Paul119 válasza Xaels (#40472) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40475) deadwing


deadwing
addikt

Köszi mindenkinek a tippeket. Nos, megpróbálnám újratelepíteni a gémet DVD-ről, de miután a nextre klikkelek, a nyelv kiválasztása után nem történik SEMMI. Egyébként sem vagyok teljesen hülye a pchez, úgyhogy ezt már nagyon nem értem... Uninstall megvolt, de most meg nem megy fel... Kitépem a hajamat már :( Ha originből választom a letöltést/telepítést, akkor pedig elkezdni letölteni, hiába van bent a lemez. -tudom ez félreérthető, de esetemben a sebessége is ennek megfelelő, és nem használja a dvd driveot, a networkot ellenben igen-

Teszek még egy próbát, hogy az origint is leszedem... ha ezek után se megy, elmegyek a kocsmába. :W

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#40476) M^xx válasza deadwing (#40475) üzenetére


M^xx
aktív tag

rakd be az 1cd-t :D mivel kettő van és valószínűleg neked a 2. van benn.

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#40477) deadwing válasza M^xx (#40476) üzenetére


deadwing
addikt

Makszi, ne szívass már :P
Egyébként origin reinstall segített. Megy már felfelé.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#40478) Xaels válasza Def26 (#40473) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs semmi bajom a Kossuth térrel csak ugye az Akácfa utcában nehéz lenne vele leparkolni vagy megfordulni :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40479) KingKress79


KingKress79
aktív tag

pc-n az mp7-be alapból 40 golyó van egy tárba vagy vmi kiegészítővel lesz ennyi? Mert xboxon 20 van egy tárba

PS4: KingKress

(#40480) M^xx válasza deadwing (#40477) üzenetére


M^xx
aktív tag

Tapasztalatból beszélek, megjelenéskor felraktam a játékot, azóta ki se vettem a meghajtóból a dvd-t. Jött egy win reinstall és csodálkoztam, mér nem megy fel a játék. Kiderült, hogy azért mert a 2. cd volt benn :DDD elfelejtettem, hogy kettő van. Lényeg a lényeg ugyan ezeket a hibákat produkálta.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#40481) madgie válasza KingKress79 (#40479) üzenetére


madgie
titán

Extended Mag, 60 killre kapod meg.

[ Szerkesztve ]

(#40482) Shurycen válasza madgie (#40481) üzenetére


Shurycen
tag

nájsz!

(#40483) KingKress79 válasza madgie (#40481) üzenetére


KingKress79
aktív tag

köszönöm :))

PS4: KingKress

(#40484) Mrdevil válasza gergo0328 (#40471) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, mi úgy láttuk spottolt rendesen, spawn pontot, jetet, mindent. Erre majd a későbbiekben oda kellene figyelni. Bár lehet rosszul láttuk, mert spot bonust viszont nem kapott senkiért. Ennek ellenére, ahogy ránézett/zoomolt valakire egyből spottolt. Ts-en vigyorogtunk is. :DDD
De hiába írok rá meccs közben, úgysem olvassa el. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#40485) LiPi006 válasza deadwing (#40475) üzenetére


LiPi006
tag

a megoldás a kocsmában lesz! :Y :R

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#40486) pohár válasza deadwing (#40475) üzenetére


pohár
félisten

honnan tudod hogy a netről szedi? van monitorozó programod?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40487) Gonz0 válasza Mrdevil (#40484) üzenetére


Gonz0
tag

Az nem spot, ha ráviszed valakire a célkeresztet kiemeli neked mintha spotolva lenne, de ahogy elviszed róla eltűnik. Ezt csak te látod mások nem.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#40488) deadwing válasza M^xx (#40480) üzenetére


deadwing
addikt

"Sajnos" nálam nem ez volt a baj... A lényeg, hogy most szedi a frissítéseket, 5 megás dsl-el ellesz egy darabig... És nagyon remélem, hogy menni fog a Karkand is :P
(#40485) LiPi006: nem lesz kocsma, inkább gém :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#40489) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Melyik pisztolyt ajánlanátok? Most M1911 SUPP.-al tolom.

PS4: KingKress

(#40490) Xaels válasza KingKress79 (#40489) üzenetére


Xaels
félisten

Tactical M9 :DDD De a REX és a .44-es hatásosabb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40491) madgie válasza KingKress79 (#40489) üzenetére


madgie
titán

Te tudod :DDD Hidegvérű, nyugodt játékos vagy, képes vagy pont akkor lőni, amikor kell? Magnum .44. Rohansz be a közepébe pisztollyal is, képes vagy már a sarokban rátenyerelni a bal egérgombra? Akkor G18.

A kettő között meg sok-sok variáció van, az M1911 is ilyen :)

(#40492) pohár válasza madgie (#40491) üzenetére


pohár
félisten

kár hogy Desert nincs a játékban, CS-ben milyen fejeseket lehetett vele osztani, fúúú :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40493) madgie válasza pohár (#40492) üzenetére


madgie
titán

.44 Scoped azért elég állat, HC-ban különösen.

(#40494) bul07 válasza KingKress79 (#40489) üzenetére


bul07
nagyúr

Én lámpás pisztolyokat részesítem előnyben ha már rákényszerülök mondjuk mert kifogyott a fő fegyver akkor egy kis vakítás segít

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40495) KingKress79 válasza madgie (#40491) üzenetére


KingKress79
aktív tag

oké :D köszi :D

PS4: KingKress

(#40496) M3oH válasza pohár (#40492) üzenetére


M3oH
addikt

Cod4-ben is :)

(#40497) Mi5i válasza H.Ezredes (#40435) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Rendben, szeretettel várunk minden érdeklődőt. :K

(#40498) BandiHUN válasza bul07 (#40494) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,meg akkor is,ha az embert fölélesztik tűzvonalban,ráadásul az élesztést sem kell elfogadni szorult helyzetben,de lehet revansot venni még metrón is :D
Ott főleg sokszor nem érdemes felkelni,és így +1 halál sem lesz belőle.
Volt,hogy 1 tárral lelőttem 3 embert is :D Nomeg az ember a mögötte álló "bosszúállókat" is segíti a lámpával.
Másodfegyónak viszont mediccel szigorúan M26 Mass :D Közelről instant halál,pisztollyal csak sz...akodik az ember,messziről meg úgyis van idő fedezékbe menni,lehasalni egy reload erejére.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40499) Doki-HUN1978 válasza BandiHUN (#40498) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csak akkor számolja a halált , ha lejár az időd. Tehát ha felélesztenek nincs +1 death.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#40500) madgie válasza BandiHUN (#40498) üzenetére


madgie
titán

M26 Mass nekem is nagy kedvenc, Metro-n néha csak bohóckodik az ember az átlag fegyverekkel, hiába hátba kapja az ellent (plusz az eltűnő golyók ugye)... ezzel meg egy lövés, egy halál, ha kifogy és még élsz, előveszed mondjuk az M416-ot és még két embert simán orrporcon lősz :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.