Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32301) Cybertrone válasza Laraxior (#32300) üzenetére


Cybertrone
veterán

Surveillance a mi?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32302) Laraxior válasza Cybertrone (#32301) üzenetére


Laraxior
titán

motion sensor assist

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32303) Gulyopapa válasza Laraxior (#32302) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Te a medálokra vered ? :))
Mert én csak játszom :D

(#32304) mistixx válasza Cybertrone (#32298) üzenetére


mistixx
tag

Valami mégsem ok nála, mert az én vidéki 6/1-es kábelnetemen nem kell pumpálni túl sok ólmot még normál módban sem a frag-hoz, és 2-3 másodperces késések sincsenek.
Többször előfordult pl. Company of Heroes multi közben hogy a 120/10-es UPC nettel rendelkező egyén szakadt le a többiekről.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#32305) Laraxior válasza Gulyopapa (#32303) üzenetére


Laraxior
titán

zavarlak ebben? :U

milyen néven? kíváncsi vagyok, hogy a teljesítményed is akkora mint az arcod...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32306) Stunts666 válasza kmisi99 (#32295) üzenetére


Stunts666
őstag

Jobban tetszik igy, mint a bc2-ben. Ha mar kicsit is a realitasra torekszunk. Valojaban sem dobaljak. Ez nem granat.

(#32307) #21346560 válasza mistixx (#32304) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sajnos úgy veszem észre én is, hogy a falusi 5/1-es externetes netem folyamatosabb volt, mint a nagyvárosi 80/25-ös digi-m.
Sokszor töltögetés közben nézem, hogy lemegy a letöltési sebesség 0-ra, majd újraindul és megint 8000. Szerintem 1-1 pillanatra ledob a net engem is.
Ezt tudomásul vettem, és már nem bosszankodok ha 21 skulóval a hátában nem hal meg az ellenfél hanem megfordul és...

(#32308) Cybertrone válasza Gulyopapa (#32303) üzenetére


Cybertrone
veterán

És nem jó érzés mikor kapsz egy plecsnit? Mert valamilyen szinten ez lenne a game értelme, hogy a feladatokat csinállva, a csapatodat segítve összeszedj minden plecsnit! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32309) Gulyopapa válasza Cybertrone (#32308) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Végülis de ... csak nem hajtok rájuk, ha összejön valami jó, de ha nem az sem baj ...

(#32310) Cybertrone válasza Gulyopapa (#32309) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van olyan medál amire hajtani kell, és úgy lesz meg... Szerintem teljesen pozitív hogy a gamben a sok sallang emberen kívül vannak olyanok is akik ezeket megcsinállják! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32311) Laraxior válasza Gulyopapa (#32309) üzenetére


Laraxior
titán

A Soldier neved titok? ;]
#32312: akkor megértem miért ugatsz be....

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32312) Gulyopapa válasza Laraxior (#32311) üzenetére


Gulyopapa
addikt

AZ :D
Én noob vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

(#32313) Cybertrone válasza Gulyopapa (#32312) üzenetére


Cybertrone
veterán

Legalább azzal ne kötözködj, aki normálisan tolja a játékot! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32314) zack válasza Gulyopapa (#32309) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel szerintem a többség így van. Mert alapból bőven elég a feladat, kitalálni a kasztot, a fegyvereket, pöcsömnek sincs kedve még a medálokat is figyelni.
Összejön amikor összejön. Ha sokat játszik az ember, előbb utóbb minden összejön.
De itt fontos presztizskérdést csinálni szinte mindenből, a "kinek a f@sza hosszabb" elvén. :U Tegnap voltak a pontok, ma meg majd jönnek a medálok...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32315) Laraxior


Laraxior
titán

Találó a picture :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32316) Cybertrone válasza zack (#32314) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha már gyakni nem sikerül spotolj sokat, és lesz neked is medálod belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32317) sith7 válasza Laraxior (#32315) üzenetére


sith7
nagyúr

csak az a baj, hogy kicsi :DDD

mod.: most már jó :))

[ Szerkesztve ]

(#32318) Laraxior válasza sith7 (#32317) üzenetére


Laraxior
titán

facebook-os nem láttam az eredeti méretet, csak a linket toltam be ide :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32319) zack válasza Cybertrone (#32316) üzenetére


zack
nagyúr

Spotoljanak a kemperkedő csipák. Nehogy már én mint assault spotolgassak. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32320) polonic válasza zack (#32319) üzenetére


polonic
félisten

De, te is spotolgass, atól függetlenül, hogy mi vagy. Nem csak a csipák dolga. . .

Ha ezt mindenki csinálná normálisan, könnyebb lenne a játék.

[ Szerkesztve ]

(#32321) #21346560 válasza zack (#32319) üzenetére


#21346560
törölt tag

:Y

ennyi :W

(#32322) Cybertrone válasza zack (#32319) üzenetére


Cybertrone
veterán

Igazad van, ne is nyomd meg a "Q"-t felesleges :D, Sőt nem szabad. Remélem ezt most a csapat társaid nem olvassák! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32323) Laraxior válasza Cybertrone (#32316) üzenetére


Laraxior
titán

neki ez pont aktuális lenne ugyanis panaszkodik hogy nem tud ölni. Itt lehetőség hogy szarja a pontokat a game. hajigálj gránátokat, maradj hátul. Hidd el nem csak assaulttal lehet elöl végezni. A kis Motion Sensor, meg a MAV is szórja a pontokat és nem kevésbé hasznos ha meg van jelölve az ellenfél. Bár azt sem árt tudni hogy MAVval lehet hatástalanítani az enemy cuccait, nah és ez a nem mindegy. radio beaconok hazavágása eléggé idegesítő lehet, nem beszélve a többiről.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32324) Laraxior válasza zack (#32319) üzenetére


Laraxior
titán

:Y nahkomám.. ezzel el is vágtad magad....
Kicsit többet vártam volna :W go MW3, leave BF3 topic :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32325) zack válasza Cybertrone (#32322) üzenetére


zack
nagyúr

Szoktam használni, de az assault fő feladata nem ez. Ráadásul ritkán megyek zoom-os távcsővel, e nélkül meg nehéz kivitelezni, mert akit tudnék spotolni az bőven ki tud szedni mert túl közel van. :U

(#32324) Laraxior

Mindjárt el is sírom magam, hogy elvágtam magam nálad. Nem is tudom hogy fogok így nyugodtan aludni. :U F@sznak jelöltél meg akkor barát listán? Semmi gond. Mindjárt segítek ezen az apró problémán...Nem kellek én neked a barát listára. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32326) Cybertrone válasza Laraxior (#32323) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én tudom... bár én engi szeretek lenni... kis kompakt fegyverek, rakétavető, és szerelgetésből csak úgy ömlik a pont :K De ha nem hát nem... Mondjuk tényleg könnyebb egy dobtáras szarral futkorászni, és tunkolni :DDD

zack:
Én a legtöbb fegyveren csak red dotot, vagy holot használok, és lehet spotolni... :R
Mellesleg az assaultnak is megvannak a feladatai igen, de azért hogy a csapatod is lássa akit te, szerintem nem nehéz nyomogatni a Q-t(ez ilyen minden kasztnál közös érdek dolog)... pl ha helivel mész akkor sem szoktad nyomogatni, hogy meglásd az ellent a fák közt, vagy esetleg egy bujkáló tankra rátalálj? Esetlegesen ha te meglátod, a haverok ki is tudják szedni, ezért csapatjáték a BF, és ezért nem COD... hívhatnák codnak is nagy pályákkal, ha senki nem spotolna! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32327) #21346560 válasza zack (#32325) üzenetére


#21346560
törölt tag

nem csak gyalogost lehet ám spotolni... én ha futok és meghallom hogy jön egy repcsi, ugyan úgy futok tovább, csak az egeret megmozdítom picit hogy felnézzen a repcsire és Q.... no de mindegy... a fő hogy 100 skulóból nem tudsz ölni....

Csak idézni tudom magam.

[ Szerkesztve ]

(#32328) Qbász


Qbász
aktív tag

Olyan cheaterrel találkoztam most hogy ki is kellett lépnem. A kis majom úgy lődözte a hőkövető rakétákat a gépével mint egy automata. Soha nem tévesztett célt és rohadt gyors rakétái voltak. Azért ezeket a cheat gyárosokat likvidálni kéne. Szánalmasak. Ja és egy lövés egy ölés szintű a sebzése.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#32329) Laraxior válasza #21346560 (#32327) üzenetére


Laraxior
titán

ölni nem tud, spotolni meg nem akar... Rubik kocka, esetlega Jengát tudnám ajánlani akkor időtöltésnek :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32330) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ezt a repülőgépet nem is lehet rendesen irányítani.
Vagy csak én bénázok?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32331) kmisi99 válasza DonThomasino (#32330) üzenetére


kmisi99
addikt

Nagyon faszán lehet velük manőverezgetni.

(#32332) Cybertrone válasza DonThomasino (#32330) üzenetére


Cybertrone
veterán

F35? Mer ha az az egy kicsit szar... de amúgy aranyos hogy bent van a gameben!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32333) DonThomasino válasza kmisi99 (#32331) üzenetére


DonThomasino
veterán

W S A D és egér?
Igen azt hiszem F35.
Akkor csak én vagyok NOOB. :B

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32334) Qbász válasza DonThomasino (#32330) üzenetére


Qbász
aktív tag

Szerintem ha ennél könnyebb lenne a légi járművek irányítása akkor már magától repülnének. Semmi kihívás nincs bennük. Eszméletlen hamar kitanulhatóak. Nem csoda hogy annyi vitéz videó van fent a youtube-on ahogy helikopterrel a fák között repdesnek.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#32335) Cybertrone válasza Qbász (#32334) üzenetére


Cybertrone
veterán

Meg kell adni a közösségnek is hogy repülhessen... ez nem Flight simulator X... , és nem is pilótaszimulátor! SZVSZ teljesen jó az irányítás!
(BFBC2-ben meg azért sírt mindenki mert közel 100 óra után tudott a pilóta fent maradni a levegőbe)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32336) Laraxior válasza zack (#32325) üzenetére


Laraxior
titán

Már említettem, jó kemény vagy, hogy letakarítottál innen-onnan... :D Biztos kis büszkeség is van benned, "nahbazmeg' jólmegmutattam ennek a kis senkinek" :DDD
85 friend-em van, nem hinném, hogy gond lesz, ha 84 marad ;]
Gondoltam ha beszélni nem is tudunk legalább a játék menni fog együtt....
Bár közel se magamra értettem, szerintem aki olvassa az irományod, az mind negatív véleménnyel van róla...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32337) Neró


Neró
őstag

Sry ha vót má. - de ilyen tényleg lehetne. :D

| www.diablohungary.hu

(#32338) Cybertrone válasza Neró (#32337) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fasza cucc, bejövős... Viszont ne pont ománon essen a hó, mert az a sivatagba van! :D Az iccaka, is tetszik, legalább lesz értelme a lámpának! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32339) #21346560 válasza Neró (#32337) üzenetére


#21346560
törölt tag

Klassz! :))
Sajnos nincs... majd a BF4....

(#32340) Cybertrone válasza #21346560 (#32339) üzenetére


Cybertrone
veterán

Még lehet... szerintem jön még majd DLC! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32341) pohár válasza zack (#32319) üzenetére


pohár
félisten

ez igen apám :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32342) zack válasza #21346560 (#32327) üzenetére


zack
nagyúr

Hehehe. Ez a topik lassan már kezd az óvodára hasonlítani. Ez a LoL, nem pedig az hogy ki mennyit spotol, ami természetesen a végletekig ki van forgatva, és el van túlozva. :B
Senki sem mondta hogy egyáltalán nem spotolok. De a kiindulási téma egyébként sem ez volt. Leszarom a spot medált, és egyáltalán bármelyik medált.
Ha 3 hónap múlva lesz meg, akkor sem fogok bőgni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32343) intercooler válasza Neró (#32337) üzenetére


intercooler
őstag

Nagyon jó lenne :C

(#32344) Qbász válasza Cybertrone (#32335) üzenetére


Qbász
aktív tag

Eléggé ügyetlenek akkor azok az emberek akik még a BFBC2 helikoptereit sem tudták, csak 100 óra után irányítani. Még az is árkád volt de nagyon. Akik követték a BF szériát azoknak szerintem nem okozott gondot az se.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#32345) Cybertrone válasza Qbász (#32344) üzenetére


Cybertrone
veterán

De nem mindenki követte ;) :R

Zack:
Csak tippet adtunk hogy hogy tegyél szert ölés nélkül sok pontra... te erre válaszoltál, amit mindenki elkönyvelt!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32346) mistixx válasza Neró (#32337) üzenetére


mistixx
tag

Látványos, csak ne egye meg a sok effekt a videó kártyákat.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#32347) Cybertrone válasza mistixx (#32346) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pedig enni fogja, főleg a hó, és a sötét! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32348) Qbász válasza Cybertrone (#32347) üzenetére


Qbász
aktív tag

De azt gondolom mindenki vágja hogy ez csak Adobe After Effects. :U

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#32349) Cybertrone válasza Qbász (#32348) üzenetére


Cybertrone
veterán

Attó még jól néz ki :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32350) Qbász válasza Cybertrone (#32349) üzenetére


Qbász
aktív tag

Azt tény csak már szinte úgy beszéltek róla mintha ez kijönne bármikor is. :DD

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.