Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32751) Eagl3


Eagl3
veterán

Mi az a Laser Designations? Kéne, hogy meglegyen egy puska...

(#32752) cellpeti válasza ForexGuru (#32750) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem most sincs nagyon gondom, mert ugyis mediumon vagy lowon játszom(90-120fps), csak kiváncsi voltam, hogy van-e olyan, mint rég a COD2-be, hogy MAX FPS_90 és akkor nem megy fölé se, meg nagyon alá se

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#32753) ForexGuru válasza cellpeti (#32752) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

az nem maximalizálás hanem lekorlátozás...
bf2ben nem használt semmit az ilyen jellegű config
ugyan ugy le fog menni alá

[ Szerkesztve ]

(#32754) Hajdi válasza Lethal Gene (#32748) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én csak 4 SQDM-et toltam, de elég is volt belőle. Egyenlőre nem kell a fegyver :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#32755) L4mie válasza Lethal Gene (#32748) üzenetére


L4mie
veterán

jah elég szopacs, sikerült mindig kifognom olyan szervereket, ahol volt egy 4 fős egy klánból való bagázs, aztán osztották a népet. 2 napomba került mire meglett -.-'

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32756) Malachi válasza Lethal Gene (#32748) üzenetére


Malachi
addikt

hát igen, pontosan így van. de az eddigi összes közül nekem ez van a legközelebb az igazi profi játékhoz. (nem vagyok profi, csak mondom :) ) együtt kell mozognod a squaddal, éleszteni, lőszert dobálni, figyelni. király. csak hát igen, soxor nincsen összjáték 4 ember között sem. gondolkodtam is rajta, hogy tökmindegy mit csinálok, úgyis mindig eleve hátrányból indulok mert csak egyedül játszom és ha a csapattársak még nem rutinosak, tökmindegy mit csinálok, úgyis kikapunk. de azért egyre több a jó meccs, tanulgatják az emberek az alapokat. remélem sokáig futnak még a szerverek és nemsokára mindenki tudni fogja, mit kell csinálnia. :)

(#32757) pohár válasza Eagl3 (#32751) üzenetére


pohár
félisten

Recon --> SOFLAM letesz, bemérsz vele 5 célpontot, és kész is :K
ha kiírja hogy Target Designated akkor eggyel csökken az Assignments-es követelmény

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32758) Eagl3 válasza pohár (#32757) üzenetére


Eagl3
veterán

kösz

(#32759) eugabesz


eugabesz
őstag

Battlefield=conquest=csapatjáték.A többi csak "sallang",játékos csalogató f@szság.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32760) Lethal Gene válasza Malachi (#32756) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, ha van kedved vegyél fel havernak, én is szívesen játszok STDM et is a CQ mellett..pláne hozzáértővel!

Tustad, hogy ha feléleszted a csapattársad, akkor az ellenség csapat NEM KAPJA MEG A PONTOT!!! ? :)

@eugabesz: a csapatjátékon van a lényeg! STDM ben is az a frankó, amikor BlackHawkDown szerűen együtt mozog a csapat és teljesen összhangban vannak...az is csapatjáték, és megkockáztatom, hogy ahhoz nagyobb egyéni skill kell, mint a CQ hoz! ..ezért sokan nem szeretik...;)

[ Szerkesztve ]

(#32761) Cybertrone válasza Lethal Gene (#32760) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha a filmre gondolsz az nem jo pelda... Ritka szar katonai szervezes utan a csoro rangerek megszptak mogadisuban... Nagy koponya volt az aki a black howk-at bekuldte az rpg-sek fole 5m-el... Csoda hogy kikaptak 2ot, a tobbi meg adja magat utanna! Latvanyra, es mivel igaz torteneten alapul nagyon jo film, de a hadmuvelet koordinatorat fobe lottem volna!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32762) Neró válasza cellpeti (#32752) üzenetére


Neró
őstag

A BF3- ban még olyan kezdetleges a console, hogy szinte az FPS kirakáson kívül nagyon sok mindent nem tudsz csinálni. Amúgy ha beütöd, hogy list akkor kidobja a parancsokat.

| www.diablohungary.hu

(#32763) superTibcsi válasza ForexGuru (#32743) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Én is kérdeztem régebben, de nem kaptam rá választ.
Egy pályán tudom hol leledzik.Wake Island-en a B pontnál, ami a reptér. Ott parkol benn a hangárban, ahonnan a repülők indulnak. De ha oroszokkal vagy, akkor a tunguzksbigyó van ott.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#32764) Cybertrone válasza superTibcsi (#32763) üzenetére


Cybertrone
veterán

Large conquesten a kezdokon van(a mibil is , es a fix is), kis conqestben nincs... Kb ennyire egyszeru:)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32765) ForexGuru válasza superTibcsi (#32763) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

de nem b2k mappon tud ilyet vki?

(#32766) superTibcsi válasza Cybertrone (#32764) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Ez ok, de box-on nincs large conquest, eddig nem is találkoztam velük. Box topikjában se találtam választ. Mióta játszok most használtam először, de b2k-ban is csak a wake island-en. Pedig benne van a game-ben 90+ órám.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#32767) Pietrosz válasza ForexGuru (#32765) üzenetére


Pietrosz
addikt

http://www.battlefield.hu/content/2011/11/11/Battlefield_3_Palya_terkepek

(#32768) Xaels válasza Eagl3 (#32751) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy ha tankkal meg van a 3. ülőhely (CITV Station) akkor azzal is megcsinálhatod, nem kell a SOFLAM-al szenvedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32769) Eagl3 válasza Xaels (#32768) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem szenvedtem kb. 2 perc volt :DDD

(#32770) Xaels válasza Eagl3 (#32769) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor látom neked jobban fekszik a Recon kaszt. Nekem még nincs SOFLAM-om :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32771) superTibcsi válasza Pietrosz (#32767) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

:R már értem, hogy azért nincs boxon mobil AA, mert csak sima conquest mód van.

Under construction!!!

(#32772) pohár válasza Eagl3 (#32769) üzenetére


pohár
félisten

Wake-en kb fél perc, mert átlátsz a sziget másik felére ha jó helyen vagy, és tanktól kezdve a motorcsónakon át mindent befog :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32773) Gergosz2


Gergosz2
veterán

asszem karácsonykor leszedem végre a patchet. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32774) Lethal Gene válasza Cybertrone (#32761) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

A squadmozgasra gondoltam az utcákon...

(#32775) Xaels


Xaels
félisten

[link] ezt most találtam srácok. Új videórögzítő progi ami elvileg képes kihasználni az SB procik és a CUDA képességeit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32776) Hajdi válasza Xaels (#32775) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nekem az Afterburner és a Fraps is akadozva vesz fel. Főleg a hang akad! A felvett kép pedig drasztikusan belassul, holott felvétel közben simán megvan a 30 fps. Lehet ez processzor probléma? 965-ös Phenom-om van 4.1GHz-en pötyög. 8GB ram társaságában. Szerintem nem szabadna akadnia a felvett videónak :S

"The Man Who Sold the World"

(#32777) polonic válasza Eagl3 (#32751) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell hozzá recon.

Tankból is be tudod mérni a helikoptereket, repülőket.
Persze ha van citv station.

(#32778) L-e-f-i-e válasza polonic (#32777) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Sokkal gyorsabb a bemérés soflammal..mellesleg egy soflam többet is ér hisz az folyamatosan méri be nem csak addig míg kijelölöd.

=^-^=

(#32779) polonic válasza L-e-f-i-e (#32778) üzenetére


polonic
félisten

Nem azt írtam, hogy nem így van.

Csak egy másik lehetőség.

(#32780) Cybertrone válasza L-e-f-i-e (#32778) üzenetére


Cybertrone
veterán

Epp csak a mozgasa teru lassu! Plusz helyhez kotott, mig a tank mozogni is kepes, plusz ha bemerted tankal a sofor ki is lovi a raketat, nem kell varni mig valaki raebred arra hogy van soflamos meres a palyan!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32781) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Beültünk ketten a helikopterbe, taroltunk mint állat. Megkaptuk, hogy helinooobok vagyunk. Okés, akkor menjünk tankkal. ott is kaszáltunk. Megkaptuk, hogy tank nooobok vagyunk... :D
Valakiknek semmi se jó... :D

(#32782) Xaels válasza Hajdi (#32776) üzenetére


Xaels
félisten

Most csináltam egy Trial videót ezzel az Action!-el. 25fps-re korlátozd le amivel felveszel elvileg jónak kellene lennie.

25fps-el elég nehezen megy a játék, de próbáltam azért megmutatni mit tudok :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32783) Muerte


Muerte
addikt

Nektek megy a multi?
Egyetlen egy szerverre se tudok belépni,mikor már töltené be a mapot kivág disconnectel :(((
Tegnap még semmi baja se volt.

(#32784) pohár válasza Muerte (#32783) üzenetére


pohár
félisten

nyugi Morti :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32785) L-e-f-i-e válasza Cybertrone (#32780) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez nem teljesen igaz ebben a formában , úgy tudom, nem kell benne ülni a soflamban kijelölöd vele a célt utána otthagyhatod ha arra repül ez automatikusan be fogja fogni neked ezután. A másik meg mindenki látja hogy soflamos vagy Citv-es bemérés van mert megváltozik ugye a jel a repülőn/tankon, de heli cél esetén tankkal való lövéshez a sofőrnek úgy kell helyezkednie, hogy a tank lövegcsöve ráálljon a helire, és van pár másodperc amig a "lövegcső" azaz a lövész is beméri a már citv-el kijelölt célt és ha ez megvan csak akkor indíhatja el a lövést, ami persze 99%-ban instant leszedi a helikett az égről :K

=^-^=

(#32786) Muerte válasza pohár (#32784) üzenetére


Muerte
addikt

Morti? :DDD Az wattafakk?
De mé' nyugi,tudsz vmit amit én nem :F

(#32787) SVLaller válasza pohár (#32784) üzenetére


SVLaller
senior tag

ezt a filmet én is láttam, de fingom nincs mi volt az :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#32788) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Melyik a legkedveltebb játék mód?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32789) polonic válasza DonThomasino (#32788) üzenetére


polonic
félisten

CQL

(#32790) danilla válasza SVLaller (#32787) üzenetére


danilla
őstag

Két és fél kém ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#32791) SVLaller válasza cellpeti (#32752) üzenetére


SVLaller
senior tag

azzal a konfiggal van ennyi fps-ed ami a profilodban van? milyen felbontáson? nekem HD felbontáson átlag: high - 40fps, medium - 50fps, low 70-90 fps

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#32792) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Mikor a játék frissíti magát az látom valahol?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32793) Xaels


Xaels
félisten

Na jó fej a progi, .fic kiterjesztésben rögzít és most van egy 33GB-os videóm amit nem tudok átkonvertálni Format Factory-val csak a programon belül tudom megnézni. Valakinek van valami ötlete?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32794) SVLaller válasza DonThomasino (#32792) üzenetére


SVLaller
senior tag

danilla, köszi

persze hogy látod, amikor az originben rákattintasz a játékra akkor nem loginol a battlelogra hanem a játék ikonja alatt elindul egy letöltés folyamatjelző, addig játszani sem tudsz amíg nem up to date a játék.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#32795) FaTHI


FaTHI
őstag

ÚJ NVidia Beta driver némi BF3 javitásokkal!

"Főbb hibajavítások
•A megjelenítéssel kapcsolatos hibajelenségek - véletlenszerűen feltűnő, háromszög alakú jelenségek – Battlefield 3 esetében kijavításra kerültek. A javítás a GeForce 400-as és GeForce 500-as sorozatú videokártyákat érinti.
•A 290.36-os driverben tapasztalt panelfelbontással és időzítéssel kapcsolatos hiba már a múlté."

[ Szerkesztve ]

(#32796) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Melyik a legkisebb pálya?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32797) Xaels válasza DonThomasino (#32796) üzenetére


Xaels
félisten

CQL-ben talán Operation Metro/Grand Bazaar.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32798) madgie válasza FaTHI (#32795) üzenetére


madgie
titán

Hopsz ez a háromszög-izé pont előfordult nálam... akkor hálisten' nem a VGA-m haldoklik :D

(#32799) Pietrosz válasza Xaels (#32793) üzenetére


Pietrosz
addikt

Megnéztem én is, de pont emiatt felejtős a dolog.
Amit tehetsz, hogy a lehető legjobb minőségben exportálod, majd utána már tudod szerkeszteni, de minőségromlás így is lesz. Az más kérdés, hogy mikor meglátod milyen sebességgel dolgozik a high beállítás, inkább törlöd az egészet :DDD

(#32800) Hajdi válasza Xaels (#32782) üzenetére


Hajdi
senior tag

Köszönöm! Megnézem! Bár én már codec-re is gyanakszom...

"The Man Who Sold the World"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.