Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) balikabo válasza Sub-ZeRo (#7848) üzenetére


balikabo
tag

nincs húzva, minden alapon megy

(#7852) Sub-ZeRo válasza balikabo (#7851) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ha nem tennéd fe la drivereket? Gondolom AHCI meg ilyen driverekről van szó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7853) balikabo válasza Sub-ZeRo (#7852) üzenetére


balikabo
tag

Lan, Audio, VGA drivereket toltam fel

(#7854) Sub-ZeRo válasza balikabo (#7853) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Alaplai driverek: AHCI? chipkészlet driverekek? Egy próbát tehetnél az amd driverekkel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7855) e30st


e30st
tag

Hello!
a kérdést már több mobilos topikban is feltettem, de egyikben sem válaszolt senki, úgyhogy itt is megpróbálom. Viszonylag fontos lenne, mert ma megy utam telenor üzletbe, és még ma vennék egy mobilt, mivel a korábbi már használhatatlan

Üdv!

már évek óta telenoros vagyok, és felhívták a figyelmem a bónusz programra amiben sok-sok készüléket rendkívül kedvező áron kínálnak most, mindenféle tarifa és készülékhűség nélkül, a jelenlegi SIM kártyámhoz. Kiválasztottam azokat, amik engem némileg érdekelhetnek. kiváncsi lennék, hogy szerintetek melyik az, ami a legjobban megéri.
nekem ténylegesen saját használatra kéne egy mobil ezek közül, amit fél évig használnék, utána meg eladnám, minél drágábban. Funkciók nem fontosak, a lényeg hogy telefonálni lehessen vele kényelmesen, meg esetleg mobilnetet megosztani.

Előre is köszönöm!

Nokia C3-00 4741Ft
Nokia X3-02 16398Ft
Galaxy mini 12341Ft
LG Optimus One 14241Ft
Nokia C5-03 12341Ft
Samsung Star II 19Ft
Samsung Champ II 19Ft
Samsung galaxy Gio 18040Ft
LG optimus HUB 14241

[ Szerkesztve ]

(#7856) amargo válasza Barthezz2 (#7839) üzenetére


amargo
addikt

És a 3389-es port továbbítva is van a célgépnek?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7857) asfgh válasza e30st (#7855) üzenetére


asfgh
tag

heló.
én a c3-00-t
az x3-02-t
vagy a minit ajánlanám.
egyébként nagyon jó áron vannak.
meg is venném tőled drágábban.

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#7858) zalman90 válasza Sub-ZeRo (#7836) üzenetére


zalman90
őstag

és van előnye a daul channelnek ? gyorsabb lesz tőle a gép ? vagy valami hasonlo

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#7859) Sub-ZeRo válasza zalman90 (#7858) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze hogy gyorsabb lesz tőle a gép. [link] Azért ne 200%-ot várj tőle, de érezhető lesz a különbség. Single-hez képest 10-20%.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7860) zalman90 válasza Sub-ZeRo (#7859) üzenetére


zalman90
őstag

igazábol singlet csak azért vennék mert ha esetleg késöbb bövitenék , mert a lap ba csak 2 hely van a ramoknak

de ez attol függ , hogy a 8gb ram hány éven belül fog kihasználásra kerülni :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#7861) Sub-ZeRo válasza zalman90 (#7860) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nekem 4 giga van, holnap küldök vissza 2-őt mert az egyik kitben az egyik ramom hibázik és akkor csak 2 lesz. Már most érzem hogy kevés lesz a 2 nekem. Néha windowsban majd 2,5 gigát eszik. Szóval inkább 2x4-es kittbe vedd a ramot. Jobban jársz és biztos nem lesz olyan, hogy az egyik így megy a másik meg úgy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7862) Barthezz2 válasza amargo (#7856) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na látod erről fogalmam sincs. Azt nem piszkáltam, alapértelmezetten az van ott, és wifi kapcsolatnál nincs gond.
Ezt hol tudom megnézni? Illetve a sima IP-hez, valamint a gateway-hez ami kell?

Wifi kapcsolatnál IP-nek azt adtam meg, amit a router kioszt, de mobilnetnél ez nem nyerő ugye..

Megmondon őszintén elég süket vagyok ehhez, mert sosem szórakoztam ilyenekkel korábban.. :B

Everybody lies.

(#7863) zalman90 válasza Sub-ZeRo (#7861) üzenetére


zalman90
őstag

én most 2gb ddr2 -t használok :DDD mig nincs meg a ddr3 as cucc

1920x1080 ba nincs gondom :P de akkor valszeg 2x2 gb lesz

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#7864) Sub-ZeRo válasza zalman90 (#7863) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én a helyedben 2x4-et vennék, de te tudod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7865) amargo válasza Barthezz2 (#7862) üzenetére


amargo
addikt

Ahhoz, hogy kintről azaz nem LAN-on elérj egy belső gép szolgáltatásait, ahhoz a routeren/tűzfalon lyukat kell fúrni.

Jelen esetben neked, annyi a teendőd, hogy a router-hez hozzá rendelsz egy free/fizetős host címet. Ezekben segít a no-ip/dyndns az utóbbi mintha kezdene fizetős lenni. Egy kis háttér anyag. Ha a routered ismeri a DDNS-t akkor egyszerűen betudod ezt állítani, egy példa erre. Ha esetleg megírod milyen routered van és elakadtál, akkor tovább lehet segíteni.

A lényeg, hogy továbbítani kell a kérést az adott gép felé a routeren keresztül. Ez pedig a port forward segítségével tudod megtenni.

Még egy kis segítség.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7866) Tbs82 válasza balikabo (#7850) üzenetére


Tbs82
tag

Szia a tápodnak simán kell bírnia én is ilyen tápot vettem ami neked van nem rég ,és hiba nélkül megy vele minden, nálam LC-POWER táp /mások szerint ez nem táp hanem egy különös doboz :D:D / teljesített előtte 420 w-os volt asszem de azzal meg az volt a baj, hogy 12 v-os ágon nem hozta a kívánt áramerősséget az átlag 18 A helyett jó ha 10 A megvolt..., na és játék alatt nem fagyással hanem hirtelen power offal jelentkezett pl dirt 3-nál....no comment.

A hőmérséklet nálam változó bár a HD 6950 játék alatt olyan kb 60-70 fok körüli hőmérsékletet produkál...szóval az még nem vészes ami nálad van..

Viszont egy valamit próbálj ki mindenképp, furmarkot legújabbat szedd le és nyomj egy burn out-t, ott tisztán látszik ha zuhan a diagram görbéje nulla felé és nem egyenletesen minimális kilengéssel csinálja végig a 15 perces tesztet akkor kevés a táp a rendszerbe. Nálam pl. itt derült ki.

(#7867) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Ilyen s-ata táp átalakítót keresek, DE a hagyományos vége ne "apa", hanem "anya" legyen :U

Mi a pontos megnevezése, és hol lehet beszerezni? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7868) Sub-ZeRo válasza Mercutio_ (#7867) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Moddingolj magadnak egyet. Az a legegyszerűbb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7869) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#7867) üzenetére


Mercutio_
félisten

De ha létezik és beszerezhető olyan "toldó" aminek mind a 2 vége "anya" nekem az is jó :K

Sub-ZeRo: Az a végső megoldás, de utálok gányolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7870) Armahun válasza Mercutio_ (#7869) üzenetére


Armahun
addikt

Létezik e-sata hátlapi panelen van ilyen .

Se csinálni 5 perc és tizede költség.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7871) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Van egy elég ramaty állapotban lévő MSI laptopom (az egyik zsanér eltörött, fityeg a képernyő) de ezek ellenére eddig ment hiba nélkül. Tegnap filmnézés közben, feljött az Itunes update, rákattintottam, lilás lett a képernyő , megakadt a hang, újraindítottam a gépet, és azóta a képernyő 6 részre van osztva(már a bootnál is) és csak csökkentett módban jön be a win. (próbáltam javítást is csinálni(akkor is 6részre van osztva a képerny) de maradt ugyanez. Videókártya adta volna be a derekát? láthatólag a képernyő maga működik, a kábel el van normálisan vezetve, nemhinném, hogy megsérült volna. Szervízben tudnának bármit is tenni vele?
Köszönöm előre is a választ!

www.adatfalodesign.hu

(#7872) GyéBen


GyéBen
tag

Elég érdekes hibát produkál a Windows-om - minden alkalommal kétszer is ki kell kapcsolnom, hogy kikapcsoljon, tehát 2x Start > Leállítás > Leállítás, mielőtt valóban elkezd leállni.

---

Eseménynapló tartalma:

Esemény típusa: Figyelmeztetés
Esemény forrása: USER32
Esemény kategóriája: Nincs
Esemény azonosítója: 1073
Dátum: 2012.02.14.
Idő: 23:38:09
Felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM
Számítógép: --------------
Leírás:
A kísérlet (Kikapcsolás - gép neve) nem sikerült

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
Adat:
0000: 00000000
---
Esemény típusa: Figyelmeztetés
Esemény forrása: Userenv
Esemény kategóriája: Nincs
Esemény azonosítója: 1524
Dátum: 2012.02.14.
Idő: 23:38:37
Felhasználó: ---------------------------------------
Számítógép: -----------
Leírás:
A Windows nem tudja eltávolítani a memóriából az osztályregisztrációs fájlt, mivel azt más alkalmazások vagy szolgáltatások használják. A fájl csak akkor távolítható el, ha már nincs használatban.

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
---
Esemény típusa: Figyelmeztetés
Esemény forrása: Userenv
Esemény kategóriája: Nincs
Esemény azonosítója: 1517
Dátum: 2012.02.14.
Idő: 23:38:43
Felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM
Számítógép: -----------
Leírás:
A Windows mentette -------------------------------- felhasználó rendszerleíró adatbázisát, mert azt a kijelentkezés közben egy másik alkalmazás vagy szolgáltatás is használta. A felhasználó rendszerleíró adatbázisa által használt memória nem lett felszabadítva. A rendszerleíró adatbázis akkor lesz eltávolítva, amikor már nincs használatban.

Ezt a problémát általában felhasználói fiókként futó szolgáltatások okozzák. Próbálja a szolgáltatásokat úgy konfigurálni, hogy a helyi vagy a hálózati szolgáltatásfiókban fussanak.

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
---
Esemény típusa: Információ
Esemény forrása: Userenv
Esemény kategóriája: Nincs
Esemény azonosítója: 1516
Dátum: 2012.02.14.
Idő: 23:38:45
Felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM
Számítógép: -----------
Leírás:
A Windows eltávolította ------------------------------ felhasználó rendszerleíró adatbázisát, amikor értesítést kapott arról, hogy a profilt más alkalmazások vagy szolgáltatások nem használják.

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
---
Esemény típusa: Információ
Esemény forrása: Userenv
Esemény kategóriája: Nincs
Esemény azonosítója: 1516
Dátum: 2012.02.14.
Idő: 23:38:45
Felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM
Számítógép: -------------
Leírás:
A Windows eltávolította --------------------------- felhasználó rendszerleíró adatbázisát, amikor értesítést kapott arról, hogy a profilt más alkalmazások vagy szolgáltatások nem használják.

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

[ Szerkesztve ]

(#7873) Mercutio_ válasza Armahun (#7870) üzenetére


Mercutio_
félisten

Találtam "gyárit", illetve kompletten is, de külön megvéve még ezt a "gyárihoz", akkor még olcsóbb:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7874) Spet válasza adatfalo (#7871) üzenetére


Spet
addikt

Ha ügy érted a 6 részre való osztást, hogy csíkok vágják fel a képernyőt akkor a ideó kari lehet a ludas, de a kár a kábel is megadhatta magát, utóbbit te magad is tudod ellenőrizni. A video kártya cseréje két esélyes vagy lehet vagy nem :U. Ha mondasz egy pontos laptop típust akkor lehet hogy meg fogja valaki mondani, hogy lehet-e cerélni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7875) adatfalo válasza Spet (#7874) üzenetére


adatfalo
senior tag

Nem 6 csíkra gondoltam, hanem olyan, mintha 6 kis képernyő lenne, és mind a 6ban ugyan az történik. a laptop pontos típusa MSI EX600X

www.adatfalodesign.hu

(#7876) beszter1991 válasza adatfalo (#7875) üzenetére


beszter1991
tag

Heló ilyen a hiba?

[link]

Nekem hasonló volt 4 felé osztotta a képet, akkor a [link]
itt volt 2. ra állítva.

(#7877) adatfalo válasza beszter1991 (#7876) üzenetére


adatfalo
senior tag

valami hasonló, viszont csak csökkentett módban indul és néha ilyen kék kis pontok is megjelennek, de olyan is volt már, hogy az egész képernyő kék pontokból állt. megpróbálom csökkentett módban átállítani.

www.adatfalodesign.hu

(#7878) rii


rii
nagyúr

hello

hol lehet megnézni hogy a telepített XP hány bites?

driver töltögetés miatt kellene tudnom ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7879) Gyufaaa válasza rii (#7878) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Vezérlőpult/Rendszer, ha jól emlékszem. Ott pedig balról a legelső fül alatt írja. :U

(#7880) enginev3.0 válasza rii (#7878) üzenetére


enginev3.0
félisten

Start-Sajátgép-jobb egérgomb- Tulajdonságok
Ha kiírja hogy x64 akkor 64bites, 32-nél ha jól tudom "semmit" nem ír ki

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7881) Mercutio_


Mercutio_
félisten

2 hsz-ban a kérdéseim, hátha van itt XBMC és/vagy ION-guru :U :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7882) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Manapság csomó féle videó átdolgozást lehet látni a neten. Egy barátomnak én is ilyet szeretnék készíteni. A kinézett Youtube videó a Nyan Cat lenne, eredeti zenével, egyedül a macska feje helyére szeretnék mást tenni. Milyen programmal vagy hogyan lehetséges ez a legegyszerűbb módon?

Köszi előre is :)

(#7883) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Hali!

AppHangXProcB1 ez miféle hiba?
A chrome rendszeresen összeomlott ezzel a hibával, de most az FF is elkezdte...

(#7884) rii


rii
nagyúr

igen ... a "semmit se" írja ki ... akkor 32 bites ... köszönöm!!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7885) balikabo válasza Tbs82 (#7866) üzenetére


balikabo
tag

Hali, hazaértem megcsinaltam a 15 perces furmark-ot

Semmi baja nem volt alatta de a gép mégis nagyon lassú néha, azóta mióta bekapcsoltam még nem fagyott, várok kicsit...

KÉP

(#7886) Barthezz2 válasza amargo (#7865) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Uhh.. Köszi a részletes választ. Most már nem vagyok otthon, de holnap délelőtt nekiesek.

Everybody lies.

(#7887) Bence77


Bence77
csendes tag

Sziasztok, nekem olyan problémám van, hogy a shell32.dll-t szeretném lecserélni, egy skint akarok változtatni, de az eredetit ugye nem engedi törölni/átírni, mert ugye használatban van.
Na, akkor mondom, mini XP-vel próbálkozom, ott már csak átírja, mert akkor már nincs használatban, és ott sem engedi átírni/törölni a fájlt, akkor lehet hogy valami védelmet rajta meg kéne szüntetni rajta?
Mert rámegyek, és írásvédett pipa nincs, és hirtelen kifogytam az ötletekből, remélem ti tudtok segíteni. :F :F :F

(#7888) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni? :$

Leformáztam a korábbi ext4-es memóriakártyámat fat32-re véletlenül :// :( Vissza lehet valahogy hozni az adatokat? Azóta csak kb 2-300 kB adat másolódott rá összesen.

(#7889) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha egy gépre szeretném úgy megcsinálni hogy 2 monitor legyen (kiterjesztett monitor) akkor 1db olyan vga-ra van szükség amin van dvi és vga port? Jól gondolom?

Üdv: Csabee.

(#7890) Sub-ZeRo válasza skyli (#7888) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mivel memóriakártya, arról azon nyomban törlödik minden ha csak törölsz. Mivel formáztad 1000% hogy nem állítod vissza. Még ha törölted volna, akkor sem.

(#7889) Csabee.: Jól.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7891) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mivel érdemes bekenni a ventit? Olaj,zsír,esetleg valami más? Szétszedtem,kitisztítottam,tettem rá olajat de még mindig kiad egy elég hülye hangot,"serceg". Valami régi tápventi,"sima" golyó nélküli csapágy van benne.

[ Szerkesztve ]

(#7892) Carbonara válasza HollyBoni (#7891) üzenetére


Carbonara
csendes tag

Szilikonzsír, mert az nem folyik ki belőle..

grimaszversenyre küldték a hóhért, mert eszméletlen fejeket tud vágni

(#7893) HollyBoni válasza Carbonara (#7892) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az olaj sem folydogál! De mitől lehet ez a "sercegő" hang,mikor van kenés? Csomó ventim ilyen,ami régi és újrakenem.

(#7894) Mercutio_ válasza Sub-ZeRo (#7890) üzenetére


Mercutio_
félisten

Durva lenne, ha memkártyáról nem lehetne visszaállítani, fotósok fognák a fejüket :DDD

skyli: Cardrecovery, esetleg valahonnan ezt az ext4 recovery programot is megpróbálhatod begyűjteni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7895) Carbonara válasza HollyBoni (#7893) üzenetére


Carbonara
csendes tag

hát, pedig a non bearing ventik alapból halkabbak, nem is értem én sem mi zöröghet benn akkor.. Milyen venti ez pontosan? Nem akadt a borda és a lapát közé valami?

grimaszversenyre küldték a hóhért, mert eszméletlen fejeket tud vágni

(#7896) skyli válasza Mercutio_ (#7894) üzenetére


skyli
senior tag

Köszönöm szépen!!!! :R nekem csak a titanium backup 1 GB-nyi adata kell :$ :D

(#7897) HollyBoni válasza Carbonara (#7895) üzenetére


HollyBoni
veterán

Yate Loon tápventi,de egy régi CM is ezt csinálja,meg az összes amit újrakenek. :D Lehet piszkos az olaj,nem tudom. Ahol a tengely bemegy onnan hallatszik ilyen "sercegés" ha megpörgeted kézzel pl.

Bordába nem akad,mivel itt van a kezemben. :))

[ Szerkesztve ]

(#7898) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mire szolgál egy Fm transzmitter?

Live poor, die ritch.

(#7899) Mercutio_ válasza skyli (#7896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom, hogy sikerrel jársz-e, de próba cseresznye.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7900) Cucuska2 válasza gyáliSanyi (#7898) üzenetére


Cucuska2
őstag

FM adást sugároz.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.