Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Casanova* válasza MiklosSaS (#3950) üzenetére


Casanova*
veterán

én már csak ilyen vagyok, egy troll,egy ork. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3952) Laja333 válasza Casanova* (#3948) üzenetére


Laja333
őstag

Aha értem. Akkor legközelebb kelet felé fordulva telepítem majd, hátha.

Ati Radeon 9200 óta nem volt problémám driverekkel. Gondolatmenetedet követve, soha többé nem akarok NV kártyát, mert a drivereik nem felhasználó barátak, könnyű user errorba futni. Ezzel szemben a Catalystok elsőre felmennek, és hibamentesen működnek. Nekem nem kell a szenvedés a NV driverekkel. :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#3953) HSM válasza Hubba12 (#3943) üzenetére


HSM
félisten

Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy nálam a legrövidebb karrierű VGA egy GTX260 volt. Mégpedig a hulladék driverei miatt. Mikor megvettem, kipróbáltam egy csomó drivert hozzá, bétát is, és egyik sem volt képes normálisan, megbízhatóan működni. Egy hét után cseréltem egy HD4890-re, aminek szerencsére megbízható volt a drivere, ahogy az előző HD4850 1GB-omnak is.

(#3954) KAMELOT válasza proci985 (#3933) üzenetére


KAMELOT
titán

Miért nem vettél 980-at arra nem kell blokk sem! :)

(#3953) HSM: Érdekes haveromnak GTX260 kártyája volt 4 évig semmi panasza nem volt a driverekre!

(#3955) Casanova*: Pontosan.....szerintem user error és ezek csak egyéni problémák. Többi 10 000 embernek simán mennek a driverek!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3955) Casanova* válasza Laja333 (#3952) üzenetére


Casanova*
veterán

,, Nekem nem kell a szenvedés a NV
driverekkel.,, nevetséges! érteni kell hozzá és nem szenvedni vele. ;) HSM: a mai napig nincs gond a tesóm gtx260
videókártyájával és ennek drivereivel.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3956) kovsol válasza Casanova* (#3955) üzenetére


kovsol
titán

Miért kellene érteni hozzá? Az rég rossz ha szakértelem kell egy driver telepítéséhez.
Egyébként nekem komoly driver gondom nem volt még egyik oldalon se, bár én az a típus vagyok aki jó ha félévente felrak egy új drivert, és nem pakolom fel azonnal az összes betát amit kéthetente kinyomnak.

May the Force be with you!

(#3957) MiklosSaS válasza Casanova* (#3955) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sorold fel kerlek az elmult evben hany Radeon es hany NV kartyaid voltak. Nem a barataidnak/rokonoknak/tesoknak....hanem hany kartya hasznaltal te.

Rengeteg olyan kollega van aki szarja le a Radeonokat de eletukben meg meg sem fogtak egy Radeont.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3958) Asbee válasza MiklosSaS (#3957) üzenetére


Asbee
veterán

Rengeteg olyan kollega van aki szarja le a Radeonokat de eletukben meg meg sem fogtak egy Radeont.

Szerintem meg pont, hogy vagyunk itt páran akik az elmúlt időszakban végigzongoráztuk mindkét oldalt és úgy mondunk véleményt. Inkább ez a jellemző itt.

(#3959) Casanova* válasza MiklosSaS (#3957) üzenetére


Casanova*
veterán

volt ati kártyám is. szerettem,nem volt vele gondom,drivereivel sem. 1 ati, 5 nv kártyám volt és 2 nv laptop gpu. most 2 éve gamer laptopom van. de sok gépet telepítettem már és mindig sikerültek elsőre feltelepíteni a drivert. amd és nv.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3960) Erdei88 válasza Laja333 (#3952) üzenetére


Erdei88
veterán

Én ezt pont fordítva tapasztaltam. Sokszor előfordult, hogy az AMD driverei nem mentek fel elsőre. De érdekes módon amikor felment utána hibátlan is volt.

(#3961) MiklosSaS válasza Asbee (#3958) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Termeszetesen tisztelet a kiveteleknek...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3962) proci985 válasza Casanova* (#3955) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, AMD oldalon a kedvencem az volt, amikor a driver szar, aztan szepen kiderult, hogy patcheletlen (!) kaloz win, kaloz jatekok, tetejeben az illeto allitgatta a feszeket is (bonusz: idle statekben is). ja es persze az illeto ugy volt vele, hogy ert hozza (nem). talaljatok ki bugzott e utanna random modon a kartya (persze).

--

de pls valahogy jelezd a trollkodast (legalabb offal), szakmaiban vagyunk, ez igy megteveszto.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3963) Hubba12 válasza HSM (#3953) üzenetére


Hubba12
senior tag

Akkor valami nagyon nem volt ott jó, mert nálam hibátlanul ment minden driver. El sem adtam azt a kártyát ott csúcsul a dobozában:) Életem első csúcs kártyája:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#3964) HSM


HSM
félisten

(#3954) KAMELOT, (#3955) Casanova*: Amikor megvettem (zsír újonann, nem kevés pénzért), akkor ez volt a helyzet. Hogy azóta milyen driverek vannak hozzá passzolom, túlzottan nem is érdekel. Mellesleg nem 4 éve történtek ezek, hanem kb. 5 éve, 2009 április 2.-án jelent meg a 4890, azelőtt egy héttel vettem a GTX-et, és a megjelenés napján vagy másnapján a 4890-et.
Nem kellett sokat csinálni vele, pár alt+tab, és ki is nyúlt a driver (értsd fagyott a játék), pl. GTA4-ben, amit különösen utáltam, mert konkrétan játszhatatlanná tette a játékot a mentési rendszer miatt. A DXVA lejátszás is hol ment a drivernek, hol nem. Imádtam emiatt újratölteni a böngészőt.
A user errort kizárnám. Pontosan ugyanazt csináltam vele, mint előtte az AMD-kkel. Friss win, driverek fel, és játék. Azt, hogy használom a windóz beépített szolgáltatását (ablakváltás) nem tekintem user errornak. Gondolom, az se user error, hogyha a user a játékon kívül videót is nézne a gépen néhanapján. :D

(#3963) Hubba12: Várom a tippeket, mit csinálhattam rosszul. :C Tényleg csak arra használtam volna, amire való. Mellesleg egyáltalán nem szerettem volna eladni, mivel állati jó cucc volt, egy még 65nm-es referenciakártya, Asus 3 év garral, brutális tuningpotenciállal, 216sp-vel, minden állati jó volt vele fizikailag, csak a driver nem volt kompatibilis a felhasználási szokásaimmal. Hidd el, nem sok kedvem volt +20% ráfizetéssel egy jóval hangosabb 4890-et venni, ami cserébe tuningolva még lassabb is volt többnyire. De kellett, mert így is már szinte a hajam téptem a kidobáló drivere miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3965) Casanova* válasza HSM (#3964) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem akkor nagyon nem volt/nincs szerencséd az nv kártyákkal,driverekkel. van ilyen,megértem. anno gtx260-al sokat gta-ztam. perfect ment a játék. ( #3962 ) proci985: ok :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3966) Laja333 válasza Casanova* (#3955) üzenetére


Laja333
őstag

Csak magadnak ártasz. :)

(#3967) Hubba12 válasza HSM (#3964) üzenetére


Hubba12
senior tag

Akkor tényleg nem volt szerencséd. Nekem semmi problémám nem volt vele. (Egy kivétellel egyszer volt szervizben 2012-ben bga-miatt) Sajnos tesztelni nem tudom neked nem hiszem hogy találok 2008-09-es drivert:)

Csak az ASUS!

(#3968) HSM válasza Casanova* (#3965) üzenetére


HSM
félisten

Hát lehet, nem volt szerencsém, nem tudom. Előtte pár évvel volt egy 8800 GTS 320MB-om, azzal semmi gondom nem volt driveresen. Igaz, utána a HD3870-emmel sem. :D

(#3967) Hubba12: No igen, azok már nem maiak. Meg gondolom, azóta a GTA is kapott seregnyi patch-et, a windóz is, szóval nem lenne könnyű rekonstruálni az akkori állapotot. :(

(#3969) Asbee válasza HSM (#3968) üzenetére


Asbee
veterán

Mióta nem járt nálad NV kártya? Csak úgy érdekességképpen.

(#3970) gbors válasza HSM (#3964) üzenetére


gbors
nagyúr

gyanús, hogy azzal a kártyával hardveresen nem volt minden rendben. nálam több 260-as járt, és nem is tapasztaltam ilyet, meg nem is olvastam hasonlóról. ha pl. egy kicsit kevés volt a chipnek a feszültség, annak lehetett ilyen következménye.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3971) HSM válasza Asbee (#3969) üzenetére


HSM
félisten

Két Nv kártyám volt, a 8800GTS320 (ami tök jó volt amúgy) és a GTX260 216sp (ami nem vált be). Utána a 4890 remekül kiszolgált, és mivel a referencia 5850-ek is kitűnően sikerültek, egy olyan kötött ki nálam 3 teljes évre. Pedig amúgy korrektebb árazással a GTX580 is tetszett volna, de amennyit kértek érte kihagytam, pláne, hogy az 5850 is szépen vitt mindent.
A kis-keplerek viszont nem jöttek be, úgyhogy az 5850 után is maradtam a Radeon vonalon, 7870, 7950, 7970, 280X, majd 290-el. :K

(#3970) gbors: 99%-ra tenném, hogy nem hardveres gond volt. Ugyanis amíg nem alt+tab-oltam, addig minden szép és jó volt, kb. akármeddig. :K Ezenkívül tuningban is brutáljól ment a kártya. A következő tulaj sem panaszkodott, hogy rossz lett volna a kártya, sőt. :R

[ Szerkesztve ]

(#3972) Casanova* válasza gbors (#3970) üzenetére


Casanova*
veterán

lehet alulfeszelte,ez volt a gond :D /trollkodás/ :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3973) TTomax


TTomax
nagyúr

Általában azoknak szokott nV driver gondja lenni akik nagyon mellényúlnak a vásárlással,vagy éppen a legolcsóbbat veszik,de sokszor olvasok olyan dolgokat is ahol szimplán egy játék hibáját kenik a vgara. Jellemzően minden szériából vannak olyan gyártól akik nem állnak a helyzet magaslatán,megpróbálnak valamit lecsalni,hátha nagyobb lesz a profit...Az ilyen vásárló soha nem gondolkodik el azon,hogy az aftermarket OC kártya hogyan lehet olcsóbb mint a gyári referencia...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3974) HSM válasza TTomax (#3973) üzenetére


HSM
félisten

Ha a GTX260-amra gondoltál, az referencia volt, mégpedig a kevésbé spórolós régebbi, 65nm-es GPU-s fajta. ;)
A játék hibája nálam amiatt nem lehetett, mivel a AMD-vel ugyanaz a játék ugyanúgy használva jó volt.

Amúgy egyetértek, a nem referenciatermékek esetén könnyen futhat bele az ember silány cuccokba. Ugyanakkor sok AMD-s panasz hátterében is ez áll. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3975) Malibutomi válasza TTomax (#3973) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha kicseréled az egy nV-t AMD-re, akkor ez pont illik a másik oldalra is. :)

(#3976) h1mpi válasza Malibutomi (#3975) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha kicserélhetné, akkor nem itt tartana az AMD... Szerintem a mai világban a márkahűség eléggé lecsökkent. Ha megérné, akkor 290x-et vennének az emberek 980 helyett, de nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#3977) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Dzsíííhááád!Players hol vagy??? :DDD

Asbee : Mármint az,hogy mindenki a saját lovát fényezi miközben ordenáré szájkaratézik...nem tudom te nem unod?Én ebben nem vszek részt csak a fent emített cimborámmal átjárunk röhogni :D

[ Szerkesztve ]

(#3978) Asbee válasza Milka 78 (#3977) üzenetére


Asbee
veterán

Nem unalmas?

(#3971) HSM: Kicsit furcsa nekem, hogy Te aki szereti gyakorlatban is alaposan kivesézni a kártyákat, ilyen elfogult vagy, úgy hogy évek óta nem volt NV kártyád. Nem azt mondom, manapság sokat megtudni már tesztekből, leírásokból, de érdekes, hogy így akarsz dolgokat megmagyarázni olyanoknak, akik évek óta végigpróbálták mindkét oldalt. És nem mondhatjuk azt, hogy olyanok akik elfogultak, mert akkor nem próbálták volna ki őket.

[ Szerkesztve ]

(#3979) TTomax válasza HSM (#3974) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy hétig volt egy Asus GTX260ad [link] [link]
Soha egy driver hibát nem írtál a topicjába [link] (bár egy hét alatt érdekes is lett volna)

Már hat éve is azért váltottál vissza 4890re mert a radeont preferáltad... [link],persze gyorsabb nem lett géped,de legalább már akkor alul tudtad feszelni... (söt kellett is) Azzal nyugtattad magad,hogy "szebb a képe"...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3980) Asbee válasza Milka 78 (#3977) üzenetére


Asbee
veterán

Pont, hogy sokan nem a saját lovát fényezik és közben nagyon sok értelmes vita is kialakul és alakult, még ha néha kicsit elfajulnak a dolgok. Ha nem veszel részt minek vagy itt? Te és a cimborád azzal emelitek a szinvonalat, hogy olcsó "poénokat" írkáltok be random? Mit vártok egy amd vs nv topiktól? Nagy röhögcsélések közbe elvagyunk?
Aki értelmes az tudja kezelni az itteni vitákat.

[ Szerkesztve ]

(#3981) Malibutomi válasza h1mpi (#3976) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A többségnek az AMD oldalon sincs driver baja, csak akinek nincs baja az ugye csendben van.

De igazából erre reagáltam:

"Jellemzően minden szériából vannak olyan gyártól akik nem állnak a helyzet magaslatán,megpróbálnak valamit lecsalni,hátha nagyobb lesz a profit...Az ilyen vásárló soha nem gondolkodik el azon,hogy az aftermarket OC kártya hogyan lehet olcsóbb mint a gyári referencia..."

Pontosan a 290 szériára jellemző, ahol a gyártók spóroltak el a hűtéseket, vagy ugye felrakták a 780 hűtőjét szinte hozzányúlás nélkül, meg lespórolták a ramhűtést, stb....ezek miatt röhöghet most a másik oldal HSM "ventit a hátoldalra" hozzászólásain, meg valószinű emiatt kap proci is villogó textúrákat.
De ezek nem az AMD hibái, hanem a trehány gyártóké.

A márkahűségben nem értek egyet, sokan akkor sem vennének amd-t ha 200%-al gyorsabb lenne 20 fokon passzívan, mert "a mikroakadás, meg a driver, meg melegszik is...." akkor is bejátszana

(#3982) h1mpi válasza TTomax (#3979) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És már itt is ment az alul feszelés :DDD

(#3981) Malibutomi: én vennék, pedig még sose volt AMD vga-m. Ha ugyan olyan jó lenne, de olcsóbb, jöhetne, tök mind1 mi van a gépemben.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#3983) TTomax válasza Malibutomi (#3981) üzenetére


TTomax
nagyúr

De részben az AMD hibája is,mert a referencia 290/X nem képes a kulturált működésre,a 780/TI meg igen...és a 780Ti 30-40Wat fogyasztott csak kevesebbet,mégis nagyságrendekkel kulturáltabban viselkedett.Nem 95Cfokon üzemelt,nem antiboostolt,és nem ordított rajta a venti...290/X-böl van három fajta ami jó, a többi kizárható és egyik sem referencia...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3984) Asbee válasza Malibutomi (#3981) üzenetére


Asbee
veterán

Pontosan a 290 szériára jellemző, ahol a gyártók spóroltak el a hűtéseket, vagy ugye felrakták a 780 hűtőjét szinte hozzányúlás nélkül, meg lespórolták a ramhűtést, stb....ezek miatt röhöghet most a másik oldal HSM "ventit a hátoldalra" hozzászólásain, meg valószinű emiatt kap proci is villogó textúrákat.
De ezek nem az AMD hibái, hanem a trehány gyártóké.

Szerintem nagyon nincsenek lespórolva a 290-en a hűtések. Azért mert az Asus-nak vannak hülyeségei az még másra nem jellemző. És ez az, ennek ellenére is csak pár modell ami kényelmesen használható, ezért ment sokszor a kazánozás.

Érdekes az első evga 970-en is csak 3 ból 2 hőcső érintkezik mégis viszonylag halk és hűvös. Az Asus 980-on ugyanolyan gond van mint a 290-en mégis nagyon halk és nagyon hűvös.

A giga a bordáján nem sokat változtatott mégis a 970 és 980-on a leghűvösebb és viszonylag halk.

[ Szerkesztve ]

(#3985) Erdei88 válasza Asbee (#3984) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem az Asus-al sem volt gondom. 1100Mhzen ment a 290-em. Se a vrm se a ramok nem igényeltek extra hűtést. Az Air540-be nem is tudnék alá rakni ventit. A HAF-X-ben volt alatta, de azt minden kártya megkapta azt az extra ventit.

Én sem szűkíteném a melegedést a gyártókra. Én 2 gyártót tudok ami "elvileg" 290/290X ajánlott.

(#3986) TTomax válasza Erdei88 (#3985) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pontosan ez a probléma,van a Vapor, a Lightining,meg még egy... Nekem van itthon Lightning,nagyon jó véleményem van róla nagyon régen láttam ennyire masszív és jól összerakott vgat,egyébként tisztán látszik a két slotos hűtések nem bírják el a 290/X-et,persze most jön a megváltás a kompakt víz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3987) MiklosSaS válasza h1mpi (#3976) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Engem most elgondolkodtam egy 2 x 290X ref, kartyakon 2K kijelzore. Eladnam a 980-at es 70K-val kellene kipotolni egy 290X CF-re, vizesblokkal egyutt....
Vagy radobok 50K-t a 980-ra es cserelnem 295X2-re

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3988) h1mpi válasza MiklosSaS (#3987) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hajrá próbálkozni mindig lehet :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#3989) TTomax válasza MiklosSaS (#3987) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt a 70K-t szépen tartogasd még egy kicsit és várd meg a 390X-et... a 290X drágább már nem lesz...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3990) Malibutomi válasza TTomax (#3983) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

és (#3984) Asbee

Ezt a kört már lefutottuk a kazánozás címszó alatt.
Nem 2-3 van ami használható, hanem 1-2 ami nem. Elég mást jelent.

"tisztán látszik a két slotos hűtések nem bírják el a 290/X-et,persze most jön a megváltás a kompakt víz."

Nézz be a 290 topicba, most vettek ketten is Gaminget, 78 fokos átlagban, az pl. simán jó, nekem is hasonlóan működött.

[ Szerkesztve ]

(#3991) sixpak válasza TTomax (#3989) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem tiszta nekem ez a számozás. Lesz 390x és sima 390 is?
Vagy csak a 380- ból lesz butított és X is?
Remélem lesz csóró verzsön a 390-ből...én mindig azokra nevezek be. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3992) Asbee válasza Malibutomi (#3990) üzenetére


Asbee
veterán

Giga, MSI, Asus, XFX, ref ezekre rengetegen panaszkodnak neten. Persze lehet alul feszelni, ventit tenni rá. Van aki ezeket is megelégedve használja, de ritkább. Sokak arra panaszkodnak, hogy a customok is baromi hangosak és úgy is elég melegek. Nekem is ez volt a bajom a gigával. A Tri-X-el már tuning is mehet, hogy ne üvöltsön, a vapor meg lightningal meg nagyon király. MSI-ről még azért lehet jókat olvasni, de tuningal én azt sem ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#3993) TTomax válasza Malibutomi (#3990) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze egy kétszáz eurós házban,hátoldalon egy ventivel esetleg vsync mellett.. sorolhatnám,ugyanezek a kártyák mennek ott 95Cfokon is...Te sem véletlen hajtod a második Lightningot....

(#3991) sixpak

Megy a ködösítés,de én úgy gondolom a 390/X lesz az újdonság, a 380/X lesz a ránc felvarrott 290/X (mint ahogy a 7970nél is csinálták)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3994) MiklosSaS válasza TTomax (#3989) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meglatom. Jo arban vannak ezet a 290X-ek. Ismerostol, nem banyaszgepbol.
Jo a 980 is, csak eleg verszegeny 2K-ra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3995) Erdei88 válasza Malibutomi (#3990) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem a Gamingel volt baja anno zacknek? Nála meg tuningol nélkül is a 80at verdeste

(#3996) Asbee válasza MiklosSaS (#3994) üzenetére


Asbee
veterán

A 290X mitől lenne ott jobb?

(#3997) Malibutomi: Mi alatt?

[ Szerkesztve ]

(#3997) Malibutomi válasza TTomax (#3993) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem egy lightningom volt csak, és egy 690II-ben 3 fullra leszabályzott ventivel volt 75-80 fokos a Gaming.

No mindegy lehet itt vitázni, ami nálam volt 290X, azt mind beraktam és ment, nem volt hangos, nem volt forró, és nem kellett vele semmit csinálnom.

[ Szerkesztve ]

(#3998) TTomax válasza MiklosSaS (#3994) üzenetére


TTomax
nagyúr

Volt már CFed... együtt volt 7990ünk,tudod jól mit vállalsz. :)

(#3997) Malibutomi
Két lightningod volt vagy nem?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3999) Laja333 válasza Asbee (#3996) üzenetére


Laja333
őstag

290x CF. Az azért van olyan jó, vagy jobb mint a 980 sli. Csak jóval olcsóbban. Bár személy szerint egyik gyártó duplakártyáját sem vállalnám be.

Inkább várd ki az új szériát. :)

(#4000) MiklosSaS válasza TTomax (#3998) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, nekem nem volt vele gondom.

(#3996) Asbee: azert volna jobb mert ketto darab volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.