Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#597) Zeruel válasza Hdgy (#595) üzenetére


Zeruel
csendes tag

Ok. Természetes hogy nem olyan térhangzést lehet hallani ezekből a cuccokból mint amik a mindennapokban érnek (körülöttünk lévő hangok,zajok) vagy akár a rendes surround hangszórók térhatását sem érik el az 5.1es fülesek :( viszont éppen ezért szokni kell eztafajta térhangzást és hogyha megszokja az ember akkor már rendesen ki lehet hallani a játékokban hogy pl hol mászkál a másik vagy hogy meily irányból lőnek :C. Ettől függetlenül nincs élményem az Ozaki fülessel de lehet hogy tényleg nem stimmel benne a térhangzás. Ami biztos hogy eleinte nekem is fura volt a Medusa de ahogy egyre többet játszottam vele már egész jól tudom követni hogy hogy előttem, mögötem vagy melletem zajlanak az események :R. Meg persze az egész hangzás a beállitástól is függ.
Apropó beállitás, ha valakinek van tapasztalata a Kx driverrel kapcsolatban az irjon mert nagyon nem tudom eldönteni hogy jó vagy nemjó :( (vannak furcsa dolgai).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.