Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) default. válasza galaktikus (#22000) üzenetére


default.
őstag

Az tuti. És gondolom nem szól túlságosan szarul sem :K

(#22002) maximilian4 válasza maximilian4 (#21997) üzenetére


maximilian4
addikt

Végül rendeltem Angliából gyári refurbished SkullCandy Plyr1 headsetet (grade A). 22k. Remélem jó lesz. Direkt megnéztem a felhasználó értékeléseit a termékre vonatkozóan és eddig mindenki teljesen elégedett vele.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#22003) sebixxx


sebixxx
tag

Hellosztok!

Valaki tudna esetleg valaszolni a #21996-os kerdesemre? :F

Osszefoglalot mar tobbszor atneztem, de sajnos sokszor nem derul ki, hogy megfelelnek-e az elvarasaimnak amik benne vannak.

Elore is koszonom ismet! :R

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#22004) bombibmw válasza sebixxx (#22003) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Ha a G430 megfelelt, akkor egy HyperX Cloud I-el főleg megleszel.
Strapabíró, minőségi cucc.
Ár/értékben nagyon jó fejes.
Ha valahol ki tudsz próbálni egy Cloud Alpha-t, az lenne a legjobb.
Én is mindig circut szerettem volna, de az Alpha-nál egyáltalán nem zavar, hogy nem az, mert így is nagyon kényelmes és hangban talán kicsivel jobb is a sima Cloud-nál.
Jó lenne még a G633, de a műanyag pánt miatt nem ajánlott, egyébként nagyon jó a mikrofonja.

[ Szerkesztve ]

(#22005) bombibmw válasza bombibmw (#22004) üzenetére


bombibmw
veterán

Egyébként van új G430 Hardveraprón 15k-ért. :)
De van egy Sennheiser GameZero, ami pár hetes és 30k, vagy újonnan 35k-ért.
Ezek közül venném valamelyiket, de leginkább az új GameZero-t. :K

[ Szerkesztve ]

(#22006) sebixxx válasza bombibmw (#22005) üzenetére


sebixxx
tag

Koszonom szepen, de azt hittem sokara fog valasz jonni mert az elso kerdest 2 napja tettem fel es tegnap le is torott a logo fules resz amibol jott ki a kabel igy fules nelkul maradtam... Logitech markat szeretem eddig nem csalodtam bennuk soha, eger, bill, hangfal, fules eddig mind jo volt, ezert nezelodtem a Logitech haza tajan picit es az elobb rendeltem egy Logitech G533 wireleses fulest, jokat olvastam rola es mivel kenyelmi szempontbol biztos van olyan jo mint a g430, hangzasra talan meg jobb is a vezetek nelkuliseg nem volt szempont, de vegulis jo lesz, ha 1 vezetekkel kevesebb log... Remelem tenyleg hozza az elvartat...

Irorszagban elek igy hardverapro nem jatszik sajnos na meg mast szerettem volna kiprobalni, ha mar igy alakult, ugyhogy Amazonrol jon 100 euro volt, majdnem ennyibe kerult a g430 is mikor vettem...

Most jon a turelmetlen varakozas... :))

Majd, ha megerkezik irok ide par sort a szemelyes tapasztalatomrol, bar nincs sok tapasztalatom fulesek teren mert a g430 volt az elso, de azt tudni fogom, hogy ahhoz kepest milyen... :K

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#22007) bombibmw válasza sebixxx (#22006) üzenetére


bombibmw
veterán

De jó neked, hogy ott élsz.
Nem tudsz valami jó melót? :D
Akkor más a leányzó fekvése.
Várjuk a beszámolót. :)

(#22008) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok, holnap jön az Alpha-m.

Csak a mostani füles a gépházam elejébe van dugva, az alphát az alaplapba dugjam?

(nincs hangkártya, majd lehet egyszer lesz )

(#22009) sebixxx válasza bombibmw (#22007) üzenetére


sebixxx
tag

Az igazat megvallva szivesebben lennek otthon, de sajnos kizsakmanyolas van es 1 atlagos munkaval jo esetben annyit keresel, hogy tudsz enni meg hol aludni extra dolgokra nem nagyon jut, felre tenni meg kb. lehetetlen... :( Itt sincs 1 alom munkam 1 Mekiben dolgozom, de siman elek, felreteszek,pl most is eltorott a fulesem azt gond nelkul rendelek egy ujat, ezt otthon pl ugyan ezzel a meloval sehol nem tudnam megtenni es ennel csak jobb munkam lehet jobb fizetessel mert minimalt keresek, csak kicsit meg jobban kell mennie az angolnak es valtok... :)
Jo melot nem tudok, de ilyet barmikor talalsz mint amit en csinalok, kezdetnek jo es onnan mar csak tovabb lehet lepni... ;)
Beszamolo jon remelem minnel hamarabb

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#22010) CsonkaImo válasza bombibmw (#22007) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Íroszágból nincs tapasztalatom, de Angliában brutális munkaerő hiány van, szóval itt akármi lehetsz. De ez nagyon nem a topik témája.

[ Szerkesztve ]

(#22011) maximilian4 válasza CsonkaImo (#22010) üzenetére


maximilian4
addikt

Én szívesen mennék, angolul is elég jól beszélek, fiatal is vagyok. :)
Itt Magyarországon csak azt hallani hogy a brexit miatt bekeményítettek a külföldi munkavállalókkal szemben, és nem csak az állam hanem a helyiek sem valami barátságosak velük.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#22012) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

erről az Asusról van valami vélemény? Ha jól látam akkor kompatibilis vezeték nélkül Xboxal, PC-vel és PS4-el is?

Xbox One: bandymnc

(#22013) bombibmw válasza CsonkaImo (#22010) üzenetére


bombibmw
veterán

Csak vicceltem és nem én írkálok róla. :D

(#22008) fabri07:
A házad bemenete ugyanazt az alaplapi hangot adja ki, mint az alaplap.

[ Szerkesztve ]

(#22014) fabri07 válasza bombibmw (#22013) üzenetére


fabri07
aktív tag

Leakartam írni, csak nem voltam benne biztos és az elég hülyén hangzott volna :D

Köszi szépen, holnap leírom a personal véleményemet, egy sokat csgo-zó játékostól :)

(#22015) Piftuka válasza Piftuka (#21918) üzenetére


Piftuka
veterán

Mivel választ nem kaptam, hát megrendeltem.

Ha érdekel valakit, leírom a még egészen friss tapasztalataimat...

Első "blikkre" nem tűnik nagyon "bazárinak" a műanyag, amelyből készítették, és praktikus a forgatható hangszóró rész. (Könnyebb elhelyezni az asztalon.)

A fejpánt állítható, és legalább egy aluminium "sínen fut", ami ad némi pluszt a strapabíráshoz.

Az egész fejhallgató egyébként nekem kifejezetten szorosnak bizonyult, pedig nincsen nagy méretű fejem. Az egész berendezés gyenge pontja szerintem a fülpárna.

A szivacs "túltömött", és a nagy feszítőerővel ez már önmagában diszkomfort érzetet ad. (Azt nyilván nem tudtam letesztelni, hogy pár hét/hónap múlva mennyire tágul ki a fejpánt, hogy adjon némi plusz kényelmet.)

A fülpárna kiképzése pedig szerintem nagyon rossz. Nem tudom, kinek jutott eszébe ez az aszimmetrikus, trapéz forma, de nem fér be alá a fülem. Ismételten csak... nincsen nagy fülem, de egyszerűen kényelmetlen.

Több órát viseltem folyamatosan, és nem változott meg a véleményem.

A "szövet" kábel pedig egyenesen vicc. Olyan vékony, hogy jelen esetben éppen "ellen dolgozik" az eredeti funkciójának. A lágysága miatt, "hurkákba" pödrődik, sodródik a kábel... Jelen esetben egy vastagabb műanyag kábel praktikusabb lett volna. Ráadásul finoman szólva sem hosszú a kábele.

Ami a hangzást illeti... Elsőre kifejezetten meglepett. A Logitech "belépő" modellje, és gamer headset volta lévén nem voltak különösebben nagyobb elvárásaim.

Pozitív csalódást okozott. Zárt létére kifejezetten jó teret ad a kategóriájában, ráadásul viszonylag kevésbé érvényesült "dobozhang" jellemzi.

A basszus tartomány viszont elég erőteljesen uralkodik, "ráül" a hangképre. Túlságosan az dominál, és emiatt mégis kap az egész egy "befülledt", doboz hangzást. Másfelől szerencsére nem teljesen szétfolyó, hanem kellően pregnáns is tud lenni a basszus. (Pl. "Kamelot - Solitaire", a gyors dupla lábgép.)

Én viszont abszolút nem kedvelem az ilyen hangzást.

A középtartományok terén azért az EQ-val be kellett neki segítenem, a magas tartomány viszont elég, ugyanakkor "sziszegős".

Mindent összevetve, a basszusban domináns hangzást kedvelő felhasználóknak ennyi pénzért jó választásnak tűnik a maga kategóriájában.

Nekem viszont nincsen kedvem hosszabb távon tesztelni, mert tényleg annyira kényelmetlen.

Azért érdekel, hogy akinek ilyen kialakítású LOGITECH fejhallgatója van, az hogyan bírja (el)viselni!?

"Aquila non captat muscas."

(#22016) sebixxx válasza Piftuka (#22015) üzenetére


sebixxx
tag

Nekem Logitech G430 van/volt ami ahogy nezem kb. ugyan ugy nez ki mint a G231 azt nem tudom hangzasra milyen, de viseletre biztos azonos...

Hangzasa nekem megfelelt igaz nincs viszonyitasi alapom mert nem hasznaltam mas fulest elotte csak hangfalt, de nekem jonak tunt es szerintem jol muzsikal a 7.1 rajta BF1 meg mas jatekokban is.

Ami a kenyelmet illeti nekem semmi bajom nincs vele szerintem eleg kenyelmes a fulparnakkal sincs gondom a kialakitasa miatt, tobb ora hasznalat utan se futi a fulem/fejem pedig ettol feltem a fulesekkel kapcsolatban.

A zsinorral kapcsolatban detto ugyan azt tapasztaltam mint amit te viszont a hossza az enyemnek boven eleg 2 meter siman megvan szerintem, bar nem mertem le...

En mint hozza nem erto osszessegeben megvoltam vele elegedve, ha nem torott volna el hasznalnam amig birja, de sajnos szettort ugyhogy rendeltem egy Logitech G533-at, elvileg a heten megjon nagyon kivancsi vagyok milyen lesz a G430hoz kepest.

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#22017) Mr.Kr$B válasza fabri07 (#22008) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Ha nincs hangkártyád akkor tök mindegy, hogy hova dugod szerintem, bár nálam úgy van, hogy ha a gépház elejébe dugok bármit, kicsit zajt mindig hallok ellentétben ha direkt az alaplapba dugom.

(#22018) fabri07 válasza Mr.Kr$B (#22017) üzenetére


fabri07
aktív tag

Na megjött, és szerintem a mikrofonja kábelhibás...

(#22019) Mr.Kr$B válasza fabri07 (#22018) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Ha van lehetőséged akkor próbáld ki egy másik gépen mielőtt még visszavinnéd.

(#22020) fabri07 válasza Mr.Kr$B (#22019) üzenetére


fabri07
aktív tag

Annyi a gond, hogy 200kmre vagyok :)

(#22021) fabri07 válasza Ochocinco46 (#21982) üzenetére


fabri07
aktív tag

Nem volt valami hibád neked is? A microphonnal?

(#22022) Ochocinco46 válasza fabri07 (#22021) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

A fülessel együtt vett külső hangkártya volt gyári hibás, alaplapra dugva, illetve az új külső dacról használva hibátlan a mikrofon.

(#22023) fabri07 válasza Ochocinco46 (#22022) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy hibás...

(#22024) Ochocinco46 válasza fabri07 (#22023) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Pontosan úgy, ahogy én :D
Ez volt a harmadik gyári hibás hardverem az elmúlt ~5 évben. Mindegyik más, megbízható márka elvileg.
(Tudom, hogy ebből a szempontból szerencsétlen vagyok, de jókat szoktam mosolyogni, mikor meglátom egy terméknél, hogy 0,00000001% meghibásodási arány :) )

(#22025) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Barátomnak lenne szükség egy mikrofonos fejhallgatóra.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Elsősorban PS4-re, zene hallgatás filmezés.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30 ezer ft.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

Vezetékes.
(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
5.1 és stereo.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Kontrolerbe használná, nem tudom tud-e térhangzást csinálni, ront-e minőségben, erre kérdéses?
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

PS4
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Gameres.

Amiket néztük a HyperX Cloud Alpha. Ez a legújabb ha jól látom, újabb hangzás stb. .Megéri ennyiért kiadni érte?Előre is köszönöm a választ.

(#22026) SH4D0W2011 válasza Benir8 (#22025) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jó választás, szerintem meg. :K

(#22027) CsonkaImo válasza Benir8 (#22025) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jó választás az Alpha, de controller-ről nagyon gyengén fog szólni.

(#22028) bombibmw válasza Benir8 (#22025) üzenetére


bombibmw
veterán

Kontrollerrel használva közel se lesz olyan hangminősége és hangereje, mint amit ki lehet hozni belőle.
Kéne a PS mellé egy külső hangkártya és akkor nagyon jó élményt kaphatnál.
Erre a hangkártyás topicban lenne érdemes rákérdezni.

(#22029) fabri07 válasza Benir8 (#22025) üzenetére


fabri07
aktív tag

Jó választás ha nem hibás :C

(#22030) Piftuka válasza sebixxx (#22016) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi az info-kat!

"Ami a kenyelmet illeti nekem semmi bajom nincs vele szerintem eleg kenyelmes a fulparnakkal sincs gondom a kialakitasa miatt, tobb ora hasznalat utan se futi a fulem/fejem pedig ettol feltem a fulesekkel kapcsolatban."

Ez nyilván azért van, mert más formájúak a füleid. Nekem viszont úgy kellett "bepréselnem" alá...

Pedig egyébként ilyen szempontból a fejhallgatók terén nincsenek "nagy megfejtések". A kezdetek kezdete óta a legkényelmesebb forma egy óriási kör, vagy ovális. Esetleg egy "tompított sarkú" téglalap. Akkora méretben, hogy ezek egyike esetében sem érintkezzen a párna pereme a füllel.

Itt a Logitech a praktikumot feláldozta a dizájn oltárán. Úgy vélem egyetlen racionális érvet sem tudnának említeni a G231/G430/whatever amorf négyszög formája mellett.

Egyébként, ha kényelmesnek találnám, akkor megtartanám. Ám sajnos nem csak a füleimnek kényelmetlen, de fejfájást is okoz már rövid távon is, annyira szorít.

"Aquila non captat muscas."

(#22031) fabri07 válasza Ochocinco46 (#22024) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hát ilyen ez, megnyerjük ilyenkor a lottót csak visszafelé :D

Már holnap viszik is vissza, ingyenes futár van ha 3 napon belül intézed.

(#22032) Benir8


Benir8
senior tag

Köszönöm a választ mindenkinek. Gondoltam, hogy kontrolleről gyengén fog szólni. Majd később biztosan megveszi amilyen nekem is van az Asus Xonar U3-at, ezt lehet rá kötni a ps4-es gépbe, egy hosszú méteres kábelel. :D

[ Szerkesztve ]

(#22033) .Ishi.


.Ishi.
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos a Sennheiser PC163D-mnek elromlott a mikrofonja, így keresek egy új fejhallgatót.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Elsősorban játékra.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20E Ft alatt. (A gond az, hogy nem tudom, mennyire volt "ajánlott" fenti Sennheiser. Nekem tökéletesen megfelelt az a stereo minőség is, mivel a 7.1-es térhangzást egyáltalán nem használtam.)

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes.

(4) Circumaural vagy supraaural?
Nem tudom sajnos, a fenti Sennheiser tökéletes volt, talán supraaural?

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Ahogy írtam, a Sennheisernek tökéletesen megfelelt a stereo hangzása, egyáltalán nem használtam/éreztem a hiányát a 7.1-nek.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Mindegy. (A Sennheisernek megvan az USB-je, arra akár ráköthetem a jack-et és a mikrofont, de persze a 7.1es kapcsoló így használhatatlan lesz.)

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapi integrált (Gigabyte GA-AB350M-Gaming 3, Realtek® ALC887)

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Az nincs :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#22034) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Szevasztok..

sennheiser gsp 600 - n áll a basszust lehet álltani?

Vaskobak

(#22035) .Ishi. válasza .Ishi. (#22033) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Még annyit hozzátennék ehhez, hogy gondolkodok egy Asus Xonar DG-en, mivel gondolom az is sokat dobna az élményen. :K (Gondolom akkor a Sennheiser USB kiegészítőt el is hagyhatnám. A keret miatt mondjuk lehet, hogy először a fejhallgató jönne, aztán a hangkártya.)

(#22036) CsonkaImo válasza Vaskobak (#22034) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Attól függ, hogy miről hallgatod. A hangvezérlő beállításainál valószínű tudod állítani, külön a fejhallgatón erre nincs lehetőség.

(#22037) BeStronk


BeStronk
tag

Hali!
Van egy Hyper X Cloud 1 -es jack dugós fejhallgatóm és nem igazán vagyok megelégedve vele... integrált hangkártyáról megy, kérdés az hogy dedikált hangkártyát vagy olyan fejhallgatót lenne érdemesebb venni ami jól szól integrált hangkártyától is? Főként játék Overwatch-ra lenne..

[ Szerkesztve ]

(#22038) CsonkaImo válasza BeStronk (#22037) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Milyen alaplapra van kötve a Cloud?

(#22039) BeStronk válasza CsonkaImo (#22038) üzenetére


BeStronk
tag

Intel "Frost Lake" Micro ATX alaplap (DB85FL) 1150-es foglalat

(#22040) bombibmw válasza BeStronk (#22039) üzenetére


bombibmw
veterán

Uhh!
Inkább egy dedikált hangkártyát vegyél, mint megszabadulsz a Cloudtól!
Mondjuk egy Sound Blaster Z jó is lenne a hozzá.

(#22041) CsonkaImo válasza BeStronk (#22039) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkor meg is van a hiba. Én is inkább hangkártyát vennék.

[ Szerkesztve ]

(#22042) Vaskobak válasza bombibmw (#21932) üzenetére


Vaskobak
csendes tag

Na beruháztam Sennheiser GSP 600 + Sennheiser GSX 1200 PRO tényleg nagyon ott van a szeren nagyot szól valóban,főleg hogy a GSX - el van meghajtva.

Vaskobak

(#22043) bombibmw válasza Vaskobak (#22042) üzenetére


bombibmw
veterán

Vettél Sennheiser GSX 1200 PRO-t is? :Y
Az úgy már nem kis kiadás, de remélem, hogy megérte neked.
Grat hozzá! :)

(#22044) Vaskobak válasza bombibmw (#22043) üzenetére


Vaskobak
csendes tag

Ja ja nagyban játszunk és mondhatom megérte, te inspiráltál rá mondjuk csak a fülessel,a mondás is úgy van
( ha lúd legyen kövér :DDD )
A stex meg volt rá igaz nem vett fel a lové de eladtam a Steelseries Siberia 840 és csak ki kellet pótolnom.
A GSX 1200 PRO - val van egy Kiss előtolás,a játék így evvel a párossal döbbenet de szó szerint az élmény mit produkál.
Köszönöm. :K

Vaskobak

(#22045) macy


macy
addikt

Na csodálatos, bexart a Centurionban a bal hátsó. Csak most nem tudom a hangszóró ment ki vagy az erősítőben kakilt be valami.

(#22046) CsonkaImo válasza macy (#22045) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Cseréld meg a csatlakozókat, úgy könnyen kiderül hol a hiba.

Szerk.: Bocs, félre értettelek. Azt hitem külön erősítővel használod a fejest, 3,5mm-es jack csatlakozókkal.

[ Szerkesztve ]

(#22047) macy válasza CsonkaImo (#22046) üzenetére


macy
addikt

Nem, a vezérlőegységre gondoltam. Úgy néz ki valami érintkezési hiba vagy szakadás van, mert ha mozgatom a vezetéket ami bemegy a fejesbe, megszólal a hangszóró.

(#22048) sting2 válasza Vaskobak (#22042) üzenetére


sting2
addikt

:Y

Az már elég decens lánc!
Jó lenne, ha később írnál valamennyit róla, itt a Topik ban.
:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#22049) .Ishi. válasza .Ishi. (#22033) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Megoldódott a probléma: kiderült, hogy a Windows 1803-as frissítése szólt bele a dolgokba. Ugyanis, ha az adatvédelmi beállításoknál kikapcsoltad az appok hozzáférését a mikrofonhoz, akkor az április frissítéstől kezdve az összes asztali programra is kiterjesztették ezt a beállítást. (Sőt, még a felvevőeszközök beállításainál sem működött.)

Illetve még egy dologba belefutottam: ha valaki nem tudta volna, az Asus Sonar DG és DGX között csak a csatolófelület a különbség. Az előbbi PCI-os, az utóbbi pedig PCI Expresses. A gond csak az, hogy a gyártó honlapján ezt nem igazán jelölték, így most DG csere és várom a DGX-et. :W

(#22050) pulutodurumo válasza .Ishi. (#22049) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Megnéztem most az Asus weblapot. Specifikációk első sora: "audio interface: PCI"

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.