Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) kismanús


kismanús
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, szeretnék venni egy fejhallgatót ami mikrofonos. előbbre való nekem a wireless es de már a vezetékesben is gondolkodok mert kicsit kétségbe vagyok esve.Remélem tud itt valaki segíteni.

Tehát van egy számítógépem amiben van egy asrock fatality h370 alaplap 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC1220 Audio Codec), Supports Creative Sound Blaster™ Cinema 5 ----Ez az alaplapi hangkártyája amit nem tudok mennyire jó mivel idáig usb füleseim voltak ugye abban meg megtudtam hogy van "integrált" hangkártya...

A fülest sokat használnám játékra,zenére,filmezéshez, illetve kell a mikrofon mivel massengeren egy külföldi barátommal sokat beszélünk és pl ha itthon takarítgatok jó lenne vele mozogni is. Amiket már kipróbáltam azok a logitech g533 as amivel egyébként meg voltam elégedve 35K volt a jel erősség távolabb is jó volt pl 2,5 falon átjött a jel simán nem recsegett. A térhatás nagyon jó játékban, zenébe a mély szintén komoly (megijedtem úgy szólt) De filmet néztem volna és amikor közel beszéltek az emberek vagy távol mindegy nem szólt hang csak a zene ami alapból ment a filmben illetve a háttérzajok ajtónyitás stb azok hangosak voltak ha hallottam valamit a beszédből akkor az olyan volt mintha egy csarnokban állnék és 20 méterre beszélnének az emberek. Ez volt játékban az intrókba is vagy átjátszásokban (Dragon age) beszéd nulla.

Ezután mondom tuti a logitech a sz a r kicseréltem egy komolyabbra hyper x cloud flight ra.(48k)
Hazahoztam nagyon kényelmes igaz csak 2.0 ás (stereo) de nagyon tisztán szól bár nem jobb zenére mert szerintem halkabb pl a mélye. Na ennek a hatótávja picit rosszabb de abszolút elfogadható, ahol a házba használnám végig volt jel. Na de játékba kicsit butább mert hiányzott a 7.1 akár ki bármit mond fps ben jó ha nem csak azt hallom hogy jobb bal hanem hogy elöl felül vagy hátul lent. Így most ezt is visszavittem és tanácstalan vagyok mit csináljak. Tudom hogy jó fülest 50k kategóriába ne nagyon várjak nem akarok highend minőséget főleg wirelessbe de pl úgy éreztem nem tud a g533 tól ennyivel többet.

Ebben kérnék segítséget hogy esetleg mit próbáljak ki vagy ha a g533 ra tud valaki valami megoldást lehet a füles volt rossz nem tudom... Köszönöm szépen a segítséget.

Jah és még kiprobáltam egy corsair hs 70 et ami picit kényelmetlenebb volt mint a hyper x a térhatása gyengébb mint a g533 asé de a jelszint nulla. 5 méternél már recsegett..

(#23002) Zizi123 válasza kismanús (#23001) üzenetére


Zizi123
senior tag

Neked inkabb valami beallitasi gondod van, mert olyan nincs, hogy nem hallod a beszedet. Nalam ez a haszimozinal akkor jott elo, amikor sztereo volt a film, amit neztem, es JBL Soundbar ugy gondolta, hogy csinal belole terbeli hangot. Olyankor valoban volt olyan, hogy a robbanas hangja majd levitte a fejunket, de a beszedeket nem hallottuk.

"Na de játékba kicsit butább mert hiányzott a 7.1 akár ki bármit mond fps ben jó ha nem csak azt hallom hogy jobb bal hanem hogy elöl felül vagy hátul lent."
A jo fulesben stereoban is tokeletesen hallod az iranyokat. Konkretan szinte mindenki a 5.1, 7.1-es fuleset is sztereoban hasznalja FPS jatekokban.

(#23003) kismanús válasza Zizi123 (#23002) üzenetére


kismanús
csendes tag

Igen lehetséges. Már megpróbáltam azt hogy letiltottam minden más eszközt a hangba hátha akkor se lett jobb.. Lehet megpróbálom újra csak nem akarok a boltokkal se szórakozni hogy állandóan visszaviszem hogy nem kell ... De viszont olyan fülest nem szeretnék akár ennyiért se ami nem jó ezekben a dolgokban.
Az alaplapi hangkarim az mennyire jó , vagy rossz? érdemesebb lenne jackeset venni fejhallgatóból?

(#23004) SH4D0W2011 válasza vikzorwhite (#22999) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem GAME ONE-om van, de senki nem panaszkodott még recsegésre, szóval nem hiszem, hogy ilyennek kellene lennie. Ötletem viszont sajnos nincs, mi lehet a gond. :(

(#23005) Watto1991 válasza Watto1991 (#22989) üzenetére


Watto1991
senior tag

Update: Kicseréltettem a Cloud Alphát egy másikra, ugyanez a gond. A hangzása nagyon jó, a mikrofonja tiszta, viszont ha egy youtube zene megy a háttérben, vagy egy játékban újratöltök, akkor behallatszik a mikrofonba... mindenki halja Discordon mi megy a gépen... teljesen értetlenül állok a történet előtt.
Pedig ma megérkezett a Creative SB X-Fi Surround Pro 5.1 USB külsős hangkártya, reménykedtem, hogy megoldja a gondot, de semmi.. ugyanúgy áthallás van a mikrofon meg a fejhallgató rész között. :W

[ Szerkesztve ]

(#23006) galaktikus válasza Watto1991 (#23005) üzenetére


galaktikus
aktív tag

A mikrofon érzékenységet programonként kell belőni (Teamspeak, Discord). Mindenkinek behallatszik a fejhallgató zaja, ha nincsenek az érzékenységek megfelelően belőve. A voice activation detectiont javaslom használni az állandó közvetítés helyett (asszem TS-en ez a neve), és aztán játssz a csúszkával, hogy mikor nem hallatszik már be, de még a hangoddal simán aktiválódik. Ez egyértelműen nem a füles hibája, hanem csak beállítási gond.

Szerk.: Ha az én nyitott GAME ONE fülesem nem hallatszik be, akkor a zárt Alphának még inkább nem szabadna, pedig nem hallgatom halkan. Szóval sok sikert a teamspeak, discord mókoláshoz. :K

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#23007) Watto1991 válasza galaktikus (#23006) üzenetére


Watto1991
senior tag

Itt nem arról van szó, hogy a fejhallgatóból kihallatszik a hang, hanem hogy simán érzékeli a mikrofon, ami a fejhallgatóba érkezik jel.
Most találtam egy választ, ami magyarázatot ad erre, ez szerint ez általános hiba:

"This is a common issue with headsets that have 4 pole connectors. Both the sound coming from your PC as well as the signal from your microphone share the same ground wire. This means come of the signal coming from your PC to your headphones is bleeding onto the signal being sent from your microphone to your PC. This is called cross-talk.

There is no real way of getting around the issue, I currently use the original HyperX Cloud headset and it has the exact same problem. It's on it's way out so I actually ordered the Alphas but after seeing a few commenting about PC sound being played in the microphone input I cancelled the order. "

Próbáltam discordot belőni, ha addig felhúzom az érzékenységet, hogy a zene ne hallatszódjon be, akkor kiabálnom kell, hogy vegye a hangomat.

Próbáltam egy másik rém egyszerű tesztet. Adott ez az oldal: https://online-voice-recorder.com/

Elindítom a felvételt, nem szólok bele a mikrfonoba, de amint visszahallgatom nagyon halkan hallatszik a zene... és ez itt a baj :(

[ Szerkesztve ]

(#23008) otto1 válasza Watto1991 (#23007) üzenetére


otto1
tag

Hali.
Épp a napokban küzdöttünk a kollégámmal hasonló problémával.
(Mindent hallottunk játék közben, hogy megy a lépcsőn, hogy milyen zenét hallgat, mindent ami kijött a hangkártyájából.)
Bármit állítgattunk a Win-ben nem segített.

A megoldás egy USB füles volt úgy, hogy az alaplapi hangkártyát letiltottuk az eszközkezelőben.

Mivel neked van USB külső hangkártyád, egy próbát megér az alaplapi hang letiltása.
Üdv:
Ottó

[ Szerkesztve ]

(#23009) Shamli86


Shamli86
tag

Sziasztok. Ha valakinek van Logitech G933 fejese kérem írjon rám privibe. Szeretnék kérni egy két tanácsot. Köszönöm!

(#23010) kodaek


kodaek
tag

Sziasztok!
Gamer fejhallgatót szeretnék venni, nagyjából 10-15K környékén. Sztereo elég, mikrofonos és integrált hangkártyával használnám. Ezt néztem ki hirtelen: THERMALTAKE ESPORTS SHOCK ez jó vagy van valami jobbtalán? Köszönöm!

(#23011) otto1 válasza kodaek (#23010) üzenetére


otto1
tag

BlasterX H5 Valencia CF kb13.5K
Masszív a felépítése, szerintem nagyon jól szól.
Ha nem zavar a felirat.
(Alaplapi hangkártyával nem próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

(#23012) G.I.JOE válasza kodaek (#23010) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Abban az ársávban szerintem is a Valencia!

(#23013) Revesz


Revesz
aktív tag

Hali,

Hyperx Cloud-ot(az átnevezett Takstart) érdemes lecserélni?
Látom a profi gamerek a 2. verziót használják tömegesen.
Egy xonar dgx hajtja meg egyébként.

(#23014) CsonkaImo válasza Revesz (#23013) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Cloud II-re semmiképp, de még az Alpha-ra sincs nyomós érv.

(#23015) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Kb 60-70e ft környékén milyen headsetet tudtok ajánlani? Jelenleg 1 Sennheiser gsp 600-al és 1 Asus rog deltával szemezgetek.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#23016) CsonkaImo válasza cyber86 (#23015) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sennheiser-t Asus-ra biztos nem cserélnék.

(#23017) cyber86


cyber86
őstag

Van itt valakinek Sennheiser GSP 600-asa vagy tesztelte?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#23018) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Szerintetek melyik hangkari lenne jobb egy Sennheiser G4ME ONE és egy HyperX Cloud stinger fejhallgatóhoz?

A Creative Soundblaster X-fi HD vagy pedig az itteni ajánlóban is lévő Sound Blaster Z ? A fejhallgatókon kívül még egy pár Alesis Elevate 5 MKII-vel kellene brillíroznia. :B

(#23019) Zizi123 válasza smiti (#23018) üzenetére


Zizi123
senior tag

Ha nem kell kulso kartyanak lennie, akkor a SB Z jobb valasztas.

(#23020) smiti válasza Zizi123 (#23019) üzenetére


smiti
addikt

És miért? :U

(#23021) CsonkaImo válasza smiti (#23020) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A Z komolyabb fejhallgató erősítést kapott, de a fent említett headset-ekhez mindkettő bőven elegendő. Ha később tervezel nagyobb ellenállású fejest venni, akkor a Z jobb választás. Viszont ha a külsős megoldást preferálod, akkor nyugodtan veheted a X-Fi-t, minőségi cucc az is.

(#23022) Zizi123 válasza smiti (#23020) üzenetére


Zizi123
senior tag

Mert ha teszteket elolvasol, akkor mindenhol az egyik legjobb gamer hangkartyanak tartjak az arkategoriajaban. (az X-FI HD-t pedig en nem lattam sehol dobogo kozelebe sem jutni)
Egyebkent pedig az X-FI chip 2005-ben kerult forgalomba, ez pedig 2012-ben. Ha hiszunk benne, hogy jobbat csinaltak, mint a regi, akkor szinten jobb valasztas.

(#23023) Revesz


Revesz
aktív tag

Amúgy a xonar dgx kártyát érdemes lecserélni egy Sound blaster z-re?

(#23024) CsonkaImo válasza Revesz (#23023) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha van rá keret, akkor persze.

(#23025) Revesz válasza CsonkaImo (#23024) üzenetére


Revesz
aktív tag

A keret az megvan rá, csak nem tudtam, hogy megéri-e vagy sem :D.
Már csak a jó öreg hyperx cloud helyett kell vennem majd valami ütősebb fejhallgatót xD.

(#23026) zoner15


zoner15
csendes tag

Sziasztok !
Hétvégi játékhoz fejhallgatót szeretnék ( fps játékokhoz inkább) amiben van mikrofon is.
Keret valahol 10-30 k között van. Ti megvennétek ezeket?

https://hardverapro.hu/apro/steelseries_siberia_v3_fejhallgato/hsz_1-50.html
-
https://hardverapro.hu/apro/elado_hyperx_cloud_fejhallgato/hsz_1-50.html
-
https://hardverapro.hu/apro/razer_tiamat_2_2_3/hsz_1-50.html

vagy inkább boltból vennétek kicsit drágábban? (bocsi nem tudom , hogy hogyan kell linkelni :U )
Köszönöm a segítséget!

(#23027) Viktor77 válasza zoner15 (#23026) üzenetére


Viktor77
titán

Mielött ezeket a linkeket beilleszted, nyomd meg alul a Link gombot és oda illeszd be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23028) CsonkaImo válasza zoner15 (#23026) üzenetére


CsonkaImo
addikt

3 közül a Cloud egyértelműen. Mondjuk az elég durva, hogy nyugaton ennyiért (£36) már új Cloud-ot kapsz, míg otthon még mindig 20k felett van az ára. :(((

(#23029) zoner15 válasza CsonkaImo (#23028) üzenetére


zoner15
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)

(#23030) purpledonkey


purpledonkey
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni vezetékes headsetet játékra. Nagyjából 30k körüli összegben gondolkodom. A gépemben van egy Asus Xonar DX hangkártya, erről jelenleg csak a hangszórók szólnak és egy Asus Xonar U3 usb-s eszköz, amiről a fejhallgató megy.
Milyen heasetet javasolnátok, USB-set vagy jack csatisat valamelyik meglévő hangeszközhöz? A jack fejesek közt sok a 4 pines csatis, akkor ahhoz kellene valami átalakító a külön mikrofon bemenethez.
Amik eddig kb tetszenek, Corsair Void Pro és Hyperx Cloud II. Ami a Corsair mellett szól, hogy felhajtható és így némítható a miki.
Nyitott-zárt nekem annyira nem lényeg , a 7.1 és társai pedig nem tudom mennyire használhatóak ebben a kategóriában.
De ez csak két példa, minden javaslatot köszönök előre is!
Az összefoglalót elolvastam.

(#23031) CsonkaImo válasza purpledonkey (#23030) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Cloud Alpha vagy Creative H5.

(#23032) Tamas991


Tamas991
csendes tag

Üdv mindenkinek....

Most szereztem be egy Creative Sound blasterX H5 Tournament Edition-t.
2.1-es hangfalrendszer az meg egy Kratos S3,de ezzel nincs is gond, csak a "fülessel".
Némi visszhangzás van, az éneket is alig lehet hallani zene közben, lényegében térhatás is alig van.
Majdnem mintha mono lenne.
Néztem a windowsban (8.1 pro) , a hangkezelőnél,24 bit, 192khz van,de 2 csatornát ír előtte.
Hangfalaknál ilyen nincs, ott ugyanez, csak a 2 csatorna nélkül.
Hangkártya az alaplapi, FM2+-os lapnál,ami kicsit régebbi.
Van egy Sound Blaster Audigy SE-m is ,de az régi, integráltak is jobbak már egy ideje mint az, bizonyára.
Realtek HD manager-be 2 csatorna nélkül írja.
Még nem néztem meg milyen lehet játékokban vagy filmekben, de jól tudom milyen lehet.
Úgyhogy nyilván az integrált audio miatt lehet, korábban is volt egy füles, csak az jóval olcsóbb volt, 3-4 ezer lehetett.
Biztos túl nagy falat lehet ez a füles az alaplapinak..........
Néztem korábban volt egy hasonló hsz, ott a jack dugókat kellett csak jól csatlakoztatnia és jó lett, csak neki volt egy márkás, minőségi hangkártyája.
Ha tényleg ez lehet akkor majd beszerzek egy kártyát is, akkor már szintén Creative-ot.
Biztos az a 2 csatorna lehet a gond, az feltűnt.
Hangkártya és fejhallgató téren amúgy nem vagyok annyira képben :N

(#23033) lócitrom


lócitrom
őstag

1. valami normális fejhallgatót keresek alapvetően játékra.
2. maximum 30000 Ft, amit szánnék rá. kábelpárti vagyok.
3. alapvetően nem bízom a nem vezetékes cuccokban. ha ráadásul még jó a kialakítás is és nem nyomja a kábel a nyakat az végképp nyerő. de ha manapság nincs különbség, megfelel a wireless.
4. a párnával kapcsolatban nem tudom pontosan melyik-melyik. elképzelésem szerint jobb, ha nem a fülem nyomja közvetlenül.
5. mikrofon kell mindenképp.
6. hangzásban valami élethű lenne jó. de ha valóban hozzátesz a 7.1 és nem megy az élmény rovására, akkor megfelel.
7. inkább jack. de USB is megfelel, ha nincs negatív hatása a minőségre nézve.
8. főleg integrált hangkártya.
9. sötétebb színekkel lenne megfelelő.

kb. ennyi. nem szempont, hogy tucatmárka legyen meg ezer pro lol-os által hordott darab legyen. legyen tartós, az se baj, ha esetleg tisztítható. a trappot akarom hallani. egy Corsair VOID Pro az, ami megtetszett. elméletben az nem rohad rá az emberre. csak a sok teszt meg javaslat sem segített eddig kideríteni, hogy milyet érdemes választani. ja és jó volna, ha nem nyomná a szemüvegem. ahogy látom ebben a legjobban a memóriahabosok teljesítenek.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#23034) pulutodurumo válasza Tamas991 (#23032) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Dugd be rendesen. Ha megvolt, és nem javul, akkor kell egy átalakító ami szétszedi a mikrofont és a bejövő hangot. Ez a fejes kombó jackes igaz? A leírásod alapján ez a baj. Nem érintkezik jól.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#23035) Tamas991 válasza pulutodurumo (#23034) üzenetére


Tamas991
csendes tag

Igen, mind2 végén jack van, annál a vezetéknél amit közvetlenül a fülesbe kell dugni, mert ezt még össze lehet dugni egy másikkal, amin a mikrofoné és a már említett jack is van, egyik rózsaszín másik zöld, szokás szerint.
Mikrofonét nem dugtam be, csak annyira hogy ne lógjon ott, mert nem lehet őket szétválasztani, ez ilyen v elágazású vezeték.
Mikrofont le is szedtem a fülesről, mert nem fog kelleni.
Próbáltam már azzal is ami közvetlenül a fejhallgatóhoz csatlakozik, csak az túl rövid, 1,2 m, de úgy sem volt jó.
A 2 együtt 2,4 m tesz ki, úgy már jó amúgy. El lehet vezetni a vezetéket úgy hogy ne legyen útban.
10-20 között is lehet jó Creative-os, Asus-os kártyákat kapni, belsőt, újan.
Nincsenek nagy igények.
Illetve, majd vagy R5 1500X vagy 1600X-es processzor lesz, akkor az Asrock B350-es alaplapjainál levő integrált audio chipek/kodekek mit tudhatnak, valakinek lehet van tapasztalata velük.
Mert ekkor nem fog kelleni.
Amúgy az előlapi panelre van dugva, hangfalak meg a hátsóra, de ez csak nem számít...
Biztos hogy nem 2 csatornát kéne jeleznie.
Végülis nem meglepő hogy egy ilyen füleshez nem alaplapi kell, vagy nem mindegy hogy milyen.
Amúgy kösz a választ.....

(#23036) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok
a Creative H5 vagy HyperX Cloud szól mélyebben?!.. mert a jelenlegi Roccat Kave 5.1 analog sajnos nem hatott meg mély hangzás terén.. eskü, a Sony XB950B1 mélyebbet szól, mint az, amiben van a mélynek is külön hangszóró.. ami nincs is ugye... :W

egyébiránt egy Xonar DGX van a gépben, az miatt vettem az analóg 5.1-et anno...
a fenti két említett fejessel gondolom a virtuális 5.1/7.1 menne csak, vagy esetleg van olyan 5.1 analóg fejes is a fenti listában, ami 4 kábellel rendelkezik és jó benne a mély?!.. árkategória mindegy, majd kinézek valamit, csak tudjam melyek azok....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23037) otto1 válasza - = Zk = - (#23036) üzenetére


otto1
tag

Szia!
Nekem mindkettő van.
A Hyperx-ben több a mély. A Creative-nak szélesebb a tere. Én sem tudtam dönteni melyik a jobb, így maradt mindkettő.

(#23038) - = Zk = - válasza otto1 (#23037) üzenetére


- = Zk = -
félisten

basszus, egy fejem van csak.. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23039) vikzorwhite válasza lócitrom (#23033) üzenetére


vikzorwhite
újonc

En void prot csereltem g4me onera + sound blaster zre. Egyedul a pubgben volt az a bajom vele h a tarsam hamarabb hallotta a lepeseket tobbi jatekkal nem tapasztaltam. De nagyon szerettem, kenyelmes volt, mikrofon, hangzas is rendben volt. Meg eleve a tobbi perieriam is corsair volt.

(#23040) - = Zk = - válasza otto1 (#23037) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mennyire jó egy HyperX mondjuk játékra ahol számít a térhatás?! mögötted a zaj, lépés stb....
adva van a Xonar DGX ugye

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23041) norby91


norby91
tag

Üdv.

Nem találtam megfelelő topicot, szóval ide írok.

Adott egy Hyperx Cloud fejhallgató SBZ hangkártyával. Használom a füles jack hosszabítóját is, mivel az alapkábel extra rövid, kb telefonhoz/tablethez alkalmas, nem PC-hez. :D

A probléma a következő:
[link]

Legtöbbször akkor jelentkezik, amikor van egy alap hangos zaj a játékban, pl a jármű jelen szituban...
Viszont előfordul néha akkor is, amikor nincs zaj, csak maga a karakter mozog vagy ha a játék se fut, s TS-en megy a kommunikáció.
Próbáltam lejjebb venni a mikrofon boost-ot, de ugyanaz a probléma
SoundBlaster driverben
-SBX pro studio offos
- smart volume on
- noise reduction on
- acoustic echo cancellation on

Próbáltam kikapcsolva is, de akkor meg még szörnyűbb, szóval hagytam bent őket.

A jack hosszabító kábel okozhatja? Hangkártya? Esetleg más ötlet?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#23042) otto1 válasza - = Zk = - (#23040) üzenetére


otto1
tag

Nekem is csak 1 fejem van. A Hyperx- et használom jelenleg, főleg PUBG, ROE. Hallom ki honnan jön és hamarabb mint a többiek. A H5 kicsit más, nekem 2 hét kellett ahhoz hogy "bejáratódjon". Két hétig visszasírtam az előző AKG fülesem.

(#23043) - = Zk = - válasza otto1 (#23042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, akkor HyperX Cloud lesz a befutó.. köszi :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23044) lócitrom válasza vikzorwhite (#23039) üzenetére


lócitrom
őstag

összességében jó választás lehet? megbízható darab?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#23045) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy HyperX Cloud II fülesem van, imádom, tényleg nagyon jó, DE! Az utóbbi időben utolért a wireless mánia, és minden perifériámat le szeretném cserélni vezeték nélkülire. Tudom hogy a Cloud 2 után nehéz lesz jót találni, de igazából már csak casualban játszom, de leginkább Rocket League, szóval inkább a mikrofon a fontos hogy tudjak beszélni a haverjaimmal.

1, Zenehallgatás, casual játék, discord-ra használnám.
2. Jó lenne ha annyiból tudnék venni egyet, amennyiért eladom a Cloud 2-t, de ha meg kell pótolni kicsivel, nem gáz.
3. vezeték nélküli
4. Circumaural
5. mikrofonos
6. igazából nem tudom hogy mi kell nekem, 5.1, 7.1..... gondolom nem sok olyan van ami megfelel az előzőeknek. :D
7. gondolom a vezeték nélküli fülesek USB-sek, szóval usb
8. Gigabyte GA-B85M-D3H-A alaplapom van, ennek az integráltja nem tudom mi :( (Realtek® ALC892 ???)
9. Igazából minen kinézet érdekel, ha nem giccsparádé

Nagyon köszönöm előre is a fáradozásotokat! :R

(#23046) #11083776


#11083776
törölt tag

Sziasztok Razer Tiamat V2 7.1 jó? és milyen hangkártya hozzá?
Vagy féláron lenne (kevesebb mint 13k) Hyper x Cloud és ahhoz milyen hankártya.
5 x több lenne a razer megéri?
Köszi

(#23047) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

20 körül /újonnan és esetleg magasabb kategóráiás használtan/ melyik a legjobb 7.1-es USB-s fejhallgató főleg FPS játékokhoz kéne /BF széria/.

Ezeket néztem elősre :

- Razer Electra V2 USB (RZ04-02220100-R3M1) új -20K
- Corsair HS 60 új -20K
- Logitech G633 /használtan/ 20K
- Kingston HyperX Cloud II /használtan/ 23K

Esetleg más :F

Előre is köszönöm. :R

Korábban egy Logitech G930-am volt, jó lenne ha megközelítőleg annyit tudna hangzásban...

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#23048) - = Zk = - válasza otto1 (#23042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátb+.. ez g@ecijól szól.. nah pont ilyet akartam :C...
már csak Y kábel kell hozzá, hogy gépen is élvezhessem a mikrofont :))
köszi a tippet :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23049) otto1 válasza - = Zk = - (#23048) üzenetére


otto1
tag

Örülök, hogy tetszik! Nekem hosszú távon is kényelmes! Mondjuk a H5 is az.

(#23050) supperduck


supperduck
csendes tag

Sziasztok!

Gyári laptop hangkártyával a Cloud 2, vagy a Cloud Alpha ami jobb lehet ? Játékra szeretném használni (pl pubg), nem tudom, hogy ér-e valamit a 7.1, még úgy nem játszottam, de tény, hogy ismerősöm razer kraken 7.1-el sokkal jobban hallja, hogy merre mi történik. ( bár nekem 5 ezer ft.-os gagyi auchanos fülesem van, gondolom ez is lehet az oka :D )
Tehát gyári HK-hoz melyiket válasszam ? :) Köszi a helpet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.