Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) eami válasza Frod (#11000) üzenetére


eami
addikt

szerintem a gyártóval teszek egy próbát hétfőn, de azért az hogy egy bolt csak 12 hónap garanciát ad, az csak egy dolog. Ha egyértelműen pl anyag/gyártási hibából eredő a meghibásodás akkor 1 éven túl is simán csere köteles a dolog. Az egy év csak arra vonatkozik, hogy addig nem neked kell állni a bevizsgalas költségeit hanem a boltnak.

Egy olyan füles amit azzal reklámoznak hogy mennyire erős, meg fém pánt meg stb... vicces hogy 2 db fél mm műanyag bizbaz tart össze.

(#11002) Frod válasza eami (#11001) üzenetére


Frod
addikt

a bolt azért ad 1 évet, mert ennyi a törvényben előírt. mivel ők ezt megadják onnantól kezdve mossák kezeiket. nem értek ugyan a joghoz, de jó lenne ezt a fogyasztóvédelmi törvényt átírni, mármint ezt a szegmenst, hogyha adott egy külföldi cég ami megad az egész EU-ban X időt, akkor mindenhol az legyen a kötelező. nálunk csak az a kötelező 12 hónap van benne és ennyi.

a másik dolog meg sajnos ilyen, ha örökké tartó lenne akkor ugye nem vennél újat, nem lenne profit, stb stb. :(

Do you see the white shadow?

(#11003) eami válasza Frod (#11002) üzenetére


eami
addikt

Persze, de ha pont ott törik el ami elvileg törhetetlen, akkor gyanúsan nem saját hibából ered:
"Built like a tank - Built around a steel core, the Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless headset is fabricated to withstand the rigors of intense gaming or being chucked in a backpack. Keep it at home or take it with you without any worries."

Creative oldala szerint egyébként úgy néz ki hogy gari időn belül van és velük közvetlen lehet rendezni.
Meg kellene adni azt is, hogy elfogadok e más típust ha ilyet nem tudnak adni, ami jó kérdés mert elvileg még rendelhető a Wrath Wireless, így miért ne tudnának újat adni, viszont az egyik legdrágább tactic3d füles, így nem tudom mit adnának ha ilyet már nem tudnak. Gondolom nem EVOt.

[ Szerkesztve ]

(#11004) dbius válasza dbius (#10181) üzenetére


dbius
veterán

Nos, pár hónap gondolkodás, olvasás után végül a CM Storm Sirus megrendelése mellett döntöttem, több okból is:

- időközben lement az ára itthon 45k-ról 30k-ra
- jack csatikkal is használhatom (ezt korábban nem említettem, de Linuxot is használok, ezáltal az usb-s cuccok nem tudom, hogy mennyire lettek volna használhatóak, nem nagyon találtam infót arról, hogy pl. egy Steelseries 9h-t hogy tudnék Linux alatt többcsatornás módban használni)
- a jelenlegi fülesem egy Easytouch Ek-151 (és meglepően jó az eredeti árát tekintve!), aminek van egy külső egysége és ugyanolyan csatlakozása van, mint a Sirusnak.

Ki fogom próbálni, hogy a külső egység elülső, nem jackes részéhez csatlakoztatva a Sirust fog-e menni rendesen, ha nem, akkor pedig a jack csatlakozókat felhasználva fogom csatlakozotatni a külső egység hátsó jackes paneljéhez, mert ezáltal - remélhetőleg - a külső egységgel fogom tudni külön állítani az egyes hangszórók hangerejét.

Ha ez sem válik be, akkor pedig megy a jack csatlakozó egyenesen a hangkártyába.

Köszönöm a javaslatokat, bár nem fém a füles fejpántja majd kiderül, hogy ez tovább fogja-e bírni az előző fejeseknél. Ahogy elnézem egyébként egyre több embernek adja meg magát a füles fejpántja valahol (mint ahogy említettem nálam az utóbbi években kizárólag ez állt mindig a csere hátterében, mert mindig eltört valahol). Szörnyű, hogy a tartósság nem szempont manapság egy ilyen és még drágább füles esetén sem :(

[ Szerkesztve ]

(#11005) blaca83 válasza dbius (#11004) üzenetére


blaca83
őstag

Jó választás, ebben a 30 k környéki árszegmensben Én is a Cooler Master-t vagy a Logitech G35-öt ajánlanám mindenképpen. ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#11006) lacy86


lacy86
addikt

Hello skacok!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Mind a haromra hasznalnam ( mikor ugy adja idom , nem vagyok fuggo )

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Max. 20.000FT

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Csak is vezetekes ( szerintem ilyen arban meg nincs elfogadhato vezetek nelkuli fules )

(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural!

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Lehetoseg szerint legyen benne :)

(6) Milyen hangzást vársz?
min. stereo :)

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack ( telefon miatt )

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Inegralt hangkartya + telefon

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Fekete!

Elore is koszonom! ;)

(#11007) d1abLo válasza lacy86 (#11006) üzenetére


d1abLo
senior tag

Telefonra: pl egy sennheiser (cx... , mx...)
Gépnek: Creative alpha

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11008) sToOrm01umbb


sToOrm01umbb
csendes tag

Sziasztok!
Nem rég vettem egy Corsair Vengeance 1500-s fejhallgatót.
Kipróbáltam nagyon szépen, és tisztán szól, de gyakorlatilag a mély és a basszus szinte 0 benne, próbáltam EQ-val is állítgatni nem nagyon segít, windows 8.1-m van legújabb driverekkel.

Ennél a típusnál ez normális, vagy valami nincs rendben vele?

(#11009) eami válasza sToOrm01umbb (#11008) üzenetére


eami
addikt

nekem HS1 volt régebben (majd ugyanaz az élmény 1500nál is) és igen ez ilyen. Szokni kell az elején, hogy nem akar a méllyel a földbe döngölni. Idővel majd rájössz, hogy ez amúgy így normális. Ahol kell ott ad majd mélyet bőven.

(#11010) Local


Local
csendes tag

Sziasztok !

Nekem egy Creative Sonud Blaster X-Fi Fatality Titánium Pro hangkártyám van , így arra a döntésre jutottam, hogy olyan fejhallgatót fogok venni ami nem Virtuálisan tudja az 5.1 ill. a 7.1 hangzást, hanem a hangkártyámra közvetlenül dugva hardveresen állítja elő maga a hangkártyám az 5.1 ill. a 7.1 hangzást.

Így le is szűkült a vásárlási kör.

Nekem egy Roccat Kave 5.1 fejhallgató van ami már igen csak megviselt.

Két helyen is eltört az egyik maga az öntvény ill. a másik helyen meg a műanyag hagyta el magát !!!
Tehát alátudom támasztani azt, hogy maga az anyag amiből van a Roccat Kave 5.1 nem túl jó !
Bár a fülesem 5 éves, de akkor sem kellene, hogy eltörjön mivel nem szoktam a földhöz csapni !

Nos a választásom RAZER Tiamat 7.1 esett.

De valamit nem értek ? A netten találkoztam azzal a jelenséggel, hogy RAZER Tiamat 7.1 ill. RAZER Tiamat 7.1 Elite kiadás !!!

Na most átunna nézve a dolognak nem tudtam eldönteni, hogy mi a különbség a két fejhallgató között.
Mindig ugyan azt a fejhallgatót láttam mindkettőnél és ráadásul maga a Razer honlapján nincs is említve ilyen típus, hogy Elite !

A másik szeretnék beruházni füles párnákat hozzá, ha lehet több fajtát !
Lehet e kapni vagy csináltatnom kel valakivel ?

:R :R :R Köszönök minden infót előre is !!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Localmester

(#11011) d1abLo válasza Local (#11010) üzenetére


d1abLo
senior tag

Elite az csak razer kategória. A billentyűzeteiknél is vannak ilyen fokozatok. Valszeg egyiknél ki volt irva másiknál nem.
Én személy szerint nem szeretem a tiamat szériát. Csetlik botlik, recseg, rossz mikrofon, borzalmas anyagminőség.
Ha true-t szeretnél: Cm Storm sirus.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11012) 3RROR


3RROR
aktív tag

Sziasztok.Most 28e-ig mi a best buy 5.1-es mikrofonos gamer fejhallgatók terén?Én Roccat Kave-et néztem de ha tudtok más alternatívát azt is meghallgatom.

(#11013) d1abLo válasza 3RROR (#11012) üzenetére


d1abLo
senior tag

Milyen hangkártyád van?

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11014) 3RROR válasza d1abLo (#11013) üzenetére


3RROR
aktív tag

Lenovo Y510p laptophoz kéne.

(#11015) d1abLo válasza 3RROR (#11014) üzenetére


d1abLo
senior tag

Siberia v2 USB

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11016) sToOrm01umbb válasza 3RROR (#11012) üzenetére


sToOrm01umbb
csendes tag

Roccat Kave-t senkinek sem ajánlom.
Nagyon rossz a szerkezete, 2db-m is volt mind 2 ugyanott tört el 2-3 év használat után, de többen is visszajelezték ,hogy a fülrész letört a pántról.
A kábel is többször megtört pedig nem volt dobálva.

[ Szerkesztve ]

(#11017) 3RROR válasza sToOrm01umbb (#11016) üzenetére


3RROR
aktív tag

A siberián kívül tudsz valami mást ilyen árkategóriában ami jó vétel lehet?

(#11018) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Nem is tudom ,hogy írjam le a problémát.
Creative Tactic3d Alpha fejesem van.
Az hogy a drivert nem tudja frissíteni már nem is érdekel.
De most megint van egy kis probléma vele.
Amikor elkezdődik valami hang /zene/videó/játék akkor furcsa hangos recsegő robot hangot ad ki.
Nem mindig de nagy többségben pl akkor is ha nézek egy youtube videót megállítom ,20mp múlva elindítom és akkor is olyan.
Kb olyan mint ha szétesne a hang ,vagy rosszul kodekelné fene tudja ,nem tudom pontosan leírni.
Megy a hang de nagyon hangosan szétesik síp zug kb 2 másodpercig.
Hangfallal semmi ilyesmi nincs.
Előre új gépbe usb3-as csatlakozón van.
Kipróbálhatom másik gépen vagy hátul ,de ha nekem elől kell akkor mit lehet csinálni ?
Ez garanciális probléma lehet ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11019) Tybee000 válasza Spancho (#11018) üzenetére


Tybee000
aktív tag

én nem találkoztam még ilyen jelenséggel :F

(#11020) d1abLo válasza 3RROR (#11017) üzenetére


d1abLo
senior tag

5hv3 usb,
TT shock one
Vagy van nekem egy Steelseries 9h, kicsivel 30 fölött

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11021) d1abLo válasza Spancho (#11018) üzenetére


d1abLo
senior tag

Próbáld ki először, hátul, majd másik gépen. Ha másikon jó akkor win/driver reinstall

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11022) MajsztR


MajsztR
csendes tag

Üdvözlet!
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, zene
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10000 FT
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Mind1 de inkább vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
Mind1
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
10k-ért nagy csodát nem várok,de azért szóljon vhogy,basszus legyen :)
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Mind1
Előre is köszönöm.

(#11023) Spancho válasza MajsztR (#11022) üzenetére


Spancho
őstag

Megveheted a Tactic3D Alphámat :D
3 hetes max :P

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11024) d1abLo válasza Spancho (#11023) üzenetére


d1abLo
senior tag

Ebben a helyzetben pedig tényleg nem nagyon van más választás.
A firmwareval kapcsolatban, pedig érdekes hogy egyik ismerősöm is nemrég vett ilyen fülest (kb 2 hónapja) és semmi gondja nincs a mikrofonnal stb, streamelni is szokott
[link]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11025) K0WA


K0WA
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha Steelseries Siberia V2-ből nem USB-set veszek, hanem sztereot (ami olyan 24e Ft), mellé pedig egy 5.1-es hangkarit (Xonar DG), akkor a fejhallgató működni fog 5.1-esként?

Egyébként Siberiánál jobb gamer fejhallgatót tudtok ajánlani ebben az árkategóriában?

(#11026) Tybee000 válasza d1abLo (#11024) üzenetére


Tybee000
aktív tag

nekem tökéletesem működik a mic

(#11027) d1abLo válasza K0WA (#11025) üzenetére


d1abLo
senior tag

siberia sztereó, a hangkártyád viszont ki fogja keverni az 5.1-et. Én nem tudok jobbat ennyiért.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11028) Spancho válasza Tybee000 (#11026) üzenetére


Spancho
őstag

Nekem kiabálni kell, hogy érzékelje a hangomat.
A firmaware nem települ ,win7-en és xp-n is kipróbáltam felugrik a kis ablak és kiirja hogy nem talált ... eszközt.
Volt olyanról is szó ,hogy lehet hogy már alapból egy frissebb firmware van rátelepítve ,de akkor meg miért nem jó a mikrofonja ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11029) K0WA


K0WA
újonc

Szerintetek Razer Kraken 7.1 vagy SS Siberia V2 ??

(#11030) lacy86


lacy86
addikt

Logitech G430 fejhallgatorol szeretnek visszajelzest kerni?!
( ha nem problema :) )

(#11031) Spancho


Spancho
őstag

Olyan embertől kérdezném akinek van már (összehasonlítási) tapasztalata a következő eszközökkel :
Megérné e lecserélni az 1 hónapos Tactic3D Alphámat (a hangja nagyon tetszik ,de a mikrofon halksága már nem ,és nincs rá semmilyen megoldásom ,max ha veszek hangkártyát)

A következőket néztem ki ,és használtan venném úgy nem lenne nagy ráfizetés egyik se :
Thermaltake eSports Shock One fejhallgató 5.1
Corsair Vengeance 1500 dolby 7.1

A Corsair biztos minőségi.Egészen más árkategória ,de azt olvastam ,hogy kevés benne a mély.
A Thermaltake tetszik ,de szerintem az inkább divatos mint minőségi ,ha nem így van cáfoljatok ,nem ismerem csak így ránézésre mondom :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11032) Bulitt válasza Spancho (#11031) üzenetére


Bulitt
őstag

Mikrofon erősítést használsz a hangkártyán?

(#11033) Spancho


Spancho
őstag

USB-n van bedugva ,nem is látja rendesen a mikrofont.
Legalább is csúszka nincs neki amin lehetne állítani.
Hang/Felvétel/Headset Mikrofon/Jelszinteknél 100% .

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11034) d1abLo válasza Spancho (#11031) üzenetére


d1abLo
senior tag

CV 1500 jobb. Nem mindig a sok mély a jó.. hiába dübörög mint a szar, ha a zene nem is olyan, akkor csak elrontja, meg betorzitja, és nem dinamikus a hangzás. Ezt is figyelembe kell venni mikor ilyen kijelentéseket teszünk.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11035) Frod válasza Spancho (#11031) üzenetére


Frod
addikt

Mindenképpen cseréld, a Corsair jónak tűnik helyette.

Do you see the white shadow?

(#11036) Local


Local
csendes tag

:R :R :R Sziasztok ! :R :R :R

Na itt van egy kis tapasztalatom !!!

Tegnap este 19.45-kor vettem át iPon-ban a Razer Tiamat 7.1 Elite Tru fejhallgatómat !

Még aznap este ki is bontottam és kipróbáltam !

Majd 25-45 perccel később vissza csomagoltam szépen .

A mai napon 10.00-kor az iPon Garanciális Ügyekkel foglakozó Kirendeltségükbe vissza is vittem a fülest !

Nagyon rendesek voltak segítő készek és egyben ami nagyon fontos megértették az én állás pontomat !
Ezért úgy döntöttem és persze maga a szervizes kolléga is ezt javasolta töltsek ki egy Vásárlási Szándékom Elállása Nyilatkozatot.

Meg is történ és holnap már vissza is kapom a pénzemet !

A sztori ennyi !!!

:W :W :W A nagy teszt !!! :W :W :W

:((( :(( :( Razer Tiamat 7.1 Elite Tru Headphone ! : :((( :(( :(

A csomagolás 10 pont. :C
Dizájn 10 pont. :C
Kényelem erős 5 pont :F ,de ez okozhatja az én egyedi anatómiailag hűje elrendezésű fülemnek is, de már 15 perc után nagyon fájt a fülem mert valahogyan nem illet bele a fülesbe és deformáltan nyomta ami igen rövid idő után fájdalmas lett !
Tartósság nincs tapasztalatom mivel csak a fentiekben írtam 25-45 percig próbálkoztam.
Hangzás : Na itt ki is térek bővebben !!!

Nem mindig jó az a 7.1 !

A hangkártyám amire a fülest csatlakoztattam az egy Creative Sonud Blaster X-Fi Fatality Titánium Pro.

Nos a csatlakoztatás 20 sec és utána jöttek a próbák!

A füles nem alkalmas sima film nézésre ! Itt arra mernék utalni, hogy DivX, xVid és társai ami nem tartalmazz több csatornás hangot ott, ha a hangkártya 7.1 re van állítva, mert ugye bár arra kell állítani ha a füles 7.1 akkor a hangok igen csak erőtlenek mintha távolról szólna és a dinamika mármint a hangzás dinamikája szinte egyenlő a 0-val. Persze lehet a füles vezérlőjén egy gomb megnyomásával 2.1-re át áll, de azt inkább ne mert iszonyatosan doboz hangja van viszont akkor már előjön egy kis hangzás is !

Nem jó a füles vezérlőjén az a bizonyos 2.1 átállása !

Nézzünk akkor már több csatornás filmet !

Én egy 40GB Blu Ray Iso-t próbáltam a Thor: The Dark World " A sötét Világ " című THX 7.1 hangzású filmbe néztem bele !

Nos ha valaki 7.1-ben szeretne nézni filmet akkor azt 7.1 hangrendszeren hangfal szetten tegye mert ez így fülesen keresztül igen nagyon távol van !!!

Próba képen átkapcsoltam a hangkártyámat 5.1-be, de semmi változás nincsen !
Ha viszont 7.1 egyen hallgatom a filmet és átkapcsolom a füles vezérlőjén a 2.1-be akkor viszont van dinamikája,de bizonyos hangcsatornák eltűnnek pl: a beszéd és stb....
7.1 ben való film nézés még ha maga a film is THX 7.1 akkor-sem olyan jó mint ahogyan azt hirdetik !!!

Nekem a harc viselt Rccat Kave 5.1 sokkal dinamikusabban szól mint ez a Raze Tiamat 7.1 !!!

Zene hallgatásra maga a füles vezérlőjén átkapcsolva 2.1-re nagyon ott van !!!
Van basszus meg minden, de őszintén eléggé drága mulatság zenehallgatásra venni egy ilyen fejhallgatót !

Hallgattam sztereót ott volt, hallgattam Audio-DVD ami 5.1 az is jól szólt, de itt le kel szögeznem, hogy messze magasabb minőségben és hangzásban jobb a Roccat Kave 5.1 fülesem !!!

Játék !!!

Nos nekem borzasztó nagy csalódás volt ! Ugyan is és nagy Unreal Tournament 2004 fanatikus vagyok és ott a füles, hááát elbukott rendesen. Sem mély hang " Basszus " sem a lövések nem voltak élethűek !

Egyszerűen olyan érzésem volt, mintha nagyon távolról hallanám a dolgokat, erőtlen a hangzás, nincs dinamikája semminek és persze a mély hang egyenlő a 0-val.
Persze tudom, hogy maga a játék nem támogatja a több csatornát, na de a Roccat Kave 5.1 füles mérföldekkel jobban szól. Ezért írat azt, hogy Nem Mindig Jó a 7.1

Nem próbáltam ki olyan játékoknál ami támogatja a 5.1 ill. 7.1 Call of Dutty és társai mert már elment a kedvem.

Nekem nem tetszett a füles !!! A Roccat Kave 5.1 ezerszer jobban szól !!!

:R :R :R d1abLo :R :R :R itt kérnék elnézést tőled és tőled is :R :R :R blaca83 :R :R :R mert nem hallgattam rátok !!! Mindenben igazatok volt !!!

Hát ennyi !!!

Üdv Mindenkinek !!!

[ Szerkesztve ]

Localmester

(#11037) d1abLo válasza Local (#11036) üzenetére


d1abLo
senior tag

Csak az elejébe olvastam bele! ÉN MEGMONDTAM HOGY NEM AJÁNLOM A TIAMATOT!

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11038) d1abLo válasza Local (#11036) üzenetére


d1abLo
senior tag

Mondjuk egy komolyabb térhangzásnál először azt figyeled meg hogy messzebről hallod, meg kell szokni, de a tiamatnál ez nagyon erőltetett.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11039) Local válasza d1abLo (#11038) üzenetére


Local
csendes tag

Szia !

Ige igazad van, de a Tiamat szerintem nem jól vannak elhelyezze a hangszórók a fülesben !!!

Nem jött be sajnos, s félek bár mit is venni ezek után, mert nem tudom kipróbálni a helyszínen !

Üdv.

Localmester

(#11040) Spancho válasza Local (#11039) üzenetére


Spancho
őstag

G35 meg 1-2 jobb minőségű fejes van kirakva a Media Marktokba ,nekem az nagyon bejött.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11041) Tybee000 válasza Spancho (#11040) üzenetére


Tybee000
aktív tag

melyikben?

(#11042) Spancho válasza Tybee000 (#11041) üzenetére


Spancho
őstag

Árkád (Bp)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11043) anytime válasza Tybee000 (#11041) üzenetére


anytime
őstag

Duna Plazaban is nagyon sok van kint, sot a minosegi 80-100k-s cuccok is ott vannak.

(#11044) K0WA


K0WA
újonc

Ha egy fejhallgatót az előlapi jack-be csatlakoztatom, akkor folyamatosan lehet hallani egy idegesítő zugó hangot.
Az lenne a kérdésem, hogy ha a headsetem vagy fejhallgatóm USB-vel csatlakozna az előlapon, akkor is fellépne ez a probléma?

(#11045) Tybee000 válasza K0WA (#11044) üzenetére


Tybee000
aktív tag

valószínűleg nem mert akkor digitális lenne az átvitel.

(#11046) LowGamer0011


LowGamer0011
csendes tag

Hali!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Competitive játék profi szinten, fontos hogy halljam az ellenség pozícióját
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30 ezer forint
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mindegy
(6) Milyen hangzást vársz?
Amilyen hangzásban pontosan hallom, hogy holvan az ellenség :DDD
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Lehetőleg USB, hangkártyám nincs és alaplapira nem akarok 7.1-et kötni.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált Realtek (MSI 790FX-GD70 alaplap)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Lehetőleg fekete legyen.

Razer Kraken 7.1-et nézegettem, de közelsem vagyok benne biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11047) Hope08


Hope08
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem egy minimum 5.1-es hangzású, mikrofonos, vezeték nélküli fejhallgatót, illetve azonos paraméterekkel egy vezetékeset?
Főként zenére és filmekhez használnám (Ritkán játszom is.)
Max. 30.000 Ft-ot szeretnék rászánni.
Gigabyte z77x-Ud3h alaplapi integrált hangkártyára dugnám rá.
Kinézet nagyjából mindegy. (Azért ne rózsaszín, bojtos fejhallgató legyen. :D )

Köszi a segítséget!

(#11048) d1abLo válasza LowGamer0011 (#11046) üzenetére


d1abLo
senior tag

Siberia v2 usb

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11049) d1abLo válasza Hope08 (#11047) üzenetére


d1abLo
senior tag

Vezetéknélküli true fejesről még nem nagyon hallottam.
Vezetékes : Cm Storm sirus

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#11050) Spancho


Spancho
őstag

Na felvettem telefonnal azt a bizonyos általam "robot hangnak" nevezett dolgot.
Aki nem tudja Creative vagy Soundblaster Tactic3D Alpháról van szó.
Néha ,nem mindig ,de ha elindítok egy játékot zenét stb... akkor elég furcsán indul el ,mint ha szétesne az egész pár másodpercig.Már kb 3x raktam újra a driverét :)
Itt a fájl (nyilvános onedrive-om waw fájl nem kell félni :) )

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.