Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Wolverine válasza pinnacle (#400) üzenetére


Wolverine
félisten

Sajnos a többit nem állt módomban tesztelni... Szintetikus teszteknél egyébként kevéssé hallatszanak a hátsó hangok, ha egyforma hangerőre van belőve minden csatorna, játékoknál nem okozott ez problémát, 5.1-es filmmel még nem teszteltem :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#402) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#403) Zoty4 válasza pinnacle (#402) üzenetére


Zoty4
őstag

Ha jól belővöd a balance-ot akkor jól lehet hallani az elsőt és a hátsót is. Nekem elég jól sikerült ez a beállítás. Filmnél nagyon pöpec volt, amikor tényleg úgy mentek a hangok, ahogyan láttam.
El kell játszadozni a beállításokkal és utána nagyon jó :)
Mindenkinek csak ajánlanmi tudom a Medusát. Nagyon faint erősítőt is kapsz hozzá
Egy a bib a Medusával, hogy kis alapzajat összeszed, de megoldottam ezt is. Az erősítő baloldalt a moncsi előtt van, és jobb oldalt vannak a többi eszközök: rádiós egér, wireless telcsi, mobil telcsi ésatöbbiésatöbbbi :C


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#404) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Hi,
tudom hülyén néz ki, de modjátok már el, hogy hol vettétek a kis cuccosokat!
Felénk csak néznek rám a boltba, hogy mit akarok :(
SEX-ben gondolom nincs :O

Előre is kösz:))

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#405) Zoty4 válasza ÁDI (#404) üzenetére


Zoty4
őstag

a Medusát keresd az MM (Hülye azért nem vagyok boltban ) figyelem: Multimedia osztályon, mert a hifi osztályon kérdeztem és majdnem hazaküldtek, hogy hülye vok és nem is árultak ők soha ilyet.
15900 pénz, de szerintem megérte

(#406) ÁDI válasza Zoty4 (#405) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Hi,
kösssssszzzzzzzzzzzzzzz. :))

És Ozakit, Zalmannt hol lehet?
Előre is kösz!

Egyébként visszavonom boltjaink pocskondiázást, mert már felénk is lehet kapni Genius HP 5.1-et, 14.475 Ft-ért. Aki próbálta, annak nem tetszett, mert nagyon szorítja az ember fülét. Hangzásban ok. volt.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#407) hunluigi


hunluigi
senior tag

Na szóval... egy Trust 751B silverline 1 tulajdonosa lettem... Hát nagyon vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatosan... :(

A kinézete tetszik nekem (ezüst-fekete kombo) komoly cucc hatását kelti, bár a kábelen fityegő hangerő potitömböt igazán lehagyhatták volna (na az igazi gagyi kinézetű ráadásul indokolatlanul hatalmas) ezen kapott helyet a 2.1 - 5.1 kapcsoló is aminek szerintem semmi értelme. A füles közepesen nehéz, visselése kényelmesnek mondható, de mivel nem állítható fixen (ez miért van?? :F) egy idő után hajlamos ''ereszkedni'' az ember fején. Ezért aztán bizonyos időközönként vagy igazítod vagy ''ráül'' a füledre. Az erősítőn három nyomógomb található (ezek kéken világítanak ill. pirosan) Power Mute Headphone/Speaker. Na az utobbinak ugyancsak nincs értelme. Ez a gomb be-ki kapcsolja a fülest amit ugye a két elöbbi gombal is megtehetünk. :F Az erősítőn van egy + jack kimenet amire egy további sztereo füles köthető (illetve nekem a 2.1 -es hangfal szettem került volna) na ez is használhatatlan alapjáraton ugyanis ide csak a front van kipárhuzamosítva, és ugye mivel a bass át van keverve külön csatornára úgy szol mint egy traktor taposta sokol rádió :O (erre még ki kell találnom valamit mert nem szeretnék állítgatni-dugdosni semmit ha épp a hangfalak kellenének) Mindenesetre a cucchoz csomagolt kábelanyag több mint bőséges, a jelölések egyértelmüek (jack szín + felirat is)

Na nézzük a hangzást...
A basszus nehezen állítható úgy hogy ne tépje le az ember fejét a remegés, és sajnos a magas is rásegítésre szorult (by sound storm) mindenesetre egy jó óra állítgatás és tesztelés után sikerült egész jó hangépet kicsikarni belőle (bár ezt inkább az APU javára írnám)

Térhatás...
Na ez nem az erössége...:O Nekem minimálisan nyújt többet a cucc egy stereo fülesnél (lássuk be a 12990 -ér azért erős középkategoriába eső füles kapható)

A Sound Storm saját pozicionálási tesztjénél a következők mondhatók el. A frontok nem elég frontok, teljesen oldalról szólnak(9 és 3 óra irányból). A Center hangjára nekem az álsztereó walkman -em jutott eszembe a 80-as évekből szóval inkább csak középen szól. A hátsók nem elég hátsók (8és 4 óra irányból de csak ha nagyon figyelsz rá) Mivel ez volt az első tesztje a fülesnek megfordult a fejemben hogy visszacsomagolom és megy vissza az MM-ba mert a reklámmal ellentétben mégiscsak hülye voltam...;] Na de nem adtam fel egyből!

Következő teszt a Driv3r volt. Na itt javult valamit a dolog de még mindíg nem volt meggyőző, innentől kezdve nekiáltam szépen húzni fölfelé a fáziseltolást. Félpoti állásnál már egy kicsit jobban kinyilt a tér hátrafelé de ez a fáziseltolás müködésének köszönhetően igazából csak akkor volt érzékelhető ha hirtelen elhúzott melettem valaki vagy én súroltam egy sikitozva menekülő járókelőt. Azok a hangok amelyeknek tisztán hátulról kéne szólnia az semmiben sem tért el azoktól amelyek elöről szoltak. :( Megállapítható hogy csak azok a hangok pozicionálhatók igazából amik hátulról és ugyanakkor oldalról szólnak de ezek is csak gyengén. A fázis eltolás a gyorsan közeledő-távolodó hangoknál segít de a kívánt hangzást így sem sikerült elérni.

A teszt még kiterjedt a HL2 -re a Men of Valor -ra és a Devastation-ra de itt sem volt jobb az eredmény sőt a zajok miatt még annyi térhatás sem volt mint a Driv3rben...

Na persze ma még állítgatok rajta de csodát már én sem várok a dologtól... Tekintve hogy 8 sugárzós füles azért többet vártam elsőre...

Ja és bocsi a post hosszúságáért és az esetleges hejes ;] írási hibákért!

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#408) pinnacle válasza hunluigi (#407) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Gratulálok!Minél több ilyen tesztet szeretnék olvasni.:C
Én csak azt nem értem,hogy mi a jobb megoldás,a Zalman féle nincs erősítő,direkt a hangkártyára kötve (talán ez a legjobb hangminőség),vagy a többi (Ozaki,Genius,Trust,Teac),erősítővel,nekik miért nem megy direkt a hangkártyára kötve?

(#409) hunluigi válasza hunluigi (#407) üzenetére


hunluigi
senior tag

kiegészítve az előbbieket...

kezdem szokni a pozicionálást de piszkosul kell halgatózni és forgolódni ha meg akarjuk határozni a hang irányát. Az viszont továbra is komoly hiányosság hogy ha hátulról középről kéne valaminek szólnia na az kritikán aluli pozicionálási szempontból. A kábel az egérgörgő zaját összeszedi, a mobiltelcsi bele hallatszik. Fényt derítettem az ominózus ''értelmetlen kapcsolóra is... Az erösítő hátulján RCA kimenetek vannak amire az 5.1 hangfal szett kapcsolható (nem erösített kimenet). Na kb ennyi...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#410) ÁDI válasza hunluigi (#409) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Hi,
én is gratulálok a teszthez ( a füleshez nem merek...) :))
PH-s teszt is kéne ám, szerintem :Y, úgy látszik van érdeklődés rendesen eme cuccos iránt.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#411) X@b3e válasza ÁDI (#404) üzenetére


X@b3e
addikt

Zalmant tudsz venni a Sony boltban, csak picit drága :) Inkább Pest..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#412) ÁDI válasza X@b3e (#411) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Hi,
Te még meg vagy? Kösssszzzzzzz, majd meg kérdezem őket, mennyiért adják!
Pesten hol, MM-on kívül?

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#413) X@b3e válasza ÁDI (#412) üzenetére


X@b3e
addikt

Ne is kérdzd, 17k :(
Pesten Bluefish, Magicomp és ilyen helyek

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#414) ÁDI válasza X@b3e (#413) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Hi,
ok.
Ha minden igaz, tudok német újságból tesztet szerezni.Hétfőn felrakom.:))

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#415) harry


harry
veterán

Mint már írtam, volt nálam egy Ozaki 5.1 P009 füles (Bővebben: link), véleményem:

Felszerelés
Egy Audigy + hackelt driverrel teszteltem, így volt mindenféle speaker beállítás, elég kényelmesen be lehet állítani.
Viselet:
A fülesen szövet (szóval nem bőr) bevonat van, a fejpánton szivacsos műbőr pánt található, mikrofon végén szivacs, gondolom ezzel sok újat nem mondtam ;)
Eleinte kényelmes, de hosszabb viselet után már fájt a fülem, kissé nyomta, ez elég zavaró volt; valamint az, h a fejpánt kicsit laza, lehetne merevebb.
Erősítő, szabályzók
Ha potik maxra vannak állítva ennek is van alaphangja, de kb 7-8 as értékre visszavéve már nem hallanai (potin számokkal van jelölve fokozat, így könnyű a frontot-rearhez viszonyítva állítgatni). Az erősítőn lévő potival hasonló a helyzet, kb 2/3 - ig lehet feltekerni, szóval inkább a hangkari hangerőbeállításait érdemes használni. Számomra fontos lenne az erősítő, mivel így rá tudnám kötni az 5.1 hangfalrendszert is.
Hangzás
CS:S-ban próbálgattam 5.1 hangzást, valóban nagyon jól lehetett hallani, ha hátulról jön az ellen, UT2k4 ben hasonlóképp (igaz itt nincs sok idő megállapítani merröl jönnek :D), de sima vs. eax hangzás közti kölünbség is érezhető volt.
Filmekkel nem nagyon próbálkoztam, ingem inkább a játék közbeni teljesítménye érdekelt.
Zene is szépen szólt, összességében talán kicsit halk, vibrációt nem nagyon tudtam beállítani.
Mikrofon egész jó, én Pl MSNhez/Lanon használnám, ide tökéletes.

De végülis inkább a Medusánál maradok, remélem kényelmesebb - Ozaki ellen ez a fő érv, h nyomja a fülem pár óra használat után. Medusa ellen pedig az árnyékolatlanság, és h a hátsó kicsit gyengén szól - legalábbis tesztek alapján ez derült ki.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#416) Allien válasza harry (#415) üzenetére


Allien
veterán

Hmmm. Nekem PH007-m van. Ha simán felraktam a fejemre, tényleg kényelmetlen. DE! Én, a fejpántot előre felé toltam, a fru-fru irányába, és úgy már kényelmesebb volt, sokkal, és a fülemen is jobban fexik!:B Persze, lehet, hogy ez egyéni hülyeség részemről, de én naponta több órát játszom.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#417) harry válasza Allien (#416) üzenetére


harry
veterán

Eddig a többiek nem panaszkodtak erre - a tied pedig egy másik típus, szóval lehet, h velem van baj ;) pl öcsémet nem zavarta annyira. próbáltam több féleképpen is, előre/hátra tolva, bal/jobb oldal felcserélve, de nem kényelmes hosszú ideőn keresztül.
Medusát merre lehet kapni? MM-ben mennyi? Láttam egy szegedi boltban is /már linkelte valaki - Bővebben: link/ itt 12,4k, kb az Ozakival van egy árban. Sőt, a 2 mikrofon tök ugyan az, a fejpánt más, a füleknél más a hangszórók mérete, sok egyéb különbség talán nincs. mármint így külsőleg, jó lenne kipróbálni a hangzás és viselet miatt.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#418) harry válasza harry (#417) üzenetére


harry
veterán

Nos igen, Media-ban 16k :(( merre lehetne még ilyet szerezni? a szegedi úton gondolkodom, végülis megoldható, de akkor sem a legjobb. keresek tovább

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#419) pinnacle válasza harry (#415) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Gratulálok egy újabb jó teszt.
Továbbra sem értem,hogy a Zalman az erősítő hiány miatt gyengébb-e a többinél,vagy pont azért mert nincs átalakítás neki a legtisztább a hangja.
Nekem a hangkártyára (Audigy2 ZS) van rákötve az 5.1hangszóró,sztereó fejhallgató,+ a TV is semmi gond,tehát erősítő emiatt nem kell.

A Medusa dobozán volt egy matrica a forgalmazó címével(sajnos nem emlékszem) őket kellene felhívni,hogy kinek szállítottak még a MM-en kívül,hátha olcsóbban adják.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#420) harry válasza pinnacle (#419) üzenetére


harry
veterán

Örülnék ha utána tudnál nézni a Medusa címnek, egyelőre csak a fent említett 2 helyen láttam, de ez nem a legjobb. Ha meglesz arrol is írok beszámolót. Esetleg akiknek van már 5.1 fülesük összeülhetnének egy összehasonlító tesztre. ;)
Nekem pont az erősítő hiánya miatt zavar a Zalman, amúgy bizonyára jó... Ha meg vennék hozzá azt is (pl Zalman erősítőt külön megvenni) az már 30k. Esetleg próbáld meg elkérni valakiét, olvasd át a teszteket, és ha megtetszik, vedd meg.

Ja és még egy Ozaki leírás:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#421) pinnacle válasza harry (#420) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én a West End-es MM-ben láttam a Medusat.Akinek van az beírhatná a forgalmazó címét.

(#422) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Szerintem 5.1-es fejhallgatótesztre a ''PH-s rudit'' kellene megkérni,ahogy látom ő a leglelkesebb tesztelő,és neki talán a forgalmazók is adnának egy-egy példányt.:))

[Szerkesztve]

(#423) harry válasza pinnacle (#422) üzenetére


harry
veterán

Vagy esetleg mi is, ha nem bontja szép ;)
MediaM-ban tudom, h van, csak ezért ott kicsit drága /16k/, míg egy másik boltban 3kval olcsóbb, csak az egy szegedi bolt... Megnézem Corában, hátha van ott is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#424) harry válasza harry (#423) üzenetére


harry
veterán

'nem bontja széT'

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#425) harry válasza pinnacle (#421) üzenetére


harry
veterán

Már nincs meg a doboza? Mondtad, h van rajta egy matrica a forgalmazó címével.
Megnéztem Corában is, ott 17k - csak a matricát elfelejtettem :(((

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#426) pinnacle válasza harry (#425) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nekem nincsen 5.1-es fülesem,csak láttam a dobozt.Valószinüleg Zalmant fogok venni,bár előtte szivesen olvasnék egy tesztet,valami ilyesmit.

http://www.chip.de/artikel/c1_artikel_12833528.html?tid1=19496&tid2=0

A Zalmannál az a gond,hogy drága,a Medusát is árulják erősítő nélkül,csak azt nem tudom,hogy ezt rá lehet dugni a hangkártyára vagy ez csak ''második'' füles az erősítős készlethez.

(#427) harry válasza pinnacle (#426) üzenetére


harry
veterán

Igen, tudom, h van külön is, de mivel az a 10 (?) tűs Din csati van a végén max átalakítóval lehetne használni. De nekem kell az erölködő.
Zalman 13k, ennyi az Ozaki is. Csak ugye erősítő nincs hozzá, de azt mondtad, h neked nem kell :F

Néztem a teszted, igaz nem értettem, de (pontozás szerint) a Zalmant eléggé lehúzták, és a Medusa volt a legjobb. Amint sikerül megvennem írok én is egy beszámolót.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#428) Zoty4


Zoty4
őstag

Esküszöm nem értem min rágódtok.
Igen valóban 16K a Medusa, de meg is éri az árát.
100x jobban szól, mint amilyenre számítottam. A zenehallgatás a stereó füleshez képest óriási.
Kb, mint bakelitről discmanre váltanál :)
Sokan mondják, hogy nincs első, meg hátsó hang és nagyon rezeg, ez csupán jó beállítás kérdése.
Ozakit egyszerűen nem lehet kapni, tehát olyat nem is tudtok venni.
A Zalmanról meg annyit, hogy odaver neki a medusa.

(#429) Zoty4


Zoty4
őstag

És még vmit.
Írtátok hogy valahol olcsóbb a medusa. De ha vonatozni kell érte vagy sokat utazni, benzinpénzel agy jeggyel kb ugyanott vagy, vagy.....
:O
Ráadásul nem is tutkó hogy lesz.
És mégegy utsó: figyeljetek oda, mert medusából sok fajta van. Lehet hogy a sima (erősítő nélküli) fülest kapjátok 12-ért, bár nem hiszem
:)

(#430) harry válasza Zoty4 (#428) üzenetére


harry
veterán

Nos tehát:
Azért rágódom, mert ha egyszer az egyik boltban hozzá lehet jutni 3k val olcsóbban, akkor hátha van egy másik is, ahol szintén olcsó. Csak sajnos ilyet még nem találtam - marad a medai. Ozakit itt rendelhetsz: Bővebben: link
Örülök, h pozitív élményeid vannak, remélem nálam is jól fog menni. Nem zavar/bátja a füled hosszú használat után? Itt pl 4-5 órára gondolok, azért ha Lan partyra viszem ennyit minimum hordom egyfolytában.
Szegedi bolt - lehet, h meg tudtam volna oldani, h valaki felhozza Pestre, de ha gáz van vele akkor gariztatáshoz el kell cipelni, stb, ehhez nincs kedvem.
Olvastam ésn is, h vki METROban vett egyet 12k ért, az egy full szett volt, és van 7k körül is, erősítő nélkül. Bővebben: link #49

Még egy kérdés:
Mi a különbség SL-8790 Medusa 5.1 Surround Headset Bővebben: link és
SL - 8791 Medusa 5.1 Add-On Headset Bővebben: link között?
mod - ez utóbbi meg van, egyikhez nincs erősítő :B

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#431) bloodree válasza Allien (#416) üzenetére


bloodree
csendes tag

hat a ph009est PowA nem lehet mashogy hasznalni:( csak BANYASZLAMPA uzemmodba
de legalabb aaalllaaat a hangLYa


éljen van éééééééééé betum:)):)):))

hát igen.

(#432) bloodree válasza Zoty4 (#428) üzenetére


bloodree
csendes tag

bakelitről discmanre

ééén forditva szeretnek:)):))

hát igen.

(#433) s1ru2


s1ru2
senior tag

Na én most vennék felhallgatót a márka tök mind1... ne USB s legyen ennyi kell.

Engem igazán az érdekelne hol lehetne felpróbálni őket. Eddig Mediában és Saturnban néztem. Volt is 1-2 jó de nem lehetett őket felpróbálni és nekem az fontos lenne. Máshol olvastam h Metroban vannk jó fülesek egész jó áron de fel lehet ott őket próbálni??

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#434) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

hogy lehet egy fejhallgató 5.1-es ????????most én vagyok a hülye?

meg.: bár a Technics-emmlel én is olyan mintha térben hallanék :S leszámítva azt, hogy nem mindig tudom eldönteni, hogy a hang felülről vagy alúúlról jön.

All Black...

(#435) s1ru2


s1ru2
senior tag

Na végigolvasgattam pár oldalt és mivel ez az Ozaki PH009 azelőtt is tzetszett már mégjobban beleszerettem... lehetne vhol iylet FELPRÓBÁLNI és minél hamarabb beszerezni??( bocsi a kiabálásért)

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#436) Allien válasza Stalker-2572 (#434) üzenetére


Allien
veterán

Miért NE lehetne 5.1? Csak megfelelő számú hangkeltő eszköz kell. A legjobban pont a Zalman fülese szemlélteti a saját oldalán. Egymás melett 3-3 ''hangszóró'', és csá! Van olyan termék, melyben 2x4 van! Ha viszont NEM tudod eldönteni, hogy a hang felülről, vagy alulról jön, akkor valszeg ott gáz van, vagy Neked speckó Technics-ed van, mert olyanról SEHOL sem halottam, hogy 3D-s hang lenne (jobb-bal, elöl-hátul még rendben, de alul-felül :Y)!!!:)) LOL
A Sony erőlteti a virtual térhangzást, náluk van 2x2 hangszórós szet, de ugye az NEM 5.1-s füles. Külömben, a Technics is gyárt igazi 5.1-s fejhalgatót, csakhogy infrás, 8 M a hatótávolsága, és 130E HUF!:DDD Persze, az NEM alkalmas játékra, mert Hi-fi cuccos.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#437) harry válasza s1ru2 (#433) üzenetére


harry
veterán

Engem zavart az Ozaki ha hosszabban használtam. De öcsémet nem, ezért valóban célszerű felpróbálni, pár fél perc alatt így sem derül ki, legjobb ha kölcsön tudod kérni valakiől.
Felpróbálás Mediában, máshol nem nagyon tudom, h lehetne.
Van vmi ötleted, h hol lehet még kapni ilyen füleseket? Én Medusát akarok venni.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#438) Stalker-2572 válasza Allien (#436) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ezt hogy alúl-felül dolgok CoD-ban tapasztaltam, szal elehet hogy a játék szar(ul kezeli), mert BFV-ben jónak tűnik emlékeim szerint
hú tök izgi a fejhalgatóban 3-3 hangszóró van WÁÁ
Nekem ezéüst szinű-likacsos Technics-em van nemtom a pontos típusát, hogy tudnám megnézni?

All Black...

(#439) pinnacle válasza harry (#430) üzenetére


pinnacle
nagyúr

The ideal accessory for the Medusa 5.1 Surround Headset with amplifier box! This additional 5.1 headset puts the finishing touches on your 5.1 headset system (SL-8790), allowing you to enjoy 5.1 sound via two separate headsets!

additional= add-on = további

Szerintem itt azt írják,hogy a SL-8791 az erősítős SL-8790-hez való további fejhallgató,én is azt kérdeztem #425 ,hogy ez vajon működik-e erősítő nélkül,mert ha igen akkor ez a nyerő ugyanis a Zalman 2X drágább.

Valaki adja már meg a Medusa forgalmazójának címét pls.:Y

[Szerkesztve]

(#440) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Medusa a tesztgyőztes!

http://www.hama.de/webresources/service/test_results/2004/00049193tur_CBS_0504.pdf

:C

[Szerkesztve]

(#441) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Medusa a tesztgyőztes!

http://www.hama.de/webresources/service/test_results/2004/00049193tur_CBS_0504.pdf


:C

(#442) harry válasza pinnacle (#439) üzenetére


harry
veterán

ok, értem, 8791hez nincs erősítő. de úgy tudom, h átalakító jár hozzá, h erősítő nélkül is használhasd - ha minden igaz pár óra mulva meg tudom mondani - nem tökölök tovább, veszek egyet Mediaban.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#443) harry válasza pinnacle (#439) üzenetére


harry
veterán

És visszanéztem azt a szegedi boltot, ott valóban csak a kiegészítő 8791-et árúlják 12,5k ért.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#444) Zoty4 válasza harry (#430) üzenetére


Zoty4
őstag

Hali

Az erősítő nélküli nem lesz neked jó
mert a fejhallgatónak egy speciális csatija van
Azt akkor érdemes venni (mármint az erősítő nélkülit) , ha már van egy erősítős, mivel az erősítőre rá tudsz dugni még 1-et:DD
Sőt még a kis erősítő hátulján van 5.1es hangfalrsz-hez lévő hely is :))

Nekem nem kényelmetlen a viselése, max amikor bömböltetem, és a család is jobban hallja, mint a TV-t :U
Ergonomikus és több ponton is állítódik. Lehet manuálisan állítani a fejhez a nagyságot. és automatikusan állítja magát a fülednél.
Nekem és aki kipróbálta kényelmes volt.
A MM-ben 1 év gari van hozzá

(#445) Zoty4


Zoty4
őstag

Aki kérdezte, hogy hol lehet fülest kipróbálni!
Szerintem sehol :(
Drága és intim dolog ez ahoz, hogy bárki csak úgy felpróbálja, mint egy nadrágot. Most gondold el, 2 kis cigánykölök felvenni előtted, felvennéd utána????<- elnézést aki sértésnek gondolja, de én nem venném fel
Ráadásul úgy is vannak csomagolva, hogy ha kibontod, nem tudod még1x ugyanúgy visszacsomagolni ::F


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#446) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#438) üzenetére


Stalker-2572
addikt

up nekem

All Black...

(#447) harry válasza Zoty4 (#444) üzenetére


harry
veterán

Tudom - direkt írtam is, h nekem kell erősítő. Amúgy ismerem a felépítését, rá is fogom kötni a hangrendszert.
Örülök, h kényelmes, remélem engem sem fog zavarni.
Felpróbálás: MMben vannak kiállított darabok a hifi osztályon, ott lehet próbálgatni, ezek direkt erre vannak, csak ugye az 5.1es headset a PC részlegnél van, és még nem láttam egyet sem kiállítva.

Ma reggel körbetelefonáltam a MediMarkt-okat, sehol nincs, csak a budaörsi üzletben, 1 darab. Direkt lefoglalom, és mondom, h ma érte megyek. Átkocsikáztunk, ami azért nem kis út. Mondom, h mit akarok, erre - pont az nincs, mert ellopták. Mi a f/szt képzelnek ezek? hogy lehet onnan ellopni vmit, ami ráadásul le is van foglalva, vagyis 'elvileg' nincs a vásárlók közelében :((

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#448) bloodree válasza Zoty4 (#444) üzenetére


bloodree
csendes tag

ja
ez a lenyeg wazzeg!
nekem is minfóden lofasz a preampbol jon ki ééééééééééé

tehat ozaki ph.009 i/o
2xDIN 10pin ''spec'' csatt (nekem a genius sw.hf is ezt hasznalja
stereo jack/3 jack 5.1 in
3 jack 5.1 out!
2x usb ext poWA
1x ext pooooover de nyilvan usb-n megy

es VAN ertelme a 2.1/5.1 switchnek.
hallgassatok meg:):):)

hát igen.

(#449) harry válasza bloodree (#448) üzenetére


harry
veterán

ozakin azzal a kapcsolóval elvileg csak azt állíthatod, h melyik bemenetről kapjon jelet, és nem azt, h a fülesben melyik hangszóró szóljon.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#450) Zoty4 válasza harry (#447) üzenetére


Zoty4
őstag

Hát ez durva. Valszeg vmi dolgozó vitte ki magának, vagy haverjának.
Mert MM-ből elég körülményes lenne lopni.
Pláne mivel visszanézhető, hogy ki mikor.
De szerintem téged egyszerűen átb@sztak és nem tették félre :(


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.