Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) chatran válasza apholyon (#26000) üzenetére


chatran
őstag

Amúgy van egy olyan sanda gyanúm, hogy nálam egyáltalán nem működik a GG-n belül az engine. Például az illumination-t sem tudom állítani. Kikapcsoltam a szoftverben, mindkét fejesen, save és ugyanúgy megy tovább a világítás. Ha ki/be kapcsolgatom a 7.1-et nem veszek észre különbséget. Ami érdekes, hogy a mikrofon állítgatás meg működik.
Ti beléptetek amúgy ebbe a bloatware progiba a SS accountotokkal?

(#26002) dave0825 válasza zodo (#25999) üzenetére


dave0825
őstag

Köszi, de ha YouTube-ra gondolsz, azokat felejtsük el, YouTube nem tud valós 5.1/7.1-et, legalábbis 3-4 éve nem tudott. Többen is írták ezt nekem erősítő vásárlás után. Hsz1, hsz2, közben megtaláltam, hol lehet rendes hangokat találni. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#26003) apholyon válasza chatran (#26001) üzenetére


apholyon
aktív tag

Én csak feldobtam a GG-t, azon belül beállítgattam az Engine-ben a dolgokat és azóta is hibátlanul működik. Nem lehet, hogy a Windows-od viccelődik? :F

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26004) chatran válasza apholyon (#26003) üzenetére


chatran
őstag

Emiatt lehet, van VPN a gépemen. Újratelepítettem és nem tettem fel a DTS-t, így sztereóban teljesen jó, a lényegesebb dolgokat már be tudom állítani az engine-ből.
Amúgy sem terveztem használni 7.1-ben a fejest, PUBG-t meg single játékokat szoktam csak játszani, ezek meg teljesen jók sztereóban is.
Amúgy botrányos, hogy ilyen hulladék szoftvert írtak a fejeshez, pár órát elvett az életemből mire normálisan be tudtam állítani.
Amúgy a fejest, a tépőzáras vagy a műanyag pánton keresztül szoktátok felakasztani?

(#26005) zodo válasza chatran (#26004) üzenetére


zodo
nagyúr

Amúgy a fejest, a tépő zárás vagy a műanyag pánton keresztül szoktátok felakasztani?

Mindkettőn. :)

DIY állvány megoldásnak vettem egy ilyen ajtóra akasztható fogast melyek nyelvét kissé kifelé hajlítottam aztán kibéleltem öntapadós filcpárna készlet kockáival.
Íróasztalom ajtajára (18mm bútorlap) akasztottam így mindig kéznél van.
Esetleg fixálható kétoldalas ragasztó csíkkal a függőleges szára.

(#26006) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Vezeték nélküli mikrofonos fejhallgatót szeretnék venni PC-hez, és csak az a kérdésem,
hogy ha rádiós (2,4 GHz) a headset, az nem fog vacakolni a wifi routeremmel, ami szintén 2,4 Ghz-en tolja a sugárzást, ráadásul pont itt van a gép mellett... ?

Köszönöm szépen, üdv!

(#26007) dave0825 válasza default. (#26006) üzenetére


dave0825
őstag

Nekem volt régebben, még koleszban, emlékszem, ha tekergettem az sávot a fejhallgatón, sokszor mást hallottam, rádiót, zenét... :D A Wifi nekem nem zavarta.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#26008) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok ! Ide irányítottak a ps topikbol , olyan fejhallgatot szeretnék, ami ps-hez és Bluetooth-on keresztül tudok filmeket nézni , jó minőségben . Steelseries 9-et néztem , aki használ ilyet érdemesebb a pro wireless-el foglalkozni, vagy elég a 9? Köszi !

(#26009) default. válasza dave0825 (#26007) üzenetére


default.
őstag

Hehe, értem, köszi.

(#26010) zodo válasza reggi (#26008) üzenetére


zodo
nagyúr

7P ?

(#26011) dave0825 válasza reggi (#26008) üzenetére


dave0825
őstag

PS-hez Bluetooth-on keresztül csak a Sony fejhallgatója jó, mást nem ismer föl, legalábbis én úgy tudom (bár most, amit írtál, annál írnak PS4-et is, érdekes). USB-vel megy több is (1-et próbáltam, de semmi köze a Sony-hoz (Blitzwolf BW-GH1), ha ez ment, szerintem több is mehet).
Nekem is Bluetooth-os van, kb. noname, de én a TV-hez társítom, így jó, viszont a mikrofonja így ugye nem használható.

Szóval ami PS-hez megoldás lehet:
- Sony Playstation 4 Platinum Wireless,
- Sony Pulse 3D (4-hez nem tudom, jó-e),
- Sony Playstation Gold Wireless (talán használtan kapható még),
- Ha a TV-d tudja, akkor ahhoz, de mikrofon nélkülözése mellett bármilyen BT-s fejhallgató,
- USB-s fejhallgatók PS-be dugva,
- Jack-en keresztül PS controllerbe dugva.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#26012) reggi válasza dave0825 (#26011) üzenetére


reggi
aktív tag

Köszi , félre érthető volt amit írtam . A PS platinum fejhallgatomat adtam el most, helyette szeretnek egy olyat ami megy a PS-el plusz tud Bluetooth -ot is, mert film nézeshez is szeretném használni apple tv-n. Ez eddig az arctis9 vagy a pro wireless tudja amit találtam . Használ valaki itt arctis9-et? :R

(#26013) zodo válasza reggi (#26012) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha Steelseries akkor van pár fejesük ami jó lehet, érdemes végig lapozni egyes típusok Specifications / Compatibility bejegyzéseket.
Csak pár példa:

Arctis 7P

Arctis 9

Pro Wireless

Itt pedig egy videó amiben látni az összes lehetséges típust és csatlakozási lehetőségeket.

(#26014) reggi válasza zodo (#26013) üzenetére


reggi
aktív tag

Köszönöm , megnéztem , pro wireless lesz! :R :R

(#26015) zolo96 válasza reggi (#26012) üzenetére


zolo96
tag

Arctis 9-et használok PC-hez és PS5-höz(előtte PS4-hez is). iPhone-on Bluetoothal elboldogul, játék közben néha telefonról megy a Spotify is. Apple TV-t nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#26016) reggi válasza zolo96 (#26015) üzenetére


reggi
aktív tag

Média marktban arctis 7-et hallgattam meg, szépen szólt , nagyon tetszett. A 9-nel ha a pc-n beallitasz egy eq-t a beallitsokban azt viszi PS-re es Bluetooth -ra is? :R

[ Szerkesztve ]

(#26017) default.


default.
őstag

Sziasztok!
Erősen gondolkozom egy vezeték nélküli headset vásárlásán, egyelőre a Steelseries Arctis 1 Wireless tetszik legjobban, de ami fontos lenne, hogy kiegyenlített legyen a hangképe (lapos eq), ne legyen mély- vagy magas domináns. Esetleg ilyen szempontból mit javasolnátok?
Illetve kérdezném még, hogy tartósságban, anyagminőségben mi a véleményetek a fent említett típusról?
Köszönöm szépen előre is,
Üdv! :R

(#26018) zodo válasza zodo (#25964) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kellett sokat várni és jött egy újabb értesítés hogy elérhető az Arctis Cable - headset to 4-pole 3.5mm €7.99
Ha már felmentem a webshopra ránéztem a Airweave fülpárnára, szintén elérhető.
Szülinapi ingyenes szállításból már kicsúsztam ezért egy kicsit drágának véltem a €12.99-t ezért bedobtam még egy bőr párnát is a kosárba.

Péntek este rendeltem, szerdán délelőtt nálam volt a csomag.
Visszaigazoló levélben a GLS-t adták meg de végig UPS hozta és kizárólag a nyomkövetésből lehetett következtetni az érkezésről.
E-mail-t nem küldtek, nyomkövetés pontos, futár hívott mikor a címre ért.

(#26019) vaakuum


vaakuum
addikt

Lányomnak most vettünk egy Epos Sehhneiser 302-t, elsőre azt mondanám, hogy nekem egy 3-5 mm pont hiányzik a fülkagyló méretéből minden irányban, de remélem neki megfelelő lesz.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#26020) chatran válasza zodo (#26005) üzenetére


chatran
őstag

Köszi az ötletet! Egy másik nagyon bosszantó probléma a fejhallgatóval, hogy durván csavarodik a kábele, ami a fejestől megy a chatmix-be. Ha kihúzom a kábel két végét és kiegyengetem, akkor 1-2 napig oké, de aztán megint kezdi.
Furcsa, mert nem szoktam csavargatni a fejest, a fejemen van illetve az állványon mikor nem használom.
A Cloud 1 is gyakran felcsavarodott, de ott egyszerűbben ki lehetett egyenesíteni, mert harisnyázott a kábel.
Nálatok is ilyen? Van rá valami tuti megoldás?

(#26021) zodo válasza chatran (#26020) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs mit.
Múltkor már lefotóztam a saját megoldásom/kivitelezésem de nem tettem fel.

Mostani kérdésre a válasz, nem.
Nálam így van: kék gombos doboz a Sound Blaster X4 amiből az Y (audio/mic jack) hosszabbító kábel hátra lemegy az asztal alatt és vissza a klaviatúra tartó lap aljára van rögzítve a vége amibe megy a fejes kábele.
Szekrény ajtón a diy tartómon pihen, nem igen csavarodik.

Szek: Igen az ott egy golyóstoll rugó mert ott látom a kábel gyengeségét.
Némi csillapításként szántam de nem rég vettem csere kábelt ha mégis megtörne a fülkagyló alatti részen.

[ Szerkesztve ]

(#26022) Kleroo


Kleroo
veterán

Hi urak. irodai használatra keresek fülest (ha már a poly, jabra stb szemetek irreálisan rohadt drágák és nem túl jók.)
Napi 6-7órát vagyok meetingben aktívan. tehát a 8+ óra üzemidő, kényelem és a mikrofon a lényeges. Persze mindenfélére használnám, zene gaming stb, de prio a munka.
Mikrofon miatt kb a fülesek 95%-a kiesik, mert nem túl acélosak....igaz folyamatos beszélgetésre elégségesek, de rendes akarok lenni, és normális minőségben átküldeni a hangom. :D
Ők maradtak, de nehéz dönteni.

Corsair HS80 - 59.6k, legjobb mic, textil párna, kevésbé izzadós, gyenge üzemidő, gyengébb mély
Corsair Virtuoso - 75k, frankó mic, jobb hangminőség, jobb üzemidő
Corsair Virtuoso SE - 65k , picit gyengébb mic (Teamset sztem ez is kicsutkázza)

Ti melyiket választanátok? SE micjéhez jött FW update, vagy most 2021 végén is rosszabb mint a non SE?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26023) vaakuum válasza Kleroo (#26022) üzenetére


vaakuum
addikt

"de rendes akarok lenni, és normális minőségben átküldeni a hangom. :D"

Ha tényleg ezt akarod, akkor a vezetékes Logi G Pro X. Fimanak van, hihetetlen, mit tud a Blue Voice szoftverrel.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#26024) Kleroo válasza vaakuum (#26023) üzenetére


Kleroo
veterán

Wireless lét a legnagyobb must have, Kell a mozgástér :)

HS80-nál nem érzem jobbnak, kb egy kutya így pár reviewra ránézve.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26025) chatran válasza zodo (#26021) üzenetére


chatran
őstag

Na ez a poszt rávilágított, hogy mi a probléma. A fejest mindig megfordítom, mikor felveszem és leteszem. A Cloud 1-est is így használtam, akkor ezért csavarodott annak is a kábele. :)

(#26026) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Jól látom, hogy kb. 70 ezerig bezárólag PS5höz és TV nézéshez BT-n keresztül Arctis 9 jó választás lehet? Mást ebben az árkategóriában hirtelen nem találtam.

(#26027) zodo válasza stickermajom (#26026) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha nem zavar hogy PS-hez nincs vezeték nélküli térhatású hang és chatmix támogatása.

(#26028) stickermajom válasza zodo (#26027) üzenetére


stickermajom
addikt

:R
Van valami hasonló árban ami tudja wireless a 3D-t és BT képes is?

(#26029) zodo válasza stickermajom (#26028) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom mennyire fontos a BT vagy csak a vezeték nélküliség a cél de pár hozzászólással feljebb tárgyaltuk.

Arctis 7P

Nem BT-t használ ami akár késhet hanem "valamilyen" más de 2,4 GHz-es vezeték nélküli platformot amit a 7 vagy a Pro headset is használ.
USB-C csatis adó de mellékelt USB-A adapterrel bármivel csatlakoztathatod.

Negatívum (táblázat) :
Samsung Galaxy Note 10 előtti Galaxy-k esetében csak a streaming médiát támogatják, csevegést nem.
Nincs gyári szoftveres támogatás.
Itthon nem találtam egyik ismert webshopban.
Steelseries oldalán 199,99 EUR de regisztráció után fel iratkozol a hírlevélre kapsz -10% kedvezményt. Sajnos a szülinapi ingyenes szállításról lecsúsztál.
Nekem a hó elején €12.99 volt a szállítási költségem, pár nap alatt ideért.

Szerk:
PS mellé még a Sony adott ki támogatott fejhallgatót.
PlayStation 5 PULSE 3D
Nincs mikrofon, többek által kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#26030) stickermajom válasza zodo (#26029) üzenetére


stickermajom
addikt

Csak a TV nézés miatt lenne fontos a BT, nem tudom az adapterrel megy-e. Jó lett volna itthon beszerezni, hogy 14 napon belül vissza tudjam küldeni, ha mégsem megy. Nézek teszteket erről is, köszönöm!

Pulse 3D volt, nem volt rossz, de a mikrofon elég gagyi benne, illetve szerintem egy éven belül hámlani fog azon is a műbőr.

(#26031) zodo válasza stickermajom (#26030) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha nem találsz választ akkor itt a logout-on van egy bemutató cikk.
Írj rá a szerzőre, gondolom jó fej és tud segíteni.

(#26032) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok! amatőr vagyok, megfelelő minőségű hangfalak miatt Legalább tíz éve nem foglalkoztam fejhallgatókkal. Mintha a holdon lettem volna. felmerült hogy kellene egy circumaural, gaming (fps\szim), filmnézés, headtracking-re

érdekelne, hogy a Virtual 7.1, 5.1 (vagy akár 4.1, mert az is tökéletes) meddig jutott mára?

Valóban érzékelhető velük az irány, hogy honnan csoszognak feléd, Mondjuk a hátad mögül? vagy egy bithumenes 5.1 ripnél megütik egy első generációs 5.1 házimozi térhatását? Azokra gondolok amiket még a kétezres évek elején árultak.

Ill. felmerül a kérdés, ha ez két hangszóróval kivitelezhető, Akkor miért nincs szoftveres emuláció PC re ami akár egy mezei fülessel hozna ezt? régebben hallottam ilyeneket, és egyáltalán nem győztek meg. semmilyen szinten nem adták azt, hogy a hang a hátam mögött szólna, inkább szédülés\füldugulás érzetét keltették.

Esetleg tudtok olyan hangfájlt vagy bemutató videót ahol ilyen fülesnek a hangját "rippelték", és egy normál fülesel is meghallgatható? vagy valami hasonló, hogy valami fogalmam legyen mégis miről beszélünk...?

Köszönöm szépen :)

(#26033) Kleroo


Kleroo
veterán

Van valakinek Audio Technica G1WL-je?

Őt találtam most a semmiből. Brutális, hogy mennyit jelent a gyári hátszél. Corsair Virtuoso, Razerek, Logitech, Kingstonok-ról annyi teszt, videó van, nagyon kevés külső mérési ponttal (összehasonlítások), hogy kb más nem is létezik (=rossz)

De azért a Coolermaster ár/tudásban szinten marhajó. De sehol nincs normális összemérés a hype cuccokkal. Ez a G1WL pedig kb nem is létezik a nagy világban. Virtuosoval szívesen összemérném. Valszínűleg ő lesz a befutó, mert elvileg kicseszett jó hangja van, kényelmes, és a fontos dolgokat tudja a napi 6-7óra meetnges melómhoz: Átlagon felüli mic (nem corsair szint, de nagyon-nagyon jó, a random füles orrdobozhangos fos szintjét rommá veri), monitoring és mute gomb.
Egyedül a design kicsit véleményes, nagyon gagyi feeling minden részlete. (Biztos sokáig bírja mert a lényeges alap dolgok "fém a fémen". Csak a gombok, műanyag illesztések, kínai piacosnak néz ki.

Szóval használ valaki ilyet, aki esetleg a Virtuosot is próbálta?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26034) KadamQQ


KadamQQ
tag

Napi használatra, játékra, melyiket ajánljátok a kettő közül:
- Kingston HyperX Cloud Alpha S
- Logitech G PRO X Gaming

(#26035) zodo válasza Kleroo (#26033) üzenetére


zodo
nagyúr

"Ez a G1WL pedig kb nem is létezik a nagy világban"

Gondolom csak azért lehet mert az AT alapesetben Hifi fejeseket dob piacra.
"Wireless + gamer headset" vonatra csak betoltak valamit hátha elegendő a nevük.
Árcetlijéből ítélve, több akár jobb alternatíva is létezik.
Komolyan gondolták volna biztosan találtak volna, meglévő tesztelők közül párat hogy tele legyen vele a média.
Ha valamilyen formában nagy durranás lenne, biztos több helyen találkoznánk vele.
Az is lehet hogy meglévő AT fanokra gondoltak, hátha rákapnak.

- Nem mai típus, csak pc kompatibilitás, ~15 óra aksi, szoftveres támogatás hiánya, drága
+ 45mm hangszóró, 5 - 40 Hz, 101 dB/mW, 45 Ohm még akár jó is lehet.

Nem halottam még AT fejest de 7.1 headset lévén, széles frekvencia tartományt ígérve biztosan figyeltek rá hogy ne legyen mércén aluli hangja.

(#26036) zodo válasza KadamQQ (#26034) üzenetére


zodo
nagyúr

Úgy tudom a topik kedvence az Alpha.
Az "S" hangja rosszabb.
Alpha + hangkártya jobb vétel lehet.

(#26037) KadamQQ válasza zodo (#26036) üzenetére


KadamQQ
tag

Köszi, szerintem akkor egy sima Kingston Alpha lesz. Remélem nem lesz crosstalk-os gondja. Esetleg valami hangkártyát tudtok ajánlani? Bár szerintem, amit a laptopban van, az is teljesen megfelelő Nekem, ha szól a fülhallgató, Nekem már rendben van. De szegény Kingston Cloud-om már nagyon öreg lett :(

(#26038) zodo válasza KadamQQ (#26037) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha csak itt-ott foszlik azon segít valamelyik távol keleti webshop.
Kábel cserében itt a ph-n tudnak segíteni ha csak ezek végett vennél új példányt.

Hankártya topik.

[ Szerkesztve ]

(#26039) KadamQQ válasza zodo (#26038) üzenetére


KadamQQ
tag

Szegényre már eléggé ráférne a csere, lassan már több mint 6 éve szolgál. Esetleg a Cooler Master MH751-ről van vélemény? Jobb lehet mint a Kingston Alpha? Redditen nagyon ajánlják.

(#26040) default.


default.
őstag

Sziasztok.

Steelseries Arctis Wireless 1-et vásároltam, de a Win valamiért nem akarja felismerni a mikrofont. A füles jól működik, ha bedugom a miksit, hallom is a feedback-et, de a win úgy csinál, mintha nem lenne miksi (nincs jel a mikrofon tesztnél).
Engine telepítve, pároztatva, már reinstall is volt, sőt, driver uninstall-reinstall is...
Mit lehet még tenni?
Köszönöm szépen!

(#26041) vaakuum válasza default. (#26040) üzenetére


vaakuum
addikt

Eszközkezelőben esetleg rá lehetne nézni, nem-e tiltva van valamiért a mikrofon.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#26042) default. válasza vaakuum (#26041) üzenetére


default.
őstag

Eszközkezelőben is néztem igen, ott megjelenik és nem ír hibát, a windows szerint minden rendben... :( Nincs letiltva sem, azt is ellenőriztem.

[ Szerkesztve ]

(#26043) zodo válasza KadamQQ (#26039) üzenetére


zodo
nagyúr

Szokták ajánlani de 752 is jó lehet.
Egy kategóriában ajánlották a Cloud-kal.
Nekem csak Cloud Core-om volt, tovább adtam.

default.

Ezeket a tippeket nézd át hátha segít.

Egyszer én is kapkodtam a ts3 szerveren mikor nem volt mic hangom az Arctis 3-on pedig csak a fizikai némító gombot nyomtam meg véletlen a fülkagylón. :)

[ Szerkesztve ]

(#26044) default. válasza zodo (#26043) üzenetére


default.
őstag

Köszi, ezekkel kezdtem :(

(#26045) zodo válasza default. (#26044) üzenetére


zodo
nagyúr

Feltételezem az előző mikrofon működött.
Ezeket a lépéseket írják le kb. mindenhol.
Ha mindent végig néztél, frissítettél és stb. akkor még lehet tennék egy próbát a headset visszaállítással.
Elvileg a bal fülpárna alatt van a reset nyílás, mindössze 1 mp-ig kell nyomva tartani.
Gondolom ez után kellene párosítani az Engine GG-ben.

Nekem nincs ilyen lehetőségem a 3-hoz de gond nélkül ment első csatlakozásra akár a korábbi külső DAC-al vagy a mostani külső hangkártyával.

(#26046) DVlad


DVlad
őstag

Sziasztok!
Van egy ilyen [link] fejhallgató. Nem értem, hogy a jack-es (levehető karos) mikrofon milyen elv alapján, hogyan, mikor működik. Hiába dugom be, a vezetéken lévő mikrofon él. PS4-gyel próbáltuk, a fejhallgató vadiúj.
Előre is köszönöm a válaszokat a nyilvánvalóan nevetséges kérdésemre.
Üdv!

(#26047) Dency01


Dency01
aktív tag

Akit érdekel és sok pénze van most a médiába akciós a G PRO X Wireless 53.999-
Vezetékes társa szintén 31.499-

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#26048) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Irodai célra keresek fejhallgatót, és a Jabra Evolve 80-nál keresek olcsóbb megoldást, gondoltam, hátha van olyan gamer fejhallgató, ami jó erre a célra.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
3-an ülünk az irodában egymás mellett, gyakran egyszerre Skype-olunk ügyfelekkel, és baromi zavaró, hogy halljuk egymást.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~ 30e Ft / db (3 db kell)

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes

(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő (circumaural), zárt.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Zajszűrős mikrofonnal.

(6) Milyen hangzást vársz?
Tök mindegy.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Lehetőleg USB, gondolom a zajszűrés csak úgy működik, bár ebben nem vagyok biztos.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Tök mindegy.

Szóval az lenne a lényeg, hogy legyen egy jó zajszűrős mikrofonja, maga a fejhallgató rész zárt legyen, és ha esetleg a fejhallgató része is zajszűrős, az nagyon király lenne. És ne legyen nagyon törékeny műanyag. Köszönöm!

(#26049) vaakuum


vaakuum
addikt

szerk: félre

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#26050) geza844


geza844
aktív tag

Kinéztem 3 fejest:
- Cooler Master MH751
- HyperX Cloud 2
- Razer BlackShark V2

Midegyik zárt, elfogadható passzív zajszűréssel, viszont úgy látom, hogy a mikrofon egyiken sem zajszűrős. Fontos lenne, hogy ha használom, és mellettem beszélnek, akkor azt ne hallja az, akivel én beszélek. Szóval egy aktív zajszűrős mikrofonnal ellátott zárt fejhallgatóra lenne szükségem, ami mondjuk 50e Ft alatt van. Van ilyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.