Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) KTU válasza dealerman (#7850) üzenetére


KTU
addikt

Onnan még nem,
de ha kitörlöm, lehet csak 1-et "kattan" hívásnál és nem fogom hallani a hívást.
Volt ilyen, addig míg a törlés után nem indítottam újra.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7852) dealerman válasza KTU (#7851) üzenetére


dealerman
senior tag

olyan nekem is :) én töröltem és megnézem mi lesz,figyelni kell a rezgőre :D

underground techno will never die

(#7853) Telda


Telda
addikt

A 1224 Mokee-t mindegy hogy melyik gyári rom után rakom fel? Vagy ajánlott az 117-re?

(#7854) Laza... válasza Telda (#7853) üzenetére


Laza...
addikt

Mikor az a rom készült, akkor még csak 1.15 létezett, szerintem arra a legjobb feltenni. Vagy ha 1.17-re teszed, akkor ha tapasztalsz hibálat, akkor a modem fájlokat kell lecserélni (mokee-n belül le tudod tölteni is)

Never give up!

(#7855) Telda válasza Laza... (#7854) üzenetére


Telda
addikt

Köszi!
Akkor így járok el :).

(#7856) Pocok111


Pocok111
tag

Sziasztok!
Létezik olyan CM12 vagy Mokee rom ami lollipop alapú és benne van a touchfix ? Probáltam a 0214-es mukit de nehezen érzékelte az érintést az asztalon a 1224-hez képest pedig ezt leszámítva nagyon tetszett.

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#7857) peter077 válasza Telda (#7853) üzenetére


peter077
aktív tag

Legutóbb 117-re tettem fel, eddig semmi gond nincs vele.

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#7858) ra^ven válasza Laza... (#7854) üzenetére


ra^ven
senior tag

És ha én első körben 1.15-tel kértem, majd kaptam és ezután felment egymásra 3-4 MoKee verzió? :B
Egyik előtt sem pakoltam fel gyárit.
Ha lenne valami hiba akkor dobálná a térerőt vagy mi szokott ilyenkor lenni?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7859) Telda válasza ra^ven (#7858) üzenetére


Telda
addikt

Én úgy tudom ha CM-re CM-et raktál nem lesz gond.
Viszont nekem most volt fent miui, lightmod 117 is.

(#7860) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudja valaki, hogy a gyári ROM-nál a Settings - Feature - Profile - Powersave alatti CPU Save Power hogy működik? :)

Bekapcsoltam, teljesítményvesztést nem érzékelek, de az akkumulátorom sokkal jobban bírja. Sajnos, nem annyira, hogy meg legyen a két nap az én használati szokásaimmal, de a másfél nap már meg volna... :)

Xiaomi 13T

(#7861) tobias40 válasza FoxPuppy (#7694) üzenetére


tobias40
veterán

Hi!
1.15 Foxpuppyról tenném fel az 1.17-t amit most készítettél!
Hogyan tudok teljes mentést csinálni a jelenlegi rendszeremről ha az új nem tetszene?(cwm?)

Gondolom a régi mentésből az új rom-ra nem tudok beállításokat "áttenni"?

(#7862) Graphics válasza Viktor0610 (#7860) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Próbáld ki a Tasker-t ,hátha tudod úgy ütemezni a dolgaid, hogy meglegyen a két nap :)

[ Szerkesztve ]

-

(#7863) Graphics válasza tobias40 (#7861) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Első kérdésre a válasz CWM

A másodikra pedig Titanium Backup.

-

(#7864) tobias40 válasza Graphics (#7863) üzenetére


tobias40
veterán

A cwm-ben az első mentési opció a teljes(full) mentés?Tehát minden visszaállítható belőle mintha nem váltottam volna át másik rom-ra?
Milyen lépések kellenek cwm-ben a tökéletes telepítéshez?
A titániumban is megcsináltam a mentéseket..
Az új romba felrakom a titániumot és ő automatikusan fogja látni hogy van mentés az sd0 kártyán?

Üdv!

(#7865) Graphics válasza tobias40 (#7864) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek nem igazán telefonspecifikus kérdések

A Titanium használatáról is van topic és oldal: [link]

Hogy látni fogja-e, passz, max bemásolod a tartalmát oda :) nem egy nagy művelet...

CWM-ről is van leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

-

(#7866) wwenigma válasza Tharkoul (#7800) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sry a kesoi valaszert. Szvsz neked a GPS antennaval van problemad, plane ha nem lat holdakat. Mivel az sem fix bekotesu forrasztott, igy kontakthiba lehet. Garancia, vagy a telefon szétszedése és a csatlakozó ellenőrzése...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7867) tobias40 válasza Graphics (#7865) üzenetére


tobias40
veterán

Mivel cwm-ből telepíteném és a topicban szereplő telóra ezért sztem idetartozó kérdés,de mindegy.. :R
A cwm-ben több mentési lehetőség van ezért merészeltem megkérdeni...
Én az első lehetőséget választottam 1,3 gb-os mentést csinált az sd-re(sd0 az sd kártyám,sd1 a belső memória,gondolom..)

A lépéseket leírná vki hogy minden rendben legyen (összes wipe,format system stb...?)

[ Szerkesztve ]

(#7868) Tharkoul válasza wwenigma (#7866) üzenetére


Tharkoul
tag

Semmi gond, így is köszönöm a megerősítést. Majd remélhetőleg már a jövőhéten kiderül, hogy miként lesz a gariztatás. Ezek szerint a GPS antenna csak hopp, egyszerűen ki tud csúszni? Csak mert akkor lehet, hogy a régi telefonomat szétkapom, hátha annak is ez volt a kínja.

[ Szerkesztve ]

(#7869) wwenigma válasza Tharkoul (#7868) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vagy pattintós koax (de az inkabb altalaban a WIFI-é) vagy 2 rugós érintkező. Előbbit lehet rosszul csatlakoztatni, utóbbi elgyengülhet vagy alapból serult lehetett. (dolgoztam telógyártásban is... :) )

Mivel egyertelmuen nem lat holdakat igy ez lehet a baja. MTK-nal volt az hogy lat soksok holdat de nem áll rá, na az nem antennabaj volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7870) aytukabozs


aytukabozs
addikt

A gyári rom easy mode-ja most jól jönne nekem egy másik (nemannyira)okostelón.
Vajon az működhet hogy a cwm mentésből kiveszem az apk.-t és belerakom a célteló .zip frissítésébe?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7871) Viktor0610 válasza aytukabozs (#7870) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én először megpróbálnám feltenni APK-ból.
Egyébként szerintem nem működne. :(

Xiaomi 13T

(#7872) peestike


peestike
senior tag

Update: Android L 5.0.2 CyanogenMod CM12 03/01
Update: Android L 5.0.2 Mokee 03/01

[link]

a Mokee rettenetesen lassan jön....

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7873) Jim74 válasza peestike (#7872) üzenetére


Jim74
nagyúr

A 0224-es CM-re rá lehet flashelni simán, vagy nem egészséges és érdemes tiszta telepítést csinálni?

(#7874) FoxPuppy válasza tobias40 (#7861) üzenetére


FoxPuppy
tag

igen m csak CWM-wl tudsz teljesen normális jól használható tükör backup-ot készíteni,
ha felment a cwm akkor backup/restore és backup to sd0 a philz-ben a az sd0 a külső sd-kártya.

Jim74

nem győzöm eleget hangsúlyozni aki nem akar meglepetéseket , fagyást lassulást , FC-t , egyébb kellemes dolgot a telefonján tapasztalni, az telepítés előtt mindig csináljon teljes Wipe-ot + format system-et,
így nekem még soha nem volt semmi problémám

[ Szerkesztve ]

(#7875) roti86 válasza peestike (#7872) üzenetére


roti86
őstag

Feldobtam gdrivera a Mukit.

Extsdcard patch, akinek kell.

(#7876) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Itt pedig a:
cm-12-20150228-UNOFFICIAL-X9180

cm12-150228-extsdcard_2
GDrive-on.

Friss GApps

(#7873) Jim74:
Nem kötelező, de ajánlott.

(#7874) FoxPuppy:
Szerintem Jim74 arra célzott, hogy felrakjon-e előtte egy gyári ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#7877) setom


setom
tag

Kínai nyelvű nubia niudun-t valahogyan át lehet állítani angolra?

(#7878) Jim74 válasza FoxPuppy (#7874) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Akkor nem úszom meg az egész procedúrát, de inkább az elején szánok rá több időt, mint utána szívjak a folyamatos problémákkal.

(#7876) KurtCobain: tehát, attól függetlenül, hogy jelenleg is CM12 van a készüléken, érdemes megint gyárit rakni rá és úgy újra az új CM-et. Egyébként a 0228 miben különbözik a 0214-től?

(#7879) Laza... válasza setom (#7877) üzenetére


Laza...
addikt

Ha van benne angol, akkor igen, persze :DD

(#7878) Jim74 nem kell rá ismét gyári rom. Akkor kell, ha régi (0.xx) rom van a telón - a modem fájlok miatt

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#7880) Jim74 válasza Laza... (#7879) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Akkor csak wipe a régi és flashel az új, ugye?

(#7881) Laza... válasza Jim74 (#7880) üzenetére


Laza...
addikt

így van :K

Never give up!

(#7882) Jim74 válasza Laza... (#7881) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#7883) setom válasza Laza... (#7879) üzenetére


setom
tag

Lennie kell benne, stock h117-ből szedtem ki. A rendszerem alapnyelve angol és mégis kínaiként települt. Sajnos a kínai karakterek olvasásában nem jeleskedem :O

(#7884) Laza... válasza setom (#7883) üzenetére


Laza...
addikt

Azaz beletetted az appokba a magyar nyelvet is? vagy hogyan gondolod ezt? :F Ha igen, akkor az ikonok akár magyarul is tudnak, azaz át tudod állítani a nyelvet telepítés után. Vagy a build.prop filet is módosítsd hogy ne a ZN legyen az alapértelmezett nyelv

Never give up!

(#7885) setom válasza Laza... (#7884) üzenetére


setom
tag

Ez a zene-gate újabb állomásának folyománya :D Ugye volt az, hogy az utóbbi időben lezárt képernyő mellett a zene meg-megállt 5-10 másodpercekre. Viszont észrevettem, hogy ha töltőn van a teló akkor nem áll meg.
Ezért gondoltam, hogy vmi energiagazdálkodási dolog lehet a háttérben, ezért a stock 117-ből(angol/kínai) kiszedtem a niudun appot és feltelepítettem a lightmod 117-re (angol, appok pedig morelocalevel magyarítva).

(#7886) KurtCobain válasza Jim74 (#7878) üzenetére


KurtCobain
őstag

Volt már olyan eset, hogy "nem tiszta" telepítésnél (értsd: CM-re CM) problémák voltak a 2G/3G váltással, mobilnetes dolgokkal.
Én inkább minden CM-ezés előtt felrakom a legfrissebb gyárit. De hát megszokás kérdése...

Mmm'kay?

(#7887) peestike válasza roti86 (#7875) üzenetére


peestike
senior tag

köszi! innen azért gyorsabb volt!
akkor, hogy teljes legyen a kép, itt meg a cwm-ből telepíthető friss SU: [link]
azt vettem észre, hogy jobb, ha fenn van az SU cm12+mokee-n, a gyári bekapcsolásos dologra 1-2 app beszólt, hogy nincs root a telefonon.... :)
ja, valaki feldobta már valamelyiket? :D

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7888) roti86 válasza peestike (#7887) üzenetére


roti86
őstag

Nincsmit. Én még nem, várnám a tapasztalatokat. Elsősorban touch érzékenység, üzemidő érdekelnének és hogy van e valami hibájuk.

[ Szerkesztve ]

(#7889) XenHai válasza peestike (#7872) üzenetére


XenHai
senior tag

Valaki próbálta ezeket jobb az akkú idő mint az elődjénél?

(#7890) Upo válasza aytukabozs (#7870) üzenetére


Upo
addikt

Nekem ilyesmikre régebbi telókon a Big Launcher nagyon bevált, rendkívül átgondolt, nagyon jó launcher.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7891) tobias40 válasza FoxPuppy (#7874) üzenetére


tobias40
veterán

A cwm már fent a telón,az onnan nem tud törlődni,igaz?
Mentéseket megcsináltam,csak azt az egy fil-t kell felraknom,a rott-t és a grapps-ot nem ugye?(root-olt a telóm)
Milyen lépésekkel kell feltennem?(nem akarok téglát,leírásokat elolvastam de akkor is... :F )

(#7892) aytukabozs válasza Upo (#7890) üzenetére


aytukabozs
addikt

Köszi a tippet
több nagyilaunchert is meg akarok mutatni édesanyámnak,
hogy ne a pénztártól való távozás után reklamáljon. :))

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7893) xtend


xtend
senior tag

Hali mindenkinek!
Feleségem majd 3 éves Samu S3-t szeretném a közeljövőben erre lecserélni. Mit lehet tudni erről a készülékről, lenne egy pár kérdésem?
Jobb, mint egy S3? Mert ahogy láttam antutuban nem kapott olyan sokkal jobb pontokat hiába +1GB RAM. LTE itthon nem működik ugye? Ha jól tudom akkor van olyan ROM hozzá kitkat-tal amin minden működik fullban, nem kell hetente mókolgatni? Na persze asszonynak nem kell fullos csilivili ROM, mert általában kis játékokkal játszik rajta, sms, telefonálás, netezés, facebook aztán úgy nagyjából ennyi. Microsim-et megeszi ugye?

Üdv!

(#7894) Qwery válasza xtend (#7893) üzenetére


Qwery
tag

Hát én nem tudom, de S3-t nem cserélnék én v5-re, de ez ízlés kérdése. Kicsit nagyobb kijelző, gyengébb hardware.

42

(#7895) n@p@lm válasza xtend (#7893) üzenetére


n@p@lm
őstag

csak szólok: az LTE itthon egy nagyobb mértékben játszik!

(#7896) Graphics válasza xtend (#7893) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

A teszt 2gb-os , de mindenben megegyezik

-

(#7897) aytukabozs válasza Qwery (#7894) üzenetére


aytukabozs
addikt

V5-ben dupla akkora az operatív memória, és jobb a GPU, samunak meg (asszem) éhesebb a procija kisebb akksival.
Mitől olyan egyértelmű hogy a ZTE nek "gyengébb hardware"?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7898) xtend válasza Graphics (#7896) üzenetére


xtend
senior tag

(#7894) Qwery, (#7895) n@p@lm, (#7896) Duliee:
köszi a válaszokat, kicsit így elbizonytalanodtam, bár írták a tesztben, hogy új ROM után a fényképek is szebbek lettek....nem tudom, lehet akkor S3 Neo lesz belőle...

(#7899) n@p@lm válasza xtend (#7898) üzenetére


n@p@lm
őstag

várj egy kicsit, jön az utód, LTE-vel:
ZTE S6

(#7900) asdf_ válasza n@p@lm (#7899) üzenetére


asdf_
veterán

Nano-SIM, Non-removable Li-Ion 2400 mAh battery

Apjuk **szat...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.