Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) peestike válasza Qwery (#7350) üzenetére


peestike
senior tag

gyanítom, hogy hasonló, mint más rus akármilyen verzió (gyári, cm) így angol azért van benne, belenéztem, cwm alól mehet a telepítés.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7352) KurtCobain válasza Qwery (#7350) üzenetére


KurtCobain
őstag

Angol, orosz, ukrán, kínai.

Mmm'kay?

(#7353) peter077


peter077
aktív tag

jBart-tal nem lehet a gyári romot magyarítani?

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#7354) roti86 válasza peestike (#7349) üzenetére


roti86
őstag

Itt egy google driveos link akit érdekel az új 1.17 firmhez

[ Szerkesztve ]

(#7355) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok,

gyári rom-ra fel lehet tenni a mokee-s fényképező appot?

(#7356) wwenigma válasza roti86 (#7354) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a gyari vagy az orosz moddolt?

Mod: mondjuk mind1 mert meloban vagyok meg nincs még hozza touch moddolt kernel. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7357) roti86 válasza wwenigma (#7356) üzenetére


roti86
őstag

Gyári, XDA-ról (DallasCZ) van a link :)

(#7358) KurtCobain válasza wwenigma (#7356) üzenetére


KurtCobain
őstag

Gyári lesz, méretéből ítélve.
Az orosz ~506 megás.

Mmm'kay?

(#7359) asdf_ válasza Laza... (#7290) üzenetére


asdf_
veterán

Es a kis kinai zte-s ezt nem csinalja meg nekem? Mert ertem en, hogy kinai gari, meg tok ugy nez ki, mintha el lenne flashelve, de hat a nepstadionnal autoban ulve, vezetes kozben mocsok nehez flashelni (plane nekem, akinek meg azt is gugliznom kellett, hogyan megyek fastbootba -nemrohog- :) No meg meg ha eprom ki, eprom be, akkor mar viszont halaltuti, hogy erre a telora mar kinai garim sem lesz (es a bonusz lehetoseg meg benne van, hogy ha nem szoftveresen csinalt onmegsemmisitest a telefon, hanem egyszeruen hibas a belso tarolo, aztan az dobta el az egeszet, es vagy ujraflash kozben verify-nal hasal el es lehet epromot szerezni -jobbik eset- , vagy mittomen fel ev mulva dob egy ugyanilyet -szarabbik eset- es lehet kezdeni elolrol :/ )

Ja, es amugy, hogy teljes legyen a szopatasom, gondolva arra, hogy ha en most egy jo adag adatot le akarok rola menteni, meg donortelo tartalmaval felulirni, akkor azert ahhoz nem art, ha van nafta a cuccban. Ramertem, 3.6V kornyeke, mondom, ez keves lesz. Radugtam a fali toltore, hogy majd ranezek 20 perc mulva. Raneztem, erre villog az ertesito led, en meg nezek, hogy wtf, amiota elhasalt, ez azota nem eg, nem vilagit. Bekapcsra semmi, kihuzok mindent. Telefon nem meleg, akkis nem meleg, tolto nem meleg, no, akkor itt toltes nem tortent, ez tuti. Ramerek, erre 2.86V :Y Most mar felszaladt 3.1V-ra de ez meg igy is fos, most allhatok itt neki toltoaramkort epiteni, hogy ne legyen kakukk az akksi is. Csunyan kivan az intim testreszem most ezzel az egesszel :/

(#7360) tobias40 válasza KTU (#7348) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,úgy néz ki jó lesz! :R
Az a gond hogy a saját és a céges kártyámon levő kontaktoknál is van átfedés és a két gmail fióknál is,és ezért nem kezdtem egyesével "kigyomlálni"..
Vmint hiába állítottam be hogy az egyik gmail fiókról szedje a kontaktokat,volt amikor a sim-ről szedte és levágta a nevek végét!
Egy káosz volt az egész,még most is vannak duplázások de nem érem miért. :(
Pl az egyenleg infó,tudakozó stb.. (de a kontaktoknál is és nem tudom hogymiért,úgy csináltam mindent ahogy leírtad!a a weben szépen összefűzte a duplázásokat de a telón maradtak még!! ) :F

(#7361) CoolBoy323 válasza asdf_ (#7359) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kerj meg egy hasonlo teloval rendelkezo egyedet, h toltse fel az akksid ;)

(#7362) asdf_ válasza CoolBoy323 (#7361) üzenetére


asdf_
veterán

Mar megy bele a delej (de hogy mennyire paraztam en ezt osszerakni, gondolom nem csak en lattam mar a neten videon egy li ion akksit felrobbanni, szoval don't try this at home! ;) )

[ Szerkesztve ]

(#7363) topi66


topi66
aktív tag

Mein Gott!Töltő luxus kivitelben! Jó az áramkorlát benne!

(#7364) wwenigma válasza asdf_ (#7362) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Baszki, hol laksz, valakinel toltsd fel utana meg klonozzatok mar le ahogy a leiras irja. :U Vagy kuldd vissza kinaba.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7365) Upo válasza KurtCobain (#7358) üzenetére


Upo
addikt

Felraktam az előbb a baidu-s romot (nem az oroszt), illetve a magamnak takarított, belerakott gapps-ost. Teljesen jó a touch, lehet hogy belerakták a fixet. Előtte 116 gyári volt fent, touch fix kernellel, de a csomagban van boot.img, nubia@swlab kernele van, feb 6 dátummal.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7366) nimfas válasza asdf_ (#7362) üzenetére


nimfas
addikt

A háttérben a falon kívüli kettes fehér dugalj engem jobban izgat, így nyitott hátlappal ☺ Mint villanyszerelő egyből az tűnt fel...

(#7367) Qwery válasza asdf_ (#7362) üzenetére


Qwery
tag

Nem tudom, nem ismerem, de én, mondom én biztos megkerestem volna már pölö Laza...-t, mivel egy pár készülék már átment a keze közt és flashelt is már egy-kettőt, hogy egy "kis apróért" csinálja már meg...

Persze ez csak én lennék.

42

(#7368) wzol


wzol
tag

Ezt a minap találtam, nagyon tetszik, kifogástalanul működik és nem vettem észre akku merülést. Dupla kopp alternatívának nagyon jó: Gravity Screen

(#7369) n@p@lm


n@p@lm
őstag

gyerekek egyik napról a másikra elmenet a mobilnetem (sim1).
mutatja a térerőt, de adatforgalom (H jelzés) nincs.
a sim jó, másik telóban kipróbáltam.
Laza féle 1.12-es rom.
lehet este felpattintom az 1.17-et.

(#7370) KurtCobain válasza n@p@lm (#7369) üzenetére


KurtCobain
őstag

APN rendben? Milyen szolgáltató?

Mmm'kay?

(#7371) Telda


Telda
addikt

Hali!

Ha a gyári recovery van fent, viszont semmilyen rom.
Akkor hogy tudok cwm-et inditani?
Fel kell raknom először egy gyári recoveryből telepíthető gyári romot, majd úgy a indítom cwm-et?

(#7372) weinmaker


weinmaker
őstag

Ma volt időm, és kipróbáltam a waze-t. Tökéletesen ment, semmi fagyás, vagy bármi probléma. Ha a hárombetűs is megy, akkor nálam marad sokáig ez a hungobungo rom, mert eddig minden tökéletesen működött a telón, mióta feltettem.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7373) KurtCobain válasza Telda (#7371) üzenetére


KurtCobain
őstag

Senais leírta itt, annyi a különbség, hogy ha csak CWM-be akarsz bootolni, de nem akarod lecserélni a gyári reco-t, akkor a parancsban flash helyett boot-ot kell írni.

Mmm'kay?

(#7374) Telda válasza KurtCobain (#7373) üzenetére


Telda
addikt

Köszi! :R

(#7375) hunaqua


hunaqua
addikt

Valakinek sikerült a MIUI Jbart-os fordítása? Nekem nem jön össze.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#7376) KurtCobain válasza Telda (#7374) üzenetére


KurtCobain
őstag

fastboot -i 0x19d2 boot recovery_CWM6050.img

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#7377) peestike


peestike
senior tag

Android L 5.0.2 Mokee (09.02.15) от zhaochengw

1 Magic Fun source updates like other updates with CM12 own experience!
2 Improved memory management mechanism, the youth version of what your background is a background test capability has been raised.
[link]

aki úgy érzi tesztelheti! :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7378) KurtCobain válasza peestike (#7377) üzenetére


KurtCobain
őstag

:R

Egyébként elkezdtem a fordítani a CM12 angolul maradt részeit, saccra ~60%-nál járhatok. (01.30-as CM12-t használok még.)
Ha úgy érzem, hogy már lefordítottam minden olyan részét, ami a hétköznapi használathoz kellhet, akkor megosztom. De aki még mindig a 01.30-as kiadást használja, annak szívesen elküldöm most is.
Persze nem vagyok pro angolos, így itt-ott akad(hat)nak hibák.

Mmm'kay?

(#7379) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Hm, telóba beraktam a sim1-be a kártyámat, hívás bejön, tudom fogadni, adatforgalom is megy, azonban a tárcsázóra kattintva "Permission denied" ugrik fel :Y , valamint, a beállításoknál sincs sim kezelés :O

Mi lehet a gond?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7380) KTU válasza Mercutio_ (#7379) üzenetére


KTU
addikt

Nincs a,
beállításoknál,
Msim Settings

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7381) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Mivel ~2 óra volt, mire lejött az új Mokee CM12, ezért feltöltöttem inkább GDrive-ba.
MK50.2-X9180-201502090828-UNOFFICIAL.zip

Mmm'kay?

(#7382) peestike válasza KurtCobain (#7381) üzenetére


peestike
senior tag

van ehhez is egy ilyen fájl: 02.09-extsd-MKL.zip, olyan 6 mega környéke, gondolom ugyanazt csinálja, mint a
többi ilyen hasonló: mikro kártyát beállítja, mintha az lenne a belső. ha valakinek kell szóljon. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7383) dealerman válasza KurtCobain (#7381) üzenetére


dealerman
senior tag

KurtCobain :R peestike :R igen kellene,most rakom a ROM-ot :))

underground techno will never die

(#7384) KurtCobain válasza dealerman (#7383) üzenetére


KurtCobain
őstag

(#7385) Mercutio_ válasza KTU (#7380) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs :(

Wiress&Networks alatt a wifi van , aztán BT és ...more

Visszaraktam a masik teloba Ott minden OK :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7386) peestike válasza dealerman (#7383) üzenetére


peestike
senior tag

ha felraktad, akkor utána véleményezd azért! :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7387) peter077 válasza KurtCobain (#7381) üzenetére


peter077
aktív tag

Download manager-rel 10 perc alatt lejött. :)

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#7388) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#7379) üzenetére


Mercutio_
félisten

Probléma nagyobbik része megoldva :DD

Ha más is így járna jó ha tudja: Nova Laucher okozza a "Permission Denied"-ot.
Megoldás: Ki kell törölni a tárcsázót a laucher bar-ból, újra kirakni az asztalra, majd beemelni a laucber bar-ba és megszűnik a "Permission Denied" üzenet, elindul a tárcsázó.

Sim kezelés továbbra sincs a beállítások menüben, de reménykedem, hogy csak azért, mert egy sim van csak a telóban (igaz így nevet és színt se tudok hozzárendelni az adott sim-hez és a számát se tudom megadni a kártyának/előfizunak.)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7389) Jim74 válasza Mercutio_ (#7388) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kérj valakitől kölcsön egy másik kártyát és próbáld ki két kártyával.

(#7390) n@p@lm válasza KurtCobain (#7370) üzenetére


n@p@lm
őstag

megoldódott!
a kis buta azt csinálta hogy felcserélte az 3g-s sim foglalatot.
de hogy miért azt nem tudom.
tegnap este még ok volt, éjjelre repcsi mód, reggel repcsi ki, és akkor kezdte.....
nekem úgy néz ki hogy sim 1 : t-mobile adatkártya
sim 2 : t-mobile "hang" kártya.
na, data network-nek a "hang" simet látta.
kilőttem a sim 2-t, reboot, aztán észhez tért.

(#7391) asdf_


asdf_
veterán

(#7364) wwenigma videken lakom, raadasul hetvege jott, en, aki mar-mar megszallottan 20%-nal toltore rakom es 85%-nal leveszem, halalbiztosan nem hagytam volna 3,1V-on ket-harom napig. Plane, hogy hetvegen erek csak ra bohockodni vele, jobb az, ha mielobb hasznalhato allapotban van.

(#7366) nimfas no para, az a konnektor orok eleteben fekudt a foldon, a toltes az elejen nem ment, ellenorzeskepp radugtam egy fogyasztasmerot, de a T dugo oldalaba, igy az elfekudt, meg a szamokat sem lattam, igy ideiglenesen forditottam rajta 90 fokot ;), aztan vegul kiderult hol a kontakthiba es mar ment is a toltes

All: Az akksiba nagyon lassan, de belecsorgott egy kis energia, perpill 3.97V-on all. A linuxom most jon le, mindjart installom. Keresek egy onkent jelentkezot -linux meglete szukseges, ismerete elony- elsosorban gondolom azok kozul, akik ugyis hetente flashelik a telefonjukat :), aki egy full szuz gyari rendszerrol -mindegy melyik verzio- csinalna egy full backupot az xda-n ismertetett modszerrel, raeresztene egy 7zip-et a keletkezett 8 gigas file-ra, hogy minel kisebb legyen (celszeruen 100 megas darabokba splittelve, hogy ha a feltoltessel zur van, ne nullarol kelljen elkezdeni) es adnek egy ftp szerver cimet es oda feltoltene. Termeszetesen kisdobosbecsuletszo, hogy a radio file-okat utana atirom a sajatomra, igy a sajat imei-met fogom hasznalni.

Igy kicsit nyugodtabban, egesz bizakodo vagyok, lesz meg ebbol telefon ;)

(#7392) peestike


peestike
senior tag

AMSUser~LightMod~X9180~H117~0215:
[link]
gugli fordító:
Version 0215:

Alapuló Photo H117
Jelentősen tisztítani (mínusz ~ 295Mb képest az eredeti)
Frissítve fordítások (orosz és ukrán)
Beépített Root, ADB rootként
Támogatás init.d
Hozzáadott néhány csíp a Fly-On Fashion
Fix icudt51l.dat megfelelő működéséhez a számológép
Frissítve időzóna
Megváltozott spleshskrin
Bekerült egy lehetőség változtatni a háttérben a bejelentés bar (Settings> Display> Style értesítést bar)
Az ébresztőóra héten hétfőn kezdődik
Hozzáadott csípés off gomb megnyomásával a képernyő jobb felső sarkában statusbara
Teljes megjelenítése számot, ha úgy dönt, egy személy a legördülő menüből létrehozásakor SMS
Tárcsázó nagy körrel fotókkal
Hozzátette: "superuser" Beállítások
Távolítani a várost óra widget
Teljes dátum formátum a fejlécben statusbara
Megváltozott válogatás kapcsolatok formátuma "Full Name". Új kapcsolatokat teremteni hozzá kell adni a következő formátumban "Name Middle Name Last Name"
Integrált Dolby Digital Plus. Pozvlyayut használatát előre beállított és hallgathat zenét a fülhallgatón keresztül
Hozzáadjuk a fehér listára (A véletlen zárás): launcher, zene, Dolby Digital Plus, Skype, Viber, WhatsApp, VKontakte, Hangouts
Frissítve házigazdák
CRT-animáció zárolja a képernyőt
Megváltozott a update-script és egyéb kisebb változtatások

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7393) Senais


Senais
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy AMSUser 1.17-es lightmodjába bele lett-e integrálva a touchfix?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7394) wwenigma válasza Senais (#7393) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A gyári H117-ben egeszen biztos hogy nincs benne. :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7395) Senais válasza wwenigma (#7394) üzenetére


Senais
aktív tag

nézegettem davidking modjának a changelogját, ott volt írva valami ZTE screen assistant. Szóval lehet, hogy abba már bele van integrálva a touchfix. Még nem próbáltam ki, de amint lesz szabadidőm a mai nap folyamán, szerintem sort kerítek rá :)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7396) Viktor0610 válasza Mercutio_ (#7388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, azért nincs benne az Msim Settings mert csak egy kártyával használod. :)

Nálam két kártyával megy, de próbáltam már csak egy SIM-kártyával is, innen tudom. :)

Xiaomi 13T

(#7397) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Olyannal találkozott már valaki hogy NEM ISMERI FEL egyetlen gép sem a telót?! :O :S Sem OTG, sem pc-re dugva usb-vel nem csinál semmit, csak tölt.

Semmit nem tudok kezdeni a telefonnal így. :S

A számom az adatlapomon. ;)

(#7398) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy Hungobungo féle 1.15-ös ROM alatt az autóban lévő Bluetooth fejegységgel nem kapcsolódik a készülék. Látja az eszközök keresésénél a telefon a fejegységet, de kapcsolódni nem hajlandó.
Ez az a Bluetooth hiba, amiről többen is írtak itt?

(#7399) 426os válasza KukkSteve (#7397) üzenetére


426os
őstag

Lehúzod az értesítő sávot > USB connection > Kiválasztod mit szeretnél.

.

(#7400) Laza... válasza Jim74 (#7398) üzenetére


Laza...
addikt

Amit tudok biztosan: gyári Toyota és Lexus fejegységekkel hiba nélkül müxik

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.