Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) wwenigma válasza dealerman (#7450) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szoktal memoriat pucolni? Ha igen akkor tartsd nyomva a seprut es addd whitelist-hez az alkalmazast, valszeg kilövi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7452) tobias40 válasza dealerman (#7450) üzenetére


tobias40
veterán

És a azt a data könyvtárat hogyan tudom át tenni?(habár a 1,5 giga sok mindenre elég lehet) de néha kilép ilyen problémával.(out of memory,vagy vmi ilyesmi hibával)

(#7453) jackbacsi87 válasza KurtCobain (#7440) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ja, tényleg, V5S csak 1GB, akkor V5 jobb. Sok alkalmazást szoktam futtatni, 1GB-ból kifutnék.
Hibák elhanyagolhatók, asszem akkor megvan a kiválasztott:):)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7454) KurtCobain válasza jackbacsi87 (#7453) üzenetére


KurtCobain
őstag

Amit még elfelejtettem említeni, az az hogy a V5S tud FDD-LTE-t az 1800-as és 2600MHz-es sávokon, 800MHz-et nem tud.
Ha ez szempont.

Mmm'kay?

(#7455) jackbacsi87 válasza KurtCobain (#7454) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ilyen lefedettség/mobilnet árak mellett az nem érint:):)

(#7456) KurtCobain válasza jackbacsi87 (#7455) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én is így vagyok vele. :)
Mire csere érett lesz nálam a V5, addigra talán mérséklődik a mobilnet ára is.

Mmm'kay?

(#7457) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#7456) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szep almokat :DDD

(#7458) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#7457) üzenetére


KurtCobain
őstag

Azért írtam hogy talán. :)

Mmm'kay?

(#7459) peestike


peestike
senior tag

tegnap este feltettem a mokee l-t. eddig lekopogom, de jobb, mint a sima cm12.
egyedüli hiba, amii kijött kapásból, hogy a cLock-ban nem lehet átállítani az ikontémát, nincs OK gomb. (egy cm12-t tettem ma munkahelyen s4-re, abban sem működött, azon is mosolyogtunk :) )
zram van neki beállítva 128 mega, de a zRam-disable.zip megoldotta.
milyen betegségei vannak, majd kiderül még nyomkodás közben, eddig jutottam hirtelen.
ja, a launcher-e nekem nagyon beindult zabálni, 67 megáig jutott...apex per pillanat 44.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7460) fenyvesik válasza WOT-H-A-C (#7445) üzenetére


fenyvesik
csendes tag

Az exposed nem kutyulja össze a rendszert? Foxpuppy 1.15 van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#7461) ra^ven válasza peestike (#7459) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ha külsőre van eltérés a sima cm12 höz képest, dobhatnal pár képet. :K

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7462) szobipeti199


szobipeti199
tag

Simen található névjegyet nem tudok törölni. Rámegyek törlés, kiis írja hogy törölve mégis ott marad a névjegy. Mit nem csinálok jól? :F

(#7463) Viktor0610 válasza fenyvesik (#7460) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az alap Xposed nem feltétlen javasolt a készülékre, mert nem "gyári" Android fut rajta.

Valahol van egy olyan verzió belőle, ami erre a készülékre lett módosítva, de néhány (jellemzően a kinézetet módosító) kiegészítő nem működik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#7464) dobolan válasza Viktor0610 (#7463) üzenetére


dobolan
senior tag

Sziasztok!

Hogyan tudom lentebb halkítani a hívás közbeni beszédhangerőt? Jelenleg a minimumon van és a szomszéd is hallja...

(#7465) fenyvesik válasza Viktor0610 (#7463) üzenetére


fenyvesik
csendes tag

Köszönöm megpróbálok rákeresni hátha van nubiához is. Eddig nem találtam kár lenne téglásítani a telót.

[ Szerkesztve ]

(#7466) Laza... válasza dobolan (#7464) üzenetére


Laza...
addikt

rom?

Never give up!

(#7467) dobolan válasza Laza... (#7466) üzenetére


dobolan
senior tag

Build-szám:
ZTE V9180_CNCommon_V1.15

(#7468) Dave Crank válasza dobolan (#7467) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Annál elvileg rendesen kellene, hogy tudd szabályozni.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7469) ra^ven válasza dobolan (#7467) üzenetére


ra^ven
senior tag

Keress vissza egy kicsit, van egy file a system/etc-ben a mixer_path.xml.
Itt van pár érték amit csökkentve elérhető a kívánt hatás, viszont, magával viszi a media hangerőt és más hangerőt is.

Én személy szerint minden ilyen értéket 75-re löttem be, azóta így használom, ahol zavaró lehet az a media hangereje, mert így az is halk lesz.

De itt korábban valaki jelezte, hogy tesztelné, melyik érték mit állít, kérdezném, hogy hogy áll? :P :B

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7470) Viktor0610 válasza ra^ven (#7469) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valaki cserélte már le a gyári ROM-on a fontot?

V1.15-ön sikerült már egyszer (bár úgy emlékszem, akkor is másodjára sikerült csak), de most a V1.17 alatt sehogyan sem akar összejönni a Font Installer ★ Root ★ programmal.

Root van, (most már) a /system is kapott írás/olvasás jogot, de nem akaródzik neki összejönni... :O
Mit nem csinálok jól? :F

Xiaomi 13T

(#7471) KurtCobain válasza ra^ven (#7469) üzenetére


KurtCobain
őstag

asdf_ kolléga volt, de időközben besz@rt a telefonja. :(

Mmm'kay?

(#7472) KurtCobain


KurtCobain
őstag

(#7473) Viktor0610 válasza KurtCobain (#7472) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már csak Lollipop kellene alá. :D

Jó, tudom, van már CM12. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#7474) KurtCobain válasza Viktor0610 (#7473) üzenetére


KurtCobain
őstag

A CM12 nem elég jó? :)

Mmm'kay?

(#7475) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Boot animációval kapcsolatos kérdésem lenne, hogy muszáj a felbontásnak egyeznie a telefonéval, vagy kisebb / nagyobb felbontás is megfelelő?

Meg a képek formátuma lehet PNG és JPG is?

(#7476) szobipeti199 válasza szobipeti199 (#7462) üzenetére


szobipeti199
tag

Erre valaki? :F

(#7477) Viktor0610 válasza szobipeti199 (#7476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én asszem, butatelefonnal oldottam ezt meg. :)

Xiaomi 13T

(#7478) easy...rider válasza szobipeti199 (#7476) üzenetére


easy...rider
őstag

Play áruházból töltöttem egy app-ot, azzal csináltam meg.

(#7479) peestike válasza ra^ven (#7461) üzenetére


peestike
senior tag

nem vettem észre, hogy lenne különbség. viszont ez használható legalább. gps jó, ramkezelés jó, akksi idő sem rossz így elsőre.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7480) KurtCobain válasza ra^ven (#7461) üzenetére


KurtCobain
őstag

Csak néhány + funkció van benne. Pl hálózati sebesség az értesítési sávon, mokee center, stb.

Mmm'kay?

(#7481) easy...rider válasza Senais (#7393) üzenetére


easy...rider
őstag

Kicsit soká jön a válasz, de én úgy tapasztaltam hogy az AMSUser H116 LightMod -ban benne volt. Legalábbis nagyon érzékeny volt a kijelző, szóval ennél jobb már nem nagyon lehetett :) Sok minden benne van alapból, szóval pont ezt nem hiszem hogy kihagynák ;)

Ha van tapasztalatod LightMod H117 -tel kapcsolatban, akkor megosztanád?
Nekem a LightMod H116 bejött, csak a telefonkönyvben az oldalsó görgetősáv volt ciril, de ezen kívül nagyon jó. Meg nekem nem hiányzik a magyar, mert olyan sokat nem vagyok a menüben :)

[ Szerkesztve ]

(#7482) Senais válasza easy...rider (#7481) üzenetére


Senais
aktív tag

az első 1.16-os verziókban benne volt, gondolom később tették bele :)
viszont ha jól tapasztaltam, akkor a 1.17-es lightmodban nincs benne, viszont simán feltettem a fixált kernelt mindenféle kompromisszum nélkül (jó, az init.d-t újra kellett tennem)

1.17-es lightmodot használom most, a görgetősávban még mindig cirilbetűk vannak, ezenkívül minden oké.

de szerintem ha kicseréled a kapcsolatok alkalmazást az eredeti romban lévőre, akkor már nem ciril betűk lesznek, mindjárt meglesem hogy így van-e

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7483) Senais válasza Senais (#7482) üzenetére


Senais
aktív tag

app cserék nem javítottak a helyzeten, morelocale se.

1.15-ös nyelvi pakkot meg nem akarok felflashelni :D

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7484) Laza... válasza Senais (#7483) üzenetére


Laza...
addikt

egy wipe dalvikot is nyomj neki

Never give up!

(#7485) Senais válasza Laza... (#7484) üzenetére


Senais
aktív tag

ígyse. contacts és contactsprovider appokat cseréltem

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7486) Laza... válasza Senais (#7485) üzenetére


Laza...
addikt

Akkor dobd a tábortűzbe, és minden jó lesz :DDD

Never give up!

(#7487) szobipeti199


szobipeti199
tag

Viktor0610, easy...rider: Köszi, már sikerült megoldani, 3adjára kitörölte. :(((

Más. Valaki tud olyan kamera alkalmazást, amivel lehet normális panoráma képeket csinálni? Amit itt régen valaki ajánlott (google camera) az nem jó, csúnyán illeszti össze a képeket.

(#7488) Senais


Senais
aktív tag

Abszolút mindent kicseréltem priv. appok között, még a frameworkot is kicseréltem az eredetire, jogokat visszaállítottam, wipe cache & dalvik és így se jó.
Most pedig átállítottam kínaira a nyelvet benne, és ott ugyanúgy ciril betűkkel van a görgetősáv, szerintem ez vmi black magic :Y

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7489) wwenigma válasza szobipeti199 (#7487) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az? Nem is. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7490) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Jelenleg Mokee 1031 van a párom telefonján, alapsáv H113.
Pár oldalt visszaolvasva úgy tűnik, hogyha pl. Mokee 1224-et szeretnék telepíteni, akkor a gyárit előtte még végig kell zongoráznom H117-ig?

Előre is köszönöm!

(#7491) Laza... válasza mimey (#7490) üzenetére


Laza...
addikt

Én még nem cserélném le, az az egyik legjobb verzió (szerintem)

Never give up!

(#7492) mimey válasza Laza... (#7491) üzenetére


mimey
tag

Köszönöm válaszod!

Amiért gondoltam, hogy jó lenne frissíteni, az az, hogy Play-ből való app telepítésénél az esetek 80%-ában újraindul a telefon. Ilyenkor lehet újrakezdeni a Play-ben a letöltést és telepítést.
Az Apollo zenelejátszó pedig azt játssza, hogy lejátszás közben el-elhallgat, majd megy tovább. Tapasztaltatok-e ilyet?

Egyébként nagyon meg van a párom elégedve a telefonnal november óta. Köszönet érte!

(#7493) tobias40 válasza szobipeti199 (#7487) üzenetére


tobias40
veterán

Hogyan és mivel sikerült törölnöd a sim-en levő kontaktokat?

(#7494) kispal87


kispal87
aktív tag

Az mitől van, hogy gondol egyet a telefon és lő pár képet magától?
1.15 Foxpuppy rom.

(#7496) KurtCobain válasza mimey (#7490) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nem kell végigzongorázni. Felrakod az 1.17-et, utána meg a Mokee 12.24-et.

(#7494) kispal87:
Sky-net? Ilyennel még nem találkoztam. :)
Tedd fel a Hungobungo féle 1.15-öt, az magyarabb, és hátha megoldja a problémád.
Ha meg nem baj hogy angol, akkor van 1.17-es gyári is.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#7497) mimey válasza KurtCobain (#7496) üzenetére


mimey
tag

Köszönöm szépen! :R

(#7498) ra^ven válasza KurtCobain (#7496) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ezt már kérdeztem korábban is, ha pl régebbi MoKee-ra teszek másik MoKee-t, majd a centerből telepítem mondjuk az 1.16-os rádió fileokat akkor nem ugyan azt érem el vele? Fontos magának a romnak a telepítése?

Amúgy én már 3 verzió óta MoKee-t tettem MoKee-ra. :B

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7499) KurtCobain válasza ra^ven (#7498) üzenetére


KurtCobain
őstag

Fogalmam sincs. :)
A múltkor én is próbálgattam a 02.08-as CM12-t, meg a Mokee féle CM12-t is, és nem tettem fel előtte gyárit és előtte is CM12 volt. Én nem találtam hibát, de megint csak Dave Crank példáját tudom felhozni, hogy CM12 alatt gondja volt a 2G/3G váltással, mert nem gyárira tette fel.
Azért is mondom, hogy CM előtt legyen gyári felrakva, hogy megelőzzem vele azt, hogy jujjdeszaraCM, bezzegagyári...
Alig pár perccel több így a telepítés, de legalább nincs gond. Na meg én a sima CM12-höz vagyok szokva, abban meg nincs Mokee center. :)

Amúgy meg a Galaxy Ace-nél is úgy csináltuk, hogy először a 2.3.6-os szlovákot raktuk fel, és arra az Xperion-t. Emlékszel? :P

Mmm'kay?

(#7500) Upo válasza szobipeti199 (#7487) üzenetére


Upo
addikt

A gyári kamera app panorámája az nagyon gáz?
Valamelyik telón láttam olyant hogy nem videóból csinálta a panorámát hanem a mozgatásra automatikusan fotózgatott, egész jó lett az eredmény. Vagy a landvo l550 vagy a thl 4000 volt, most nincsenek nálam. Esetleg azt is meg lehet próbálni kiszedni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.