Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Senais válasza hunnia1969 (#5790) üzenetére


Senais
aktív tag

van benne root?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5802) weinmaker


weinmaker
őstag

Ez a cm12 mitől ilyen kis méretű?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5803) Senais válasza Senais (#5801) üzenetére


Senais
aktív tag

gyári rootoló csomaggal ment, de gplay frissítés közbe befagyott a teló. megy vissza a gyári :)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5804) hunnia1969 válasza Senais (#5803) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Kicsit megkésve, de itt a válasz: nem volt rootolva a rom, [ezt] telepítettem CWM alól.

Gapps csomagot pedig [innen] választottam és szintén CWM-ből installáltam. A legtöbb alkalmazást tartalmazó csomagot raktam fel, de szerintem felesleges. Elég egy alap Play és aztán azt rak fel az ember, amit akar.

Üdv.

(#5805) nimfas


nimfas
addikt

Ma kaptam meg Laza... fórumtárs jóvoltából a 8/2 Változatot.
Kérdésem, hogy hagyjam rajta a gyári rendszert 1.15 Hun PuppyFox, vagy tegyem fel a telefon által felajánlott 1.16-ost, netán a nemrég linkelt Hungoo féle exe-t? Ez utóbbit hogy kéne ráhegeszteni?

Előre is köszönöm!

(#5806) Laza... válasza nimfas (#5805) üzenetére


Laza...
addikt

Abban nagyobb arányban van magyar nyelv. Letöltöd a blogomból, a telón USB hibakeresést bekapcsolod, majd mikor összekötöd a gépeddel, a felugró RSA key-t leokézod és elindítod a letöltött fájlt. Mindent kiír mikor mit csinálj

Never give up!

(#5807) nimfas válasza Laza... (#5806) üzenetére


nimfas
addikt

Hibakeresés bekapcsolva... megáról leszedve a file.... telefon rádug a gépre, de ilyen RSA key nem jött fel.
Helyette telepített valamit a telefonról a gépre, drivert.

így is menni fog vajon, vagy téglagyártó leszek? :)

(#5808) KurtCobain válasza dealerman (#5795) üzenetére


KurtCobain
őstag

Jelentem, feltettem a cm12-t, felvettem egy 2 perces videót. Gyári lejátszó nem nyitja meg, viszont az mxplayer igen. Semmi akadás.

Mmm'kay?

(#5809) Laza... válasza nimfas (#5807) üzenetére


Laza...
addikt

Kezd elölről. Mikor összedugod a géppel, felugrik egy "CD meghajtó", azon van a driver. Vagy a telepítő csomag is tartalmazza.... Azt hittem ez evidens :P

Never give up!

(#5810) 426os


426os
őstag

Van valakinek tuti bevált tippje a zenelejátszás szakadozása ellen? Nem emlékszem rá, hogy írt volna ilyet valaki, keresve meg nem találok. PowerAmp, BufferSize +750ms-on van, Thread priority-t is maxra vettem. Múltkor így is megszakadt egyfolytában, de most reggel majd restart-al indítom a napot, hátha segít. Holnap szükségem lesz a problémamentes zenelejátszásra.Valakinek egyéb tippje? Még mindig gyári 1.15.

.

(#5811) nimfas válasza Laza... (#5809) üzenetére


nimfas
addikt

Így értettem a driver telepítést... ez megvolt (ezt dobja fel ha rádugom a telefont) Akkor mehet a frissítés?

(#5812) Laza... válasza nimfas (#5811) üzenetére


Laza...
addikt

Mehet. Ha megvolt az RSA key is, különben nem fog menni

Never give up!

(#5813) nimfas válasza Laza... (#5812) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt írtam, hogy RSA key-t nem dobott fel. Csak a fenti ablakot.....
Telefonban még se SIM se memóriakártya nincs benne.

(#5814) tototos válasza nimfas (#5813) üzenetére


tototos
őstag

Az RSA a telefonon fog megjelenni.

(#5815) Graphics


Graphics
Jómunkásember

1.15-ös alatt bekapcsolt USB hibakeresésnél nem akarja kidobni ezt az RSA-t. Mokee alatt egyből kidobta, de itt meg nem akarja.

Van vkinek ötlete? Eddig mindig ment simán a Mokee-ról bármi, de 1.15-öt vmiért nem akarja a jót.

[ Szerkesztve ]

-

(#5816) nimfas válasza Graphics (#5815) üzenetére


nimfas
addikt

akkor ezek szerint mégis a felajánlott frissítést kell elfogadni és utána a Hungo félét.....

(#5817) Graphics válasza nimfas (#5816) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, most nem errol van szo.

1.15-osrol akarok visszaterni Mokee-ra. De az RSA-t nem akarja behozni

-

(#5818) ra^ven válasza Graphics (#5817) üzenetére


ra^ven
senior tag

Próbáljátok meg, hogy a bónusz csomagra/kiegészítőkre rákattintva valamit feltelepítetek, nálam volt hogy ennek a hatására bukkant fel az ablak, amennyiben a Laza által összeállított csomagot használjátok.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5819) Graphics válasza ra^ven (#5818) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oksa, megnez majd, habar mondom. Elvileg minden fenn van, hisz eddig mokee--> 1.15 ment

-

(#5820) weinmaker


weinmaker
őstag

Kérdeztem korábban, hogy az a CM12 rendben van-e amit itt linkeltetek, mert olyan kisméretű a többihez képest, és erre nem jött válasz.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5821) doongoo válasza Graphics (#5817) üzenetére


doongoo
addikt

Nem lehet, hogy amikor feldobta, akkor bejelölted, hogy mindig fogadja el erről a gépről? Lehet, hogy ezért nem kérdezi már...

(#5822) Graphics válasza doongoo (#5821) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hinnem, ez nem olyan elfogados.

Meg ez mas rendszer, ezen nem fogadtam meg el.

-

(#5823) KurtCobain válasza weinmaker (#5820) üzenetére


KurtCobain
őstag

Már egy páran feltettük és okés vele minden.

Mmm'kay?

(#5824) weinmaker válasza KurtCobain (#5823) üzenetére


weinmaker
őstag

Okés, köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5825) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

1.15 Foxpuppy HUN van a készüléken és lenne pár kérdésem:
- gyári tárcsázóban hol lehet beállítani, hogy hívás ellőtt rákérdezzen, hogy melyik SIM-ről szeretném indítani?
- A home gomb világítását hol lehet állítani? Vagy alapból világít bekapcsolt kijelzőnél, eseményeknél és kész?
- A koppintós kijelző feloldást hol lehet beállítani?
- Ha használ valaki PixelPhone tárcsázót, kérem árulja el, hogy a beállításoknál a tárcsázási metódusnál melyik számot kiválasztva működik a program megfelelően?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#5826) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

1.15 gyári ROM magyarìtva. Hol lehet beállìtani- már ha be lehet - , h csak egyik v másik sim- ről menjen hìvás ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5827) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#5376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A probléma megoldódni látszik.
A "legmagyarabb" ( :D ) gyári 1.15-ön teszteltem.
Át kell állítani a gyári böngészőben az user agentet iPhone-ra.
Hát jah. Tök ciki, de akkor jól jeleníti meg a képeket FB-n... :U
(A beállítás természetesen csak a gyári böngészőben javítja meg a dolgot. :) )

Az a vicces, hogy ezen a körön már túl voltam korábban is, de akkor a Boat Browserben állítottam át iPhone-ra az UA-t, de így meg behozta a legfapadosabb verzióját az oldalnak, szóval feladtam.

sky11:
Névjegyzék - Továbbiak - Setting default contact card.

Itt akár egyesével, vagy az összeset egyszerre is át lehet állítani egyikre-másikra az alapértelmezett tárcsázást.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#5828) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#5827) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5829) Ropman


Ropman
tag

No, tegnap én is tulajdonossá váltam. S hogy is mondjam, eddig marhára tetszik a kicsike :) [ normalSIM to microSIM-re nem figyeltem... szóval most még kicsit meg vagyok lőve :) ]

By Luke SkyRopman :]

(#5830) weinmaker


weinmaker
őstag

Gyors help kéne. A CM12-hez milyen gapps-ot kell feltenni, hogy legyenek google cuccok?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5831) Laza... válasza weinmaker (#5830) üzenetére


Laza...
addikt

Elég lett volna feljebb tekerni pár hozzászólással :U [link]

Never give up!

(#5832) KurtCobain válasza weinmaker (#5830) üzenetére


KurtCobain
őstag

(#5833) weinmaker válasza KurtCobain (#5832) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszönöm szépen, már telepítem is!!! :R

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5834) Ropman


Ropman
tag

szerintetek ha megvágatom a normálSIM-em microSIM-é, akkor az menni fog ? mármint volt olyan akinek precíz ( GSM boltban történő vágás után ) nem működött volna, van erről tapasztalat valakinél ?

By Luke SkyRopman :]

(#5835) Laza... válasza Ropman (#5834) üzenetére


Laza...
addikt

Ha a chip már a kisebb fajta, akkor vághatod. Ha majdnem olyan széles mint a SIM, akkor cseréltesd.

Nekem van itt ollóval vagdosott, semmi baja

Never give up!

(#5836) Tharkoul válasza Ropman (#5834) üzenetére


Tharkoul
tag

Én nem vittem boltba sem. Letöltöttem a mintát, húztam rá pár vonalat filccel, lenyisszantottam, és ment is egyből. Nem kell kapkodni, hanem normálisan, odafigyelve meg kell húzni a vonalakat és nem lesz belőle probléma.

(#5837) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Sziasztok! Boldog tulaja vagyok a telefonnak egy teljes napja. Egy bajom van vele, hivas utan sotet marad a kijelzo. Mit kell allitanom h visszaterjen a kijelzo?

(#5838) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Üdv,

Tudom, hogy láma dolog, de hiába olvasom figyelmesen Laza blogját a ROM frissítésről, még mindig nem tiszta.

1.15-ös gyári ROM-ot szeretnék root-tal és gapps-szal. Most 1.12-es rom van rajta azzal a magyarítással, amit Laza tett rá.

Letöltöm az 1.13-at (mivel 1.15-öt csak arra lehet felrakni), bekapcsolom a hibakeresést.

A FLASH és a BOOT közül melyiket válasszam?
Hogy tudom felrakni root és gapps nélkül felrakni az 1.13-at?

Félek, hogy tégla lesz a telefon, ezért nem merek kísérletezni. (Ráadásul azt sem értem, hogy írja Laza, hogy TWRP-t használva könnyen tönkremehet az egész, akkor miért van az is a lehetőségek között?)

[ Szerkesztve ]

(#5839) ra^ven válasza DaveHutt (#5837) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ha MoKee romról van szó, akkor Beállítások/Gombok/Hangerő gombok (Felébresztés) pipa
Nincs mit tenni néha van ilyen, akkor ez segíthet.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5840) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Még egy kérdés: hogyan tudok főképernyő oldalakat törölni? Hozzáadni sikerült, de most így televagyok lapokkal. Bocdi a sok egyszerű kérdésért, de életem első Android telefonja.

Raven: gyári rom, és mindig ezt játssza.

[ Szerkesztve ]

(#5841) rasky válasza DaveHutt (#5840) üzenetére


rasky
senior tag

próbáld meg kalibrálni a közelségszenzort. :K

Tárcsázóba:

*#777# - takarás nélkül, azaz ne legyen az érzékelő előtt semmi
*#776# - az érzékelő fölé vidd a kezed (2-5cm), a visszajelzőnek zöldre kell váltania

Mind a kettőt meg kell csinálni!

[ Szerkesztve ]

(#5842) Ropman válasza Laza... (#5835) üzenetére


Ropman
tag

erről mi a vélemény ?

By Luke SkyRopman :]

(#5843) dealerman


dealerman
senior tag

jelentem az új cm12-be most már valamilyen okból kifolyólag nekem is működik a videórögzítés :D az is lehet telepítés után kellett egy újraindítás................. :P igaz a gyári kamera app még mindig elég hülyén viselkedik váltáskor,nem érzem stabilnak,de nem nagyon izgat,mert fv-5-el szépen működik :)

Hívásom,még nem szakadt meg,de nem is volt sok :)) hátha ezzel a ROM-al megfogtuk az isten lábát :C :DD

underground techno will never die

(#5844) weinmaker válasza dealerman (#5843) üzenetére


weinmaker
őstag

Nekem meg nem csörög ezzel a telefon. Mi a büdös franc lehet vele?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5845) weinmaker


weinmaker
őstag

Csináltam egy factory resetet és visszajött a csörgés. Nem értem mi a franctól mehetett el.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5846) Viktor0610 válasza Ropman (#5842) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez vágható.

Xiaomi 13T

(#5847) Ropman válasza Viktor0610 (#5846) üzenetére


Ropman
tag

köszönöm neked is a választ!

By Luke SkyRopman :]

(#5848) DaveHutt válasza rasky (#5841) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megoldotta! Hálás köszönet! Másik kérdésem hogy a kezdokepernyo oldalainak szamat hogyan lehet csökkenteni?

(#5849) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

proDOOMman válaszolt a CM/Mokee hivasmegszakadásproblémára:

Some people make double-tap with his ear during call and firmware send power button event. So try to disable dt2w or turn off "power button ends call" feature.

Szóval probaljatok meg kikapcsolni a duplatapis ébresztést VAGY a beallitasokban a "bekapcsologomb megszakitja a hivast" funkciot kikapcsolni. Majd jelezzetek vissza.

bodry123: csippants összefele 2ujjal majd törölheted amelyik nem kell.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5850) dealerman válasza wwenigma (#5849) üzenetére


dealerman
senior tag

"bekapcsologomb megszakitja a hivast" az hogy? mindig megnyomjuk a fülünkkel az oldalsó gombot ? :D

azért bíztam benne,hogy valami mást ír,de azért köszönjük,hogy rákérdeztél :R külföldi fórumokon is küszködnek ezzel ?

underground techno will never die

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.