Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) pècsimunkás válasza wwenigma (#6329) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nèzd, nem szidom a telefont , mert anyámnak vettem, ő használja , de valahogy összesègèben többet vártam tőle ! Főleg ,h mindenki istenìtette . Nem azt mondom, h szar, de a Coolpadomra biztos nem cserèlnèm el ! Magamnak is V5- öt akartam, de nem volt Hungobungonál .Ìgy lett a Coolpad, amivel maradèktalanul elègedett vagyok !

Ui.:Mondjuk az otg hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6352) peestike válasza ra^ven (#6349) üzenetére


peestike
senior tag

nem használtam minimumon csak az értesítést, kábé 50%on volt a csengés, beszédhangerő.
ide raktam fel: [link] ha esetleg kíváncsi lennél a cm12 értékeire.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6353) wwenigma válasza pècsimunkás (#6351) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én a Coolpad F1-et neztem annakidejen, de a Jiayu tévút miatt nem mertem mégegyszer bekockáztatni. Azóta picit csökkent az ára (nekem 228$ volt a 2/8-as) igy mas ellenfeleket kell nezni amik ellen bezony bizonyit. :) (foleg ha az 1/4es árát nézzük)

Nem istenites ha azt mondom, szerintem kiváló telefon. Probalom azert többnyire mindig elmondani a negatívumait is (amit annak tartok) ha valaki erről kérdez.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6354) pècsimunkás válasza wwenigma (#6353) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az "istenìtèst" , csak általánosságban ìrtam, tènyleg mindenhol, a V5- volt az ajánlott, ráadásul anyám telefonja döbbenetesen jó áron volt. Mèg egyszer : nem rossz, de picit többet vártam. Ennyi... De ez a fórum is segìtőkèsz, ha valami nem tiszta .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6355) peestike


peestike
senior tag

összehasonlítottam én is a wwenigma által módosított cm12-őt a gondolom gyári 116-al, ami nála volt megtalálható MEGA-n. nekem volt letöltve ez oroszoktól: AMSUserLightModX9180H1161231, a gyári 16 és a custom 116 totál ugyanaz, meg most már a számok egyeznek a gyári 116 és a cm12-ben lévővel is.
szerintem ezt ki lehet pipálni a hibák közül. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6356) KurtCobain válasza peestike (#6348) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az a duplatapis ébresztés miatt van. Beállítások/megjelenítés alatt van ugye a "Double-tap to wake", alatta meg a "Prevent accidental wake-up". Ez utóbbi arra szolgál, hogy zsebben ne ébreszd fel véletlenül a kijelzőt tapicskolással. Közelségérzékelő figyeli, hogy zsebben/tokban van-e.
Ha amúgy sem használod a duplatapis ébresztést, akkor nyugodtan kikapcsolhatod. Ha meg igen, akkor oda kell figyelni. :)
Vagy ha meg használod a duplatapit, akkor elég azzal felkelteni a kijelzőt híváskor.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#6357) Tharkoul válasza wwenigma (#6329) üzenetére


Tharkoul
tag

Auto set nekem fixen átteszi WCDMA/GSM-re, én meg manuálisan butítom le, hogy csak GSM-et használja, mert ilyen proli vagyok, hogy nekem böngészni elég az is, és csak akkor kapcsolom át, ha szükséges a GPS is. : D Hagyhatnám 3G-n, csak akkor alig van térerőm. Ha szükséges lenne a 2G-nél nagyobb sebesség böngészni, már biztos összekaptam volna magam, eldühöngtem volna a Vodának, hogy sejj, és átmentem volna valaki máshoz, mert ez amúgy egy vicc. Sokkal jobb a térerőm, mint a régi telefonnál, de azért elég gyenge még mindig az a frekvenciasáv.

[ Szerkesztve ]

(#6358) ra^ven válasza peestike (#6355) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én is próbáltam CM11 alatt kis léptékben 80-ra levinni az értékeket.
Elmondásod szerint 87-ről 84-re van lényegi különbség, akkor 84-->80-ra csökkentésnek is kell lennie esetemben.
Kellene, de nincs, én nem hallom halkabban, jobban nem merem buzerálni. :P

Aki vállalkozó szellemű és bátor és ezeket az értékeket tovább csökkentené, szívesen venném a visszajelzését. :B

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#6359) tototos válasza pècsimunkás (#6354) üzenetére


tototos
őstag

Miben vártál volna többet?

(#6360) taxapa


taxapa
újonc

Sziasztok! Igaz,nem idevágó téma,de ha valaki megtudná mondani,hogy 1224-nél hogylehet,csengőhangot,rendelni telefonszámhoz! Előre is köszönöm!

(#6361) iscsu válasza taxapa (#6360) üzenetére


iscsu
tag

Adott névjegynél lehet beállítani emlékeim szerint.

(#6362) peestike válasza ra^ven (#6358) üzenetére


peestike
senior tag

igen, nagyobb ugrásnál úgy gondolnám én is, hogy jobban kijönnek a különbségek. :)

KurtCobain:köszi az infót! gyanítottam, hogy ezeknek valami szerepe lehet a turpisságban....

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6363) pècsimunkás válasza tototos (#6359) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Jobb fènykèpet vártam pl.
Vagy van , h jön rá viber hìvás ès le van fagyva a kijelző. Nem sokszor, de 1x - 2x előfordult. Proximiti is hol működik hol nem. Nem nagy dolgok, de azèrt van vele gond.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6364) kidnou válasza taxapa (#6360) üzenetére


kidnou
senior tag

Névjegynél koppincs a fényképre (helyére) felugró ablakban az emberke ikonra. Jobb felső sarokban 3 függőleges pontra és ott...

(#6365) Graphics válasza pècsimunkás (#6363) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zajszűrést fenykepnel kapcsold ki.

A proximity -> fólia esetleg?

De fentebb mindenre van megoldás :)

Kereső - olvasás

-

(#6366) taxapa válasza kidnou (#6364) üzenetére


taxapa
újonc

Ok! De mindenkinél ua csengőhang szólal meg,hiába állítok be mindenkihez más csengőhangot! Hangbeállításnál,alapértelmezett,csengőhang,beállítom,akkor mindenkinél ua!

(#6367) pècsimunkás válasza Graphics (#6365) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Zajszűrèst kikapcsoltam . Fóliát majd megnèzem, hètvègèn hazaugrok - Nèmetországban dolgozok. Proximiti hol van ? Kamerától merre ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6368) kidnou válasza taxapa (#6366) üzenetére


kidnou
senior tag

Akkor passzolom én nem szelektálok csak a beállításokat néztem

(#6369) dealerman


dealerman
senior tag

Na tegnap csak felraktam a 20150123-as cm12-őt + a patch-et is hozzá (a hétvégék már csak ilyenek) :D
Egyébként az ezelőttinek se volt semmi baja nálam !!!

Igen a beszédhangszóró tényleg üvölt,és max hangon torzít,hívás közben levettem a hangszóró hangerejét teljesen,így tökéletes,nem is hangos,de nem is halk ! ez az óriási probléma ? ne vicceljetek már ;]

Hogy akadna,dadogna animációknál vagy akárhol a nyalóka ? Én ilyet észre se vettem még,ettől jobban egyik ROM se pörög :C

Egyszerűen nem tudok belekötni az idei cm12 kiadásokba,igaz a 20150117-est csak egy hétig használtam,ezt meg még egy napja,de nagyon úgy néz ki semmi baja se lesz :K

underground techno will never die

(#6370) Graphics válasza dealerman (#6369) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj ha vki fullon nyomatja tonkremegy a hangszoro.

Gyarilag kellene lentebb venni

-

(#6371) tototos válasza pècsimunkás (#6363) üzenetére


tototos
őstag

Értem. A fénykép nekemteljesen megfelel nem vagyok profi fotós. A többi hibával én nem találkoztam, teljesen jól működik a proximity.

(#6372) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#6363) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A közelségérzékelő simán lehet Viber hiba, mert nálam (sima hívások esetén) nincs gond vele. ;)

Xiaomi 13T

(#6373) dealerman válasza Graphics (#6370) üzenetére


dealerman
senior tag

tudom,hogy baj,de egyszer le kell venni a hangerőt és úgy marad,és így semmi baja se lesz a tekercsnek :D

underground techno will never die

(#6374) Graphics válasza dealerman (#6373) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez sajna nem ilyen egyszeru mindenkinek.

Leveszi aztan vhol zajos helyen felnyomja ugymarad.. Nem jo igy.

-

(#6375) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#6372) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Random működik . Van amikor jó a vibernèl ès a normál hìvásoknál , van amikor nem . Napokig jó , utánna napokig nem.

( #6371 ) tototos : Èn sem vagyok az de látom az èn telefonom ès anyámè közti különbsèget .Próbáltam több appot, beállìtásokkal is próbáltam variálni . Kinti kèpek jók , de a bentiek gyengèk . Zopo zp 700- am is jobb kèpeket csinált. A legnagyobb baj, h anyámat èn beszèltem rá, h 13 mpx,tesztkèpek okèsak, stb .Van fènykèpezőgèpe, de akkor is... Kicsit csalódott volt a kèpektől...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6376) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#6375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ROM frissítést, újratelepítést (1.15) javasolnék, mert elég sokat telefonálok, de semmi hibát nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban. :)

Xiaomi 13T

(#6377) KTU válasza Viktor0610 (#6372) üzenetére


KTU
addikt

Sajnos Viber alatt nem működik a közelség érzékelő. Több készüléken teszteltem.
Sok verziót kipróbáltam (2.x 3.x 4.x 5.x)
Meg kell nyomni a power gombot és kikapcsol a képernyő. :U
H115 rom

Mobilvoip alkalmazások alatt működik a proximity sensor.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6378) peestike


peestike
senior tag

ha valaki esetleg kipróbálná: Lewa os 5
[link]
jelszó: lte6

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6379) weinmaker válasza hunnia1969 (#6332) üzenetére


weinmaker
őstag

Végül nem tettem újra a romot, nekem is az van ami neked. Leírnád, hogy ezzel az alkalmazással, hogy kell feltenni a touch kernelt?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6380) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#6376) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hètvègèn hazaugrok, de most nem lesz rá idő. Hùsvèt környèkèn otthon leszek, majd akkor kitalálok valamit . Meg hátha lesz frissìtès . 1.15 van rajta , Ùjra kène ezt rakni ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6381) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#6380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel nálam nincs gond, meg más sem nagyon ír ilyen problémáról, én azt mondanám, igen. :)

Xiaomi 13T

(#6382) KurtCobain válasza dealerman (#6369) üzenetére


KurtCobain
őstag

Van valami lényeges különbség?

Más:
Ma jött meg ez a fekete tok. Elég masszív és jobb fogása lett a telefonnak, mert keskenyebb a szilikontoktól.
Meg ez az OTG droid zöld színben. Hátha másnak is megtetszik. :)

Mmm'kay?

(#6383) CoolBoy323 válasza dealerman (#6369) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

App drawerben ha tobb lapod van, akkor azok kozott ha valtasz, dadog

(#6384) weinmaker válasza CoolBoy323 (#6383) üzenetére


weinmaker
őstag

Nálam sem smooth a rendszer, de letojom, csak működjön. Azért tényleg ennyi pénzért nem lehet csodát várni. Hátha összekapja magát a zte, és csinál egy végleges jó romot.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6385) Jim74 válasza tahepa (#6347) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Állat jó lett :C

(#6386) tahepa válasza Jim74 (#6385) üzenetére


tahepa
senior tag

Szerintem is...főleg hogy nem az enyém a cucc...taxapa forumtárs készüléke , neki lett rendelve és feltéve.

(#6387) Jim74 válasza ra^ven (#6309) üzenetére


Jim74
nagyúr

"Én totál leveszem minimumra a beszédhangerőt, ilyenkor aki normál hangon beszél a telefonjába elfogadható értéken hallom, viszont aki kiabálva beszél, annál az a baj, nem tudom tovább halkítani."

Ha erre találna valaki valami egyszerű megoldást (nem, nem ragasztom le cellux-szal :DDD), akkor annak szobrot emeltetnék :DDD

(#6388) Tharkoul válasza Jim74 (#6387) üzenetére


Tharkoul
tag

Kár, mert a másik tippem a "legyél hát siket!" lett volna. Esetleg szólj rájuk, hogy ne kiabáljanak. : D

(#6389) wwenigma válasza pècsimunkás (#6375) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem még sohasem mukodott a vibernél a kozelségérzékelő. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6390) Senais válasza wwenigma (#6389) üzenetére


Senais
aktív tag

Amúgy nekem se. Sonyn és Xiaomin se. Szerintem ilyen a viber :(

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6391) hunnia1969 válasza weinmaker (#6379) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Gondolom letöltötted a touchmod kernelt. Ha nem szedd le [innen]
Másold fel a telefonra vagy az sd kártyára.

Indítsd le a Rashr alkalmazást, adj neki superuser jogokat, majd a fő oldalon válaszd a Kernel from Storage menüpontot. Tallózd be a letöltött fájlt és már indul is a flash. Teló újraindul és már kész is.

Remélem segítettem.

Üdv.

(#6392) pècsimunkás válasza wwenigma (#6389) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Vibernèl is kène működnie, de a normál hìvásoknál sem működik mindig . De ezt ìrtam is dèlután .

( #6390 ) Senais : ZTE v970 , Zopo zp700 , Thl t6s , Coolpad f1 nèl működik a proximiti vibernèl is meg skype - nál is .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6393) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van arra megoldás, hogy egy alkalmazás ne lássa, hogy rootolt a készülék?
Banki appról lenne szó. Biztonsági okokból nem indul, ha rootolt a telefon. Xposed-en kívüli megoldás érdekelne.

Köszönöm :R

(#6394) Viktor0610 válasza Jim74 (#6393) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg ezt keresed. :)

Xiaomi 13T

(#6395) weinmaker válasza hunnia1969 (#6391) üzenetére


weinmaker
őstag

Nagyon szépen köszönöm!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6396) Tharkoul válasza pècsimunkás (#6392) üzenetére


Tharkoul
tag

HTC Sensationnél, HTC One SV-nél, G300-nál, valamint Alcatel 992D-nél sem megy a proximity sensor viber alatt.

(#6397) Jim74 válasza Viktor0610 (#6394) üzenetére


Jim74
nagyúr

Próbáltam egy-két ilyen programot, de lehet, hogy pont ezt nem. Köszönöm :R

Illetve ezzel az a baj, hogy ki/bekapcsolgatni kell. Nekem olyan megoldás kellene, amivel az appot lehetne hozzáadni, valami listához, hogy az ne lássa a root-ot, de egyébként a root az állandó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#6398) wwenigma válasza pècsimunkás (#6392) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nubia UI miatt tobb dolog maskepp megy, Xposed frameworkot is ugy kellett moddolni hogy menjen gyari romon.

Jim74: xposeddel nem mukodik?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6399) Senais válasza wwenigma (#6398) üzenetére


Senais
aktív tag

xposedet nem ajánlanék gyári romra, legalábbis 1.16-ra nem. Durván képes belassítani a rendszert

abszolút más és tényleg elnézést az offért:
Van valakinek tapasztalata sd kártyák terén ilyen meghibásodással?
Valszeg én rontottam el a memkarit, de ha nem muszáj, nem szeretném visszapostázni...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#6400) Upo válasza wwenigma (#6398) üzenetére


Upo
addikt

Ez (Cydia Substrate) nem működik a miénken? (Én nem próbáltam, elvileg detektálja ha nem ok) Mert akkor van egy ilyen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.