Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16354) limpi válasza Beni2360 (#16353) üzenetére


limpi
aktív tag

Lehet, hogy úgy értette, nem tudom. Mindenesetre egész pontosan ezt írta:
"A SATA kábellel nekem egy 3,5" -os HDD van a Z9X-re kötve. SSD-hez felesleges."
Ráadásul erre az azt megelőző posztomra:
"Z9X-ben az is tetszik, hogy van rajta egy SATA3 port, amihez állítólag még kábelt is adnak (bár az idehaza forgalmazott csomagból lehet, hogy az hiányzik, szerintem SSD-hez nem is kell)!"
Szóval kontextusba helyezve nézve azt írta, nem kell kábel az SSD csatlakoztatásához.
De mind1.

A 7 mp-es bénázás (akadozás ) kizárólag az Avatarnál van és annál is csak DTS esetében!
A pontos release-t nem írom ide, mert gondolom az szerinted a fórum szabályzatába ütközne.
De amúgy felesleges is lenne, mert pont azt a változatot már nem lehet letölteni.
Nekem viszont megvan. És mint írtam, minden más (régi Dune, Apple TV) tökéletesen viszi, miközben az összes eddig általam próbált (2 db) Relatek RTD1619D + Android 9 alapú lejátszó pedig ugyanúgy rosszul, minden létező kimeneten nézve.
És tökre elhiszem, hogy ti nem találkoztatok hasonlóval.
Csak nekem már az is gáz, hogy egyetlen egy ilyen fájl van (arról nem is beszélve, hogy mindjárt az első fájl volt, amint az új Dune-on kipróbáltam, egyébként pont azért, mert tökéletes minőségű (számomra)). Mert akkor tuti lesz még több is...
Miközben 12 év alatt egyetlen egy ilyen sem volt a régi Dune-al.

Sajnos a sok beállítás és próbálkozás megvolt és térhangzás esetében minden kimeneten ez van (kivéve a sztereó hangmódot, az tényleg jónak tekinthető).
Lehet kitalálni mindenfélét, hogy még mi lehet rossz nálam, de a helyzet eléggé egyértelmű...

"Új film indításnal lehet valasztani mp szünetet a beallitadokbsn."
Itt mire gondolsz? Azt eddig nem találtam meg.
Bár szerintem nincs beállítva alapból szándékos szünet, de keresem...

[ Szerkesztve ]

<:v)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.