Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Zalaiak a PH!-n

Hozzászólások

(#51) j.bravo


j.bravo
addikt

Hali,

Nagykanizsai lakos lettem fél évre (meló kapcsán). Van valaki innen? :D

(szerk:
megtaláltam, hogy VadMacs2 igen. Akkor már ketten vagyunk...
OFF: VadMAcs2, tudsz itt egy elektronikai alkatrésazboltot?)

[Szerkesztve]

Whatever.

(#52) j.bravo válasza j.bravo (#51) üzenetére


j.bravo
addikt

Lassan paranoiás leszek, hogy ha hozzászólok egy topikhoz, az meghal, nem szól hozzá utána senki...

Whatever.

(#53) Atlantis válasza j.bravo (#52) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne legyél az, szerintem a zalaiak nagy része már megjelent itt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#54) j.bravo válasza Atlantis (#53) üzenetére


j.bravo
addikt

Hmm, ilyen ''sokan'' vagyunk...? :(

Whatever.

(#55) Goose-T


Goose-T
veterán

Háj! Hallottam, hogy állítólag jövő héten lesz az Ady-ban Fábry. Nem tud valaki erről pontosabb infókat? Életbevágóan fontos lenne!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#56) Goose-T válasza Goose-T (#55) üzenetére


Goose-T
veterán

Követelem, hogy válaszoljon valaki! :DDD
Hova lett az 55-ös hozzászólás?


[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#57) iC


iC
tag

Én is zegi, legalábbis lélekben. Kicsit több, mint 4 éve szakított el a suli, majd a munka, de most megyek vissza amint találtam munkát.

Tényleg, tud valaki munkát?
CAD/CAM szakirányú Gépészmérnök vagyok, pro hardverismerettel és angol középpel.

Nem fog a monitorra a tollam

(#58) Goose-T válasza Goose-T (#55) üzenetére


Goose-T
veterán

UP!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#59) Atlantis válasza iC (#57) üzenetére


Atlantis
veterán

Hol végeztél? 3D-s szoftverismeretek?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#60) Atlantis válasza Goose-T (#55) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem kizárt, tavaly is volt,. de az ideit még nem láttam kiplakátolva a városban. Meg a tavalyi jó előre meg volt hirdetve, jóval a műsor előtt elvitték a jegyeket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#61) doors


doors
tag

Zala, és azonbelül Nagykanizsa!!!!!!

(#62) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Zegiek!!!

Üljünk már össze valamikor! Szervezzünk egy zegi PH! találkozót! :) Itt vagyok már több mint egy éve és csak Atlantis-szal találkoztam eddig személyesen. :(
Ezen változtani kell, Ti nem érzitek?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#63) Atlantis válasza Gh0sT (#62) üzenetére


Atlantis
veterán

Támogatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#64) Gh0sT válasza Atlantis (#63) üzenetére


Gh0sT
addikt

Akkor már ketten vagyunk. :) Ötlet, hogy hol lehetne találkozni?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#65) Atlantis válasza Gh0sT (#64) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez részletkérdés. Előbb emberek és főleg időpont kell.

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#66) Goose-T


Goose-T
veterán

Van már egy harmadik ember is. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#67) vallas


vallas
senior tag

Hali !

Ezennel jelentkezem negyediknek! :Y

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#68) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nagggyon jó! :) Ha ilyen ütemben folyik a jelentkezés, akkor a hétvégére már vagy 20-an leszünk. :D (Bár szerintem nincs is annyi zalai PH!-s) :D

_Hunter_ Te zegi vagy, tessék jelentkezni! :)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#69) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Zalaegerszegen élek ugyhogy jelentkezem. Legyek én az 5.-ik! :DDD
Bár én láma vagyok a kompúterhez de a sört szeretem.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#70) Batman


Batman
őstag

Zeg-zeg-zeg zalaegerszeg!Én is itt vagyok!:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#71) Batman


Batman
őstag

zegen a korzó a legjobb hely!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#72) iC válasza Atlantis (#59) üzenetére


iC
tag

Bánkin végeztem CAD/CAM szakirányon

Mechanical Desktop
Solid Edge
Inventor
CATIA
Unigraphics

Ebben a sorrendben az ismeret mértéke szerint, mást még nem is láttam. Egyébként ott az önéletrajzom nálatok. (Ugye 3Bhun?)

Nem fog a monitorra a tollam

(#73) szekreny válasza Batman (#71) üzenetére


szekreny
tag

Háát, azért ebben én nem lennék olyan biztos...

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#74) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Eddig 6 fő + iC???

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#75) neongorack


neongorack
senior tag

Zala én is már régóta:DD:DD

(#76) iC


iC
tag

Elmegyek, ha jó időpontban lesz. Egyenlőre nem mondok igen-t, majd ha lesz időpont.

Nem fog a monitorra a tollam

(#77) neongorack


neongorack
senior tag

Hol lenne a találkozó?

(#78) Gh0sT válasza neongorack (#77) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezügyben összedugjuk a fejünket és közösen eldöntjük. Lehet ötleteket írni. Egy kikötésem lenne:

Olyan hely legyen, ahol van nem dohányzó rész. Ergo nem feltétlenül kocsmázni akarok. :) Valami kulturált hely kellene, ami igényes is egyben. De tőlem akár LAN party is lehet, nem vagyok semmi jónak az elrontója. :)

Az időpontról: hétvége, vagy hétköznap? Kinek mi lenne jobb?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#79) neongorack


neongorack
senior tag

Nekem mindenképpen hétvége azonban gondolkodok hogy elmenjek e mert még elég fiatal vagyok és nem akkarom hogy sokan azt higyjék hogy okoskodni megyek oda.Mert ha fiatal akkor nem tud semmit alapon :DD

(#80) Gh0sT válasza neongorack (#79) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne izgulj, nem fogjuk azt hinni, hogy okoskodni jöttél. :) Én pl. öreg is vagyok és a számítógépekhez sem értek, mégis elmegyek... :) Csak mert jó buli, és meg akarom ismerni a többi kockafejű PH!-st! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#81) Batman válasza szekreny (#73) üzenetére


Batman
őstag

dede:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#82) szekreny válasza Batman (#81) üzenetére


szekreny
tag

Egy időben sokat jártunk oda, aztán meguntuk az idióta kiszolgálókat. Akkor már inkább Reining vagy Mókus.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#83) Batman válasza szekreny (#82) üzenetére


Batman
őstag

Mi csak akkor megyunk amikor a Csabi van , jol összehaverkodtunk vele es mikor összegyűlünk páran akár reggel 4-5ig is nyitvatart nekünk.Csak az a gáz , hogy sokszor kijönnek a zsaruk multkor is 3szor voltak kint :)
Amugy a mókus már megszünt vagy en vagyok lemaradva?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#84) szekreny válasza Batman (#83) üzenetére


szekreny
tag

Te vagy lemaradva, vagy inkább én vagyok öreg:))
Mi kb 8-9 éve jártunk sokat oda, akkor még mókus volt, most nem tudom mi a neve, de a tulaj srác elég jó fej, meg az áraik is viszonylag normálisak(a reininghaushoz képest tuti...)

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#85) Batman válasza szekreny (#84) üzenetére


Batman
őstag

Ha jol tudom most alibinek hívják!Én is jártam meg oda mikor mókus volt a Zrinyiből hamar át lehetett érni!.)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#86) szekreny válasza Batman (#85) üzenetére


szekreny
tag

Hehe, régi szép idők, én ugyan Csányos voltam, de sokszor átbandáztunk a Zrínyibe a haverokhoz, onnan meg a mókusba...

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#87) Batman válasza szekreny (#86) üzenetére


Batman
őstag

Nekem is sok hasonlóban volt részem.........

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#88) neongorack válasza Gh0sT (#80) üzenetére


neongorack
senior tag

Na akkor végül mikor is lesz ez??
Kösz a biztatatást.:))

(#89) Goose-T


Goose-T
veterán

A Reining-nek mostanában nagyon elszálltak az árai, én nem javasolnám. Pedig amúgy jó kis hely lenne, de 400 píz egy sörért kicsit túlzás.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#90) vallas


vallas
senior tag

Hali!

menjünk ámorba, az jó kis lepusztult hely, vagy a kiskakasba a kertvárosban, vagy a restibe a buszpályaudvaron:DDD


ámorban van jó kis sümegi házisör, és a tulajt is ismerem, de az csak hétköznap jó, mert hétvégén elég vidéki emberek nyomják ott a mulatóst

[Szerkesztve]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#91) szekreny válasza Goose-T (#89) üzenetére


szekreny
tag

Na igen, a Reining tényleg nagyon drága.Félreértések elkerülése végett, én nem megyek, mivel Szegeden vagyok, csak mondtam, hogy milyen helyeket szeretek Zegen.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#92) szekreny válasza vallas (#90) üzenetére


szekreny
tag

Vagy menjetek a Pitvarba a Páterdombon. Olcsó a kaja és a pia is, és nincsen lepusztulva. Vagy van még a pályaudvar mellett a Kikötő.Szintén jók az áraik, finom a prósza:)) és csocsóasztaluk is van.

[Szerkesztve]

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#93) iC


iC
tag

re,

émmeg a Pitvar tulaját és a fél személyzetet ismerem. Jók a kaják és az árak is. Ott is van csocsóasztal.
Kikötő is jó csak kicsi, korán kell menni.
Altamira a törzshelyem...

Nem fog a monitorra a tollam

(#94) Batman válasza Gh0sT (#62) üzenetére


Batman
őstag

Ha olyan időpontban van amikor othon vagyok(ezt altalaban hetveg), akkor en szivesen elmegyek, pesten tanulok szal hetközbe nekem nem jo.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#95) neongorack


neongorack
senior tag

helló
Valakinek nem lenne egy eladó S-ATA-s winyója 80-as vagy több
Holnap mennék is érte persze csak zeg-re.
17k-ból tudok gazdálkodni plz segítsetek!


Bocs az off-ért!!!

(#96) Atlantis válasza iC (#72) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, 3B. Ezek szerint te vagy a Sala haverja, Madzag, ugye?
Nálunk mondjuk a Pro/E megy, szóval ilyen szempontból közel 0 az ismereted. Egyébként nem tudok róla, hogy kellene tervező, elegen vagyunk. De nem én döntök.Meg hát a Sala sem nagy munkamoráljáról híres, szóval ha ő ajánl be mostanság, az nem a legjobb előjel(szerintem ez most egyértelmű, szerintem :) )

Szerk.: Honnan tudtad, hogy 3B-s vagyok?

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#97) Goose-T válasza neongorack (#95) üzenetére


Goose-T
veterán

Erre ott van a másik topik: Bővebben: link.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#98) iC válasza Atlantis (#96) üzenetére


iC
tag

...Mazzag ''d'' nélkül. :)

A tervezőrendszerek mind egy sémára épülnek, így csak a gombok, parancsok helyét és felépítését kell megtanulni. A nulla helyett inkább legyen 50% ez az ismeret. Az életrajzom már ott van nálatok egy ideje, de semmi visszajelzés.
Viszont másik két cég már szeretné ha belépnék a kötelékükbe. Hétfőn döntök, hogy melyik lesz... ZEGI leszek hamarosan. :)

Azt hogy 3B-s vagy egy régi topicból tudtam meg, valakinek felajánlottad, hogy kivágsz vmit lézerrel. Azt is mondtad, hogy hol lax. Sok lézervágó meg nincs Zegen...

Nem fog a monitorra a tollam

(#99) Atlantis válasza iC (#98) üzenetére


Atlantis
veterán

Értve és elnézést a név miatt. Hallom, hogy alakul a melóhelyed.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#100) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nem számoltam össze pontosan, de olyan 8 fő körül járhatunk asszem, akit érdekelne a találkozó. Szerintetek várjunk még, hátha lesz jelentkező, vagy kezdjük el megbeszélni az időpontot és a helyet?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Zalaiak a PH!-n
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.