Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Zalaiak a PH!-n

Hozzászólások

(#551) Batman válasza lestaylor (#546) üzenetére


Batman
őstag

most szombaton pesten voltam, miért volt valami moka?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#552) Batman válasza Gh0sT (#549) üzenetére


Batman
őstag

de ez most lan lesz vagy csak piálás, mert en lanra nem tudok menni, mert pesten vana a gépem,szal akkor az nekem kilove,de ha egy kocsmatura lenne az mar más :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#553) Gh0sT válasza Batman (#552) üzenetére


Gh0sT
addikt

LAN + piálás! Szvsz azért benézhetsz, annyira nem kötött a program, szóval lehet hogy kocsmatúrába fog torkolni. ;] :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#554) Batman válasza Gh0sT (#553) üzenetére


Batman
őstag

eddig mik a kilátások, mikor lesz?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#555) lestaylor válasza Batman (#551) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Hát ha nem is a Korzóban, de előtte az utcafronton állítólag valakibe belemártották azt a bizonyos vajazót. Sajnos nagyon-nagyon rossz vége lett a dolognak.:((

Az a szokásos összeszólalkozós-szúrós eset....

Houston, we have a problem......

(#556) Batman válasza lestaylor (#555) üzenetére


Batman
őstag

hu az gaz nem is halottam rola, bar egy ideje nem voltam othon......
mi lett az ügy vége??

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#557) vallas


vallas
senior tag

Hali mindenkinek!

Batman, nem baj ha nincs itt géped, majd adunk kölcsön:DD

ha lehet a pünkösd hétfő utáni hétvége legyen, akkor mindenki rendesen rá tud készülni, és összeszervezni a programját.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#558) Kazimír válasza Goose-T (#545) üzenetére


Kazimír
őstag

400 pénzből ez igazán pöpecre sikerült! Gratula! :C
Hajrá LAN party! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#559) lestaylor válasza Batman (#556) üzenetére


lestaylor
csendes tag

A sértett elhalálozott.....

Houston, we have a problem......

(#560) neongorack


neongorack
senior tag

Sztem Gh0sT-nál legyen! +1 szavazat tőlem!:)
De asszem ezúttal is segíteni kell nekem cipelni a házikóm....na ja 35 kilós házikó...remélem még a LAN party-ig nem ba**ódik el teljesen a gépem....most se akar bkapcsolni, de majd úgy 9-ikre sikerül...miután kb 3 szor leb@ssza a biztosítékot :(
Asszem én készülök a gyászra....de nem akarom az ördögöt a falra festeni csak van egy rossz előérzetem!

(#561) róland válasza Batman (#541) üzenetére


róland
veterán

Melyik kocsma van az Eötvösben? Ha az amelyikre én gondolok, oda még fényes nappal is meggondolnám, hogy bemenjek-e.

Amúgy Keszthely felé jártok valamikor? Ugyan én nem rajongok a LAN party-k kedvelt játékaiért, de egy zalai PH! talit lehetne tartani valamikor. Akár így nyár elején a Balcsin is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#562) Frenki-menki


Frenki-menki
csendes tag

Sziasztok! Én is zalai vagyok! Nk-i! Jó fórumozást:))

(#563) Goose-T válasza neongorack (#560) üzenetére


Goose-T
veterán

Oda is elviszem a gépem! Mindenkinek látnia kell! :D
Komolyra fordítva a szót: mikor legyen? Mit szólnátok mondjuk május 6-7-8-hoz? A helyszínt meg majd megszavazzuk.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#564) vallas válasza Goose-T (#563) üzenetére


vallas
senior tag

Szerintem nekem az jó, de csak délután , délelőtt suliba szopok:(

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#565) neongorack válasza Goose-T (#563) üzenetére


neongorack
senior tag

Május 8-án a keresztanyámnak kell segítenem a boltba pakolni....
Bérledolgozás!
A többi nap az egyenlőre nekem jó!

(#566) --Priby--


--Priby--
tag

Jéé, ezt a topikot észre se vettem... nem mintha sokat vettem volna észre:D, de én is errefele vagyok lakva:DDD

(#567) Kazimír


Kazimír
őstag

Nekem 6.-án és 9.-én vizsgák. Majd meglátjuk, ha fel tudok rendesen készülni rájuk a hét folyamán, akkor megyek, ha nem... abba bele se szeretnék gondolni :(

--Priby-- :Érezd magad üdvözölve! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#568) --Priby-- válasza Kazimír (#567) üzenetére


--Priby--
tag

köszi:DD

(#569) Batman válasza róland (#561) üzenetére


Batman
őstag

A korzó, az a legjobb hely a városban.:P

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#570) lestaylor válasza Batman (#569) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Na na, azért van jobb is.... Nemhiába nálunk a legnagyobb az arány az egy főre jutó kocsmák tekintetében.:C

Houston, we have a problem......

(#571) lestaylor válasza Batman (#569) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Na na, azért van jobb is.... Nemhiába nálunk a legnagyobb az arány az egy főre jutó kocsmák tekintetében.:C

Houston, we have a problem......

(#572) róland válasza Batman (#569) üzenetére


róland
veterán

Akkor nem az a késdobáló, amelyik a Semiramis-szal? szemben van? (Ugye, a Semiramis, az a kávézó, ahol helyben pörkölik a kávét?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#573) róland válasza lestaylor (#570) üzenetére


róland
veterán

Bocs, hogy vitatkozom, de szerintem Esztergom vezet az egy főre jutó kocsmák tekintetében. 1993-ban 30.000 lakosra jutott 100-150 kocsma. Azóta a helyzet javult/romlott, kinek-kinek megítélése szerint.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#574) Kazimír


Kazimír
őstag

A 6.-ai hétvégén (ha akkor lesz) a részvételem végleg ugrott.:O Többrendbeli más elfoglaltságok miatt..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#575) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Na, akkor most mindenki jelezze, hogy kinek melyik hétvége lenne a legjobb!
Akkor lesz, amikor a legtöbben ráérünk. :)

A következő 3 hétvégéről lenne szó:
Május 7-8.
Május 14-15.
Május 21-22.

Természetesen lehet úgy készülni, hogy előtte egy nappal (vagyis péntek este) már megkezdődik a party és a szokásokhoz híven vasárnap délutánig tartana.

Úgy néz ki, hogy nekem személy szerint bármelyik időpont jó lesz, én alkalmazkodom a nagy többséghez. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#576) Kazimír válasza Gh0sT (#575) üzenetére


Kazimír
őstag

Ha lehet választani, akkor 14-15..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#577) Goose-T válasza Gh0sT (#575) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkó legyen 14-15! 21-22 már nem igazán jó, akkor valószínűleg már budapesti lakos leszek!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#578) Batman válasza Gh0sT (#575) üzenetére


Batman
őstag

Nekem a 7-8 és a 14-15 is jo elvileg.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#579) Batman válasza róland (#572) üzenetére


Batman
őstag

Nem ismerem azt a helyet , nem kávézom :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#580) lestaylor válasza róland (#572) üzenetére


lestaylor
csendes tag

1. Igen
2. Késdobálónak azért nem mondanám, annyira egyáltalán nem vészes.

Nem tudod véletlenül, hogy hol lehetne rálelni a kocsmákkal (bocsánat vendéglátóipari egységekkel) kapcsolatos statisztikai kimutatásra? Nem mintha olyan életbevágó lenne, de kíváncsi lennék az arányokra.

Houston, we have a problem......

(#581) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Akkor egyenlőre többségi szavazás alapján a LAN party hivatalosan május 14-15. között fog lezajlani.

vallas; neongorack: nektek is jó lesz az a hétvége?

Még szólok Reszinek is, minél többen vagyunk annál jobb alapon. :)

Batman: te gép nélkül jönnél? Szóval neked kellene valamit biztosítanunk?

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#582) vallas


vallas
senior tag

Hali!

majd megpróbálom úgy csinálni, hogy jó legyen.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#583) Batman válasza Gh0sT (#581) üzenetére


Batman
őstag

Igen gép nélkül mennek de, nem kell biztosítanotok semmit én meg az üveg söröcském jól megleszünk, majd nezlek titeket és mindenkit jól felhúzok ,hogy milyen béna :):P

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#584) róland válasza lestaylor (#580) üzenetére


róland
veterán

Biztos forrás a KSH lenne, de onnan nagyon nehéz beszerezni az adatokat. Másik lehetőség, ha a polgármesteri hivatalokban a működési engedélyekkel foglalkozó ügyintézőket környékezed meg, hogy egy összesített adatot mondjon neked, mégis hány vendéglátó egység van az adott településen.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#585) róland válasza Batman (#579) üzenetére


róland
veterán

Pedig az van szemben a Korzóval (na jó, kicsit átlós az a szemben). Szombaton jártam arra, megnéztem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#586) Goose-T válasza Batman (#583) üzenetére


Goose-T
veterán

Lesz géped, nem kell megijedni. :) Nézd meg az adataimat! :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#587) lestaylor válasza róland (#584) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Köszi, a KSH oldalt már én is bújtam, de ott keresse meg az akinek temérdek ideje, meg két anyja van:)

Houston, we have a problem......

(#588) Batman válasza Goose-T (#586) üzenetére


Batman
őstag

:R:R

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#589) róland válasza lestaylor (#587) üzenetére


róland
veterán

Igazából azzal tudnál valamit kezdeni, ha bemennél Zeg-en a KSH kirendeltségre és megkérdeznéd őket erről. Vagy, ha van kiadott KSH évkönyv akkor talán a Deák F. Megyei Könyvtárban is próbálkozhatsz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#590) lestaylor válasza róland (#589) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Köszi!

Ha majd lesz egy kis feles időm, próbálkozom.

Houston, we have a problem......

(#591) neongorack válasza Gh0sT (#581) üzenetére


neongorack
senior tag

Talán....

(#592) kem


kem
addikt

Sziasztok!
Nem találtam zalaegerszegi adok-veszek topicot:(
Egy ismerősöm keres 17'' monitort ami 1024*768-on megy 85Hz-en.

Köszi!

(#593) lestaylor válasza kem (#592) üzenetére


lestaylor
csendes tag

a neve: Zegi biznictopik

[Szerkesztve]

Houston, we have a problem......

(#594) Gh0sT válasza kem (#592) üzenetére


Gh0sT
addikt

Parancsolj: :)
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#595) lestaylor válasza Gh0sT (#594) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Én nyertem :P

Houston, we have a problem......

(#596) Gh0sT válasza lestaylor (#595) üzenetére


Gh0sT
addikt

Sokáig tartott a linkelés... Azt én is be tudtam volna röffenteni, hogy zegi biznictopik. :D :P Lehet, hogy a Te hsz-ed előbb volt, de az enyém informatívabb. :D :P

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#597) lestaylor válasza Gh0sT (#596) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Jójójójójó, perszeperszepersze....
:D:R
de én szebben írtam:P

[Szerkesztve]

Houston, we have a problem......

(#598) Batman


Batman
őstag

Na akkor hol ,mikor lesz a parti?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#599) Batman


Batman
őstag

Hova tünt mindenki már, megvolt a party??Vagy azt akarjatok hogy ne menjek???;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#600) Kazimír válasza Batman (#599) üzenetére


Kazimír
őstag

Gh0sT-nál érdeklődj, hogy mit, mikor, hogyan..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Zalaiak a PH!-n
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.