Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Tanker21 válasza woodbear (#200) üzenetére


Tanker21
tag

Tudom én is. Meg elvileg jár 3 hónap ingyen Live ha Elitet veszek, márpedig azt fogok 64k-ért Forza 3-mal. Amúgy a kontrollert meg lehet szokni? Én december óta játszok PC-n az MW2-vel és most már elegem lett a sok csalóból ezért átállok konzolra és gondoltam megveszem az MW2-t is , de ha nagyon nehéz az irányítás akkor inkább hanyagolom a dolgot.

(#202) woodbear válasza Tanker21 (#201) üzenetére


woodbear
addikt

Én elég gyorsan átszoktam rá. FPS-ben kicsit tovább tart de bele lehet jönni. Igaz én nem ezt a stílust csípem a legjobban, de a kötelező darabokat természetesen végig nyomatom :)
Nekem százszor nagyobb élmény kontrollerrel játszani, mint egér vs billentyű kombóval.
De ez egyéni vélemény.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#203) Bencus88 válasza Thome (#194) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nincs mit :B

(#204) Tanker21 válasza woodbear (#202) üzenetére


Tanker21
tag

Akkor egyelőre megveszem az Elitet Forza 3-al aztán majd, ha hozzászoktam a kontrollerhez kipróbálok valami FPS-t. :K

(#205) Thome válasza Tanker21 (#204) üzenetére


Thome
addikt

Néhány óra alatt teljesen megszokható. Bár nekem kb a 10-15 óránál még néha volt 1-1 tévesztésem, azért elég jól ment. :K

Valaki játszik itt az OF: DR-el?

[ Szerkesztve ]

(#206) Ghost79 válasza Tanker21 (#201) üzenetére


Ghost79
tag

Az az elvileg 3 hónap az úgy működik tudtommal hogy egy xboxal 3x lehet reggelni 3 másik accountal,nade ha elkezdesz egy accountal G-t gyűjteni nemigen jó az hogy 1 hónap múlva újra kell reggelni mert lejárta live.Cáfoljatok meg ha nem így van vagy az elite-hez alap 3hó gold jár bár gondolom egy live előfizetés kártyát nem tesz be az ms a dobozba a gép mellé ismervén az üzletpolitikáját:D

[ Szerkesztve ]

(#207) Tituka


Tituka
senior tag

érdeklődnék ha veszek egy utángyártott HDD-t lehet belőle bajom?

köszi :R

Skizofrén vagyok, és én is...

(#208) Ghost79 válasza Tituka (#207) üzenetére


Ghost79
tag

Sztem ne de várjuk a többi véleményét is,bár sokan írják hogy az is jó.

(#209) Mr.Grincs válasza Tituka (#207) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Attól függ mire akarod használni? Online vagy a nem online játékhoz. Ha tudsz jónak mondhatót nem online játékhoz, akkor lelked rajta, de én nem mernék untángyártottat venni. Onlinehoz meg csak eredetit használj.
Állítólag lebannolhatják, de jobban kell tartani, hogy a kinai minőség az olyan is mint amilennyek mondják sokan.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#210) Tituka válasza Mr.Grincs (#209) üzenetére


Tituka
senior tag

nem online játékhoz...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#211) Lacazr93 válasza Mr.Grincs (#209) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Én alapból csak eredeti xbox kiegészítőket veszek.. az a biztos :)

(#212) Mr.Grincs válasza Tituka (#210) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor tökéletes, vagy ahogy érzed. Ha külföldről rendeled akkor benne van a pakliban, hogy mire ideér a rázkódástól tönkremegy, nem fix de olvastam ilyet már. Kocsiba sem szeretek utángyártott fékbetétet venni, mert az életemen nem spórolok 2000Ft ot. Viszont ha megveszed és nem megy mert hibás vagy valami akkor azt majdnem lehetetlen kicserélni ha külföldről veszed. Ha az országból akkor nincs para. De inkább olyat vegyél amit házilag csináltak és megy rendesen. Ha már itt tartunk.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#213) Thome válasza Mr.Grincs (#212) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem meg 1-2 ezer forinton nem éri meg kockáztatni... :U

(#214) Tituka válasza Mr.Grincs (#212) üzenetére


Tituka
senior tag

értem...

nem tudom mit csináljak :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#215) Mr.Grincs válasza Tituka (#214) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Később ha el akarod adni a gépet és mondjuk beárazod akkor nem fog annyit érni mint a többi gép amihez eredeti hdd van. Pár ezrest buksz rajta és szerintem az akkor jóljönne.
Én az eredetire szavazhok, de a te pénzed.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#216) Daert


Daert
őstag

Üdv.Kis segítségre lenne szükségem.
Pár hónapja játszottam lemezről a Star Wars The Force Unleashed-el.
Majd gondoltam egyet hogy kíméljem az olvasófejet,feltettem HDD-re a játékot.Azóta mással játszogattam,de a minap akartam folytatni a Star Wars-ot,de nem hajlandó elindulni,sem lemezről,sem HDD-ről.Dashboard eltűnik,minden fekete és úgy is marad,se kép se hang.Ezután a a konzol nem ad képet és nem reagál semmire amit a joy-al csinálok.Csak a nagy kikapcsológombb-al tudom kikapcsolni.Más játék gond nélkül megy.
A konzol eredeti piszkálásmentes,a lemez szintúgy.Net-et sosem látott.
Megpróbáltam a HDD-ről letörölni a játékot és a mentéseket,majd ezután lemezről indítani a game-et de ugyanaz a probléma. :(
Mi lehet a gond?

(#217) Djuree


Djuree
félisten

na kié lett az 50.000-ik hsz? nem voltam most 4 napig, pedig én akartam beírni :))

na már látom, ki gondolta volna, biztos ott görnyedt a gép előtt egész nap :DDD na majd SC2-ben el lesz picsázva jól :DDD :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218) Mr.Grincs válasza Daert (#216) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Írtad hogy nete sosem látott. Szerintem érdemes lenne rádugni és egy nagyot frissíteni mert lehet az a baja. esetleg csinálj egy cache memória törlést. Több ötletem nincs. Ja de, ha tudod próbáld ki vaélahogy egy ugyanolyan SW lemezzel ha azzalk is az a gond frissítés után akkor konzol, ha nem akkor lemez. A frissítést próbáld ki.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#219) Yatoak


Yatoak
csendes tag

Hi,

Ti milyen RPG-t ajánlanátok, (már ha van normális konzolra...) olyan kéne, amiben nem az online játék a lényeg.

(#220) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Létezik egy normális kormány X360-ra, amihez van kuplung meg kéziváltó is? :)
Mert eddig a Microsoft kormányon kívűl normálisat nem láttam, pedig be akarok ruházni egy kormányra. ;]

(#221) Thome válasza Djuree (#217) üzenetére


Thome
addikt

Te meg béékapod! :DDD

(#222) (ex)Cat válasza MixY (#220) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Létezik pedig, csak olyan 150e ft.. :) vagy lehet hogy több is, nem emlékszem már rá.

(#223) MixY válasza (ex)Cat (#222) üzenetére


MixY
tag

Mi a ********* ? :Y
Akkor az kilőve. :DDD

(#224) (ex)Cat válasza MixY (#223) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Fanatec

Most nem néztem az árakat, de tavaly rendelt egy barátom, akkor a kormány 480 € (Turbo S Wheel "Clubsport Edition") + az állvány 100 € + szállítás 20 €. volt. Ami azért elég húzós...

(#225) lvnt válasza (ex)Cat (#224) üzenetére


lvnt
őstag

:O

(#226) Mr.Grincs válasza (ex)Cat (#224) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez durva de nekem nem lenne elég jó :DDD Mert ha már ilyen cuccot veszek akkor legalább legyen hozzá egy vezető oldali légzsák, térdlégzsák és az ülésben is két oldallégzsák. Vagy ha már keretes a cucc akkor függönylégzsákis. :DDD Amúgy kéne a francnak ilyen cucc. Én bőven megelégednék egy gyári MS kormánnyal, de elvagyok a kontrollerrel bőven.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#227) Thome válasza Mr.Grincs (#226) üzenetére


Thome
addikt

Én eltudnám viselni a kormányt, de előtte tán egy LCD tévé sem ártana, ha lenne. Mondjuk 66cm-es. :DDD

(#228) Mr.Grincs válasza Thome (#227) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az tényleg nem árt. De akkor 3D LED Tv kell.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#229) tomgabor válasza Mr.Grincs (#228) üzenetére


tomgabor
senior tag

Bocsi nem válaszra akartam kattintani

[ Szerkesztve ]

(#230) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok! Még mindig nem sikerült megvennem az Xboxot amit szeretnék az lenne a kérdésem Arcade 54e FT(olcsó, fehér :DD de HDD nélküli), Elite 66e FT(fekete :O ) vagy Super Elite 76e FT (fehér + Final Fantasy XIII :C :DD ). Nem tudom hogy meg-e ér ennyit az Xbox360 vagy nem? (most PS3-am van az megérte az árát és ha kellene megvenném még egyszer, na ilyen az Xbox is?)

[ Szerkesztve ]

(#231) tomgabor


tomgabor
senior tag

Olyan Xbox 360 javítását is vállaljuk, amik szoftveresen tönkre mentek (pl: nincs meg a dvdkulcs)

Amit le kell ellenőrizned, mielőtt felvennéd velünk a kapcsolatot:

Kapcsold be a géped, majd az alábbi menüpontokon végig haladva olvasd el a rajta található frimware verzószámát.

system settings / console settings / system info. 2.0.XXXX.0

Mit ír az X-ek helyére?
7371 vagy ennél nagyobb a rajta található frimware verzószáma, egyenlőre nem tudjuk javítani.

2009. 06. 18 vagy későbbi a gép gyártási ideje és a rajta található frimware verzószáma 7371 alatti, javíthatatlan lehet.
Jelen állás szerint biztosan csak kiolvasás után derül ki.
Ár: 9000 Ft

most itt miért is fizetek szerintetek mert: 7371 alatti, javíthatatlan lehet - 7371 vagy ennél nagyobb, egyenlőre nem tudjuk javítani.

(#232) csdm válasza tomgabor (#230) üzenetére


csdm
senior tag

Annyiért nagyon drága az Arcade. De még az Elite is. Arcade-t vinyó nélkül találni 45-46k körül.

(#233) Thome válasza csdm (#232) üzenetére


Thome
addikt

Elitet pedig 55-60 között...

(#234) csdm válasza Thome (#233) üzenetére


csdm
senior tag

Láttam 45k-ért is új elitet HDD nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#235) Gebriel válasza csdm (#234) üzenetére


Gebriel
veterán

Az aztán tényleg Elite ha nincs hozzá HDD. :U

(#236) Daert válasza Mr.Grincs (#218) üzenetére


Daert
őstag

Értem,a frissítést hogy tudom megcsinálni?
Rádugom a hálózati kábelt és felajánlja vagy bonyolultabb?A frissítés teljesen legális,nem tudom eltolni?
A cache memória törlést a system menüben tudom elvégezni?
Azt viszont nem értem,pár hónapja játszottam vele,majd minden változás nélkül meg nem hajlandó elindulni a játék,van hogy még az optikai meghajtó sem pörög fel,viszont ha felteszem HDD-re,prüszkölés nélkül felteszi,nem jelez hibát :F

[ Szerkesztve ]

(#237) jookomak válasza Yatoak (#219) üzenetére


jookomak
őstag

X360-ra a Fable 2 (nemsokára 3) az egyik legjobb rpg. Vannak még jrpg-k is, ha azokat csíped, de abból csak a final fantasy 13-at ismerem, az viszont pont szarabb lett x360-on, mint ps3-on.

(#238) tomgabor válasza csdm (#232) üzenetére


tomgabor
senior tag

Akkor másképp kérdezem meg éri az árát az Xbox vagy nem. Ahogy írtam a PS3-om megérte az árát hiába mondják a munkatársaim hogy úr isten 3 hónap alatt vettél 100e Ft-ért játékok én megöltem volna magamat, miért nem vettél inkább Xboxot, múlt hónapban is vehettem volna már egy Xboxot flashelve ahogy tanácsolják de nem én inkább játékokat vettem és talán ez lesz az Xbox hónapja (vagy inkább játékokat vegyek megint Dragon Ball Raging Blast, Marvel Ultimate Alliance 2, Ninja Gaiden Sigma 2, Resident Evil 5 Gold Edition, utána meg Mafia 2, Naruto Ultimate Ninja Storm 2, Gran Turismo 5) de nagyon csábító a Super Elit Final Fantasy-vel
Volt nálam 2 napig egy első szériás Xbox360 iszonyat hangos volt és mintha kicsit pixeles lett volna a kép ilyen a Jasper is?

(#239) tomgabor válasza jookomak (#237) üzenetére


tomgabor
senior tag

Ne k'''''''''-já föl tényleg szarabb boxon a FF XIII mint PS3-on? :W

(#240) Mr.Grincs válasza Daert (#236) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát netkábelt bedugod a routerből a boxba. bejelntkezel ha van profilod, mármint liveos és frissíted a cuccot, amikor elindítod a játékot elvileg egyből feldobja a frissítést.
Ha nincs flashelve meg stb móka, akkor nincs para a frissítéssel. Ingyenes és legális természetesen.
Igen a system menüben van. Nem poros egyik lemezed sem?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#241) woodbear válasza tomgabor (#239) üzenetére


woodbear
addikt

A FF lehet, hogy rosszabb, de van más ami meg PS3-on gyengébb. Például a nemrég megjelent, Red Dead Redemption is gyengébb frameratet produkál és még csúnyább és részletszegényebb is. A bayonetta is hasonló cipőben jár, a GTA4-el egyetemben csak, hogy párat említsek.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#242) Thome


Thome
addikt

A Limbo demot már a silveresek is szedhetik, vagy még kell a gold hozzá?

(#243) csdm válasza tomgabor (#238) üzenetére


csdm
senior tag

Rossztól kérdezed, nekem sose volt még dolgom konzollal, most xbox 360-at szeretnék, és PC-ről váltok.

(#244) tomgabor válasza woodbear (#241) üzenetére


tomgabor
senior tag

A :W akarta szemléltetni hogy ennek nem nagyon örük én se mint PS3 tulaj mert ha egyszer végre rá tudom magam venni hogy vegyek egy Xboxot arra is kötelező vétel lett volna vagy lesz még nem tudom.

(#245) tomgabor válasza csdm (#243) üzenetére


tomgabor
senior tag

Ezt nem tudtam én PC mellé vettem PS3-at és Xboxot is kellene még vennem meg egy Thuban X6-ot :P

(#246) woodbear válasza Thome (#242) üzenetére


woodbear
addikt

Már a megjelenés napján lekaptam silverrel.
a goldos mizéria csak játék demóknál érvényes, XBLA játékok trial verzióira nem!
SZEGGYED!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#247) woodbear válasza tomgabor (#244) üzenetére


woodbear
addikt

De ha meghagyod a PS3-at is, akkor miért vennéd meg boxra a FF-t?
Az achievementek miatt?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#248) csdm válasza tomgabor (#245) üzenetére


csdm
senior tag

Nah igen. Ez az ami nekem anyagilag nem megy :D Áprilisban vettem X4-et és itt is van az X6 ...

(#249) tomgabor válasza woodbear (#247) üzenetére


tomgabor
senior tag

Mert zavar hogy nem a Collectors Editiont vettem meg és a Super Elithez meg ott a Final Fantasy-s doboz meg fehér a box csak ezért másért nem.

(#250) Thome válasza woodbear (#246) üzenetére


Thome
addikt

Na majd holnap, akkor lesz a gép, csak hogy hogyan készüljek rá, azért kérdeztem... :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.