Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) lvnt válasza Silex (#450) üzenetére


lvnt
őstag

Nyugodtan lehet használt gépet is venni/cserélni. Kérdezd meg, hogy mikori. Ha benne van még a 3 évben, akkor nagy bajod nem lehet a használt Xbox-szal.

(#452) Sonja


Sonja
veterán

Ismerős akarna venni Slim változatot. Azt kérdezte tőlem, hogy a 250GB-os vinyót lehet-e nagyobbra is cserélni (konkrétan WD 500GB-t akar) úgy, mint ahogy a PS3-ban is? Nincs semmi megkötés? Nekem fogalmam nincs, így megkérdezem itt. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#453) lvnt válasza Sonja (#452) üzenetére


lvnt
őstag

Az biztos, hogy hivatalosan -mint a PS esetében- erre nincs lehetőség. A "réginél" meg lehetett csinálni, hogy nagyobbra cseréled a merevlemez, de ugye ott kellett hozzá egy keret, amelybe bele lehetett rakni.
A Slim esetében pedig már a konzolon belül helyezkedik el a merevlemez, úgyhogy szerintem még senki nem tud erről a témáról semmit. Úgy tudom, hogy még gyári merevlemezt sem árulnak az új kiadáshoz.

(#454) Xirtam válasza lvnt (#453) üzenetére


Xirtam
veterán

Így van benne van a gépben az új HDD. De nagoyn egyszerű kiszedni. mint egy USB Stick kb. a csatoló felülete meg sima SATA. DE itt szoftveresen van a user rákényszerülve a méretre szabott HDD-re nem a box nem képes lekezelni. Így írták meg a Dashboardot.

(#455) Gaben01


Gaben01
őstag

Sziasztok!

Tudom ez nem a milyen konzolt vegyek topik (bár olyat nem is találtam),ezért itt tenném fel a kérdést.Erősen gondolkodok egy kisebb fogyasztású gépen,mivel a mostanin ritkán játszok,dolgozni,netelni,filmet nézni meg fölösleges a Q9550+4GB+GTX280,ezért gondolkodok a downgrade-en és egy konzol beszerzésén.
Adott egy 24" fullhd monitor (samsung P2450) hdmi bemenettel,erre kötném a konzolt is.Az első kérdés,hogy ekkora méretben mennyire élvezhető a dolog?
A másik kérdés az az lenne,hogy PS3 vagy Xbox360?Én az utóbbival szimpatizálok.Kérdés az,hogy melyik verziót vegyem?Nem sürgős a dolog,tudok várni,ha érdemes a slim verzióra.Jó lenne,ha nem lenne visítós a hűtése és nem kéne 3-4 havonta szervízbe vinni.
Az apróban látok flashelt verzóikat,ez gondolom ugyanaz mint a ps-eknél a chipelés.A garancia ezeknél ugrik?Érdemes használtat venni vagy inkább újat?
Előre is köszönöm. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#456) Xirtam válasza Gaben01 (#455) üzenetére


Xirtam
veterán

Szia!

Mindenféleképpen azt mondom, hogy új gépben gondolkodj.

Na most attól függ mire kell a gép! Ha multimédiás célokat tartod előnyben akkor PS3 , a blu-ray miatt na meg hogy netezni is tudsz rajta. Ha a játék az igazi platformod, és multizni is akarsz erőteljesen, és nagy a kezed szereted az ergonomikus dolgokat, akkor mindenféleképpen az Xbox.

Grafikában nincs különbség, annyi hogy nagyából a játékok 80%-át xboxra csinálják elsőnek és onnan portálják át PS3-ra mert könyebb a box-ra feljeszteni mint a ps3 cell procijára.

Ha halk gépet akarsz akkor a SLIM a te géped. 250gb belső hdd és beépített wifi adapter, na meg csicsás külső. Viszont enyhén melegebb mint a Jasper alaplapos tesója, hiszen itt a gpu és a cpu is egy tokban van.

(#457) Gaben01 válasza Xirtam (#456) üzenetére


Gaben01
őstag

Kifejezetten játékra kellene,minden másra (netelés,filmnézés) a downgradelt gép maradna.
A 24"-es monitor már elégséges méret lehet hozzá (egy sony trinitron tv van,azt is ritkán nézzük,csak a konzol miatt nem cserélném le).
Erre még tudnál nekem mondani valamit? : Az apróban látok flashelt verzóikat,ez gondolom ugyanaz mint a ps-eknél a chipelés.A garancia ezeknél ugrik? Csak hogy képben legyek,hogy ez tulajdonképpen mit is jelent és mik a következményei.(nem warez célból kérdezem).

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#458) Xirtam válasza Gaben01 (#457) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát igazából a PS2 van chippelve ott a nyákra forrasztanak rá egy külön panelt... PS3-at úgye nem lehet flashelni vagyis lehet, ott is az olvasó FW-jét törik fel és cserélik le egy olyanra amely engedélyezi és dekódólja a jeleket. De ott azért sem elterjedt mert a PS3-nál minden játéknak más a kódja, és a minősége se olyan azoknak a Blu-Ray-eknek amiket írnak az emberek mint a gyárínak, így öli a fejet. Na most az Xbox-nál fél~1 évente van új kód váltás a játékokknál ezért is műkődőképes a flash az xboxnál úgyan úgy az olvasó programját cserélik. Na de ez garancia vesztéssel és a LIVE no használatával jár. Ami mondjuk meg a LIVE az Xbox egyik nagyon nagy erőssége.

24" monitoron is élvezhető lesz természetesen, csak így nem tudsz 5 méterről elnyúlva játszani.

Azt még hozzá tenném, hogy a régebbi gépekhez 3 év gari az új vékony "SLIM" kiadáshóz 1 év garit kapsz. Na most a gari is úgy mükszik behal a géped, felhívod a Krisztit küld egy e-mailt amiben fuvarlevél van kinyomtatod rárakod egy dobozra odaadod a futárnak és 1 hét múlva kapsz egy új boxot. Egyik legkorektebb garanciázó cég. Sony neked ilyet nem csinál... SŐT. Mi pl a Német sony-val állunk kapcsolatba mert a magyar Sony kiküldi szlovákiába forasztgatni a gépeket, német az cseréli de hát másfél hónap.

(#459) Gaben01 válasza Xirtam (#458) üzenetére


Gaben01
őstag

Akkor azt hiszem,a slim lesz a nekem való,bár ez az 1 év vs 3 év gari érdekes. :F
Az nem baj ha nem 5 méterről tolom,jó lesz 1,5-2 méterről is. :)

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#460) Xirtam válasza Gaben01 (#459) üzenetére


Xirtam
veterán

Az előzőre azért volt 3 év mert a Microsoft elszámolta magát, tervezési hiba volt a 3LED azaz a GPU felszakadt az alaplapról a nagy hőingadozás végett. Na most az új gépnél azért csak 1 év, mert biztosra mennek. Az első generációs Xbox360 is 1 év garival kezdett. Csak utána jött a 3LED és kitolták a garanciát!

(#461) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azt megkérdezhetném hogy mire jó az a 120GB tárhely, csak mert haveromnak még arcade van és ott sima memóriakártya van és azt is képtelenség telerakni, mert ugye csak a mentések mennek rá. Meg ugye lemezről futtatod a játékot így tök felesleges felrakni a winyóra, nem sokkal leszel előrébb. Ha filmjeid vannak azt is lejátszod, max amiket leszedsz liveról játék demokat, de hát nem kell leszedni 10 játék demoját hanem egyszerre 1-2-őt és aztán le is lehet törölni, ha kipróbáltad. Nah meg az nekem teljesen új dolog hogy ahhoz hogy multizhassak tejelnem kell, ez az összeg mégis mennyi lenne? Igaz én egy boxot inkább singleplayer játékokra tartogatnám, net-re/multira ott a számítógép.

(#462) Xirtam válasza BalaNce87 (#461) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó az ha van HDD-d. Felmásolod a játékot kíméled a lemezt és a füledet is nem kell hallgatnod az olvasását a boxnak. Gyorsabban töltenek a játékok és puppolnak(GTA IV-ben késik a textura sok helyen lemezről). Na meg jön szeptemberben a HUN LIVE... és T-Home jóvoltából magyar ember is tud majd filmet kölcsönözni a LIVE-ról ergó azt le kell töltened valahova.

Az meg hogy tejelned kell a LIVE-ér egy dolog. Én örülök neki személy szerint. Hiszen soha sehol multiban nem kell várnom csak 3 másodperc és már játszhatok is. Azért nem egyből azt kell nézni hogy jaj fizetek valamiért...hanem hogy a LIVE mögöt komoly munka folyik. PS network ingyenes de nem is olyan lag mentes és kiforott mint a LIVE. Ezért is akarja a Sony bevezetni a fizetését.... PC meg a multi ugyanmár... aláírom 3 évig wow-oztam és cod oztam pc-n de LAG + hack .... na ilyennel a LIVE-on még sose találkoztam :)

Havonta 800 ft szerintem meg nem a világ vége. Max nem veszel cigit 1 nap ha cigizel...

Na meg a DLC-ket hol tárolod? Erre is jó a HDD rengetek dologra jó csak sokan nem használják ki. Igaz azt sem értem valaki vesz egy Xbox-ot akkor legalább utána nézhetne a dolgoknak hogy hát mégis itt egy gép használjam már ki a pénzemért minden funkcióját! :U

[ Szerkesztve ]

(#463) lvnt válasza Xirtam (#462) üzenetére


lvnt
őstag

Xirtam, 13.-án megjelenik a Madden NFL 11, látom, az előrendelések között nincs. Esetleg várható, hogy érkezik belőle hozzátok a megjelenéskor/megjelenés után nem sokkal?
:R
Mod: Átírtam 11-re, 2010-ről. :B

[ Szerkesztve ]

(#464) Xirtam válasza lvnt (#463) üzenetére


Xirtam
veterán

Természetesen megjelenés elött megfog érkezni hozzánk. Sok fejlesztés van msot az oldalunkon, a megjelenési lista is készül 2011-ig. De ha gondolod félrerakok neked egyet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#465) lvnt válasza Xirtam (#464) üzenetére


lvnt
őstag

Hát, pénzügyileg most nem vagyok a toppon, de mindenképpen kellene a játék. Majd kiderül, hogy van-e rá keret legalább egy héttel a megjelenés előtt, majd akkor írok. Köszönöm a felajánlást! :)

(#466) BalaNce87 válasza Xirtam (#462) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ok köszi a választ, csak tényleg érdekelt hogy mennek a dolgok.
És azt a 800 ft-ot hogy vonja le azokból az ms pontokból?

(#467) lvnt válasza BalaNce87 (#466) üzenetére


lvnt
őstag

Az MS pontokból sehogy. Két külön dolog. Van külön Xbox Live előfizetés, amivel multizni tudsz, és van MS pont, amelyből vehetsz mindenféle arcade játékot, vagy kiegészítőket a játékokhoz.

(#468) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok!

Nemrég itt PH aprón vettem az x360amhoz egy dj herot. Időközben észrevettem hogy vmi nincs rendben vele, scratchelés közben vagy visszatekerésnél,tehát amikor mozgatom a tányért a gombok random,maguktól megnyomodnak. Olvastam már külföldi forumokat,másnál is van ez a hiba. Az a gond hogy számla nincs, így lehet vele vmit csinálni? Van olyan üzlet ahol javítják?
köszi a választ előre is

(#469) Xirtam válasza Ghard (#468) üzenetére


Xirtam
veterán

Szia, hozd be hozzánk. Google a barátod. Megtudjuk nézzni neked. ;)

(#471) Gebriel válasza Def26 (#427) üzenetére


Gebriel
veterán

Gondoltam, hogy neked tetszeni fog. :DD :DDD

(#472) adalbert1


adalbert1
veterán

Mai szerzemény egy NBA Live 09, akárhogy próbáltam nem sikerült rábeszélni magam hogy otthagyjam a Tescoban :) (2k-ba került). Utoljára a 2007-tel játszottam PC-n, de az a közelébe se ért a 2003-2004 hangulatának, remélem ez változott azóta (holnap kipróbálom).

(#473) Sonja válasza lvnt (#453) üzenetére


Sonja
veterán

PS3-nál hivatalosan lehet cserélni önmagad a winyót garanciavesztés nélkül! Direkt így is lett kialakítva, mint ahogy az új Xbox is. Ezért kérdezem, hogy "szoftveresen" már megszünt-e a 250GB-os korlát vagy sem, mert ezt nem tudom. :B :R

(#454) Xirtam: Akkor maradt a 250GB-os korlát? :F

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#474) Xirtam válasza Sonja (#473) üzenetére


Xirtam
veterán

Egyenlőre maradt jaja. Novemberben esedékes a nagy frissítés, új dash felület meg lokalizálnak rajta minden szir szart. Talán akkor kibővítik.

(#475) Sonja válasza Xirtam (#474) üzenetére


Sonja
veterán

Oké, köszi szépen! :) :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#476) Xirtam válasza Sonja (#475) üzenetére


Xirtam
veterán

Igazán nincs mit! ;)

(#477) Csaabi


Csaabi
tag

mennyi idő alatt töltödik fel egy controller a paly & charge kittel játék nélkül? és mennyi játékidőt bir 1 töltéssel?

Csaabi

(#478) Bencus88


Bencus88
nagyúr

LIMBO 190/200 öcsi.Majd rá állok az 5 halálosra is. :C

(#479) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Eladóak a következő használt játékok:

Live Arcade Games - 1500
The Outfit - 1500
Kameo - 1500
Shadowrun - 2000
Frontlines Fuels At War + Frontlines polo, art book, poszter - 3500
Halo 3 - 2500
007 Quantum Of Solace - 2000
Borderlands - 5500
Half Life 2 Orange Box - 3500
Bayonetta (hibátlan, keveset ment) - 5500
Dragon Age Origins (hibátlan, kód sajna nincs) - 5000
Gears Of War 2 GOTY, kód nincs - 3000
Fifa 09 - 3000
Blur (hibátlan, nagyon keveset használt) - 6500
BF BC 2 (nincs vip) - 6000
CoD MW2 Hardened Edition (hibátlan, CoD kód mellékelve, kb 2 órát volt gépben) - 9000

Bontatlan HD-dvd gyűjtemény 1500/db, egyben 11k - Mercury Rising, Daylight, Out Of Sight, Harry Potter Chambers Of Secret, Mr Beans Holiday, Superman Returns, Spartacus, Dragonheart, Born on the 4th July, The Game, Ray

Átvétel elsősorban a nagyszerű Úri cityben (nézd meg a térképet légyszi) esetleg később Bp-n emberbarát helyen. Posta nincs, utalás kizárt - Garu ha olvasol telefonálj a Mass Effect 2, L4d2 miatt - 0630-8735532

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#480) woodbear válasza Bencus88 (#478) üzenetére


woodbear
addikt

Na akkor már be is értél :) :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#481) Tituka


Tituka
senior tag

szerintetek egy 3 éves 120GB-os hdd megér 9000-et?
(eredeti microsoft)

Skizofrén vagyok, és én is...

(#482) Xirtam válasza Tituka (#481) üzenetére


Xirtam
veterán

Tele lehet sector hibákkal...én nem venném meg. De én elégé kényes vagyok a használt cucokkra.

(#483) Djuree válasza Xirtam (#482) üzenetére


Djuree
félisten

box winyó nem valószínű. nincs annyira igénybe véve mint egy pc winyó, meg a fáljszerkezet is más....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#484) Xirtam válasza Djuree (#483) üzenetére


Xirtam
veterán

Jogos! :R

(#485) Sonja


Sonja
veterán

Akit érdekel a Spec Ops: The Line játék, az most jelentkezhet a Multiplayer bétára, itt! :K

1. The Demo is exclusive to Xbox 360®.

2. You must have an Xbox LIVE® Gold Account to participate in the Demo.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#486) Tituka válasza Djuree (#483) üzenetére


Tituka
senior tag

te mit gondolsz megér annyit ez a hdd?

Skizofrén vagyok, és én is...

(#487) csdm


csdm
senior tag

Xbox nem szokott belülről porosodni? Nem kell tisztítani/szétszedni vagy esetleg tisztítattni?

[ Szerkesztve ]

(#488) Tituka válasza csdm (#487) üzenetére


Tituka
senior tag

miért ne porosodna? :)

ha szétbontod a garancia elszáll...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#489) Xirtam válasza csdm (#487) üzenetére


Xirtam
veterán

Láttam már olyan boxot is amibe moha volt! :D Pont a minap.

(#490) csdm válasza Xirtam (#489) üzenetére


csdm
senior tag

Egy idő után gondolom ki kell takarítani, akkor mit lehet tenni? Bevinni egy szervizbe?

Más:

Red Dead Redemption-el játszik valaki? Youtubeon nagyon jónak néz ki a multija. Mivel ez is rockstar nagyon hasonlít a GTA 4-re. Multi szempontjából melyiket érdemes megvenni?

@489 :DD

[ Szerkesztve ]

(#491) Tituka válasza csdm (#490) üzenetére


Tituka
senior tag

maga a single is megéri, mert nagyon jó ;)

[ Szerkesztve ]

Skizofrén vagyok, és én is...

(#492) szdavid18


szdavid18
csendes tag

Sziasztok! Van egy 2006 os xbox 360-as gépem ami 3 ledes és a szervízben (veszprém) azt mondták, hogy nemtudnak vele mit csinálni, mert gányolva volt. Akkor ebből tudok még gépet csinálni mondjuk alaplap cserével, vagy egy az egybe kuka?

(#493) Tituka válasza szdavid18 (#492) üzenetére


Tituka
senior tag

jobban jársz ha eladod alkatrésznek...

[ Szerkesztve ]

Skizofrén vagyok, és én is...

(#494) AtG válasza Tituka (#486) üzenetére


AtG
aktív tag

Szerintem ennyiért használtan is simán megéri. :K

(#496) Bencus88 válasza Tutykos90 (#495) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Látom beindult a hsz gyártás ;] :P

(#498) Sanya válasza szdavid18 (#492) üzenetére


Sanya
nagyúr

[link]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#499) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Xirtam neked hogy jön ki a 800 forintos havi live előfizetés?
Honnan lehet majd a legolcsóbban rendelni? Esetleg mindenhol egy árban van?
Én 3 hónapos gold-ot [link] találtam csak a legkevesebbért, de azt is 6000FT-ért.

(#500) Sonja válasza Ateszzero (#499) üzenetére


Sonja
veterán

Innen egy éves GOLD 9000HUF, ami 750HUF/hó. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.