Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48001) L_YKing


L_YKing
addikt

A dead spacet lehet osztott képernyőn játszani?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48002) oriic válasza L_YKing (#48001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

Live-Die-Respawn

(#48003) WhiteWalker válasza f.imi85 (#48000) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

neked mennyit ér meg...

(#48004) L_YKing válasza oriic (#48002) üzenetére


L_YKing
addikt

Pffff... nincs egy rohadt lista amin le van írva , hogy melyiket lehet osztott képernyőn játszani? :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48005) pzstm válasza L_YKing (#48004) üzenetére


pzstm
titán

DE VAN

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48006) Sonja válasza L_YKing (#48004) üzenetére


Sonja
veterán

Én ezt szoktam nézni! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#48007) L_YKing válasza pzstm (#48005) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD vicckirály!! ;]
Nem találok sehol semmi értelmeset, és nem vagyok gépközelbe...És nem is leszek! (csak ezért )

Sonja : :R Köszi

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48008) oriic válasza L_YKing (#48004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#48009) L_YKing válasza oriic (#48008) üzenetére


L_YKing
addikt

:R köszi majd megnézem !

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48010) f.imi85 válasza WhiteWalker (#48003) üzenetére


f.imi85
tag

Mivel nem ismerem, igy nem tudom :)
Az elso resszel meg sokat jatszottam pc-n anno, amikor kijott, a masodikkal mar egy masodpercet sem. Ennel tobbet viszont nem adtam (es nem is tervezem) ki jatekert, ez a 15 font hatar nalam (munka mellett tul sok idom nincs jatszani, azt meg kibirom, ha nem a megjeleneskor veszem meg a legfrissebbeket:))

Szoval, nem tudom.

(#48011) WhiteWalker válasza f.imi85 (#48010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam kimondottan single playerre kihegyezett játéknál is 15 font a határ...megjelenéskor utoljára most a Halo 4-et vettem meg,mert abban van multi is..az AC3 eladva (az árából lett a Halo4) ,majd jövőre jó lesz leértékelve...én még várok a MP3-mal...lesz az még 10 font körül is...

[ Szerkesztve ]

(#48012) MALK válasza dilipok (#47994) üzenetére


MALK
tag

En bizom a razerban van egerem is toluk ami mar eleg sokmindent kibirt.

(#48013) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Úgy tudom az új slim boxokba van építve hőmérő, tehát leáll, ha túlmelegedést észlel.
Az én xboxomba nincs, mert jasperes elite.
Ma este egy kis lan-partit rendezek, leszünk kb. 10-en, 3 xbox lesz, az enyémen kívül, és az érdekelne, hogy kb. hány óra masszív Call of Duty Black Ops 2-t játszhatnánk rajta biztonságosan, hogy ne melegedjen túl?
Üdv.

Androidos Outlookból küldve

(#48014) Blaise válasza Algotis (#48013) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem előbb dőlsz ki a fáradtságtól, minthogy az xboxnak baja legyen a melegedés miatt :D

(#48015) oriic válasza Algotis (#48013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt tanácsolom pár óránként tartsatok egy negyed óra szünetet. AMúgy is jó ha kicsit mozogtok, addig hűlnek a gépek is.

Live-Die-Respawn

(#48016) Blyan


Blyan
félisten

Halo fanok figyelmébe

Persze. kár, hogy... :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48017) oriic válasza Blyan (#48016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#48018) Game78


Game78
tag

Sziasztok!
Sajnos úgy néz ki meghalt a boxom dvd olvasója.Nem is azzal van a gond,hogy nem olvas,hanem totál fagy tőle bootoláskor a box...mindent lehúztam megnéztem amit lehet,vinyóra gondoltam először ,szenvedtem vele 1 csomót,míg helyreraktam,azt hittem jó és megint a box logónál fagy,be se jelentkezik a profil.Érdekes volt,mert ha pent raktam a vinyó helyére ment,de új profillal,mintha új gép lenne.Volt amikor nagy nehezen 1xxx-edik próbálkozásra elindult,de vagy menübe fagyott,vagy játéknál,vagy pl nem látta a vinyót...ezért tippeltem arra.De végső ötlet volt,hogy a dvd-t még nem húztam le...na azóta megy hibátlanul.Gondoltam ami el tud romlani el is romlik,na de ilyet?!Mi ilyenkor a helyzet mit lehet tenni,már régi gép no gari.Ha kerítek 1 dvd-t ki lehet cserélni?

(#48019) Algotis válasza Game78 (#48018) üzenetére


Algotis
addikt

Ki lehet, valószíbű philips-benq vagy philips lite-on kell bele :)

Például ez.
De itt van hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#48020) MasterMark


MasterMark
titán

Azt nem olyan egyszerű cserélni ha jól tudom amúgy.

Switch Tax

(#48021) Wollf


Wollf
tag

Sziasztok. olyan kérdésem lenne, hogy xbox
360 fifa street 4-ben hogy lehet feloldani a
stadionokaat? csak online vagy offline
módban is fel lehet?

Asrock 970 Extreme 4, AMD FX 8350 4000 Mhz 8 Core, Kingston HyperX 1600 Mhz 8GB CL9 KIT, 120 GB Samsung SSD 840 Series + WD Caviar Green 1 TB 7200 RPM 64MB+Caviar Blue 250 GB 7200 RPM 64MB+Caviar Green 250 GB 7200 RPM 64MB, Chieftec 500W - CTG50080P - 12cm APFC BOX,

(#48022) Game78 válasza Algotis (#48019) üzenetére


Game78
tag

Honnan tudtad hogy Lite-on? :C
Akkor csak rádugom az új dvdt és nem kell semmit trükközni?Meg ez nekem még mindig hihetetlen,hogy bekavar a boxnak...pc-n ha dvd kinyúl attól még nem áll meg az élet,remélem nem alaplap gond,valami sata vezérlő rész vagy mitudomén :F
Köszi a választ amúgy :K

(#48023) Game78 válasza MasterMark (#48020) üzenetére


Game78
tag

Ettől tartok én is...hogy nem csak annyi...mintha valahol olvastam volna már,hogy meg kell a boxxal "etetni" az új meghajtót.

[ Szerkesztve ]

(#48024) MasterMark válasza Game78 (#48023) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy tudom nem csak simán rá kell dugni, hanem van valami DVD key az alaplapban aminek egyeznie is kell.

Switch Tax

(#48025) woodbear válasza Game78 (#48022) üzenetére


woodbear
addikt

Minden box kapcsolatban áll a saját olvasójával. Ha újat raksz bele akkor a tiédnek a kulcsát kell ráfrissíteni vagy másmilyet ;] De az már erősen warez :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48026) woodbear


woodbear
addikt

[link] Az új boxról....krvajól nézne ki szerintem.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48027) Prof01 válasza woodbear (#48025) üzenetére


Prof01
veterán

Ez így van. Viszont semmi köze a warezhez.
Annyi, hogy a garancia veszik el (ha egyáltalán van még rá), már a szétszedésnél.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#48028) Buster17 válasza woodbear (#48026) üzenetére


Buster17
addikt

Mikor jön?

(#48029) raziel01 válasza Buster17 (#48028) üzenetére


raziel01
veterán

Most karácsonykor.

(#48030) oriic válasza woodbear (#48026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom, biztos nem így fog szerintem kinézni. Kicsit furcsa. :D

(#48029) raziel01

Jövőhéten. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48031) Integrator válasza f.imi85 (#48000) üzenetére


Integrator
aktív tag

Attól függ mennyire vagy pöcsölős. Azt tudom, hogy Nekem az összes achievement megszerzése bőven 250 óra fölött volt.

(#48032) varsam


varsam
őstag

üdv,
Box vásárlás előtt állok, viszont nagyon nem értek a konzol világhoz egyelőre.
Egy 4GB Slim verziót néztem ki elsőre (jó áron tudnám megvenni újonnan). Teljesen legálisan szeretnék játszani, Gold előfizuval, eredeti játékokkal stb...
Tudom, hogy ez a 4GB kb semmire nem elég, ezért kérdésem, hogy sima usb rack-es külső vinyót rá tudom-e kötni a gépre, tudom majd erre másolni a játékokat? Nem szeretném, hogy folyton DVD-ről kelljen szórakozni.
Ha ez így nem megy, akkor 250-es verziót fogok választani, de az cca 20k-val többe fájna.
köszi

(#48033) woodbear válasza Prof01 (#48027) üzenetére


woodbear
addikt

Hát nem azért, de az olvasót kell más firmware-el felfrissíteni, hogy vigye a nem túl legális lemezeket is. Én is csináltam, szóval tudom :D
Már nem tudom, hogy van mert nem érdekel, és nem követem a dolgokat, de akkor a saját kulcsodat kellett kiolvasni ráereszteni egy progit ami írt bele dolgokat :D Aztán visszaírni az dvd meghajtóba azt csá :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48034) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

FSD3-nál van arra lehetőség, hogy minden Title update-et automatikusan letöltsön és a legfrissebbet beállítsa? Kicsit fárasztó egyesével végignyomkodni az összes játéknál ezt.

:R

varsam: Az csak JTAG/RGH-val fog menni, de akkor meg búcsút inthetsz a Live-nak. Vegyél nagyobb merevlemezzel szerelt modellt.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48035) Gebriel válasza Buster17 (#48028) üzenetére


Gebriel
veterán

Jövő év ősz.

(#48036) varsam válasza r4z (#48034) üzenetére


varsam
őstag

értem köszi

és ha pl belső vinyót vennék hozzá, akkor úgy menne a dolog, vagy ahhoz is flash-elni kell? vagy csak egy hdd keretet - ezekbe amúgy mekkora vinyó kell, 2,5"-es vagy 3,5" vagy teljesen egyedi?
ezekre gondolok pl:
vinyó
keret

Illetve ha ezek nem mennek, akkor hol érdemes megvenni, vagy szimplán ahol a legolcsóbb? Ez jöhet privátba is.

[ Szerkesztve ]

(#48037) Prof01 válasza woodbear (#48033) üzenetére


Prof01
veterán

Persze, így van a működése most is, de maga a meghajtó fw módosítás nem illegális (és semmilyen más modding) mindössze a garancia veszik el. Akkor sem, ha nem eredeti lemez beolvasásához készült FW-t (CFW-t) írsz bele. Ha meg eredetit, mert tisztán játszol, csak tényleg besz@r a meghajtó, gari meg nincs rá, akkor ez is egy megoldás. Vagy marad az olvasófej csere.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#48038) r4z válasza varsam (#48036) üzenetére


r4z
nagyúr

Csak speckó HDD-vel mennek, eredeti kell.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48039) ujtzjani


ujtzjani
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. MS pontot szeretnék vásárolni, de nem fogadja el a web kártyámat. Van rá trükk hogy hogyan lehetne? Vagy valami online hely ahol kifizetés után megkapom a kódot?

(#48040) woodbear


woodbear
addikt

4500-ért jó a darksiders2? :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48041) raziel01 válasza woodbear (#48040) üzenetére


raziel01
veterán

Unalmas. Max 3k-t adnék érte.

(#48042) zsotesz81 válasza ujtzjani (#48039) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Iceakostól vegyél pontot (live-on úgyis drágább) és akkor nem kell szórakozni web kártyával. Ha jól emlékszem már többen panaszkodtak, hogy nem lehet vele vásárolni live-on, de lehet rosszul emlékszek.

(#48043) Wollf


Wollf
tag

Sziasztok. olyan kérdésem lenne, hogy xbox
360 fifa street 4-ben hogy lehet feloldani a
stadionokaat? csak online vagy offline
módban is fel lehet?

Asrock 970 Extreme 4, AMD FX 8350 4000 Mhz 8 Core, Kingston HyperX 1600 Mhz 8GB CL9 KIT, 120 GB Samsung SSD 840 Series + WD Caviar Green 1 TB 7200 RPM 64MB+Caviar Blue 250 GB 7200 RPM 64MB+Caviar Green 250 GB 7200 RPM 64MB, Chieftec 500W - CTG50080P - 12cm APFC BOX,

(#48044) StLui válasza ujtzjani (#48039) üzenetére


StLui
veterán

iceakos-tól olcsóbb lesz és egyszerűbb

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#48045) woodbear válasza Wollf (#48043) üzenetére


woodbear
addikt

Ha tudná valaki már megírtuk volna a választ először, sőt másodszori kérdésedre is. Nem kell harmadszorra is feltenni ugyan azt :U

De rákerestem neked:
U have to win the tournaments at their corresponding cities example Barcelona = Batcelona Stadium etc their are 38 stadiums overall

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48046) zsotesz81 válasza Wollf (#48043) üzenetére


zsotesz81
senior tag

így, kb.1 perc volt google-lal megtalálni :D

[ Szerkesztve ]

(#48047) woodbear válasza zsotesz81 (#48046) üzenetére


woodbear
addikt

dettó :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#48048) MasterMark válasza varsam (#48036) üzenetére


MasterMark
titán

Külső vinyót 32 GB-ig használhatsz mentésre meg telepítésre.
Belső vinyónak jó bizonyos WD típusok kerettel kis mókolással.

ujtzjani: Próbáld az xbox.com-on, és kell rá egy kis pénz 230 azthiszem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#48049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Joy gariztatásnál mi a metódus? Felhívni supportot, elmondani mi a gebasz, aztán küldik futárt, aki viszi a régi joy-t, majd hozza az újat?

Vadiúj joy-t küldenek, vagy javítják a régit?

Live-Die-Respawn

(#48050) Gombinyó válasza oriic (#48049) üzenetére


Gombinyó
őstag

Újat kapsz, műanyag dobozban.
Mi a gond a mostanival? Ha cseréltetni akarod, akkor azt kell mondani, hogy nem működik, mert vannak "kozmetikai" problémák is amivel leráznak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.