Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24001) kovsol válasza doncortio (#23999) üzenetére


kovsol
titán

nekem az SW jött be legjobban :B

(#23998) csigacska mi a helyzet Csiga te még élsz ? héten szabin leszek majd steamen elérsz ha lenne kedved játszani valamit :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24002) dr_ace


dr_ace
aktív tag

éppen most élesítettem az éves goldot (konzolvilágos 7900 Ft-os akció :D ), ezek vannak meg:
Forza 3, Forza 4
COD: MW2
RDR
GTA IV + kieg
(meg egy BF3-on gondolkodok erősen, de anyagi okokból szerintem majd csak januárban)

szívesen felvennék pár embert aki ezek közül a játékok közül valamelyiket tolná velem multiban (headset van), meg engem is fel lehet venni, gamertagem bekerült az aláírásba, de ide is beírom: daniel87HUN

(#24003) whitezo88 válasza doncortio (#23999) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez közös terminál, itt kapsz meg avatar kellékeket achik után, számontartja a játékok challengjeit, állásod, gaming historyt, itt van store, stb stb

(#24004) whitezo88


whitezo88
nagyúr

estére kis halo3/odst/reach coop? box füles nincs de skype van.

(#24005) kovsol válasza whitezo88 (#24004) üzenetére


kovsol
titán

de hogy skypozunk boxozás közben ? :D

(#24006) whitezo88 beszart a wifi routerem szóval madzaggal elég nehéz lesz odavinni a laptopot, na meg akkor is fennáll a visszhang, mert nem fülessel tolom :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24006) whitezo88 válasza kovsol (#24005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

úgy hogy melléd veszed a lapost, de nekem a pc monitorra van kötve a box, szóval desktopról is megy :)

mod: akkor úgy h te beszélsz én meg kussolok? ;]

[ Szerkesztve ]

(#24007) kovsol válasza whitezo88 (#24006) üzenetére


kovsol
titán

szerkesztési időből kicsúsztam, vagy veszel egy headsetet 1000-1500 Ft ért boxhoz, jól jön az még máskor is! ;)

May the Force be with you!

(#24008) wertigo1984 válasza whitezo88 (#24004) üzenetére


wertigo1984
őstag

óóóó én is mennék, de meló... :O megint a 3 testőr

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24009) doncortio


doncortio
senior tag

Á, gyerekek én is szívesen mennék, de sajnos nem lehet :(
Remélem, ha téliszünetre összekalapálok egy kis goldot akkor lesz aki majd segít megszerezni az ODST Firefightos acsijait ;]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24010) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Mi az a "acsi"?

#24011) kovsol: :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24011) kovsol válasza wertigo1984 (#24010) üzenetére


kovsol
titán

achievement

May the Force be with you!

(#24012) MasterMark válasza whitezo88 (#24006) üzenetére


MasterMark
titán

Télleg szerezz headset-et mire lesz goldom. XD :K

Switch Tax

(#24013) Runci23


Runci23
csendes tag

Az ingyenes 1 hónap goldot, hogy lehetne aktiválni? Már 1 órája próbálkozok vele, de nem tudok rájönni.

(#24014) lvnt válasza Runci23 (#24013) üzenetére


lvnt
őstag

Magától aktiválódik, miután regisztrálsz egy profilt.

(#24015) doncortio válasza lvnt (#24014) üzenetére


doncortio
senior tag

Sőt, emlékeim szerint fel is ugrik egy ablak az első Live-os bejelentkezéskor :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24016) WhiteWalker válasza lvnt (#24014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

és mi vam akkor,ha veszek új gépet és a meglévő profilt használnám az élő előfizetésel? jah hol lehet az új gépet beregisztrálni?

(#24017) doncortio válasza WhiteWalker (#24016) üzenetére


doncortio
senior tag

A profil nem gépfüggő.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24018) Runci23


Runci23
csendes tag

Hát én nem nagyon értettem ezt a profil dolgot. Valahogy lett egy HailedManatee1 nevű úgy emlékszek, de én azt nem regisztráltam valahogy így megjelent.

(#24019) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Tegyük fel hogy az Elite X360 amit kinéztünk vadonásúj, kihozza a futár s utána beregeljük a supportnál. Akkor én most mennyi garit kapnék rá? Ugyanúgy megkapnánk rá a 3 év/3led garit rá vagy figyelembe vennék azt hogy mikor lett legyártva a masina a szériaszáma alapján és abból számítanák ki a gari idejét?

Viszonyításként az én mostani Jasperes Arcade gépem (a vinyót később vettem hozzá így nem gyári Elite) 2009,11,19-én lett gyártva és a normál garancia lejárati dátuma március 15, 2012.
A gépet tavaly márciusban vásárolta meg az előző tulajdonosa akitől megvettem s a support átírta a nevemre a garit (s ott azt mondták nekem hogy a normál gari dacára a 3ledes garim +1 évvel több azaz 2013 márciusáig érvényes rá)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24020) MajaG válasza Bogyi007 (#24019) üzenetére


MajaG
senior tag

Felhívod az MS-t, küldenek 1 privát mail címet, ebben visszaküldöd a scannelt számlát, s javítják le vásárlási dátumra. Megcsinálták ezt az elitemmel és a kinectemmel is, csont nélkül.

(#24021) Bogyi007 válasza MajaG (#24020) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszönöm ezt nagyon jó tudni.

szerk.: más oldalakon is feltettem a kérdést, ha nem gond akkor forrásmegjelöléssel beírom oda hogy mit írtál nekem válaszul.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24022) Zufo


Zufo
tag

Sziasztok!

Lenne nehany kerdesem live al illetve tv vel kapcsolatban. Eloszor is mit ajanlotok melyik regioba regeljek live ot ( fasza angol tudassal rendelkezek :) . Tegyuk fel hogy rgeltem mar live ot magyar regioba es itt olvastam hogy mas regiokban szelesebb koru szolgaltatasok vannak fenn. Szoval ha csinalnek egy uj profilt arra is meglenne az 1 ev live vagy egy profilhoz egy live tartozik? Masik kerdesem az lenne hogy full hd tv szeretnek venni hozza 150 200 k kozotti aron, kineztem mar egy samu d5000 de kivancsi vagyok hogy ti milyet hasznaltok!

Valszokat elore koszi!

(#24023) kovsol válasza Zufo (#24022) üzenetére


kovsol
titán

nekem egy D5000 van pont, én meg vagyok vele elégedve teljesen, amúgy ha van több készülék is amit kinéztél esetleg hasonló áron akkor azért kérdezz rá az lcd vagy led TV topicban is

May the Force be with you!

(#24024) kovsol válasza Zufo (#24022) üzenetére


kovsol
titán

én meg most nézem az első felére nem válaszoltam :B
a live nem gépre hanem profilra vonatkozik így csak az egyiken fog látszani, de viszont ha valami letölthető tartalmat veszel akkor mind a két profillal látni fogod

May the Force be with you!

(#24025) Zufo válasza kovsol (#24024) üzenetére


Zufo
tag

Koszi az infot!

(#24026) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Hi!

Akarok venni egy x360-as kontrollert PC-hez.
Jól gondolom, hogy a PC-s változat teljesen megegyezik az xbox-al?
Ha vezetékeset veszek, azt csak betolom az usb-be és működni fog?

Bocs a láma kérdésekért, de nem vagyok otthon a konzolok világában. :))

(#24027) Djuree válasza Tibi86 (#24026) üzenetére


Djuree
félisten

igen, menni fog :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24028) Tibi86 válasza Djuree (#24027) üzenetére


Tibi86
aktív tag

köszi! :R

(#24029) kovsol


kovsol
titán

BF3 coopra várok jelentkezőt, mert már kezd kiégni az agyam a sok idiótától, hogy a 3. -t nem bírom megcsinálni, mert hiába mondom neki melyiket lövöm, be is jelölöm tuti nem lövi le a másikat és megszólal a riasztó :W

May the Force be with you!

(#24030) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jóreggelt! Valaki segítsen ha tud! Tegnap pc-n sikerült megváltoztatni a gamertag nevemet az xbox.comon. Most belépnék a konzolon és csatlakoznék wifin keresztül, de itt még a régi nevem van. Ezt írja ki: "Your live membership information is not valid. Please use a profile that contains a valid membership or recover your profile from Xbox live" Ujra kell regelnem az egy éves tagságot, és új profilt kell létrehozzak?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24031) MasterMark


MasterMark
titán

Recovery Gamertag...

Switch Tax

(#24032) wertigo1984 válasza MasterMark (#24031) üzenetére


wertigo1984
őstag

HÁLÁM ÖRÖKKÉ ÜLDÖZNI FOG! Köszi :R :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24033) kovsol


kovsol
titán

Thehut.com nál az első 500 vásárló 10% kedvezményt kap ha beírja a 10NOV kupont, azért bekaphatják, mert tegnap rendeltem egy játékot

mod: még nem adták fel, lemondtam a rendelést és megrendeltem újra -10% al :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24034) kovsol válasza kovsol (#24033) üzenetére


kovsol
titán

na úgy néz ki frankón most küldtek el levelet, hogy mégse lehet cancelelni az ordert, ahhoz képest weblapon lazán engedte:W úgy néz ki akkor sikeresen rendeltem két Halo Reachet :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24035) whitezo88 válasza kovsol (#24034) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyiket majd add el apróban :)

(#24036) StLui válasza kovsol (#24034) üzenetére


StLui
veterán

Pest-Vác vonalon átveszem tőled az egyiket szívesen, fiammal most jöttünk bele a halo3-ba :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24037) Djuree válasza kovsol (#24034) üzenetére


Djuree
félisten

jóóó az, egyszer az egyikkel tolod, máskor a másikkal :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24038) kovsol válasza Djuree (#24037) üzenetére


kovsol
titán

ki se fogom bontani, adom el, valaki csak ad érte 4k -t :U
mondom meglesem le lehet-e mondani, sikeresen bevette, ki is írta, hogy canceled. Erre megrendelem a másikat, utána jön egy levél, hogy a 2db Halo Reach rendelésemet már nem lehet visszamondani, mert szállításra előkészítették! és le is vonta a 2 árát :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24039) mephi666 válasza kovsol (#24038) üzenetére


mephi666
nagyúr

én pár hónapja berendeltem 2db reach-et eladásra: egyik elment helyben kp-s vevőnek 5k-ért, a másikat meg egyszer spiccesen kibontottam, hogy kipróbálom :DDD ...az már nem eladó... jó kis fps

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24040) doncortio válasza kovsol (#24038) üzenetére


doncortio
senior tag

Simán el lehet adni 4k-ért bontatlan Reachet, sőt még többért is :K

amúgy a zavvinak meg a thehutnak van valami köze egymáshoz? mert a mobilos oldalaik csak színben térnek el, a stílus és a struktúra ugyanaz :F

tíz font megér egy Deus Ex 3-at?

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24041) spae


spae
aktív tag

Hali!

Box vásárlást tervezek, és azt szeretném kérdezni, hogy, ha egy 40"-os Full HD LCD Tv-re szeretném kötni fontos-e a HDMI-s gép vagy egyéb módon is el lehet érni ugyanolyan felbontást, és képminőséget?
Vagy van más előnye is a HDMI-nek?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#24042) kovsol válasza doncortio (#24040) üzenetére


kovsol
titán

egy cég, az árak néha másak ennyi

amúgy igen Deus Ex 3 az bőven még annyit! friss játék még és nem tucat lövölde egyáltalán

May the Force be with you!

(#24043) doncortio válasza kovsol (#24042) üzenetére


doncortio
senior tag

Ahogy elnéztem a két oldalt: az árak (nagyon) jók, de a választék nem valami nagy... :(

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24044) kovsol válasza doncortio (#24043) üzenetére


kovsol
titán

több száz játék van, használd a keresőt, vagy árrak szerint listázd 5-10 10-20 font között stb és akkor látod mindet (583 játék van zavvin)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24045) dilipok válasza spae (#24041) üzenetére


dilipok
veterán

tobb opciod van. HDMI a legegyszerubb, aztan ott van a HD Komponens illetve a DVI csatlakozo is. Csak rajtad all melyiket szeretned hasznani (mindhez kell kulon kabelt venni, alapban nem a csomag resze)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24046) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Valami gebasz van mert a boxom nem akarja látni a pendriveaimat. Egyet ismer csak fel amin van tartalom de az is csak úgy ha konfigurálnám rajta.

Más nem találkozott ilyen problémával mostanság? Kb egy-másfél hete még minden okés volt e téren a géppel.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24047) spae válasza dilipok (#24045) üzenetére


spae
aktív tag

És, ha olyat találok, amin nincs HDMI, azon is elérhető a legnagyobb felbontás (1080p?)?

(#24048) doncortio válasza Bogyi007 (#24046) üzenetére


doncortio
senior tag

Máshol működnek?

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24049) Bogyi007 válasza doncortio (#24048) üzenetére


Bogyi007
veterán

Persze.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24050) doncortio válasza Bogyi007 (#24049) üzenetére


doncortio
senior tag

Sehogy se látja, nem is formázza?
Ha más nem megy akkor PC-n formázd, hátha.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.