Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) perempe válasza runner 125 (#50) üzenetére


perempe
addikt

sz*r az egész.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#52) Vandit. válasza runner 125 (#50) üzenetére


Vandit.
addikt

Ne gondold, hogy egy olyan műsorban, amibe 100 milliókat ölnek, majd hagyni fogják, hogy az embereknek bármibe is beleszólásuk legyen. :) Ez már előre le van zsírozva, kinke mikor kell kiesni. Ez nem arról szól, hogy tehetséges emberket fedezzenek fel - mert akkor a Zámbó krisztián meg szabó dávid félék már nem lennének ott - hanem az sms-ből bejött pénzekről szól. Ez tiszta üzlet semmi más. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#53) Andris837


Andris837
senior tag

A tegnapi műsor tette be nálam az ajtót. Hihetetlen, hogy a kavics meg a hisztis kriszti még egyáltalán versenyben van. El sem hoztam volna egyiket se az élő showba. Sajnos itt már egyáltalán nem a nézők döntenek. Mindenesetre bízom benne, hogy a döntőig egyik szerencsétlen ba*om sem jut el. Az én top3-am Oláh Gergő, Antal Timi, Csobot Adél. Remélem ők lesznek ott a döntőben.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#54) Lauda válasza Vandit. (#52) üzenetére


Lauda
félisten

A szavazatokba nem tudnak belepiszkalni, max a musor alatt tudna befolyasolni, hogy inkabb kire szavazzon a nezo. Volt errol cikk meg a legutolso megasztar kapcsan. Egyebkent pedig semmi szukseg befolyasolni az egeszet, a lenyeg, hogy doljenek a szavatok. ;) Tok mindegy, hogy azt zambonak, vagy vastagnak hivjak.

(#55) runner 125 válasza Vandit. (#52) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úgy gondolom, ahogy Lauda is írta. Annó a VV kapcsán is olvastam erről több cikket.
Elhiszem, h a forgatókönyv jó előre megvan, de szerintem is tök mind1, h számukra ki esik ki.
Ha egyszer a sok noob tolja az sms-eket JimmyfiKrisztiánra, akkor nem fogják kidobni.

Andris837

A döntőbe nálam az a kiscsaj sem fér bele.
Az eddigi sorból Gergő és a Timi egyértelműen kilóg. Felőlem jövő héten mehetne is a tényleges (ez is mekkora fasság már, h minden egyes adást döntőnek hívnak. Döntőből egy van baszki.) döntő kettőjük között.
Nem kell ahhoz vájtfülűnek lenni, h az ember ezeket leszűrje.
De, egyszerűen nem voltak idén jobb hangok. 2 versenyzővel mégsem indíthatnak tizenadásból álló élő show-t. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#56) perempe válasza Vandit. (#52) üzenetére


perempe
addikt

nem mind1? egy Janicsák Veca Omega-áron akar koncertezni. (vmikor olvastam, hogy érdeklődés hiányában törölték a turnéját.)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#57) Vandit. válasza Lauda (#54) üzenetére


Vandit.
addikt

Erről beszélek én is amúgy. :K A lényeg, hogy minél többen küldjék az sms-t és nem az, hogy felfedezzenek valakit. Ez üzleti célú műsor és nem tehetségkutató. A színvonalról meg ne is beszéljünk, mert az vicc.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#58) perempe válasza Vandit. (#57) üzenetére


perempe
addikt

+1

a műsor mottója a 'szavazzatok, parasztok!' lehetne.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#59) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Huh :D /ide is/

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60) Andris837 válasza enginev3.0 (#59) üzenetére


Andris837
senior tag

Hatalmas! :D :D :D :DD

Egyébként a kis csaj csak azért kerülne oda Timiék mellé, mert szerintem még Ő az, aki "megérdemelné". Ügyes, tehetséges, szép hangja van. Nekem legalábbis tetszik. A stílusa már annyira nem fekszik, de ez van. Nem lehet mindenki tökéletes. A Dávid helyett raktam be Őt a Top3-ba, valahogy jobban bízom Adélben.

Az RTL-nek szerintem is mindegy, hogy ki van ott a színpadon, nekik az számít, hogy dőljön a lé. Amúgy, ha a nézettséget akarnák bővíteni, akkor véleményem szerint a Zámbót meg a Kavicsot már kitették volna. Pont azt mondtam páromnak, hogy ha bent maradnak, akkor többet nem nézem a műsort. Szerintem ezzel nem csak én voltam egyedül szombat este.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#61) mephi666 válasza Andris837 (#60) üzenetére


mephi666
nagyúr

barátnőmmel mi is hasonlóan látjuk: neki zoli volt a kedvence és timit+gergőt jósoltuk mellé a döntőre, de a kőbunkó kiütötte múlt héten :( így talán adél lenne a 3., ha a hangot nézzük (a stílusa viszont valami rettentően irritáló)

múlt heti döntő után úgy volt, hogy nem nézzük többet, de most szombaton jó szórakozásnak tartottuk, hogy unicumoztunk meg söröztünk ezerrel és közben szétröhögtük magunkat a gyenge felhozatalon... komolyan olyan érzésünk van, mintha még a válogatást néznénk :DDD ha a tehetséget nézzük, akkor 99%, hogy timi-gergő-adél döntő lesz... viszont ha ezek közül bárkit kiüt a zimbó, vagy a kőbunkó, akkor elmehetnek a búsba... szánalmas az az ember már a folyamatos magyarázkodásával

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#62) kovsol


kovsol
titán

Angol és az amcsi x-factort is szoktátok nézni ? Nekem valahogy az jobban tetszik.

May the Force be with you!

(#63) Viper26 válasza mephi666 (#61) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tiszta cink az egész, persze zombikának a próbán minden megy, előben meg dupla nulla...és tényleg egy olyan abszurd helyzet van, hogy bárki aki kiesik helyette, 100x tehetségesebb nála...így tovább retekklub. :Y

Pixel 7 | FR955

(#64) mephi666 válasza Viper26 (#63) üzenetére


mephi666
nagyúr

zombi meg a kavics is olyan szintet képvisel, hogy kb bármelyik falusi pálinkázós rögtönzött karaoke-party-n több tehetségesebb ember előkerülne :U

a showderklubon viszont jót röhögtem múlt hétfőn, mert ízekre szedték őket :DDD

amúgy meg már a tökünk ki van vele tényleg, hogy "hú, a próbán milyen tuti mindig, élőben meg felsül egyfolytában" ...milyen előadóművész az, aki ilyen szinten lámpalázas? :U ne vicceljünk már... az nem lehet mérvadó, hogy próbán, esetleg stúdióban ki mire képes: szerintem az én hangommal is lehetne olyan stúdiófelvételt készíteni, ami simán elmehetne egy albumon is (de ugyanígy az emberek 99%ával meg lehetne ezt csinálni, annyit lehet módosítani a hangon) ...viszont élőben meggyőzni a közönséget: az már valami

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#65) Vandit. válasza kovsol (#62) üzenetére


Vandit.
addikt

Kicsit más a színvonal, nekem is jobban tetszik. :K Az itthoni döntősök jelentős többsége kint még a válogatón sem ment volna tovább. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#66) Andris837


Andris837
senior tag

Lehet, hogy el kell kezdeni követni a külföldi X-Faktorokat. Hozzáteszem mondjuk, hogy jelenleg is az a véleményem, hogy hazánk egyik legjobban megszervezett tehetségkutatója az X.

Bár most a másik csatornán megy a Voice. Az még talán jó tehetségkutató lesz. Múltkor láttam egy részt véletlenül, a múlt heti adást viszont már vártam, mert kíváncsi voltam. Nem csalódtam. A végén a Henderson Dávid mekkorát énekelt! Hatalmas tehetség a srác szvsz.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#67) mephi666 válasza Andris837 (#66) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott csak azzal nem vagyok tisztában, hogy hogy indult mindenki egyenlő eséllyel, ha 12ember/fő lett beválasztva? pl volt 200meghallgatott és az első 100ból már kiválasztottak 40-et? mi van ha a végére maradt 1-2jobb hangú ember, aki simán bekerülhetett volna, de már nem került rá a sor? :U vagy előmeghallgatást tartottak és direkt az elejére nyomatták a papíron jobbakat, hogy meglegyen a lehetőségük?

#68: na igen, sokan voltak, akit azonnal felismertek, hogy "ki kinek a kicsodája/micsodája" ...olyat hallottam, hogy még pár hétig ott sem élő adás lesz, mert az első nagyobb rostálások már megtörténtek (ismerős valakije bent volt elvileg az első 48-ban, de már kiesett és így az élő-showba nem jutott el)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#68) Vandit. válasza Andris837 (#66) üzenetére


Vandit.
addikt

A voice magasan veri az X faktort tehetségek terén és még csak a válogatók voltak eddig, de már színvonalasabb volt.

mephi666: Nyilván volt előválogató meg ugye itt is csomóan hátszéllel kerültek be.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#69) DopeBob válasza Vandit. (#68) üzenetére


DopeBob
addikt

Nem hátszéllel, szerintem itt úgy szedegették össze a normálisabb embereket. Nem volt egy bikicsunáj se pl :D

Az X-Faktort magasan veri, elég csak azt megnézni, hogy pl mindenki tud énekelni, még az is akit senki nem választott, ami azért nem árt :-)

MZ/X

(#70) Vandit. válasza DopeBob (#69) üzenetére


Vandit.
addikt

Úgy értettem nagyrészt már előképzettséggel jöttek és nem egy közülük már dolgozott együtt valamelyik zsűritaggal. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#71) Lauda válasza Vandit. (#68) üzenetére


Lauda
félisten

A voiceban nem az utca emberei vannak, hanem eleve eloadok, enekesek.

szerk: :R

[ Szerkesztve ]

(#72) Vandit. válasza Lauda (#71) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt is írtam, hogy már van előképzettségük.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#73) mephi666


mephi666
nagyúr

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#74) Viper26 válasza mephi666 (#73) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

Pixel 7 | FR955

(#75) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon szeretem ezt és a legtöbb régi zenét. Illetve elég jónak tartom Oláh Gergő-t is, de elszörnyülködtem ahogy ezt a számot előadta, nagyon sokat hallgattam/tom az alap számot, és mikor egy ilyen feldolgozást hallok, picit elszomorodok, ezekkel a hatalmas ordibálásokkal és miegymással

Bárki bármit mond, de így soha senki nem fogja még egyszer előadni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#76) Lauda


Lauda
félisten

Zambo baratunk hozza a szinvonalat szerencsere. :W :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77) fradi81


fradi81
veterán

Mi már nem nézzük a magyar x-et a múltkori adás óta mert szégyen ami ott folyik, voice viszont király.

moto g72, Ninebot d28e

(#78) enginev3.0 válasza Lauda (#76) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az eleje nekem tetszett
De aztán belejött és onnantól inkább az evésre koncentráltam

Kérdés
Mi pénzt gyűjtenek ezek össze, hogy kifizetnek mindent, eltartják az egyre kevesebb versenyzőt, a mentorokat, mindent mindent ki tudnak fizetni, tényleg ennyi sms-t kapnak? Eszméletlen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#79) Lauda válasza enginev3.0 (#78) üzenetére


Lauda
félisten

A versenyzok szamaval nem csokken egyenesen aranyosan a szavazatok szama. :D Inkabb novekszik. Az erok atrendezodnek. Az effele marhasagokra, cigire es piara mindig is volt penz es lesz is, ha nem eszik, akkor is elkuldi karcsikara az sms-t. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80) Viper26 válasza Lauda (#76) üzenetére


Viper26
nagyúr

De még hogy... :DDD

Pixel 7 | FR955

(#81) enginev3.0 válasza Lauda (#79) üzenetére


enginev3.0
félisten

Erre nem is tudok mit mondani

Hallgassunk Rammstein-t :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#82) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez a zámbó meg ez a dávid konstansan hozza a formáját. Konstansan szarok. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#83) runner 125


runner 125
nagyúr

Na, ki mer fogadni? :D

Fog-e párbajozni JimmyFijjaKrisztina? ;]

mod.

De igaz. Ez a Szabó Dávid is írtószar. Hamis. Most is.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#84) tomcsi23 válasza runner 125 (#83) üzenetére


tomcsi23
veterán

Segítségül azért elárulhatnád, mennyi sms-t löktél ma jimikére. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#85) Lauda


Lauda
félisten

Gecc, stone es zambo urfi. :Y :W ;] :DDD

Mondjuk a stonnal ez a nem torodtem a fiammal mert az olyan kemeny felfogas alapbol megerne egy golyot. :W

[ Szerkesztve ]

(#86) kerteszgabi válasza Lauda (#85) üzenetére


kerteszgabi
tag

remélem zambo kiesik a mai adásban.

(#87) runner 125 válasza tomcsi23 (#84) üzenetére


runner 125
nagyúr

Locslocslocs.

Písz, világbéke, Miss Botoxné Keresztes, ritkatré duett, giccsekkel spékelve.

Tré ez az egész, és én még nézem. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#88) Motion_Blur válasza runner 125 (#87) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bazmeg, eddig én nem vágtam ezt a Jimmy gyereket, meg az egész bagázs de most belenéztem hogy megindult a topik. Hát bazz ez valami brutálisan szánalmas... tényleg értékelhetetlen.

baricz :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#89) tomcsi23 válasza runner 125 (#87) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát az a brancs (botoxléd+dzsimike) tényleg egy kalap hígfosch.

Azt még azt hiszi, milyen vicces. :W

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#90) baluka26 válasza runner 125 (#87) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, én is nézem sajnos. Bezzeg a Voice tegnap mennyivel jobb volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#91) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kis szünet után
Tartunk egy rövid szünetet
Mindjárt folytatódik

Istenem, ha nem lenne versenyző is megoldanák hogy kitöltse a műsoridőt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92) runner 125 válasza baluka26 (#90) üzenetére


runner 125
nagyúr

Voice-ba tudomásom szerint már amolyan füst alatt "befutott" énekeseket válogattak be. Legalábbis jó pár szerepelt már más műsorokban, illetve munkája: zenész.
Egyébként tényleg jó volt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93) baluka26 válasza runner 125 (#92) üzenetére


baluka26
veterán

Befutott vagy nem, ilyen még sosem volt Magyarországon.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#94) tomcsi23 válasza Motion_Blur (#88) üzenetére


tomcsi23
veterán

B+ télleg itt a traktoros. :Y :W

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fogadok ez a pisze orrú leányzó is iparos volt mi? Látszik rajta..

mod: hú az Ildikó mennyire szakadék lett..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#96) baluka26


baluka26
veterán

Antal Timi tovább, és Krisz párbajozhat Kővel. A néző máris nyert :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#97) tixem válasza baluka26 (#96) üzenetére


tixem
addikt

akkora bunda hogy hihetetlen :D aktuáalitás :DDD

hát ez most off lesz de ettől a somat reklámtól a falra tudok mászni :((( jaaaaj moooost kééézel kell elsúrolniiiiii?? igen b@*meg nem hal bele :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#98) runner 125 válasza baluka26 (#96) üzenetére


runner 125
nagyúr

Háát hallod, én még azt is el tudom képzelni, h Krisztinát tolják most tovább, és a Kavicsot kiejtetik az Antal Timivel.

De, szinte biztos vagyok benne, ha Zombi még szórakoztatni fog minket.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#99) baluka26 válasza tixem (#97) üzenetére


baluka26
veterán

Viszont a Nikon reklám miatt érdemes végignézni minden reklámblokkot szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#100) tixem válasza runner 125 (#98) üzenetére


tixem
addikt

hát hála istennek nem így lett de ezektől minden kitelik :((( remélem krisztikét kivágják mint macskát sz*rni

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.