Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) $p@rr0w válasza djculture (#99) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem tudom, milyen játékra emlékszel ami hasonló volt anno?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#102) Pityu. válasza djculture (#99) üzenetére


Pityu.
nagyúr

7850 em van még hál isten nem kínlódtam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#103) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát eddig el megy el megy,de többet vártam volna 50gb méretű játéktól

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#104) djculture válasza $p@rr0w (#101) üzenetére


djculture
félisten

Volt rengeteg, az shader model 3.0 váltáskor volt ez a móka. Később persze már jöttek olyan játékok amik csak sm3.0-s támogatású kártyán indultak. Azért emlékszek erre tisztán mert nekem akkoriban ki is maradt az életemből jópár játék mivel csak 2.0c-s kártyám volt.

[ Szerkesztve ]

(#105) MaxxDamage válasza djculture (#99) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A játék megfelelően fut, nincs lagg, se akadás, stb... (full grafika - Custom -on és FHD -ba) , de a GPU nem megy maxon mint más játékba... ez itt az érdekes ! :U
/aszittem legalább a CPU és GPU maxon fog tekerni, de tévedtem és meglepő !/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#106) $p@rr0w válasza djculture (#104) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Arra emlékszem hogy anno ha X600-x700-x800-as radeonod volt csúnyán megszívtad, mert nem volt benne shader 3 így el se indult egy csomó játék rajtuk, ami a konkurens 6600gt/6800gt-n röhögve futott. De én akkor még 9600pro-val szenvedtem így ez kimaradt... :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#107) - = Zk = - válasza $p@rr0w (#106) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én anno megvettem frissen az X800GTO2-t és rá pár hónapra az nV kinyírta a shader 3.0-val... :C
köszb+.. ennyit tudtam mondani :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#108) djculture válasza $p@rr0w (#106) üzenetére


djculture
félisten

Ja később megismétlődött a történet az x1000 sorozattal is. Azzal a különbséggel hogy azon elindultak a játékok csak éppen bizonyos eljáráskokat nem támogatott így hibás képpel honorálták a játékok. Pl maffia2-nél össze vissza villogtak a textúrák mert egy adott parancsot nem támogatott a x1000-es széria.

(#109) $p@rr0w válasza djculture (#108) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Erről nem is tudtam, nekem 2600xt váltotta a 9600pro-t.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#110) TaylorXIII


TaylorXIII
őstag

Hal lenne új driver még még HD 2000 karikon is el kéne indulnia mivel Open GL kell ennek és nem directX. Opengl 3.2-t használ a játék elvileg. Azt meg már HD 2000 óta tudják a kártyák. Nekem 3850 karim van és ugyanbanna a cipőben járok mint akik korábban írták, hogy HD 48xx karija van meg akinek 4770 van. Egyszerűen nincs új driver és elvileg ezért dob ki. Egyébként érdekes, hogy vista módokban még jobban szaggat az intro viszont eljut addig, hogy töltené menüt és utána dob ki:D Már múltkor is megszívtam az Urban Trial Freestyleal mert ott meg minimum HD 4000 kellett mert egy-két dolgot nem tudott a kártyám. Bár lehet ide tényleg legalább HD 5000 kell még ha úgy is tűnik, hogy nem indokolt.

(#111) killer095 válasza TaylorXIII (#110) üzenetére


killer095
őstag

Reméljük kipatchalik

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#112) djculture válasza TaylorXIII (#110) üzenetére


djculture
félisten

A játék árának kétszereséért már 5850-ket árulnak az aprón tehát nem egy vészes dolog meglépni ezt a szintet.. Új driver nem lesz, catalyst driverek már csak a a dx11-es sorozatokat támogatják.

[ Szerkesztve ]

(#113) TaylorXIII válasza djculture (#112) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Tuti, hogy nem lesz? 13.4nél is írtak ilyet aztán mégis lett 13.9:D

(#114) djculture válasza TaylorXIII (#113) üzenetére


djculture
félisten

10/15/2013 ekkor adták ki a 13.9-est azóta már azért több mint fél év eltelt:) Rendes driverek már 14.6 -nál járnak :)

[ Szerkesztve ]

(#115) v1ctor


v1ctor
csendes tag

Sziasztok,

Ati 6790-es kártyám van és az első cut scene után 0-1FPS-el megy csak a játék, 14.4-es driver van fent, de próbálkoztam a legújabb beta driverral is. Játékon belül bármit állítok semmi változás. Ötlet esetleg?

Köszönöm!

(#116) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát lehet öreg vagyok vagy hülye de nekem sehogy sem jön át a játék,egyre gagyibbak a mai játékok élvezeti értékük nem sok,a mai fiatalságnak készült ez is mint a többi megyek lövök és kb ennyi.Hogy régebben mennyivel jobb és tartalmasabb játékok voltak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#117) TaylorXIII válasza Pityu. (#116) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Pedig itt a cikkíró azt írja, hogy nem csak lövöldözés van benne. Meg, hogy sokrétű:D [link]

(#118) krx21 válasza Pityu. (#116) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem öregszel... :K Komolyan! Idővel veszít az ember a képességéből, amivel élvezni tudja az ilyen dolgokat... A játékkal semmi baj nincsen...

[ Szerkesztve ]

(#119) Pityu. válasza krx21 (#118) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Attól függ te hány éves vagy.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#120) keIdor válasza krx21 (#118) üzenetére


keIdor
titán

Nem kortol fugg, nalam is evente mar alig van 6-7 jatek, ami lekot.
Mi magunk valtozunk, nekem mondjuk bejott ez a Wolfenstein, csak az volt a bajom vele, hogy iszonyat rovid.
Viszont ismerek 39 meg 44 eves embereket is, akik felelmetes mennyisegu jatekkal elvannak a mai napig. Es heti 10-20 orakat nyomjak.
Egyik csalados, a masiknak elettarsa van.
Nem a kortol fugg, az ember valtozik, ki erre, ki arra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#121) Pityu. válasza keIdor (#120) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszönöm szépen :) én már akkor le sem írom krx21 barátunknak hogy ez egy bődületes baromság amit írt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#122) krx21 válasza Pityu. (#119) üzenetére


krx21
nagyúr

Én még nyomtam a megjelenése idegén a Wolf 3D-t... Legyen elég ennyi... ;)

(#120) Keldor papa: és (#121) Pityu.
Azt hiszem pont erre mondják: kivétel erősíti a szabályt... :K
Nehogy már újdonságképpen hasson, hogy az ember idejét múlva változik az ízlése és lassan más dolgok kötik le... :N És ráadásul ezt úgy írtam le, hogy megjegyeztem, hogy ez egyáltalán nem biztos hogy jó, de ez van, ez tény!

[ Szerkesztve ]

(#123) Pityu. válasza krx21 (#122) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na ha öregen ennyit változtam,nem tudom a call of duty ghost meg miért tudott lekötni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#124) krx21 válasza Pityu. (#123) üzenetére


krx21
nagyúr

Addig örülj míg leköt! Elveszteni az érdeklődést, kicsit olyan mint meghalni... :U

(#125) Mery95


Mery95
csendes tag

Sziasztok!
SPOILER!!

Választotta a vonaton Berlin felé a csaj kártyáinál a pisztolyt?
Csak mert ugye azt mondja, hogy ha azt választom akkor biztos halott leszek, meg ilyesmi. Így én jól befostam és persze nem azt választottam, de még csak videót sem láttam arról, hogy valaki azt választotta volna... Esetleg Ti ? :DD

Oké benéztem és megtaláltam! :)
Itt van ha valaki esetleg meg szeretné nézni.

[ Szerkesztve ]

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#126) Phobion válasza Mery95 (#125) üzenetére


Phobion
őstag

Bizony az elég kellemetlen döntés ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#127) #85154688


#85154688
törölt tag

Gyerekek most vittem végig,de egy valamit nem értek.Mi lett Frau Engellel??? :F

(#128) Phobion válasza #85154688 (#127) üzenetére


Phobion
őstag

SPOILER SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER SPOILER

Semmi, él és virul. Miatta is reménykedem a második részben.

;]

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#129) - = Zk = - válasza #85154688 (#127) üzenetére


- = Zk = -
félisten

boldogan élünk, mi lenne?! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#130) #21346560 válasza Pityu. (#116) üzenetére


#21346560
törölt tag

Fél óra "játék" után én is meguntam... még jó, hogy nem vettem meg, csak a demójával játszottam...

(#131) krx21 válasza Pityu. (#116) üzenetére


krx21
nagyúr

Bocs, de szerintem inkább Te, vagyis mi öregedtünk, illetve tolódott ki az ingerküszöbünk...
Ennek a játéknak semmi baja, sőt nagyon jó lett, több szakoldal szerint is...
Vedd csak elő azokat a régi játékokat és rájössz, hogy van benne igazság...
A hiányérzetet az is adja sok esetben, hogy bár a grafikai elemek sokat fejlődtek az elmúlt 10-20 év alatt, viszont a játékmenet illetve az abban rejlő lehetőségek nem sokat változtak... Én még játszottam a megjelenéskor az "eredeti" wolfenstein 3d-vel... Tudod mekkora szám volt ez akkor? Ebben a játékban is vissza lehet térni, majdnem azonos grafikával 1 pályáig... Sikerült 1-2 percre elcsípni a régi filinget... Aztán visszajött a mostani grafika és rögtön eszembe jutott milyen lett volna anno, ha akkor ezt nekem valaki mutatja! :K Kerestem volna a szavakat az biztos!...

[ Szerkesztve ]

(#132) Pityu. válasza #21346560 (#130) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát most én sem játszok vele,fent van a gépen de nem tud lekötni most a watch dogsal játszok de hát az is hagy kívánni valót maga után.

#131krx21

Én elhiszem neked,de a szaklapok nem mindig az igazságot írják mikor egy játékot elemeznek,játszottál a régivel vagy más régebbi játékkal?Teljesen más élményt adnak mert régen még voltak jó játékok.ma meg megy a tömeg gyártás,pl ott volt a rambo játék olyan bemutató videója volt hogy meg hozta a kedvem a játékhoz nagyon vártam már mikor jön ki ,de mikor kijött kipróbáltam hát egy csapnivaló fos az egész.Watch dogsnak is olyan beharangozója volt volt hogy közel sem hozza azt a játék amit ígértek,de nálam a wolfenstein is ilyen.

Egyébként tudom mekkora szám volt a wolfenstein 3d mert én is játszottam vele a 486 os gépemen fekete fehér képernyőn.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#133) Pityu. válasza krx21 (#131) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyébként én ebben a Wolfenstein The New Order grafika dologban nem sok különlegességet találtam,csak felpumpálták a játék méretét.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#134) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv, sok külömbség van a 2 sztoriszál között? ( Totál más sztori, pályák ? ) Érdemes megint végigjátszani ?

Békesség, boldogság! x)

(#135) krx21 válasza Pityu. (#132) üzenetére


krx21
nagyúr

Én tegnap játszottam végig az egyik szállón a játékot! Nekem továbbra is nagyon tetszett... :K

(#136) Reno7


Reno7
senior tag

[SPOILER]
A játék elején meghozott döntésnek, hogy egyik vagy másik karakter "haljon" meg, vagy mindkettő, van bármiféle befolyása a játékmenetre? Vagy ez csak ilyen kamu döntés?
[/SPOILER]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#137) krx21 válasza Reno7 (#136) üzenetére


krx21
nagyúr

SPOILER
Ami biztos, máshogy nyitod az zárakat... Más képességet tanulsz meg...

[ Szerkesztve ]

(#138) - = Zk = - válasza krx21 (#137) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és a vége?!
detto ugyan az marad?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#139) krx21 válasza - = Zk = - (#138) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem tudom... Nem hiszem.

(#140) - = Zk = - válasza krx21 (#139) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor folytatnom kell....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#141) laceszgamer válasza - = Zk = - (#140) üzenetére


laceszgamer
addikt

SPOILER eléggé de itt a lényeg.
Ha Reid et mented meg akkor rövidre tudsz zárni dolgokat, ezen a szálon tűnik fel Tekla és így lehet HP-t véglegesen növelő bonuszhoz jutni.
Ha Wyatt marad életben akkor a zárfeltörés lesz a képesség, a J nevü gitáros lesz Tekla helyett és a páncélt lehet fejleszteni a HP helyett.

Ez a fő különbség csak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#142) - = Zk = - válasza laceszgamer (#141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ennyi az eltérés csak?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#143) laceszgamer válasza - = Zk = - (#142) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen. Gyökerestől nem forgat fel semmit inkább csak egy kis változatosság, amolyan legyen miért kivinni még egyszer dolog. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#144) - = Zk = - válasza laceszgamer (#143) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, akkor delete. köszi :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#145) laceszgamer válasza - = Zk = - (#144) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nm.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#146) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Elég bugos egy játék, GTX 880M 4GB alatt sok helyen leesik az FPS 40 körülre és akkor elég érezhetően be is lassul :( Jah ez régi driverrel, mert a legfrisebb WHQL és beta driverrel még rosszabb :Y

Gondolom nem HW, mert 4 GB VRAM+i7 quad core cpu csak elég kell, hogy legyen neki ...

RAGE stabilan fut 60 FPS-el...

[ Szerkesztve ]

(#147) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#146) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Megvan mi ölte az FPS-t...a Screen-Space Reflections. Ezt kikapcsolva már stabil 60 FPS-el fut, úgy hogy minden más maxon van :U

Meg PPF-et is levettem 16-ra, így már nincs az a probléma sem, hogy amíg a textúrák töltődnek, addig leesik 50 alá az fps, majd amikor végez, akkor visszamegy 60-ra...úgy tűnik 4 GB VRAM kevés neki, hogy elég gyorsan betöltse a textúrákat ? Amúgy van szemmel látható különbség a minőségben 16 és 64 PPF között ? Vagy csak a szokásos, nagyítóval keresendő különbség ?

(#148) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy 4870-es kártyával ne is próbálkozzak? Tegnap raktam fel a játékot elkezd tölteni fekete képernyőn szürkés embléma megjelenik utánna az a kis piros kör alatta jobbra és kilép.

Válaszokat előre is köszi :R

Üdv mindenkinek!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#149) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok! Az Enter Nautica résznél hogy kell átmenni ezen az átjárón? [link1] [link]
A másik folyosón a kutya miatt nem lehet átmenni..
Próbáltam hogy előtte megnyomom a Ctrl-t, de úgy se férek át. Youtubon láttam hogy itt csak át kéne futni, de én nem férek át. milye4n gombal kéne kúszni?

ui: egyébként nincs videokártyám, de ígyis megvan sokszor a 30fps IGP-vel..

(#150) krx21 válasza Doky586 (#149) üzenetére


krx21
nagyúr

Lehet túl sokat evett és meghízott... ;]
Simán leguggolsz és át kell hogy menjen... Valami bug lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.