Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Látszólag nagyon halott a topic de hátha valaki olyan olvassa aki tud rá válaszolni.

Egy olyan kérdésem van hogy egy Windows Terminál szerver 20012-nél van e rá mód hogy egy rendszergazda egyénileg állítgasson a felhasználóknak bármit olyan módon mintha távvezérléssel átadná a user a rendszergazdának az irányítást. Sokszor fordul elő hogy valamit be kéne állítani a felhasználóknak amit meg tudna magának csinálni(joga van hozzá. pl emailekre egy aláírás szerkesztés, email szabály beállítás stb) de mégis rendszergazdának kell távvezérléssel megcsinálnia. Az a baj hogy ha sok embernél kell valamit beállítani akkor macerás mindenkit felhívni, pont olyankor amikor nincs olyan munkája, ami miatt nem tudja átadni a távvezérlést.
Szóval az lenne a kérdésem hogy egy rendszergazda be tud e lépni egy felhasználói fiókkal úgy hogy a felhasználó zavarása nélkül be tudja állítani amit kell?
Jelszót le tudnám resetelni és úgy be tudok lépni de akkor meg nem tudom visszaírni neki a régi jelszavát és ha dolgozik éppen akkor nem az igazi ha én közben megváltoztatom a jelszavát.

Szóval van erre valami megoldás hogy ugy tudjak bejelentkezni egy felhasználói fiókba hogy tudjak bármit állítgatni?
Csak mert szerintem legtöbb rendszergazda örülne ilyennek. aztán lehet hogy van csak én nem tudok róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.