Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt

Hozzászólások

(#3001) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Segítséget kérnék arra,hogy mit tudok azzal a hibával kezdeni ,hogy lefagyott a navim ( WayteQ 960 BT ) és nem reagál semmire. Kikapcsolni sem lehet. Úgy tudom ebben fix akkumulátor ( nem lehet kivenni ) van így azzal sem tudom leállítani. :W Már próbáltam,hogy hagyom lemerülni teljesen de az sem segített :(
Esetleg valakinek már volt ilyen problémája vagy van ötlete :U
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3002) biga válasza SirKero (#3001) üzenetére


biga
senior tag

reset gomb a hátulján van

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3003) SirKero válasza biga (#3002) üzenetére


SirKero
őstag

Eszem amennyi látszik :W
Hálás köszönet :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3004) zs198


zs198
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Wayteq x960 BT-m. Igo primo van a belső memóriáján. Viszont ha én egy micro SD kártyára teszek egy Primo2-őt..így is fog menni a navim gond nélkül? A "utility.ini" (Ami a kártyán van) átírva SDMMC-re resident flash-ről. Illetve ha kiveszem az micro SD kártyát, akkor a sima primo-val fog működni a navigációm gond nélkül, mint előtte?
Ennyi lenne a kérdésem. Előre is köszi nektek!
sziasztok

[ Szerkesztve ]

Üdv. -Zsolt-

(#3005) biga válasza zs198 (#3004) üzenetére


biga
senior tag

Természetesen teljesen értelmetlen a kérdés, hiszen semmilyen iGO-t nem lehet a wayteq-re legálisan feltenni.

Ha esetleg (elméletileg) létezne valahol legálisan működő iGO ezen készülékekre, akkor természetesen minden gond nélkül működne a kettő is egymás mellett, persze a készülék alap menüjében a Nav mappa elérési útját át kellene állítani, ha a másikat akarnád használni.

:P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3006) zs198 válasza biga (#3005) üzenetére


zs198
aktív tag

Szia!

Köszönöm a segítséget.
Hogy mi legális és mi nem azon lehetne vitatkozni..ebben az országban szinte minden illegális sokaknál sztem...Viszont én a navit így vettem, hogy már rá volt telepítve a belső memóriájára a primo. És ha jól olvastam nem én vagyok az egyetlen akinek IGO van a wayteq-én :)
De ettől függetlenül még egyszer köszönöm a hozzászólásodat és így már bátrabban fogok bele a kártyás telepítgetésbe ....(attól féltem, hogy összekavarom a kétféle progival)
Minden jót!

Üdv. -Zsolt-

(#3007) snowdog válasza zs198 (#3006) üzenetére


snowdog
veterán

Nem nekünk van problémánk a warez verzióddal, hanem a Fórumszabályzat tíltja az ez irányú segítségnyújtást. Ugyanis a fórumért a tulajdonosoknak kell jogilag helytállni.

(#3008) zoleee0001


zoleee0001
csendes tag

Hali Wayteq X960BT-m van 20 perc használat után fölmelegszok és utánn ujraindítja magát a GPS vevöm. Ötlet??? 1 hete vettem kb. Kék 3betüss kamion-os naviprogit tettem rá. Belsö nemoriából futtatom.1et állna nem lépeget ki. Sima térkép funkcióba lassabban melegszik föl, mint navigáláskor. Ötlet valakinek tapasztalat??? Mitévö legyek????SW-t még nem frissítettem. Nem akarom,hogy ugorjon a gari. PÜ is jöhet.Köszönöm.

(#3009) snowdog válasza zoleee0001 (#3008) üzenetére


snowdog
veterán

Legjobb ha visszaviszed amíg garis.

(#3010) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Szerintetek mennyire működőképes ötlet a következő?

-Wayteq X960BT
+ vennék hozzá egy bluetooth headsetet.

A készüléket betenném a motor csomagtartójába elindítom a navigálást és a bukó alá felveszem a headsetet. Így egyik fülembe hallanám az utasításokat. Szerintetek ez lehetséges kombináció, egyáltalán ezt a készüléket lehet párosítani ily módon egy fülessel?

(#3011) huncutka1029 válasza SPeti1984 (#3010) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szerintem ez halott ötlet.

hangot kivinni belőle csak Fülhallgatóval tudsz, illetve FM transmitterrel.
Másrészet a szélzaj, és a motorhang miatt böszme nagy fülhalgató kellene, hogy halljál is valamit

Persze lehet, hogy nincs igazam :DD

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#3012) snowdog válasza SPeti1984 (#3010) üzenetére


snowdog
veterán

A Wayteq X960BT is egy "bluetooth headset", márpedig két alegységet nem lehet egymással párosítani.

(#3013) mr_ricsi válasza mr_ricsi (#2918) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Úgy tűnik, most már én állok nyerésre:

Társalog az x960Bt a Bluetootos OBD kiolvasóval. :)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3014) fil válasza mr_ricsi (#3013) üzenetére


fil
őstag

Ez klassz. Csinálhatnál róla egy leírást (esetleg), hogy hogyan lehet ezt megcsinálni. :R

[ Szerkesztve ]

(#3015) snowdog válasza mr_ricsi (#3013) üzenetére


snowdog
veterán

Mi a pontos típusa a Bluetootos OBD kiolvasónak?

Ilyeneket találtam. [link]

[ Szerkesztve ]

(#3016) snowdog válasza snowdog (#3015) üzenetére


snowdog
veterán

Végül is ezt rendeltem meg, ha be tudom élesíteni megírom a tapasztalatokat (persze kb. egy hónap múlva, addigra szokott megjönni az eBay rendelés). :)

(#3017) fil


fil
őstag

Nekem egy elméleti kérdésem lenne :D
Ha lenne erre e navira iGO, - csak feltételezés, mert nincs - akkor mi okozná azt, hogy ha az OS órája és a rigo órája között lenne 2 óra eltérés. Természetesen az OS alatt az óra pontosan beállítva, a rigo alatt meg auto timezone lenne beállítva ...és mégis...
:F
Más... meg lehet valahogy szabadulni a "Wayteq autó"-tól. Belépéskor, kilépéskor ott rostokol másodpercekig feleslegesen.

(#3018) mr_ricsi válasza snowdog (#3015) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ilyennel és ilyennel próbáltam, mindkettővel működik. De a kapcsolós jóval szimpatikusabb. (Például mert az ELM327-et tilos rádugni vagy lehúzni, ha kulcs van a gyújtáskapcsolóban.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3019) snowdog válasza mr_ricsi (#3018) üzenetére


snowdog
veterán

Köszi az infót! A CD-n megtalálható volt a Wayteq-hez való program, vagy azt külön kellett beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#3020) mr_ricsi válasza snowdog (#3019) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A CDről nem kell semmi, csak erről a honlapról ez a szoftververzió.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3021) fil válasza mr_ricsi (#3020) üzenetére


fil
őstag

Tudom hülye kérdés, - de még soha nem volt ilyen WinCE-s kütyüm - csak rá kell másolni, vagy hogyan kell ráinstallálni?

(#3022) huncutka1029 válasza fil (#3021) üzenetére


huncutka1029
addikt

Meg kell venni SD kártyán a hozzá használható legális programot.
:(((

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#3023) fil válasza huncutka1029 (#3022) üzenetére


fil
őstag

Miért? Szerinted mr_ricsi által linkelt progi illegális? Igaz ,demo verzió, de a készítője honlapjáról legálisan letölthető.

(#3024) mr_ricsi válasza fil (#3021) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ezt a szoftvert csak ki kell tömöríteni, és rámásolni vagy az SDkártyára, vagy a belső flashre.
De csak akkor kezdj vele foglalkozni, ha rengeteg időd van, ugyanis nem egy "elindítom és működik" típusú progi. Két hét kísérletezés után még nem tudom egyértelműen megmondani, hogy "pilótavizsgás" vagy csak egy "bug-halmaz".

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3025) mr_ricsi válasza fil (#3017) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Más... meg lehet valahogy szabadulni a "Wayteq autó"-tól. Belépéskor, kilépéskor ott rostokol másodpercekig feleslegesen."
Nem felesleges. Ezen idő alatt indul el a windows, és tölti be a kezelőfelületet is.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3026) huncutka1029 válasza mr_ricsi (#3025) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szeritem a kérdése arra irányult, hogy a betöltő képet ki lehet e iktatni, vagy cserélni.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#3027) snowdog válasza huncutka1029 (#3026) üzenetére


snowdog
veterán

Ki lehet, a cserének még értelme is lehet, [link] a kiiktatásnak már nem annyira, mert addig meg sötét lesz a képernyő. A boot-olás akkor is annyi ideig tart.

[ Szerkesztve ]

(#3028) snowdog válasza snowdog (#3027) üzenetére


snowdog
veterán

Egy kicsit pontosítanám az általam írtakat. Természetesen nem az oprendszer betöltésére, hanem a Primo elindulására kell várni. Már ha egyről beszélünk, mert én úgy értettem a Primo indulásakor megjelenő képről szólt az eredeti kérdés.

Az idő eltérés meg nyilvánvalóan a nyári időszámítás miatt van (+2 óra). A GPS vevő mindig UTC-ben adja meg az időt, a gép óráját és a Primo beállítását ehhez kell igazítani.

[ Szerkesztve ]

(#3029) fil válasza mr_ricsi (#3024) üzenetére


fil
őstag

Köszönöm a választ, majd kipróbálom.

(#3030) mr_ricsi válasza snowdog (#3028) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"én úgy értettem a Primo indulásakor megjelenő képről szólt az eredeti kérdés."
A "wayteq autó" a 960Bt indulásakor látszik. Wayteq felirat van a rendszámtábláján.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3031) fil válasza huncutka1029 (#3026) üzenetére


fil
őstag

Pontosan

(#3032) fil válasza mr_ricsi (#3025) üzenetére


fil
őstag

Attól még felesleges (nekem). Én inkább nézném a boot messageket, legalább tudnám, hogy épp hol tart.
A navi programból kilépve, meg aztán végképp felesleges. Akkor nem is bootol.

(#3033) mr_ricsi válasza fil (#3032) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Én inkább nézném a boot messageket, legalább tudnám, hogy épp hol tart."
A windows nem Linux. Asztali Windows elején sincsenek üzenetek.

"A navi programból kilépve, meg aztán végképp felesleges."
Nekem olyankor nincs wayteq autó. Azonnal visszakerülök az SI felületre.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3034) snowdog válasza mr_ricsi (#3030) üzenetére


snowdog
veterán

Igazad van, félreértettem a kérdést. Most bekapcsoltam a gépemet, és látom miről van szó. :) Kikapcsoláskor nekem sem jelenik meg, egy pillanat alatt elsötétül a képernyő (bár nekem 920BT van, lehet hogy azon másképpen van, mint a 960BT-n).

Betöltő kép csere [link]
1. A kép formátuma: PC bitmap 800 x 480 x 24 legyen.
2. Mentsd el a képet LogoPF05.bmp néven.
3. Másold át az SD gyökérbe.
4. Kapcsold ki, majd be a gépet (ne csak alvó módba tedd, ezt én teszem hozzá).
5. Távolítsd el az SD kártyát (illetve töröld le róla a LogoPF05.bmp fájlt, ezt megint én tettem hozzá).

(#2504 snowdog). [link]
Az eredeti kép itt található, ha valakinek szüksége lenne rá. [link]

[ Szerkesztve ]

(#3035) radamsky válasza SirKero (#3001) üzenetére


radamsky
senior tag

hátul van egy reset gomb nyomd meg:D

(#3036) snowdog válasza radamsky (#3035) üzenetére


snowdog
veterán

Kicsit olvass tovább! :)

(#3037) fil


fil
őstag

Nálam kicsit (nagyon) másképp néz ki a felület. A desktopon nincs Settings és Explorer ikon ,tehát egy csomó dolgot nem tudok elérni. Viszont néhány ikon ,aminek a settingsben lenne a helye (themes, resource, gps info)a desktopon vannak.
Hogyan tudnám visszahozni a kézikönyv szerinti állapotot. (A "Default" visszaállítást már próbáltam ott csak újrakalibrálta a képernyőt és maradt ilyen)
Használtan vettem, nem garis, egyébként rendben működik, de így néhány dolgot nem tudok megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3038) fil válasza snowdog (#3034) üzenetére


fil
őstag

Köszi. Működött. :R

(#3039) radamsky válasza snowdog (#3036) üzenetére


radamsky
senior tag

ezt nem kicsit benéztem:DDD

pedig nem is ittam:D

ezer sorry

amugy van egy ujabb qayteqem tartalékba jo lesz:D És ugye nekem bevállt célnak megfelel

(#3040) snowdog válasza fil (#3037) üzenetére


snowdog
veterán

A legegyszerűbb megoldás, ha rátöltesz egy gyári ROM-ot. [link]

Gondolom az előző tulaj vállalkozó kedvű volt, és másik ROM-ot tett rá. Vagy csak a kezelőfelületet cserélte le.

(#3041) fil válasza snowdog (#3040) üzenetére


fil
őstag

Megtettem. Minden maradt a régiben.
... Egy kivétellel, a GPS iconra semmi nem indul :W

(#3042) snowdog válasza fil (#3041) üzenetére


snowdog
veterán

Ez érdekes, mert a gyári ROM feltétele mindent visszaállít alapértékre. Nem lehet hogy egy SI van rajta, és az indul el? Egyébként a GPS program útvonala meg van adva?

[ Szerkesztve ]

(#3043) fil válasza snowdog (#3042) üzenetére


fil
őstag

Ez az, hogy nem tudom megadni. Hogy adjam meg ha mikor ranyomok nem történik semmi. Nincs opció, hogy megadjan. Nincs setting gomb sem. Hogyan tudnám előcsalni azt, hogy beállítsam az útvonalat?
Előtte is ez volt a gondom.

Mi az az SI?

[ Szerkesztve ]

(#3044) fil válasza fil (#3043) üzenetére


fil
őstag

Az a baj, hogy nincs Settings. Így semmit nem tudok vele csinálni. Kellett nekem egy ilyen Windowsost venni :W
Így nem tudom mit lehet vele kezdeni... kuka? :(

[ Szerkesztve ]

(#3045) snowdog válasza fil (#3044) üzenetére


snowdog
veterán

A leírás szerint (nekem nem ilyen gépem van, ezért csak a leírást tudom idézni) így néz ki a főmenü.
Ehhez képest nálad mi jelenik meg?

És itt kell megadni a navi program útvonalát:

Az Autorun opciót semmiképpen NE jelöld be!

[ Szerkesztve ]

(#3046) fil válasza snowdog (#3045) üzenetére


fil
őstag

Na de nekem épp a settings hiányzik (meg a játékok helyett is minden más van, de az nem baj).
Ezért semmi beállítást nem tudok csinálni.
Szerencsére a 3 betűs exe átnevezésével azt legalább sikerült elindítanom. Így használható (mégse lesz poháralátét, billegett volna rajta a pohár)

Nálam így néz ki

(#3047) snowdog válasza fil (#3046) üzenetére


snowdog
veterán

Az ikonokat huzogatással át lehet rendezni, de hogy a Beállítások ikont hogy hozod vissza, azt nem tudom. Ilyen készülék hiányában még csak próbálgatni sem tudom.

(#3048) fil válasza snowdog (#3047) üzenetére


fil
őstag

Átrendezés az működik, de mondjuk egyáltalán nem lényeges. A beállítások nélkül viszont semmi extra - sd kártyára rakott - programot nem tudok indítani.
Gondolom korábban valami szerencsétlen kimenetelű rom buzerálás történhetett, vagy esetleg a vonatkozó link-eket törölték. Legalább egy command promp-ot ki lehetne sajtolni belőle.

(#3049) mr_ricsi válasza fil (#3044) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Talán felfele kellene húzni a képernyőt, hogy a második ikonos oldal jelenjen meg...

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#3050) fil válasza mr_ricsi (#3049) üzenetére


fil
őstag

Basszus ... :))
Köszi. :R

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.