Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt

Hozzászólások

(#4001) mirra1 válasza DM43 (#4000) üzenetére


mirra1
tag

Nem látja a memóriakártyát,akkor kuka mert egy alaplapcsere 12000ft-t már nem ér meg. Esetleg ha kell valakinek alkatrésznek.

[ Szerkesztve ]

(#4002) mirra1 válasza DM43 (#4000) üzenetére


mirra1
tag

jtagolni esetleg nem lehet, vagy van egy ugyanijen jó, arról esetleg nem lehet helyrehozni?

(#4003) DM43 válasza mirra1 (#4001) üzenetére


DM43
őstag

Egyébként honnan tudod, hogy a pna nem látja a memóriakártyát?

(#4004) snowdog válasza mirra1 (#3999) üzenetére


snowdog
veterán

Nekem a képből annyi jön le, hogy a gép újraindítása után be akar tölteni egy olyan programot, amit nem ér el. Feltételezem a menüben be lett neki állítva, hogy valamelyik program (pl. az iGO) automatikusan induljon el. Mivel nem látja a megadott programot, ezért hibaüzenetet küld. Viszont hogy ezek után miért nem a gyári felület jön be a WinCE helyett, azt csak tippelni tudom. Elképzelhető hogy megsérült az eredeti fájlrendszer. Szerintem is egy ROM frissítés lehet a megoldás.

(#4005) mirra1 válasza DM43 (#4003) üzenetére


mirra1
tag

Amig bejött a gyári felület addig is hiába raktam belevaló kártyát, akkor se ismerte fel, utána meg én szúrtam el valamit úgyhogy a gyári romfrissitést ugrott úgy hogy akkor ez kuka. egyébként az igo ment róla csak a belső memóriából de már azt se látja win ce alól, a residentflesh2 könyvtárat elő tudom hivni csak irni nem tudok bele irni amit kéne.

[ Szerkesztve ]

(#4006) hojos válasza mirra1 (#4005) üzenetére


hojos
aktív tag

Melyik kukába dobod ? Azért ha nincs nagyon messze hozzám, kíváncsiságból csak kiveszem. :D

(#4007) mirra1 válasza hojos (#4006) üzenetére


mirra1
tag

egy egribe, mivelthogy ott lakom.

(#4008) hojos válasza mirra1 (#4007) üzenetére


hojos
aktív tag

Kár, messze van. :W

(#4009) Dgeri válasza snowdog (#4004) üzenetére


Dgeri
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám volt X960BT-vel mint előttem nemsokkal szóló Fórumtársnak, az Application error, not found-ra gondolok.
Dirtywindowson már kértem segítséget, és kaptam is, amiért hálás vagyok, de van még valami ami megoldásra vár, és itt kérném a Ti segítségeteket (is)! :)
"Kórelőzmény": A Navi sokáig állt kint egy kocsiban, töltés, törődés nélkül (2 év+). Mikor megkértek frissítsem a térképet, nem indult be, csak a Wayteq autós bootlogo jött be, képernyővillanás, restart, és bentragadt egy bootciklusba eredmény nélkül.
Csináltam egy teljes ROM frissítést, a Windows CE már műkődik, sikerült elérnem azt is, hogy a Navigációs program az asztali GPS ikonról induljon, DE:
Azt a gyári UI-t (már ha így nevezik) vagy "Felületet" inkább mondom így, nem sikerül előhoznom, ami eddig volt a gépen. Indításkor rögtön a Windows jön be, ahelyett.
Még annyit hozzátennék, hogy az asztali gép elég hektikusan ismeri csak fel, használjak bármilyen USB kapcsolódási módot is a CE-n belül, van amikor felismeri, van amikor nem. De akkor is TFAT néven a ResidentFlash tartalmát látom a PNA-nak, a többi könyvtárat nem. Ez normális?
Ebben tudtok segíteni, hogy mit kell tenni hozzá, hogy azt is vissza tudjam rá varázsolni?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#4010) Dgeri válasza Dgeri (#4009) üzenetére


Dgeri
csendes tag

Próbáltam szerkeszteni az előzőt de nem tudtam, újra, sikerült megoldanom, bár nem volt egyszerű :D Szép estét Nektek :)

(#4011) mirra1 válasza Dgeri (#4010) üzenetére


mirra1
tag

Hogy sikerült megoldanod, én is hasonló cipőben járok. Köszi.

(#4012) JokerMaffia válasza snowdog (#3985) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szerencsére, nem volt komoly baj. A navigáció készülék rendszere adta meg magát. Frissítve lett, így újra minden tökéletesen működik.

(#4013) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!

Wayteq x960BT-re szeretnék térképet frissíteni, valami szájbamagyarázós, vagy akármilyen érthető (lehetőleg magyar) leírást tudtok hozzá linkelni?

Lefényképeztem belőle adatokat, ő lenne az:

(#4014) gabo9201


gabo9201
senior tag

Sziasztok! :)

A következő problémával fordulok hozzátok:
Adott egy Wayteq X980BT navigációs készülék. Gyárilag Sygic navigációs szoftver volt rajta ami valami okból egy ideje nem indult el ha rákattintottam a kezdőképernyőn lévő GPS ikonra. A NaviPath-nál nem engedett megadni elérési útvonalat, valamiért csak az SD kártyát mutatta ki (minden a belső memórián volt, kártya igazából nincs is benne).

Bementem a WinCE-be, mert el akartam indítani a MobileNavigator.exe-t manuálisan és ott sem láttam a belső memória tartalmát csak a megszokott rendszermappákat.
Ezután követtem el a nagy hibát. Az történt, hogy bementem a Vezérlőpultba és leformáztam a háttértárat. Úgy voltam vele, hogy olyat biztos nem enged formázni ami a rendszerhez tartozik. Tévedtem, mert azóta csak az autós üdvözlőképernyő jelenik meg és már a kezdőképernyőt sem adja be.

Mit lehet ilyenkor tenni? Gondolom újra kéne telepíteni a "rendszert". Van-e ennek valami módja? Gondolom, hogy kéne valami rom tartalom is hozzá amit ugye nem mentettem le.

Itt találtam valami mentésnek tűnő dolgot. Ez jó lehet nekem? Ha igen mi a módja a rendszer visszaállításának?

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket! :R

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#4015) JokerMaffia válasza gabo9201 (#4014) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

Személy szerint a rendszer vissza állításához szakember segítségét venném igénybe. Legegyszerűbb megoldásnak azt tudnám javasolni, keress olyan informatikai boltot, ahol árusítanak navigációkat. Ott biztosan javítással, szoftverfrissítéssel, helyre tudják rakni a GPS-t. Például itt ---> [link] Wayteq drágán dolgozik, csak a bevizsgálás, munkadíj, postaköltség, stb. annyiba kerülne, kipótolva vehettem volna új készüléket. Számítástechnikai boltban megúsznád sokkal olcsóbban. Tapasztalat.

J.M.

[ Szerkesztve ]

(#4016) snowdog válasza gabo9201 (#4014) üzenetére


snowdog
veterán

Szia! Magad is frissítheted a ROM-ot, kövesd az itt leírtakat (már ha kezeli még a gép az SD kártyát). [link] Ha nem akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#4017) DM43 válasza snowdog (#4016) üzenetére


DM43
őstag

Bár ez a 960bt topic, de ő 980bt-re keres megoldást

(#4018) gabo9201 válasza DM43 (#4017) üzenetére


gabo9201
senior tag

Igen.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#4019) gabo9201 válasza snowdog (#4016) üzenetére


gabo9201
senior tag

Sajnos ez egy 980bt gép és ehhez nem találtam a gyártó oldalán ROM-ot. :(

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#4020) snowdog válasza DM43 (#4017) üzenetére


snowdog
veterán

Bocsi, elnéztem. :B

(#4021) Rfuelek22


Rfuelek22
újonc

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem x980bt navimat leejtettem érintő kijelző megrepedt.
Nem találtam ebayen csak X960-as kijelzőt.
Kérdésem az lenne ,hogy kompatibilis lehet?
http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Digitizer-Glass-Panel-Lens-Replacement-For-5-0-inch-Wayteq-X960bt-/151108835147?hash=item232ec9d74b:g:a4QAAOSw9NxTxeql
Segitségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok!

(#4022) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv!

Elnézést, hogy ebben a topicban, de gondolom a problémám típusfüggetlen! Egy x920BT tulaja vagyok és az utóbbi időben azt vettem észre, hogy furcsán ragad a gumi burkolata...mitől lehet ez, mivel lehet eltűntetni ezt a furcsa ragacsos valamit? Olyan, mintha be lenne kenve valamivel, de max áttörölve lett, hogy a képernyőn látni lehessen az ujjlenyomatoktól... Ki mivel gondozza a sajátját?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#4023) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Sziasztok!

Rfuelek22 Sgt. Chris mindkettőtöknek azt tudnám javasolni keressetek közeletekben, akár távolabb, olyan informatikai üzletet, ahol foglalkoznak navigációk (Wayteq) forgalmazásával, így nagy a valószínűsége tudnak problémátokra megoldást. Például itt. ---> [link]

J.M.

[ Szerkesztve ]

(#4024) Sanyig4


Sanyig4
tag

Sziasztok!

Adott egy x980bt GPS iGO-van, 1,5 évig gond nélkül üzemelt.
Utóbbi időben néha elvesztette a GPS jelet egy rövid időre. Ma viszont több mint egy órán keresztül nem talált holdat.

Semmit sem változtattam rajta, minden a régi, amivel gond nélkül ment.
Hardveres hiba lehet? Vagy van más ötletetek?

(#4025) Attis55 válasza DM43 (#1438) üzenetére


Attis55
csendes tag

Sziasztok, Megpróbáltam mindenhova bemásolni ezt a txt fájlt, de továbbra is újraindul.... Van esetleg valakinek valami ötlete vagy printscreen, hogy hogyan kéne kinéznie? Átnevezni sem engedi a primo.exe-t....

Please help!!

(#4026) Attis55 válasza Attis55 (#4025) üzenetére


Attis55
csendes tag

Most azt is észrevettem, hogy a gyökér könyvtárból (\) minden újrainduláskor eltűnik ez a fájl.... A Residentflash mappában viszont ott marad... Melyikbe másoljam? Ez a három mappám van

1. \
2. Network
3. ResidentFlash

(#4027) Attis55 válasza Attis55 (#4026) üzenetére


Attis55
csendes tag

Megoldottam! Rámásoltam egy korrupt elérésű sys.txt-t és kész! Szerintem ez a legegyszerűbb és legelegánsabb megoldás!!! (simisimi)

(#4028) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok,
Vennék egy használt 960bt-et. A navigáció is jól jön, aranylag ritkán kell, de akkor jó, ha nem a telt kell kiraknom az ablakba forrni.
Az FM transmitter része viszont igen csak érdekel. Van egy jó Panasonic fejegysegem, nagyon szépen szól, de nincs kedvem CD vel vacakolni. Mennyire jól használható a 960bt zenére? Minőségben ok? 32gb sd kártyát kezel? MP3 kellene csak, jó lenne ha kiírja a számokat, id3tag, és könnyű kezelni vezetés közben. A saját lejátszójarol is írnátok, illetve a Primoban levorol is.

Astra G az autó, meg lehet valahogy oldani, hogy felvezetem az áramot a szelvedohoz rejtve, vagy ahhoz nagyon szét kell kapni a műszerfalat?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#4029) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Sziasztok!

A készülék szoftverje milyen gyakran szokott meghibásodni? Nincs egy hete, hogy használtam, lemerülésig. Ekkor sem volt gond, szivargyújtós töltéssel működött autóban, ahogy kell. Ma szerettem volna feltölteni egy Matrix DC tápegységgel, amit korábban megtettem párszor, csakhogy a beüzemelést követően az üdvözlő képernyő után a kijelző elcsíkosodott, nem reagálva semmire. Az a gyanúm megint a ROM adta meg magát, ahogy korábban már egyszer. Járt valamelyikőtök hasonló helyzetben?

J.M.

(#4030) snowdog válasza JokerMaffia (#4029) üzenetére


snowdog
veterán

Ezt a hozzászólást (és a környezetét) olvasd el: [link]

(#4031) JokerMaffia válasza snowdog (#4030) üzenetére


JokerMaffia
tag

Köszönöm szépen, már rendben minden.

(#4032) -axxon- válasza JokerMaffia (#4031) üzenetére


-axxon-
tag

Sziasztok!

Igaz hogy nem x960, de hátha tud valaki segíteni.

van egy x980 készülékem, ami átváltott windows ce, üzemmódba.

szeretném visszaállítani a normál "ikonos" módba, de nem boldogulok vele.
a win pc nem ismeri fel, egy fórumon találtam egy olyan cikket hogy egy bizonyos fáljt (YFGo2CE.bld) kell törölni a visszaállításhoz, de én ilyet nem találok.

tudna valaki segíteni ez ügybe?

előre is köszi.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#4033) DM43 válasza -axxon- (#4032) üzenetére


DM43
őstag

Azt a fájlt nem törölni kell, hanem felmásolni egy mem. kártyára és avval indítani a gépet - viszont ez a dolog nem fogja megoldani a problémádat. Nincs a windows felületen egy olyan ikon, amire kétszer kattintva vissza lehet jutni a gyári shell-be?

[ Szerkesztve ]

(#4034) -axxon- válasza DM43 (#4033) üzenetére


-axxon-
tag

nincs(

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#4035) ferib


ferib
csendes tag

Sziasztok !
Ha a speedkamera mappába beírom a fix traffipaxok koordinátáit, utána még valahol kell átírni valamit, ( pl a sys-ben ? ), hogy bemondja és jelezze ? Mert kipróbáltam Kecskeméten, és tök csendben volt. a pár száz méterrel előbb lévő " lehetséges mobil sebességmérést " bemondta.
Köszi, Feri

(#4036) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok. Van egy Wayteq x960.am amin szeretném frissíteni a térképet.
Honnan, milyen térképet kellene tennem rá?
Sajnos én nagyon láma vagyok hozzá.
Adroidos telefonomra tettem már fel igot. Vajon ha Waiteq mappáiban lévőt kicserélem az androidoséra működne?
Azon 2015 Q2 térkép van. Vagy van annál frisebb?
Azt se tudom per. pillanat milyen op. rendszer van rajta.
INFO

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4037) juhlaci válasza Kolty (#4036) üzenetére


juhlaci
tag

2015Q4 a legfrissebb keress már rá a jó isten áldjon meg :W

Itt szép lehetsz ,de okos nem! Motto: "akinek nincs esze, legyen GPS e"

(#4038) DM43 válasza juhlaci (#4037) üzenetére


DM43
őstag

Már megjelent a 2016.Q1 is :)

(#4039) juhlaci válasza DM43 (#4038) üzenetére


juhlaci
tag

köszönöm! nem sok különbség lehet a kettő között :R

Itt szép lehetsz ,de okos nem! Motto: "akinek nincs esze, legyen GPS e"

(#4040) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! 980-ra honnan s hogyan tudom megoldani a frissítést? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4041) snowdog válasza TCSZ (#4040) üzenetére


snowdog
veterán

Mit szeretnél frissíteni?

(#4042) csaba271


csaba271
csendes tag

Sziasztok,

egy kis segítség kéne. Wayteq x960bt-m van. Nem mai darab, min 4-5 éves. Egyre gyakrabban csinálja, hogy menet közben becsíkozódik a képernyőm és elhalványodik, majd eltűnik minden. A készülék felmelegszik, majd lehűtés után újra indul. Amíg nem hűl le, addig esély sincs a beindításra, utána is csak töltőkábellel. Mi lehet a baja? Van ötletetek? Nagyon sokat használom és nem szeretném, ha ott hagyna a nagy német pusztában....

Köszi:
Csaba

(#4043) TCSZ válasza snowdog (#4041) üzenetére


TCSZ
senior tag

a térképet benne. Meg jó lenne tudni hogyan tudnám ezt rendszeresen megcsinálni. Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4044) mr_ricsi válasza csaba271 (#4042) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Akkuról mennyi ideig működik?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4045) snowdog válasza TCSZ (#4043) üzenetére


snowdog
veterán

Ha iGO térképről van szó (mert most meg azt nem nem írtad meg mihez kell térkép), akkor erre itt nem kapsz számodra megfelelő választ, ugyanis Wayteq géphez nincs legális iGO térkép frissítési lehetőség (már az iGO használata is illegális), ezért ez téma itt tiltott. Ennek ellenére lehet próbálkozni valamilyen kereső programmal, hátha.

Ha meg nem iGO a program, akkor a program készítők honlapján le szokták írni a térképfrissítés menetét, és árát.

[ Szerkesztve ]

(#4046) TCSZ válasza snowdog (#4045) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! ÉS milyen nem Igo programok vannak?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4047) csaba271 válasza mr_ricsi (#4044) üzenetére


csaba271
csendes tag

Amikor töltve van és úgy használom pár napi pihentetés után, akkor 2-3 órát navigál. Ha felmelegedett, akkor utána semmit, még ha töltőn is volt a felmelegedést követően...

(#4048) snowdog válasza TCSZ (#4046) üzenetére


snowdog
veterán

Mondjuk a Sygic GPS Navigation PNA: [link]

A kompatibilitás az alábbi eszközökkel garantált: WayteQ ...

Visszatérve a témára: "A térképek frissítése elvégezhető telephelyünkön vagy a Sygic Assistant szoftver segítségével*. A telephelyünkön végzett frissítés esetén az árainkról érdeklődjön ügyfélszolgálatunknál!"

[ Szerkesztve ]

(#4049) kismokesz


kismokesz
tag

hello

valaki tudna adni egy linket ahonnan letudom tölteni a 2016.Q1-es Magyarország térképet?

(#4050) DM43 válasza kismokesz (#4049) üzenetére


DM43
őstag

naviextras.com

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.