Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT

Hozzászólások

(#852) Viktor0610 válasza tibor007 (#849) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszer elég lesz.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#853) tibor007 válasza Viktor0610 (#852) üzenetére


tibor007
csendes tag

Bocsika. Tényleg.

(#854) PLaci58 válasza tibor007 (#849) üzenetére


PLaci58
őstag

Töröld a save mappát és a licence könyvtárból az .nng fájlt.
A save mappa tárolja a beállításokat. Az a program egy 320x240-es gépen lett elindítva.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#855) swis


swis
tag

Én is most próbálgatom ezt a win felületet,de nállam a dolog most úgy nézz ki, hogy kártyáról megy a 8.0 igo de ha kiveszem akkor indul a vin felület. viszont kerestem a kiegészítést meg is van de ott nem találok olyan lehetőséget hogy letőltés ebben egy kis segítséget kérhetek?
A tmc vel kapcsolatban én is végigfutattam az előbb és talált portot vagy mit de nem tudok visszalépni,hogy mit is talált mert azóta ha a tmc-re kapcsolok akkor nem a keresés jön be hanem olyan lehetőség,hogy auto.hangolás bekapcsolása alatta lehet a Mhz beállítani alatta meg hogy nincs TMC jel bár panell lakásban még nagyon gps jel sincsen akkor lehet hogy még is tudja a tmc? Aki viszont szeretne vásárolni ilyen kütyüt jó áron akkor keressen meg priviben és adok egy tippet, hogy én hogy tettem szert rá jó áron.

(#856) swis válasza snowdog (#832) üzenetére


swis
tag

mivel mégegyszer kerestetni nem tudok vele mivel úgy érzi hogy van tmc így csak súgom van most már. Itt azt írja, hogy
" Az automatikus hangolás funkció aktiválásával az alkalmazás automatikusan megkeresi a TMC-információkat sugározó rádióállomásokat. A kiválasztott rádióállomás neve és frekvenciája az automatikus hangolás bekapcsolása lehetőség alatt a jelerősséget mutató sávval együtt jelenik meg. Ha nincs olyan rádió állomás a térségben,amely TMC adatokat sugároz, a vevő folytatjja a keresést. Ha olyan területre ér ahol van elérhető TMC információ a kijelző megjeleníti a TMC állomás hullámhosszát és részletes adatait."

Ha a gyors menű TMC-jére kattintok akkor ott is van egy beállítási lehetőség miszerint lehet események rendezése és eseménylista. Viszont itt nekem most középre csak annyit ír ki hogy " nincs közlekedési esemény"

Ez a dolog működik mindenkinél ilyen formában?

[ Szerkesztve ]

(#857) swis


swis
tag

Egy kérdés hozzátok,hogy senkinek nem csinált még olyat a navi,hogy bekapcsoláskor egy fehér vékony vonal fentről elindult lefelé vizszintesen és középen ott maradt? Akármit csinálok vele az ott van és így középen most van egy csík.

(#858) Trianrta válasza Trianrta (#692) üzenetére


Trianrta
aktív tag

"Nekem a telefonom (Nokia 6310i) minden bekapcsolás után megkérdezi, hogy kapcsolóthat e a Navihoz.
Nektek is így működik?
Hha már egyszer korábban engedélyeztem a kapcsolatot (párosítás), akkor nem kellene automatikusan kapcsolódnia?
"

Most jobban belenéztem a telefon menüjébe, és találtam egy olyan opciót, hogy kérjen e engedélyt a kapcsolódáskor, ott igen volt bejelölve, most nem -re állítottam és így most már oké, kapcsolódik automatikusan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#859) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Viszont azt figyeltem meg, ha az iGO-ból megyek ki a BT-gombbal, akkor nem kapcsolódik a telefonhoz.
Szóval csak akkor kapcsolódnk össze, ha a navi bekapcsolása után a BT menübe belépek, akkor kapcsolódik és lehet menni iGO-zni.
De ha onnan megint visszelépek a BT-gombbal, akkor ugyan nem szakad meg a kapcsolat, de a navi elkezdi keresni megint a telefont (villog a kék led)... :((

[ Szerkesztve ]

(#860) swis


swis
tag

#857-re valami ötlet mert középről az a vízszintes csík nem akar eltünni. Működik minden tökéletesen csak az a csík hogy került oda azt nem tudom.

(#861) snowdog válasza swis (#856) üzenetére


snowdog
veterán

mivel mégegyszer kerestetni nem tudok vele mivel úgy érzi hogy van tmc így csak súgom van most már.

Szerintem meg nincs benne TMC vevő. Amit te tapasztalsz, az hibás működés. Ebből pedig ne vonjál le messzemenő következtetéseket. És főleg ne reklámozd, mert másokat is meg fogsz vele téveszteni. Aki meg csak ezért veszi meg a gépet, az a végén nagyon mérges lesz rád. :D

(#862) LazzL válasza swis (#860) üzenetére


LazzL
tag

Esetleg hibás kijelző? :Y

Egy képet betehetnél róla. Okosabbak lennénk... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv.: -= LazzL=-

(#863) swis válasza LazzL (#862) üzenetére


swis
tag

Sajna most fényképet nem tudok betenni róla de az este mikor bekapcsoltam fentről jött le szép lassan és pont középen ott maradt. ezt úgy kell elképzeni hogy nagyon kicsi látható pontokból ál ez a vizszintes vonal. Nem történt a kütyüvel semmi, használva is még csak igazából 1 volt.

(#864) snowdog válasza swis (#863) üzenetére


snowdog
veterán

Hogy mennyit használtad, annak semmi jelentősége. Egy hiba úgy keletkzik, hogy most nincs, a következő pillanatban meg van. :K

Minden ábrázolásnál látható, vagy csak az igo alatt?

(#865) schiraly válasza swis (#863) üzenetére


schiraly
csendes tag

És csak navi alatt csinálja, vagy ha kilépsz akkor is? Reset?

(#866) swis


swis
tag

Így kell elképzelni :(
.......................................................................................................

Pont ilyen és éppen középen a szélétől a széléig tart

(#867) swis válasza schiraly (#865) üzenetére


swis
tag

Mindig látható a reset után is bekapcsolás után a navi közben is az alap 4 ikonnál is és minden menüben is :(

Esetleg okozhata ezt a problémát az hogy feltettem az si 1.3.3 at aztán letöröltem a belső memoriából egyenlőre de tökéletesen működött azzal is. Ahogy letöröltem és utánna bekapcsoltam utánna jött elő

[ Szerkesztve ]

(#868) schiraly válasza swis (#867) üzenetére


schiraly
csendes tag

Szerintem egyértelműen hardverhiba. Nem hiszem hogy bármelyik szoftver ilyet maradandóan okozhat. Mindenesetre ha úgy érzed, hogy SI-vel jó, akkor még megpróbálnám mégegyszer feltenni. Aztán ha úgy sem jó, akkor törölném és vinném a szervizbe.

(#869) juhyx válasza snowdog (#861) üzenetére


juhyx
csendes tag

Egyetértek! Nincs benne TMC! Valószínű csak iGo BUG lehet. Nekem a 8.0.0.54000-es verzióval produkálta ezt, de kipróbáltam ugyenezt a verziót egy régi PDA-n és ott is azt mondta, hogy talált hardware-t, pedig abba biztos, hogy nincs TMC!!!!

Vaklárma volt!

(#870) zorromoto


zorromoto
senior tag

Leírnátok hogy a jelenlegí SI 1.3.3 -ban mik azok a navi programok amik gyakorlatilag is működnek? csak azért hogy aminek esélye sincs azzal ne bíbelődjünk

(#871) scott_free


scott_free
senior tag

sziasztok,

immár én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek. feltettem rá az iGO 8-at (v8.3.2.64873), minden szépen működik.
viszont én régebben a 2006-os iGO-t használtam és ott a bal oldali sávban be tudtam állítani, hogy milyen infókat jelezzen ki a gép, pl. távolság a célig, idő a célig, várható érkezési idő, sebesség, stb.
de ebben a 8-as verzióban nem találok ilyen beállítási lehetőségeket - csili-vili minden, de ez eléggé hiányzik, mert a hátralévő össztávolság pl. jó volt nagyon.
van erre vmi megoldás? :F

(#872) schiraly válasza scott_free (#871) üzenetére


schiraly
csendes tag

Bökj rá a sávra, ahol most is megjelennek ezek az infók, és máris előjön az állító ablak.

(#873) swis válasza schiraly (#868) üzenetére


swis
tag

az si 1.3.3 nál is ugyanezt csinálja így megint töröltem és majd irány a szervíz de a belső memóriába ott maradt egy mappa amire azt írja ki hogy nem törölhető. Egy üres navi mappa abban egy igo 8 abban egy save és abban egy tracks mappa ami szintén üres ezeket hogyan tudom törölni?

[ Szerkesztve ]

(#874) snowdog válasza scott_free (#871) üzenetére


snowdog
veterán

viszont én régebben a 2006-os iGO-t használtam és ott a bal oldali sávban be tudtam állítani, hogy milyen infókat jelezzen ki a gép, pl. távolság a célig, idő a célig, várható érkezési idő, sebesség, stb.

Az alapverzióban nagyon szegélyes az állítási lehetőség. Feltételezem, hogy a 2006-oshoz is használtál valamilyen skint (legfeljebb nem tudtál róla). Most is tegyél fel egy skint, és azt állítasz, amit csak akarsz. Korábban belinkeltem egy nagyon szép Gurjon skint, próbáld ki.

Egyébként itt is rengeteg igo skin található: [link]

(#875) oszy78


oszy78
tag

Sziasztok!

Kicsit más téma, mint az N770 tuningolása.
Kérdésem, hogy valaki vett-e már valamilyen bőr/műbőr tokot a PNA-hoz?
Ha igen, hol talált hozzá? Esetleg ki a gyártója?
Szeretnék hozzá venni egyet, de még nem sikerült neten megfelelőt találnom.

üdv, oszy

Curve és Revolut ajánlókódot kérd privátban.

(#876) snowdog válasza oszy78 (#875) üzenetére


snowdog
veterán

Szia! Én ezt vettem hozzá [link]

Oldalirányban egy kicsit lötyög, de a többibe meg nem fért bele.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#877) Trianrta


Trianrta
aktív tag

BT-n keresztül nem lehet a PC-hez kapcsolódni? (file másolás, stb.)

(#878) scott_free válasza schiraly (#872) üzenetére


scott_free
senior tag

köszönöm! :R
nem jöttem volna rá magamtól :N

(#879) scott_free válasza snowdog (#874) üzenetére


scott_free
senior tag

köszi, megnézem. találok róla bővebb leírást, esetleg képeket vhol, hogy hogyan néz ki, mivel tud többet, mint az eredeti?

(#880) swis


swis
tag

# 873-ra ötlet tanács? Tiszta ideg vagyok hogy a több ezer példányból sikerült egy rosszat kifognom. Azt mondták hogy valszinű kijelző hardver hiba. Egy 300 km.-s utat gond nélkül végig dolgozott mindent gond nélkül visz most is mindent csak hát most nem tökéletes. Mindjárt csinálok képet is hogy hogyan is fest most ez a dolog. Amúgy ettől eltekintve nagyon szuper a kis gép még így tuning mentesen is :)

(#881) swis


swis
tag

(#882) swis válasza swis (#881) üzenetére


swis
tag

(#883) swis válasza swis (#882) üzenetére


swis
tag

(#884) swis válasza swis (#883) üzenetére


swis
tag

(#885) snowdog válasza scott_free (#879) üzenetére


snowdog
veterán

köszi, megnézem. találok róla bővebb leírást, esetleg képeket vhol, hogy hogyan néz ki, mivel tud többet, mint az eredeti?

Ha megnézted, akkor már nem fogsz ilyeneket kérdezni! :)

swis
Ezért kikapsz! :D

(#886) swis válasza snowdog (#885) üzenetére


swis
tag

Miért is? # 873-ra tipp?

(#887) snowdog válasza swis (#886) üzenetére


snowdog
veterán

Miért is?

Azért, mert a Moderátor nemrégen ezt kérte:
"Mindenkinek, akit érint.
Használjátok a MOD-gombot, öt percen belül nem szükséges új hozzászólást küldeni."

Hányat is küldtél 5 percen belül? Ha idetéved meggyőződésem hogy ritkítani fog. :K

# 873-ra tipp?
Talán megsérült a fájlrendszer. Ezt távolról nem lehet megmondani. Neked kell tudnod, hogy mivel idézted elő.

[ Szerkesztve ]

(#888) swis válasza snowdog (#887) üzenetére


swis
tag

Ok értettem.
Kűldtem neked egy mailt....

(#889) mrhat


mrhat
csendes tag

Az Oziexplorer teljes verzóját honnan tudom megszerezni, hogy tudja geocachingelni a n770el?? :F

(#890) zorromoto válasza snowdog (#49) üzenetére


zorromoto
senior tag

""még a PC-hez sem csatlakozik ActiveSync-el. ""

ezt hogy érted ?
mert nekem tökéletesen megy ActiveSync-el.

más: IGO-ban elö tudom hozni az mp3 lejátszót de nem tudok zenét hozzáadni. Mi lehet a bibi ? A calkulátor meg nem indúl pedig ugyanott van mind az mp3 exe. :F

(#891) snowdog válasza zorromoto (#890) üzenetére


snowdog
veterán

ezt hogy érted ?
mert nekem tökéletesen megy ActiveSync-el.

Azóta már nekem is tökéletesen megy. Nem volt AS-re állítva.

A többire nem tudok válaszolni. Mikor kipróbáltam nekem működött, azóta nem foglalkoztam vele.

(#892) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sikerűlt valakinek elindítani a navitel túrista navigációt Riks alatt. Nekem meg van a program ,és még N410-en futtattam is .Bemásoltam ugyanugy mind az IGO-t a Resident Flash/navi -ba ,de hiába böködöm az asztalon a navitel ico-t nem mén a nyavajás. Kellene valamit írkálni még ?

[ Szerkesztve ]

(#893) MY2K


MY2K
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem foglalná össze röviden a fóruban, hogy milyen bejegyzéseket kell készíten ha vki SD-ről akarja futtatni az IGO-t? Fontos lenne! Köszi :R

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#894) snowdog válasza MY2K (#893) üzenetére


snowdog
veterán

Mármint hova milyen bejegyzést?

[ Szerkesztve ]

(#895) schiraly válasza snowdog (#894) üzenetére


schiraly
csendes tag

Snowdog! Szerintem ez reménytelen. Megnéztem, 2 hozzászólással ez előtt volt az utolsó hozzászólásod. Ha addig sem olvasott vissza ... :((

[ Szerkesztve ]

(#896) MY2K válasza snowdog (#894) üzenetére


MY2K
aktív tag

Úgy értem ha teljesen kártyáról akarom indítani az IGO-t akkor milyen bejegyzések szükségesek.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#897) snowdog válasza MY2K (#896) üzenetére


snowdog
veterán

Nézd meg az aláírásomat! :D

[ Szerkesztve ]

(#898) MY2K válasza snowdog (#897) üzenetére


MY2K
aktív tag

tisztába vagyok vele. Átolvastam már az újabb fórumot. Ott csak a WINCE indítása van leírva sd-ről.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#899) swis válasza snowdog (#897) üzenetére


swis
tag

snowdog a freedre kűldtem egy mailt, ha lesz egy kis időd légyszi olvasd már el és ha tudsz segíteni akkor megköszöném.

(#900) snowdog válasza MY2K (#898) üzenetére


snowdog
veterán

Én meg úgy látom nem vagy vele tisztában, mert nem csak az van leírva.
Én a helyedben a navigációnál keresném, és nem a WinCE-nél. A kedvedért a szöveget kiemeltem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.