Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT

Hozzászólások

(#1001) snowdog válasza snowdog (#1000) üzenetére


snowdog
veterán

Most már figyelni fogok, hogy minden 1000. hozzászólás az enyém legyen. :K

Eddig az elsőt és az 1000.-et sikerült megcsípni! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#1002) badon válasza snowdog (#1000) üzenetére


badon
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Amúgy az 1000-ik téged illet :) Én pedig azt mondtam(írtam), hogy majdnem.
Még egy kérdés: tudom power gombal egyböl indítani az igo-t gyári menü és WinCe nélkül?
Most látom, hogy honlapot is készítettél :R , úgy tűnik lemaradtam egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#1003) badon válasza snowdog (#1001) üzenetére


badon
csendes tag

és még csodálkozol, hogy az emberkék nem szeretnek visszaolvasni :D

(#1004) Cuco


Cuco
tag

Sziasztok!

Én is vettem egy ilyen N770BT-os csodát, életem első PNA-ját, szóval full sötét vagyok a témában. :( Haver holnap ad Igo8 és 2006 "biztonsági mentést" (ezeket a progikat sem használtam még soha), de mielőtt neki állok szeretném a gyári beállításokat lementeni, csak azt nem tudom hogyan... Le tudná valaki írni, hogy kell ezt a lementést megcsinálni és egy esetleges visszaállítás végrehajtása hogy néz ki?
Ha jól értem az eddig olvasottakat, elég "csak" másolgatni/átírni a fáljokat, hagyományos értelembe vett telepítés nincs is a PNA-k nál?

Másik kérdésem arra vonatkozna, mik azok a szigorúan kerülendő, "halálos" hibák (tényleg, vannak ilyenek egyáltalán?), amikkel buhera közben végleg hazavághatom a kicsikém? :F

Snowdog! Gratula a topikodhoz, ha nem találtam volna rá, biztos egy ASUS PDA-t veszek...

[ Szerkesztve ]

(#1005) racerx


racerx
őstag

Neten talált progressbar-t /Igo betöltődésekor a kis Igo logo pirosodása jelzi a betöltődés állapotát/ módosítotam, ugy a mi kis gépünkön is korrektül jelenjen meg.
Be kell másolni a branding.zip be, és a sys.txt-be be kell irni:
[loading]
show_statustext=1
show_progressbar=1
progressbar_x=19
progressbar_y=12
progressbar_bmp="loading_progressbar.bmp"
loading_bmp="loading.jpg"

[link]

(#1006) Veszettcsiga


Veszettcsiga
csendes tag

Sziasztok! iGO 64873-nál jelentkezik egy olyan gond,hogy közelítve a célhoz,a céltól való távolság információ helyett a program újratervez. Ha valaki járt így,van megoldása és azt megosztaná velünk,azt nagyon köszönöm. Kellemes Ünnepet Mindenkinek!

(#1007) racerx válasza snowdog (#997) üzenetére


racerx
őstag

Ja, ja működik.Egyébként mennyi speedcam adatbázist szokktatok használni.Mert ugye van a poiplaza-s, van a speedcams.hu-s,és macsman is belerakta a skinjébe a vasut, fix, és piroslámpás txt.Ha az összeset használom nem lesz nagy átfedés (ill. biztos hogy lesz) közte?Ugy értem hogy egy helyen lévőt, kb 3x fog jelezni, mert nem centire pontosan ugyanott szerepelnek az adatbázisban?

[ Szerkesztve ]

(#1008) racerx válasza racerx (#1005) üzenetére


racerx
őstag

Készítettem egy módosított branding.zip-et is Ebbe beleraktam a full eu+usa poi ikonokat, és ugyanazzal a lendülettel ki is szedtem az Usa ikonokat, amik szvsz nálunk feleslegesek, csak a helyet foglalják :) .
[link]

(#1009) snowdog válasza badon (#1002) üzenetére


snowdog
veterán

Én pedig azt mondtam(írtam), hogy majdnem.
Még egy kérdés: tudom power gombal egyböl indítani az igo-t gyári menü és WinCe nélkül?

Igazad van, egy kicsit félreérthetően fogalmaztam, de elkapott a hév. :W

A power gombal is meglehet oldani, hogy az iGO, vagy bármi más induljon. Ehhez a következőket kell tenni:
1. el kell jutni a WinCE felületre (lásd a fórumon - WinCE felület ),
2. célszerű a könyvtárakat "letükrözni" (lásd Könyvtárak tükrözése)
3. az iGO-hoz készíteni kell egy linket, melyet be kell tenni a tükrözött ResidentFlash\Windows\StartUp könyvtárba.

Ekkor a gép bekapcsolása után kimegy a WinCE felületre, majd rögtön indítja a StartUp könyvtárban található linket, ami most az iGO.

Ha a leírásban valahol hiányosság van, és nem úgy működik, ahogy most leírtam, akkor légyszíves jelezd, és javítom.

Most is szólok, a registry bejegyzések módosítására nagyon figyeljetek oda, mert hibás érték beírása után a gép nem fog elindulni!

Már ketten jelezték, hogy így jártak. Végül mindketten eltudták indítani a gépet, mert szerencséjükre ActiveSync kapcsolatra volt állítva, és a PC-n keresztül hozzá lehett férni a PNA registry-jéhez.

(#1010) snowdog válasza racerx (#1007) üzenetére


snowdog
veterán

Ugy értem hogy egy helyen lévőt, kb 3x fog jelezni, mert nem centire pontosan ugyanott szerepelnek az adatbázisban?

Ez még akkor is előfordulhat, ha egy helyről származnak a speedcam adatok. Ekkor jön a manuális gyomlálás, nem egyszerű feladat. Én ezért nem is használom az összes speedcam-ot, csak a fix-eket. Meguntam az állandó gyomlálást.

(#1011) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Hogy lehet iGO-ban menetközben saját PIO-t letenni és nevezni?

(#1012) snowdog válasza Trianrta (#1011) üzenetére


snowdog
veterán

Hogy lehet iGO-ban menetközben saját PIO-t letenni és nevezni?

Sehogy, menet közben a vezetésre figyelj! :D

Csak jelölőt lehet leszúrni, amit később aztán lehet szerkeszteni.

Miért? Az előbbi ok miatt!

(#1013) Veszettcsiga válasza Trianrta (#1011) üzenetére


Veszettcsiga
csendes tag

Én ezt a skint használom! Transparent skin by Micsan v9 ! Itt http://artwork-igo8.blogspot.com/search/label/skins találod! 2D módban bárhol lerakhatsz jelölőt,poi-t,vagy speed camot.

(#1014) krixkrax


krixkrax
tag

Boldog Karacsonyt mindenkinek!
Kezemben a keszulek es egy komolyabb gondom van vele: nem tudja kezelni az SD kartyat. Konkretan 2GB Kingston microSD-rol van szo, SD adapterrel. Igy szoktam hasznalni, a laptop SD olvasoja gond nelkul kezeli. Az N770-be teve viszont nem jelenik meg a zene, kep, stb lejatszasnal es USB hattertar kapcsolat eseten is csak a resident flasht tudom tallozni geprol, a masik meghajto (nyilvan ez lenne az SD kartya, az N770 Hubkent mukodik) pedig nem elerheto. Megneztem activesynckel is, resident flash mappa van, SDMMC meghajto nincs. Se akkor ha van benne kartya, se akkor ha nincs.
Ugyanakkor ha kartya nelkul inditom, akkor nema, ha kartyaval akkor a windows chimes hanggal indul. :F
A kisebb gond hogy van egy rossz pixel. :(((

Csere vagy van jobb otlet?
udv!

(#1015) snowdog válasza krixkrax (#1014) üzenetére


snowdog
veterán

Ugyanakkor ha kartya nelkul inditom, akkor nema, ha kartyaval akkor a windows chimes hanggal indul.
A kisebb gond hogy van egy rossz pixel.
Csere vagy van jobb otlet?

Ha menet közben beteszed a kártyát, és a gép érzékeli, akkor azt egy dallammal jelzi.

Én azért többféle SD kártyával is megpróbálnám. Csak a próba miatt, mert ha a sima SD-t látja, de az SDHC-t nem, akkor is csere.

Ha PC-n nem látod az SD kártyát, akkor mindenképpen csere, már csak a pixel hiba miatt is. Három munkanapon belül (az ünnepek nem számítanak bele) azonnal kell cserélniük.

Azt is nézd meg, nincs-e valamilyen könyvtár a ResidentFlash-ben, mert ha van, akkor valaki már próbálkozott vele. Nemrégen írta valaki, hogy elsőre egy használt, és hibás gépet kapott. Persze visszavitte és kicserélték. Ezzel nem rémisztgetni akarlak, csak jól nézd meg a gépet!

[ Szerkesztve ]

(#1016) krixkrax válasza snowdog (#1015) üzenetére


krixkrax
tag

ok, koszi

(#1017) jagada válasza Veszettcsiga (#1006) üzenetére


jagada
őstag

data.zip a megoldás!

[link]

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1018) racerx válasza snowdog (#1010) üzenetére


racerx
őstag

Aha.Akkor majd meglátjuk hogy mit hoz az élet. :) ha idegesít akkor majd kikapcsolom őket.

(#1019) krixkrax válasza snowdog (#1015) üzenetére


krixkrax
tag

Azt is nézd meg, nincs-e valamilyen könyvtár a ResidentFlash-ben, mert ha van, akkor valaki már próbálkozott vele.

Az lesz az. Vasarlas dec 12, a resident flashben mobilenavigator, benne save, benne 2 mappa. Nov 28 datummal...

(#1020) Trianrta válasza snowdog (#1012) üzenetére


Trianrta
aktív tag

"Sehogy, menet közben a vezetésre figyelj!"

És ha gyalog megyek, vagy éppen állok a határon, benzinkútnál, stb.??? :K

[ Szerkesztve ]

(#1021) Trianrta válasza Veszettcsiga (#1013) üzenetére


Trianrta
aktív tag

"Én ezt a skint használom! Transparent skin by Micsan v9 ! "

ismerem ezt a skint, de még nem ttetem fel, mert úgyláttam a leírásban, hogy nem csak egyszerűen be kell másolni a Skin könyvtárba, hanem írogatni kell még fájlokban is...

Valóban így van?

(#1022) kamasaki


kamasaki
csendes tag

HELP ! HELP ! HELP !

http://mobilarena.hu/dl/upc/2008-12/196225_p1220254.thumb.jpg

Segitsetek légyszi ha tudtok, hogy tudok ebböl a progibol kiépni????

(#1023) Veszettcsiga válasza Trianrta (#1021) üzenetére


Veszettcsiga
csendes tag

Egy MortScript-et kell bemásolni a navi főkönyvtárába és ennyi! A skin tartalmazza! Megéri! A kedvencem!

(#1024) snowdog válasza krixkrax (#1019) üzenetére


snowdog
veterán

Az lesz az. Vasarlas dec 12, a resident flashben mobilenavigator, benne save, benne 2 mappa. Nov 28 datummal...

Akkor semmi cicó, az első alkalommal vissza kell vinni!

(#1025) snowdog válasza kamasaki (#1022) üzenetére


snowdog
veterán

HELP ! HELP ! HELP !

Ezt hogy tudtad elérni?

Gondolom a reset-tel kilép, legfeljebb újra ez jelenik meg. Valami nagyon be lett neki írva.

Ha esetleg egy registry buhera okozta, akkor éppen most tettem fel a fórumra egy ezzel kapcsolatos programot.

[ Szerkesztve ]

(#1026) fibernode


fibernode
csendes tag

szia,
amikor a naviból kilépek, ezt írja ki:
FFUIERROR: Unknow object...
ez mitől van?
köszi

(#1027) Veszettcsiga válasza jagada (#1017) üzenetére


Veszettcsiga
csendes tag

Jagada! Megyek próba és ha működik,akkor jövök Neked egy Kari ajándékkal!! Elég régóta küszködök ezzel a problémával!!! Köszönöm és Boldog Karácsonyt!

(#1028) PLaci58 válasza kamasaki (#1022) üzenetére


PLaci58
őstag

Gondolom lejelszavaztad a windowst.
Mondanám, hogy írd be a jelszót, de billentyűzet hiányában nehéz lesz.
Nem hozza fel, ha odakattintassz a jelszó beíráshoz?

FFuierror hiba: rossz data.zip vagy Branding.zip.

Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1029) kamasaki válasza snowdog (#1025) üzenetére


kamasaki
csendes tag

Az egyik Win Ce-es progi között volt, ami csak a jelszó megadásával léptett be a gépbe. Én meg is adtam neki a jelszót, és elfogadta, majd az ujboli bekapcsolásnál ezt kéri is, de nem tudom beütni a kodot mert nem adja fel a billentyüzetet! A szoft resetre sem reagál, ujbol beadja ezt a képet :(( :(( :((

(#1030) Trianrta válasza Veszettcsiga (#1023) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Feltettem, de nem működik. (SD kártyán próbáltam.)

(#1031) kamasaki válasza PLaci58 (#1028) üzenetére


kamasaki
csendes tag

Pontossan igy van, lejelszavaztam a windowst és nem adja ki a billetyüzetet, és amig nem tölti be a wint addig a számitogép sem látja :(( :(( :((

Ilyenkor mit lehet csinálni????? :W

(#1032) snowdog válasza kamasaki (#1031) üzenetére


snowdog
veterán

Most kellene egy hard reset, de még senki sem tudta megmondani hogyan kell végrehajtani.

(#1033) anarchy válasza krixkrax (#1014) üzenetére


anarchy
csendes tag

Szia!! Nekem ugyanilyen 2 Gb-s Kingston MicroSD kártyám van SD átalakítóval és tökéletesen működik vele ugyhogy tuti garis a készülék, főleg hamár bele lett nyúlva....

De azért ez elég durva hogy veszel egy "új" készüléket és gondolod hogy zsír új, aztán kiderül hogy már valaki használta!! Nem is tudom hogy a kereskedők hogy engedhetnek ilyet meg maguknak!!

(#1034) anarchy


anarchy
csendes tag

Bocsi hogy letelt az 5 perces szerkesztési idő de ezt meg kell osztanom mindenkivel!!

Keresgéltem Wayteq N770-hez tokokat és van egy oldal ahol nagyon pofásakat lehet találni!!
ami N710-eshez jó az jó nekünk is...vagy meg kell nézni a méretet ami a mi esetünkben 115*85*19!!

Az oldal neve: [link]

De ezen az oldalon a CaseLogic tokok is nagyon jók, de sok fajta van ha valakinek mondjuk bőr tok kell az is van szép!!

Persze csak akit érdekel!!

[ Szerkesztve ]

(#1035) Veszettcsiga válasza Trianrta (#1030) üzenetére


Veszettcsiga
csendes tag

Értetlenül állok előtte. Több gépre is feltettem és tökéletesen megy. Mondjuk én mindent a WolfNcu keretprogramon keresztül indítok,de csak az én gépemen. A többin simán az SD-ről. Annyi,hogy a skint kicsomagolva magát a iGO8.3_trans_v09.zip-et a content\skin könyvtárba,a MortScript könyvtárat pedig a Mobilenavigator könyvtárba teszem és ennyi. Amúgy azért szeretem a WolfNcu-t mert abból azt indítasz,amit akarsz,kivisz a WinCe-re,stb.,de lehet,hogy ismered is.

(#1036) MY2K válasza anarchy (#1034) üzenetére


MY2K
aktív tag

Én az Electro World-ben vettem 1990-ért (bőrből van) és korrektül belefér. vmir Dreim márka.
Költséghatékony tok :)

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#1037) karolyzo válasza snowdog (#1032) üzenetére


karolyzo
csendes tag

pontosan ugyanúgy jártam mint kamasaki kolléga :(

a windows ce-ben sikerült beállítanom a jelszót, és most nem tudom beírni neki induláskor...

létezik külső billentyűzet a géphez? vagy ahhoz már futnia kéne az op rendszernek, ameddig most nem jut el?
esetleg nincs valami emulációs program (PC-re), hogy a PC billentyűzetét lehetne használni hozzá?

minden segítség jól jönne!

egyébként nagyon jó a fórum, rengeteg hasznos infót találtam benne!
már egy ideje csak ez a szellemi táplálékom :)

Moto Defy+ WajkIUI 2.12.28

(#1038) Cuco


Cuco
tag

Hát, fel tettem az IGO8 egy korai példányát, ami nem az igazi...

A progi egy kb. fél képernyőnyi felületen fut, cím bevitelkor a bal
oldali szomszéd karakterre nyomva veszi be amit akarok. :W
Ráadásul az utcánk házszámai sincsenek benne.

Mit csináljak? :F

Szeretnék egy friss, magyar térképű ájgót (kb.70MB?) a műszerre
(egyenlőre csak ezt tenném a belső memóba), ráadásul mivel
karácsonyi meglepiről van szó, sürgős is lenne az ügy.
Ha valakinek van valami ötlete segíthetne akár mélben is... :R

Előre is köszönök minden segítséget és kellemes ünnepeket kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#1039) Lyonr


Lyonr
csendes tag

Sziasztok!

Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Vettem én is egy N770-es készüléket szoftver nélkül, de sehogy nem tudom rárakni a tört verziójú szoftvereket... Kérlek segítsetek ma adnám át karácsonyi ajándéknak. Bp-en, vagy Pest megyében ha valaki rá tudná nekem varázsolni (persze nem kérem ingyen), egy működőképes verziót, annak nagyon hálás lennék érte!
Tudom karácsonykor nem akar senki ilyenekkel foglalkozni, de ha valaki tud rajtam segíteni, kérem segítsen!

Előre is köszönöm!

U.I.: ezen a számon elérhető vagyok (20/205-0746), valamint tulajdonképpen nem muszály pest megyéből, bárhová elmegyek, a délelőtt folyamán, ha tud segíteni!

(#1040) gollari02


gollari02
csendes tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Most kaptam egy Wayteq N770 készüléket karácsonyra.Nem nagyon értek még hozzá de úgy érzem már az elején sikerült elrontani.A benne lévő romot nem mentettem le és sajnos frissítettem a netröl letölthető n400 as romjával.A probléma hogy kisebb képernyővel is indul be a szoftver és még van egy pár dolog ami így nem jó.Nem tudna valaki segíteni mondjuk feltölteni egy rom frissítést vagy a régi romot hogy tudom elindítani vagy a régi romot feltöltené e valaki vagy a hard reset segítene e és hogy kell csinálni a hard resetet. Van egy pár kérdésem de ha tudna valaki segíteni nagyon megköszönném mert így most ez nagyon ratyi.Előrre is köszönöm!

(#1041) Trianrta válasza gollari02 (#1040) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Miért tetted rá a 400-as romját?? :Y

(#1042) gollari02


gollari02
csendes tag

Mert amit leszedtem az volt odaírva hogy a 770 -esé kicsomagoltam SD re tettem felraktam és megcsináltam és utánna néztem fórumokat és kiderült ,hogy átvágtak és megyeggyeznek a file-ok a 400 asénak a frissítésével.Ezután viszont nem tudok mit csinálni.Aki tud léccives segítsen!

(#1043) sinya01


sinya01
csendes tag

Sziasztok
Pár napja vettem egy n770-et ,s a boltban megmutatták a hozzá valo Tmc vevöt.
A Royaltek gyártja s január második felében fogjak forgalmazni kimondotan ehez a tipushoz. A bolt egy bemutato darabot kapott de még nem tesztelték. Az ára 5000ft alatt lesz. Januar elején kell érdeklödni hogy müködöképes e.

(#1044) snowdog válasza Cuco (#1038) üzenetére


snowdog
veterán

A progi egy kb. fél képernyőnyi felületen fut

Többször leírtuk, töröld ki a save könyvtárat.

Egyébként csak ámulok és bámulok, hogy már az első nap miket meg nem tesztek annak érdekében, hogy ebből a jó kis gépből egy rakás fémhulladék legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#1045) sn00pee


sn00pee
csendes tag

Hali !

Valaki le tudja nekem írni elég részletesen, hogy hogyan tudom IGO8-at residentflashről futtatni ? Magyaráztak már vmi shell.ini fileról, de sajna azt nem tudom pontosan mit kell beleírni, meg hogy mit hová kell másolni :(
Előre is köszönöm a segítséget !

Kellemes ünnepeket mindenkinek

sn00pee

(#1046) snowdog válasza sn00pee (#1045) üzenetére


snowdog
veterán

Először a névjegyemet olvasd el, utána meg a többit! :K

(#1047) PLaci58 válasza sinya01 (#1043) üzenetére


PLaci58
őstag

Remélem nem ezt mutatták meg : [link]
Megjött a DG-200-hoz való TMC vevőm, a fenti típus. Érdekes, hogy az van ráírva, hogy 5 V/500mA, a gyártó meg 25mA-t ad meg.
Egy egész napot szórakoztam vele, de nem ismeri fel sem az N770BT, sem az N720BT.
Mintha ott sem lenne.
Az N770 mindenáron GNS vevőt keres a com4-en.
Úgy láttam, hogy a DG-200-as tulajoknak sem működik, pedig ahhoz árulják.

Olyan vevőt kéne keresni ami a szivargyújtón keresztül tölti a készüléket, hátha tápfeszültséget nem kap a PNA-ról a TMC vevő.

A készülék oldalán levő reset gombnál hardabb tudtommal nincs!!!
Ugyanilyen reset a kikapcsolás is a PNA-knál.
A készenlétnél viszont nem törlődik semmi. Készenléten kb. 3mA a fogyasztása, tehát jó sokáig bírja az akksi (kb. 20 nap!). Ha nem fagy le vagy nem lép fel hibás működés, akkor nem is kell kikapcsolni, resetelni.

A jelszóhoz nem tudok sokat mondani. Próbálkozni kell kattintgatni, hátha feljön a billentyűzet. Esetleg hátha van AS kapcsolat a PC-vel és egy regedittel megpróbálni törölni a jelszót.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1048) karolyzo válasza PLaci58 (#1047) üzenetére


karolyzo
csendes tag

Az gond ha ez a leghardabb reset :(

ha esetleg szétszedné az ember a készüléket, és vhogy leválasztaná az akksiról, mi történne? kivitelezhető vagy felejtős ez a művelet?

billentyűzetet sehogy se hoz fel a login képernyőnél :-(

ja és nem AC-vel csatlakoztam, hanem USB-n. Most az történik, ha rádugom az USB-t + PC-t, akkor a bejelentkező képernyő eltűnik, és az egész képernyő szürke lesz, nem kapcsol ki, csak szürke az egész

[ Szerkesztve ]

Moto Defy+ WajkIUI 2.12.28

(#1049) PLaci58 válasza gollari02 (#1042) üzenetére


PLaci58
őstag

Jó sokat dolgozhatott valaki, hogy az N400 romját átalakítsa. Ugyanis egészen mások a fájl nevek. Ráadásul tudtommal az N400 Samsung procis. Elvileg nem is lehet rátenni azt a romot!
Még nem tudok N770 romról. A szervíznek biztos van.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1050) sinya01 válasza PLaci58 (#1047) üzenetére


sinya01
csendes tag

Nem azt a tipust láttam amit belinkeltél.! Állitolag még nem forgalmazzák.Ha valami közelebbit megtudok tudok szolok!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.