Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT

Hozzászólások

(#201) snowdog válasza SIRIA (#198) üzenetére


snowdog
veterán

4.2 operácios rendszer van ezen a gépen?

Nem, WinCE 5.0 van rajta.

(#202) snowdog válasza micro (#193) üzenetére


snowdog
veterán

Jól sejtem, hogy a navigációs menü gombjai bmp fájlokban vannak?
Mivel lehet ezeket megnyitni, ha szerkeszteni szeretném?

Google kereső: "igo bmp edit"

És láss csodát: [link]

(#203) snowdog válasza micro (#194) üzenetére


snowdog
veterán

A Bluetooth és FM transzmitter gombok működéséhez kell mg valami fájl? Vagy a fejlesztés még nincs abban a szakaszban, hogy működnének?

Kell bizony. Két olyan program, ami a WinCE felületről elindítja a BT-t és a Transmitter-t.
Ha valaki tud ilyen programokról, akkor ismereteit ossza meg velünk is. :K

(#204) feco88


feco88
tag

sziasztok. lenne egy olyan kérdésem, vagy kérésem, hogy ki tudna nekem csinálni egy olyan menüt amin ha bekapcsolom a navit akkor van rajta három ikon. egy a navigációnak egy média lejátszó és egy bluetooth ikon. sungoo 43.01-es készüléket kaptam és a gyári szoftja Magyar térképet tekintve elégé sz*r és nem tudd zenét filmet lejátszani de viszont ha külön külön felteszem őket 1-1 sd kártyára szépen fut minden ( IGO8, Media Player és a bluetooth ). ha valaki megtudná nekem oldani azt, hogy ezt a három funkciót 1 kártyárol 1 menüböl tudjam kiválasztani annak nagyon megköszönném. nem lennék hálátlan. ha valakinek van ötlete küldjön egy PM-et. Tudom ez nem pont aza topic de már irtam ugyan ezt az azonnali PDA-s kérdések órályába meg inditottam külön topicot ennek a gépnek mert sehol nem találtam de oda sem érkezett válasz.
előre is köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#205) feco88


feco88
tag

program application database cannot be found. Ezt miért irja ki? akkor irja ki amikor wince-böl akarom inditani az igo8-at

(#206) snowdog válasza feco88 (#205) üzenetére


snowdog
veterán

A sys.txt-ben rossz az útvonal.

(#207) micro válasza snowdog (#202) üzenetére


micro
addikt

Tök jó a módosítot Riks skined, de egy dolgot nem látok a 3.2-eshez viszonyítva:
Hogy fixen ott legyen az aktuális sebességkorlátozás a térkép bal alsó sakában egy piros körben.
Ezt menüből kellene állítani vagy sys.txt-t kellene módosítani?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#208) krixkrax válasza Makkasz (#200) üzenetére


krixkrax
tag

Az en otletem: szandekosan van alapbol igy konfiguralva, mert az emberek nagy resze nem gondolna ra, hogy kapcsoljon ilyen (nem radios) modba. Miert is? Utazgatsz a lakoteruleteden kivul, elkezdesz keresni vmi jo radio adot, aztan egyszer csak talalsz egy allomast, ahol Mohaba mondja, h hajts ki a masodik kijaraton. Te is epp arra mesz, mint az elotted levo kocsi, aztan egyszercsak hallod, hogy csorog a telefon es hogy miket mond vki, aki az elotted levo kocsi soforjet hivta. A csavo bele sem gondolt, hogy kiadja a beszelgetes felet!
Persze a tuti az lenne, ha bejovo hivaskor lehetne valasztani, h fogad radion, fogad navin vagy visszautasit. Majd a kovetkezo releaseben talan...
De az is lehet, h siman osszegerjedne ha a kocsi hangszorojan szolna a hivas.

(#209) cimpax


cimpax
csendes tag

Hali.

Tudom nem ide tartozik de úgy látom vannak itt olyanok akik úgy mozognak az iGO-ban mint más spájzban :). Adott egy BECKER típusú kütyü, persze gyári szofttal ami egy kalap sz...r. Kellene rá iGO-t tenni. de ha a saját szoftját átírom az iGO-ra akkor panaszkodik, h nem találja a program könvtárát.
Jól gondolom, hogy az eredeti indítási helyre kellene tenni az iGO-t (átnevezve) meg a sys.txt-t abban megadva, hogy a többi cucca merre van?

Én mit kell beleírni a sys.txt-be?

Kösz.

(#210) snowdog válasza cimpax (#209) üzenetére


snowdog
veterán

[folders]
app="SDMMC/Mobilenavigator"

(#211) snowdog válasza micro (#207) üzenetére


snowdog
veterán

... fixen ott legyen az aktuális sebességkorlátozás a térkép bal alsó sakában egy piros körben.

Menü/Beállítások/Térképnézet/jobb alsó sarokban nyíl jobbra/Különféle beállítások/Sebességhatár látszik - pipát betesz

(#212) micro válasza snowdog (#211) üzenetére


micro
addikt

Nekem nincs ott jobbra nyíl. :(
Az Igo verizióm 8.3.2.64873

Lehet másik data.zip kellene? A jelenlegi kb 8 MB.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#213) feco88


feco88
tag

siker :D sikerült berakni egy filemanCE progit indulónak. innen a memókártyára lementet parancsikonokat átmásolom a gép/windows/desktop mappába és már ki is léphetek belőle mert ott vannak az asztalon az ikonok :) csak teljes kikapcsolás utána nem maradnak meg. 1 kérdésem lenne, hogy a tálcát hogy tudom felhozni, mert 1x megjelent de ujra inditás után eltünt és nemjöttem rá hogy lehet elővarázsolni. köszönöm :R

(#214) snowdog válasza feco88 (#213) üzenetére


snowdog
veterán

Lehet hogy automatikus elrejtés módban van. A ceruzával bökjél a képernyő legalsó pontjára.

(#215) snowdog válasza micro (#212) üzenetére


snowdog
veterán

Elnézést, közben másik skinre váltottam, és ezt elfelejtettem. :W

Én sem találom, sőt már az előző verzióban sem.

(#216) donner


donner
csendes tag

Szia Snowdog!
Kérlek segíts, eddig (nehezen) sikerült mindent beállítani a gépemen (n770bt). Szeretnék más hangokat is feltölteni de nem tudom hova másoljam be és hogyan kell elindítan.
:R :R :R

(#217) micro válasza snowdog (#215) üzenetére


micro
addikt

És várható, vagy esetleg valami skin módosítással bele leht így utólag tenni?
Engem az sem zavar, ha nem kapcsolható ki, csak legyen ott.
Előre is köszi.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#218) schiraly


schiraly
csendes tag

Isti bá hangját a Content / Voice mappába kell bemásolni.

(#219) schiraly


schiraly
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék mindenkit tájékoztatni, hogy semmilyen szoftvert, letölthető linket nem tudok küldeni, mert nekem sincs.

Amiben tudok, segítek, de légyszíves ide a fórumba írjatok, akkor legalább a többiek is okulhatnak belőle.

Én ezt a topicot az eleje óta olvasom, és minden felmerült kérdésre megkaptam a választ, és mindenkinek azt javaslom, hogy először olvassa végig az összes hozzászólást, mert minden kiderül belőle.

(#220) schiraly válasza krixkrax (#208) üzenetére


schiraly
csendes tag

Azt hiszem igazad lehet, bár az FM minőségéből adódóan ez csak elméleti lehetőség, mert annyira azért nem jó az adás.

(#221) donner válasza schiraly (#218) üzenetére


donner
csendes tag

Köszi schiraly! Azt is megmondanád esetleg, hogyan tudom megváltoztatni Andrea hangját?! :W :R :R :R :R

(#222) feco88 válasza snowdog (#214) üzenetére


feco88
tag

igen reggel olyan módban volt mert láttam ott egy szürke sávot és fel is ugrott ha oda böktem. de most nincs ott semmi és hiába bökök oda akkor sem ugrik fel semmi. próbáltam keresgetni a vezérlőpultban de igazat megmondva ÉN nem találtam semmit hogy hogyan tudom visszahozni. valami tipp, esetleg progi amivel ilyeneket tudok beállítani feltelepítés után?

(#223) LazzL válasza feco88 (#222) üzenetére


LazzL
tag

a windows mappában van egy eplorer.exe, azt kéne elindítani... :K

Üdv.: -= LazzL=-

(#224) LazzL válasza micro (#217) üzenetére


LazzL
tag

Benne van a Riks féle módosított skinben is...

ráböksz a km/h-s panelra, majd az előugró menün bekapcsolod a Sebességkorlát menüt(piros legyen a kis négyzet). :)

Üdv.: -= LazzL=-

(#225) feco88 válasza LazzL (#223) üzenetére


feco88
tag

na igen ha lenne olyan, de nem találtam sajnos :F na de a jagada skinben van egy olyan program, hogy winwatch és inditás után be is tölt azzal meg kipipálom hogy felül legyen a tálca és vissza veszem és már van is tálcám a képernyő alján :P ezzel csak az a baj, hogy mindin hideg inditás után megkell csinálni, ezt is emg a parancsikon másolást is. DE ez legyen a legkevesebb!!! :R :C

(#226) gyurma111


gyurma111
aktív tag

Sziasztok,

Ma vettem meg én is ezt a jó kis kütyüt.Azokoknak akik olyanok mint én,az az win
felületről szeretik használni,na meg azoknak akik a gyári skint szeretnék buherálni:

Registry módósítás megartása: átírás után felsőgombbal kétszer ki-be kapcs,majd
stylussal reset
A gyári menü mappája a ResidentFlash2 alatt található
/ belépsz a ResidetFlash-be mögéírsz egy 2-est-->enter /
Az exe-k önállóan elindíthatóak,vissza nyillal kilépnek.Ami ezekközül fontos:
-Bluetooth.exe
-PowerOff.exe
-Volume.exe

Jó buherát :)

(#227) LazzL válasza gyurma111 (#226) üzenetére


LazzL
tag

:C :R

Üdv.: -= LazzL=-

(#228) snowdog válasza LazzL (#224) üzenetére


snowdog
veterán

Ez valóban így van, de én azért nem ajánlottam, mert nekem sem szimuláció, sem berepülés módban nem jelent meg. Ettől még navigálás közben megjelenhet. Ki kell próbálni. ;)

(#229) LazzL válasza snowdog (#228) üzenetére


LazzL
tag

nem lehet vhogy a menübe betenni ezeket a gombokat? hátha onnan elindul... :F

Üdv.: -= LazzL=-

(#230) snowdog válasza gyurma111 (#226) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Te egy ZSENI vagy! :R :R :R

Máris nekiállok módosítani a Riks skint. Ettől kezdve (gondolom) bármi megtehető az iGO alól is! Próba indul!

(#231) LazzL válasza LazzL (#229) üzenetére


LazzL
tag

Nekem elindult, csak hiányzott a path-ból az \residentflash2\yfap20 mappa. :Y

még módosítani sem kellett, csak az útvonalat...

[ Szerkesztve ]

Üdv.: -= LazzL=-

(#232) snowdog


snowdog
veterán

Riks_3.4c_mod1_SwD [link]

Újdonság:
- Bluetooth bekapcsolható
- Transmitter bekapcsolható

(#233) snowdog


snowdog
veterán

És amin most dolgozom:[link] [link] [link]

vagy esetleg egy ehhez hasonló: [link]

A képek csak mintaképek, nincs mögöttük valódi tartalom. Ezért senki se írjon nekem a képeken látható programok miatt, mert azok nekem sincsenek meg!

[ Szerkesztve ]

(#234) gyurma111


gyurma111
aktív tag

Sziasztok,

Nem kell parancsikonokat másolgatni,hidegindítás után is minden a helyén marad :)
Registryben átírod a Desktop és Programs / vagy akár a többit is / elérési útját
ResidentFlash-be.A mappákat átmásolod.Rögzíted a korábban megadott módon a
reg bejegyzéseket.Ezután bármelyik bemásolt parancsikon meglessz hidegínditás
után is :)

(#235) mandroo


mandroo
tag

Sziasztok !
Én is tulajdonosa lettem egy ilyen ketyerének .
Végig olvasva a topikot neki láttam a buheráláshoz .
I go megy . ( az alap )
3.4c mod1 skin felrak -> hibaüzenet -> "FFUIERROR: Parse error : [</script> expected"
a MAINSCREEN LOAD közben .
Visszaolvasgatva sem találtam erre infót .

(#236) snowdog válasza mandroo (#235) üzenetére


snowdog
veterán

Melyik igo?

(#237) cybergsm


cybergsm
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy n770bt-t, és a 720-as topicot olvasgatva igo8 ügyileg képbe jöttem, hála a fórumozóknak. Ez a modding skin dolog engem is érdekel, úgyhogy csöndben olvasgatok, és lehet, hogy kérdezek.
Üdv nektek! cyb

(#238) LazzL


LazzL
tag

SnowDog,

A programozás részét annyira nem vágom, de IGO-ban a Beállítások/Eszköz menübe nem lehet olyan gombot bevarázsolni, ami a backlight.exe-t meg a datetime.exe-t indítja? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv.: -= LazzL=-

(#239) micro válasza LazzL (#224) üzenetére


micro
addikt

Kipróbáltam, köszi, működik.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#240) ujozs


ujozs
csendes tag

Sziasztok!

770BT belső memóriából tudom futtatni a 8.3.xx verziót. De nem wince felületről hanem a saját klaszikus menüjéből.

Köszönöm! :R :R :R

(#241) ptakika válasza snowdog (#233) üzenetére


ptakika
csendes tag

RE: 232 koszi szepen
Re:233: kivancsian varjuk az eredmenyt. A mio pocketet ismerem, bevalt, mar tobb mio vasat modositottam vele. Igazabol meg akartam nezni, hogy miket modosit telepites kozben, es atszabni az N770BT-re is, de mivel ez a harmadik keszulekem, (noha az elso kettot a boltos kuldte az orok gps mezokre navigalni) mar ovatosabb vagyok :D

(#242) schiraly válasza donner (#221) üzenetére


schiraly
csendes tag

igo, profi mód: beállítások > területi > hangnavigáció nyelve

(#243) micro


micro
addikt

Sziasztok,

Sikerület a netet elindítani a 770BT-n, de flash tartalmat nem jelenít meg a böngésző.
Mit kéne feltenni hozzá?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#244) feco88 válasza gyurma111 (#234) üzenetére


feco88
tag

köszönöm, próbálgatom és este beszámolok :)

(#245) garfield_cat


garfield_cat
csendes tag

Nézzetek hülyének, de az igo 8 az nekem nem tetszik.
Megpróbáltam felrakni a myway 2006-ot

SD kártya berak, setup exe -> közli, hogy ez a file nem található.
FS T830-ba berakom, ott elindul.

Másik install lemezről felrakom az SD-re, akkor közli, hogy ez nem valós CE alkalmazás. Másik PDA-n természetesen elindul.

Hogyan lehet installálni?
Hol van a sys file, amibe módosítanom kell?

Tudom, technikai analfabéta vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#246) 8 válasza garfield_cat (#245) üzenetére


8
senior tag

Nekem ha meglesz a kütyüm akkor a tört Navigon szoftvert akarom rátenni, próbálkozott már valaki ezzel?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#247) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Yo,
Nem tudja veletlen valaki miert nem tartja az ora/datumot a gps? Mindig nullazodik kikapcskor. Ez normalis? Lehet ezen valahogy segiteni?
Koszi

(#248) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Sziasztok!

Az N770BT készülékre vagy a dobozára rá van írva hogy "BT"?
Tehát külsőről honnan lehet tudni, megismerni hogy az valóban BT-s készülék?

[ Szerkesztve ]

(#249) schiraly válasza Z0mbi (#247) üzenetére


schiraly
csendes tag

Nincs benne elem, ezért elfelejti az időt. Gps-ről vagy pc-ről veszi a pontos időt.

(#250) schiraly válasza Trianrta (#248) üzenetére


schiraly
csendes tag

igen, rajta van hogy BT, és a képen pedig négy menüpont van nem hat.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.