Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT

Hozzászólások

(#251) Trianrta válasza schiraly (#250) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Oké.
Milyen képen?

(#252) schiraly válasza Trianrta (#251) üzenetére


schiraly
csendes tag

A dobozon kívül van egy kép a készülékről.
A készüléken ha kibontod a csomagot, akkor már csak a hátulján lévő matricán lévő típusjelzésből.

[ Szerkesztve ]

(#253) snowdog válasza schiraly (#249) üzenetére


snowdog
veterán

Nincs benne elem, ezért elfelejti az időt. Gps-ről vagy pc-ről veszi a pontos időt.

Ez jó nagy butaság, mert ha nincs benne "elem", akkor miről működik? :DD

Egyszerűen kihagyták az óra chip-et, mondván, ez egy navigációs eszköz, az időt és a dátumot majd leszedi a műholdakról.

[ Szerkesztve ]

(#254) snowdog válasza Trianrta (#248) üzenetére


snowdog
veterán

Az N770BT készülékre vagy a dobozára rá van írva hogy "BT"?

Igen, nagy számokkal és betűkkel, pontosan így: N770BT

(#255) snowdog válasza garfield_cat (#245) üzenetére


snowdog
veterán

Másik install lemezről felrakom az SD-re, akkor közli, hogy ez nem valós CE alkalmazás. Másik PDA-n természetesen elindul.

A PDA-kon Windos Mobile (WM3, WM6, stb) oprendszer van.
A PNA-kon meg WinCE 4.0, WinCE 5.0, stb.

A kettő nem azonos, ezért nem futnak a programok keresztbe!

(#256) snowdog válasza LazzL (#238) üzenetére


snowdog
veterán

IGO-ban a Beállítások/Eszköz menübe nem lehet olyan gombot bevarázsolni, ami a backlight.exe-t meg a datetime.exe-t indítja?

De be lehet varázsolni, ha valaki megcsinálja. :K

(#257) kovacsa


kovacsa
tag

Azt szeretném tunni, mi az Igo8.3.2 előnye az Igo8.0.0-hoz képest?
:( :)) :)) :(
Nem merem megkérdezni, honnan lehet 8.3.2-t szerezni, mert fórum ellenes, így hát csak gondolkodom a kérdésen.

[ Szerkesztve ]

(#258) kovacsa


kovacsa
tag

Uff

[ Szerkesztve ]

(#259) mandroo válasza snowdog (#236) üzenetére


mandroo
tag

8.3.2 - novemberi ver.

(#260) snowdog válasza kovacsa (#257) üzenetére


snowdog
veterán

A leglátványosabb különbség a sávinfó megjelenítés.

IGO8 8.0.0 - kis nyilakkal

IGO8 8.3.x - nagy táblákkal

[ Szerkesztve ]

(#261) snowdog válasza mandroo (#259) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor pl. hibás, vagy hiányos data.zip. Van a data.zip-ben 480x272 felbontás?

(#262) swis


swis
tag

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra :) és érdeklődni szeretnék ezzel a kütyüvel kapcsolatban. Előre bocsátom,hogy teljesen laikus vagyok a témában,az ismereteim egyenlő a 0-val :(
Most szeretnék én is vásárolni egy ilyen 770 BT-s navigációt. Akik már használjátok mik a tapasztalatok?Mennyire használható napsütésben? Ha térkép nélkül vásárolom meg,hogyan tudok térképet varázsolni rá,hogyműködjön? Milyen térképeket lehet rá telepíteni minden bonyadalom nélkül? Bár olvastam is hogy az igo is megy rajta csak valamit módosítani kell.Amennyiben az igo fut rajta akkor a 3D térképet is meg tudja jeleníteni? Gondolok itt az épületek megjelenítésére? Film formátumokat amiket lejátsza mennyire tökéletes? Mekkora memória kártyát kezel el? A közlekedési információt tudja venni? mert hogy ezt írják is meg nem is. Igo-val le tud fagyni? vagy olvastam olyat is hogy a cél előtt újra tervez ez a próbléma él? Minden tapasztalatot szívesen veszek akár privibe is.
Válaszotokat előre is köszi.

(#263) garfield_cat válasza snowdog (#255) üzenetére


garfield_cat
csendes tag

Köszönöm, mostmár értem. Rá lehet varázsolni a régebbi ájgót?

(#264) PLaci58 válasza snowdog (#261) üzenetére


PLaci58
őstag

Hókutya!

Megy már az FM és BT a skinben?
Megvan a 770BT. Nagyon jó. A fényereje kiváló, kocsiban, napsütésben még fél fényerővel is szépen látszik.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#265) PLaci58 válasza swis (#262) üzenetére


PLaci58
őstag

Szia.

Hétfőn jött meg a készülék és megy rajta minden navigáció.
Nagyon jó a fényereje! Hibátlanul használható napsütésben is.
Állítólag kezeli a 8GB-os SDHC-t, nekem csak 4GB-os van, azzal hibátlan.
TMC vevő nincs benne! Elő van készítve az oprendszere, külső USB-s vevő használatához (kb.9e Ft.).
A jó program nem fagy le!
Működik a 3D-s megjelenítés is. A processzor nem túl gyors, sok helyen 400 MHz-et adnak meg, de a gyakorlatban csak 324 MHz. Ez elég a navigációhoz.
Video lejátszásban nincs tapasztalatom, de szerintem ha megfelelő felbontásra konvertálod (480x272) és nem kell az átméretezéssel foglalkoznia a processzornak, akkor szaggatás nélkül le tudja játszani.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#266) micro válasza PLaci58 (#264) üzenetére


micro
addikt

Megy mind a kettő!

Még egyszer köszönet Hókutyának! :R

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#267) mandroo válasza snowdog (#261) üzenetére


mandroo
tag

Az eredeti skin nélküli verzió hibátlanul futott .
A Riks_3.4c_mod1_SwD - t másoltam bele a data.zip-be , az azonosat felülírva .

(#268) PLaci58 válasza mandroo (#267) üzenetére


PLaci58
őstag

mandroo!
A data.zip-et nem kell babrálni!
A skin helye a content/skin könyvtár, ide a skin xxxx.zip-et kell bemásolni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#269) snowdog válasza swis (#262) üzenetére


snowdog
veterán

1. Akik már használjátok mik a tapasztalatok?
2. Mennyire használható napsütésben?
3. Ha térkép nélkül vásárolom meg, hogyan tudok térképet varázsolni rá, hogy működjön?
4. Amennyiben az igo fut rajta akkor a 3D térképet is meg tudja jeleníteni? Gondolok itt az épületek megjelenítésére?
5. Film formátumokat amiket lejátsza mennyire tökéletes?
6. Mekkora memória kártyát kezel el?
7. A közlekedési információt tudja venni?
8. Igo-val le tud fagyni?
9. vagy olvastam olyat is hogy a cél előtt újra tervez ez a próbléma él?

Szia!
1. Megfelelően.
2. Könnyen.
3. Olvass sokat, akár ebben a topikban.
4. Igen.
5. Kisméretűekkel akadásmentes, nagyobb méretűekkel akadozik.
6. 16 GB-ossal is működik.
7. Nem.
8. Miért ne, de nem jellemző.
9. Hibás program.

[ Szerkesztve ]

(#270) Rick4 válasza PLaci58 (#265) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem intesa 410-sem van, de az is vígan elvan a 8 gigás SDHC karival, úgyhogy ennek sem lehet gond. Örülök, hogy jó a fényerő, ez volt a döntő nálam..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#271) snowdog válasza PLaci58 (#264) üzenetére


snowdog
veterán

Megy már az FM és BT a skinben?

Igen, innen letöltheted: (#232) snowdog

(#272) LazzL válasza PLaci58 (#265) üzenetére


LazzL
tag

SygicDrive-hoz ért valaki?

Üdv.: -= LazzL=-

(#273) snowdog válasza mandroo (#267) üzenetére


snowdog
veterán

A Riks_3.4c_mod1_SwD - t másoltam bele a data.zip-be , az azonosat felülírva .

Ez hiba volt, nem szabad a data.zip-be másolni. A skinek helye a "skin" könyvtárban van. A skineket nem szabad kicsomagolni, csak be kell őket másolni.

(#274) snowdog válasza garfield_cat (#263) üzenetére


snowdog
veterán

Köszönöm, mostmár értem. Rá lehet varázsolni a régebbi ájgót?

Ha találsz belőle PNA verziót (esetleg MioMap néven), akkor biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#275) mandroo válasza snowdog (#273) üzenetére


mandroo
tag

Ez nem volt leírva itt a topicban .
Így keresgélve itt találtam hasonló könyvtárakat (data.zip) és belemásoltam.
HIBA volt. Mindjárt javítom .

(#276) feco88


feco88
tag

nohát a gondom még mindig fent áll, hogy minden hideg inditás után újra bekel másolni a parancsikonokat. ez lényegtelen megteszem. belső memója a gépnek 256 mega. eddig mindig úgy indult, hogy memókártyát kért és onnan töltötte be nekem a fájl kezelőt, ezt hogy tudom átálítani, hogy a gépre másolt inditó fájlal induljon és ne kérjen memó kártyát?

(#277) Bodza6


Bodza6
csendes tag

Sziasztok!

Alapgondolatom egy Bluetooth-os kihangosító beszerzése, de ráleltem erre PNA-ra, és most próbálom rábeszélni magam... (gyakorlatilag olcsóbb, mint egy jó kihangosító)
Le tudná valaki írni a telefonos tapasztalatait ezzel a készülékkel!
Hívószámkijelzést tud? Kezel névjegyzéket? Lehet róla tárcsázni? Mennyire használható a mikrofonja (érzékenység, zajosság)?

Budapesten tudnátok ajánlani egy boltot, ahol ezt a készüléket személyesen meg tudom venni, valamint az eladó korrektül és készségesen válaszol az esetleges kérdéseimre!?

Előre is köszi!

(#278) housejoy


housejoy
tag

sziasztok, na csütörtökön elmegyek és veszek 1 usb-s TMC vevőt, minden boltban szervízben itthon és külföldi oldalakon aztmondták annak mennie kell vele de főleg a GNS gyártmányokat ajánlják hozzá.szal pénteken beírom ide sikerült e vagy szenvedni kell vele :)

(#279) feco88 válasza feco88 (#276) üzenetére


feco88
tag

a registry-ben megtaláltam itt : HKEY_LOCAL_MACHINE - system - explorer itt át is álítom a belső memóra lementet parancsikon mappára aminek ugyanaza neve deviszont nem akar megmaradni a beálítás :F behalok teljesen, belső memón vannak a progik az autorunce.exe is de nem akar onnan dolgozni és a registy beálítások sem maradnak meg sajnos.

(#280) PLaci58 válasza snowdog (#274) üzenetére


PLaci58
őstag

Snowdog!

Kipróbáltam a skined, müxik kisebb változtatásokkal (nálam!).
1, a készülék azonosításánál a common/ui/start.ui-ban miért kell az asus-t is beállítani?
2, miért változtattad meg a calculator programot CalcCE-re?

Ha érdekel a fényerő állítás, nálam már megy :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#281) gyurma111 válasza feco88 (#279) üzenetére


gyurma111
aktív tag

Szia,

Kérlek kicsit pontosabban fogalmazz,hogy mit írsz át mire,mert így nehéz segíteni.
HKLM-->System--->explorer-->shellfolders itt vannak a főmappák elérési útvonalai.
Ha változtatni akarsz akkor így csináld:
eredeti: StartUp...........\Windows\StartUp
Desktop..........\Windows\Desktop

módosított: StartUp...........\ResidentFlash\StartUp
Desktop...........\ResidentFlash\Desktop
Természetesen másold a mappákat is a ResidetFlash-ba.
Ezután felső gombbal kétszer ki-be kapcsolod,majd stylussal reset.
Indulás után másolgathatod a parancsikonokat a ResidentFlashban létrehozott
mappákba nem fogja elfelejteni.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#282) snowdog válasza housejoy (#278) üzenetére


snowdog
veterán

minden boltban szervízben itthon és külföldi oldalakon aztmondták annak mennie kell vele

GNS USB vevővel próbáltam, NEM MEGY vele. Mielőtt megveszed mindenképpen próbáld ki. Egyébként futhatsz a pénzed után!

(#283) snowdog válasza PLaci58 (#280) üzenetére


snowdog
veterán

1, a készülék azonosításánál a common/ui/start.ui-ban miért kell az asus-t is beállítani?
2, miért változtattad meg a calculator programot CalcCE-re?

1. ez egy multifunkcionális skin, ami azt jelenti, hogy felismeri milyen gépen fut, és annak megfelelően állítja be a felületet (egyébként nem én állítottam be, már benne volt, én csak az N770BT-t írtam hozzá).
2. azért mert a gépben nincs calculator, és én ezt a külső progit találtam hozzá.

(#284) PLaci58 válasza snowdog (#283) üzenetére


PLaci58
őstag

1, azt éppen a Te bejegyzésednél láttam, hogy 2 készüléket azonosítassz a YFPND-hez!
2, a Riks oldaláról letölthetők a skinhez a programok, pl. calculator.exe is. Az összes többi készülék ezt keresi, csak meglepődtem, hogy eddig ment, most a javított skineddel meg nem találta. Nekem nem probléma, átírtam, de egy kevésbé gyakorlott felhasználó, akinek már ment az SD gyökeréből az MP3 lejátszó és a számológép, most csalódni fog.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#285) mandroo


mandroo
tag

Már működik !
Megy a Riks_3.4c_mod1_SwD !

(#286) gyurma111 válasza PLaci58 (#284) üzenetére


gyurma111
aktív tag

Azt is elárulod,hogy hol kell átírni?? :Y

(#287) rezar


rezar
csendes tag

Hello!

Én azt szeretném kérdezni tőletek, hogy az általatok vásárolt N770BT készülék az a készülék, ami teljes egészében fekete kivitelű [link]
vagy amelyik a gyártó honlapján is fent van, ez az ezüstös [link]
nekem, bevallom őszintén a fekete jobban tetszik, és olyat szeretnék vásárolni.

Ha hülyeséget kérdeztem, és az ezüstös keret valamiféle előlap, ami a feketés képen nincs fent, akkor bocsi :D

- Rezar

(#288) snowdog válasza PLaci58 (#284) üzenetére


snowdog
veterán

akinek már ment az SD gyökeréből az MP3 lejátszó és a számológép, most csalódni fog.

Aki így használta, az mindenképpen csalódni fog, mert az útvonalakat a belső memóriához adtam meg, tehát aki SD-ről akarja használni, annak bele kell nyúlnia. És ebből a szempontból teljesen mellékes, hogy mi a fájl neve. Ha valaki az útvonalat áttudja írni, akkor a fájl nevét is. Ha meg nem tudja átírni, akkor tegye oda és olyan néven a fájlt, ahogy azt korábban már megadtam.

(#289) snowdog válasza rezar (#287) üzenetére


snowdog
veterán

Fekete, gumi tapintású.

(#290) snowdog válasza gyurma111 (#286) üzenetére


snowdog
veterán

Azt is elárulod,hogy hol kell átírni??

MP3 lejátszó útvonala:

navigatemap_480_272.ui
<BUTTON btn_CSmp3WAYTEQ template=footer4_3a z=1 text="MP3\nPlayer" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash\Program Files\mp3player.exe" ""' hide>

Calculator útvonala:

advmenu_480_272.ui
<BUTTON btn_CScalcWAYTEQ template=footer4_2 text="Calculator" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash\Program Files\CalcCE.exe" ""' hide>

(#291) snowdog válasza PLaci58 (#284) üzenetére


snowdog
veterán

1, azt éppen a Te bejegyzésednél láttam, hogy 2 készüléket azonosítassz a YFPND-hez!

Ha erre a két sorra gondoltál, akkor láthatod, hogy a második sor ki van kommentezve. Ez a kísérletek során volt hasznos, és benne maradt, semmi jelentősége nincs.

runif %other.device.type "YFPND" 'vdevicetypePNA.set "WAYTEQ770BT"'
; runif %other.device.type "YFPND" 'vdevicetypePNA.set "ASUSR700"'

(#292) snowdog


snowdog
veterán

Úgy tűnik, hogy régen volt róla szó, és már feledésbe merült, az új fórumozók pedig nem olvasnak vissza. Ezért mégegyszer.

Megkérek mindenkit, hogy a témával kapcsolatban senki se küldjön nekem levelet, mert nem fogok rá válaszolni. Feltört IGO-val nem foglalkozom, senkinek nem fogok küldeni. Aki ez iránt érdeklődik, az használja a Google-t. A többit meg itt is meglehet kérdezni, ha tudok akkor válaszolok, ha nem, akkor levélben sem fogom tudni megválaszolni. Köszönöm!

(#293) ujozs


ujozs
csendes tag

Sziasztok!

Lehetséges IGO8.3.2xx verziót futtatni N770 v. N770BT belső memóriáról a saját indítómenüjével? Tehát nem a WINCE felületről parancsikonnal!

Előre is köszönöm! :R :R :R

Snowdog-nak meg bocs! :U

(#294) Z0mbi válasza PLaci58 (#265) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Meglepo de valaki meg 16GB vel is probalta es mukodott :) N770 IS THE SHIT!

(#295) schiraly válasza snowdog (#253) üzenetére


schiraly
csendes tag

Kedves Snowdog!

Hát ha már így belemélyedünk, akkor inkább az butaság amit te írtál.
Szerinted elemről működik? És ha lemerül akkor cseréled az elemet? Nem! A készülék akkumulátorról üzemel.
Azt azért tudhatnád, hogy az elektromos készülékek (pc!?) egy elemet tartalmaznak arra a funkcióra, hogy kikapcsolt állapotban ketyegjen az óra! Az óra chipet lehet hogy kihagyták, bár szerintem benne van, ugyanis pc-ről nem hiszem hogy küldi másodpercenként a pontos időt. Amikor rádugod a pc-re, akkor szinkronizálja az időt, majd ketyeg a saját órája.
:))

(#296) schiraly válasza Bodza6 (#277) üzenetére


schiraly
csendes tag

Kihangosító:
- nekem tetszik, bár 80km/h felett már nem igazán jó, igaz hogy ez a kocsi zaja miatt,
- hívószámkijelzést tud,
- névjegyeket nem kezel (se a telefonét, se sajátot),
- tárcsázni lehet róla (be kell ütni a számot vagy kiválasztani a tárcsázott, fogadott, nem fogadott listából. ezek a listák a 770BT saját listái, nem a telefoné),
- mikrofon legtöbbször jó, időnként szóltak, hogy visszhangos, olyankor átkapcsoltam kézibeszélőre,
- ha egyszer a telefonnal párosítottad (és engedélyezve van), akkor automatikus a csatlakoztatás,
- a kihangosítás a saját hangszóróján megy, FM-en nem nyomja át a rádióra!

Bolt:
Speedshop Klapka utcában jártam. Az ár is korrekt.

(#297) Z0mbi válasza schiraly (#296) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Eh... www.ipon.hu Itt vegyetek. Korrektek es van nekik raktaron :) Es csak 22600 ill 27100 ba faj (BT nelkul / BT vel)
En itt vettem!

(#298) snowdog válasza ujozs (#293) üzenetére


snowdog
veterán

Igen, lehetséges. A belső memóriában az eredeti iGO8 könyvtár új neve "mobilenavigator" legyen, az iGO8.exe fájlt "mobilenavigator.exe"-re kell módosítani. A sys.txt-be be kell írni, illetve az ott található adatot módosítani kell:

[folders]
;app="%SDCARD%/iGO8"
app="ResidentFlash/mobilenavigator"

(Ez a rész: ;app="%SDCARD%/iGO8" akár törölhető is, nem kell!)

(#299) snowdog válasza schiraly (#295) üzenetére


snowdog
veterán

Szia schiraly!

Ha megfigyelted az "elem" szót, akkor is mint most is, idézőjelbe tettem utalva a hozzászólásodra. Természetesen akku van benne, hiszen pont erről beszéltem. Ha akarták volna, akkor erről is megoldhatták volna az óra táplálását, bár nem lett volna célszerű. De nem akarták. Természetesen valamilyen szinten van benne óra, mert ha szinkronizálva van megy tovább, de ezt én inkább csak egy számlálónak nevezném. Speciális órafunkciókat nem tud (mint pl. ébresztés, stopper, stb.).

Talán maradjunk is ennyiben, hiszen a további ezzel kapcsolatos értekezés szerintem már értelmetlen, és felesleges. :F

[ Szerkesztve ]

(#300) ujozs válasza snowdog (#298) üzenetére


ujozs
csendes tag

Köszönöm! :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq N770 BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.