Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2525) Peace válasza Phobion (#2524) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Ehhez képest még egész jó az én tempóm. :D Ha mindent ki akarsz kutatni és az űrhajót teljesen felpimpelni, akkor az még több idő. Csak nem látom sok értelmét. Amikor már a célegyenesben voltam és láttam a végét, akkor én is mehettem volna még pár hosszabb küldetésre, mert sorra kerültek veszélybe a világok, de ott már nem foglalkoztam vele, csak nyomtam tovább az idő léptetését, hogy mehessek az uccsó ütközetre. ;] Én pont kellemesnek találom ezt a hosszt, mert még 5-10 óra és lehet teljesen eluntam volna magam. Így még pont kellően felspannolva és izgatottan érkeztem a végére. Hiába a 3 féle küldetés, én ennek ellenére sosem találtam unalmasnak a játékot. De természetesen fel lehet hozni a játék rovására, hogy nem változatosabb. Persze nem feltétlenül lett volna értelme, mivel a fertőzés terjedése ellen harcolunk, így az "ölj meg minden maghordozót", "semmisítsd meg bloomspawn-okat" és a "végezz a bloom spreader-el" küldetéseken felül nem sok mást lehetett volna bedobni. De azért néha befigyel egy fincsi kampányküldetés, ami kicsit kizökkenti a játékost. Szerintem nagyon egyben van az egész, nagy meglepetés szerintem ma már nem fog érni az utolsó csata után. Simán letaszította a Mechanicust a helyéről. Hangulat, látvány, játékmenet, sztori mind szuper! OST tekintetében nem volt képes felérni az 1998-as Chaos Gate-hez és a Mechanicus-hoz és a random asztalra kilépések is kihoztak kicsit a sodromból, de szerencsére ilyen csak az első két napban fordult elő. Ami még bug és sajnos a 13-ai peccs óta is jelen van, az az építkezés hiba. Kiírta, hogy 0% a constraction speed és 150 nap alatt sem javult meg, szóval nem tudtam semmit építeni. Mondjuk nem különösebben befolyásolta a játékot nálam, de akkor is kicsit idegesítő.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.