Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2501) Peace válasza Phobion (#2498) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs. Az egyetlen amit csinál és ráncolom is miatta a homlokom, hogy néha enemy turn alatt megakad 1-1 másodpercre mielőtt mozogna az ellenfél. De ezt leszámítva szerencsére szépen megy max grafikán 1440p-ben.

(#2502) Phobion válasza Peace (#2501) üzenetére


Phobion
őstag

Hát akkor ez ennyi, még jó, hogy végül steam-en vettem meg, várok még pár napot, de ebből lehet refund lesz. :(

Mindenesetre jó szórakozást! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2503) BoB válasza Phobion (#2502) üzenetére


BoB
veterán

Figyelj rá hogy 2 óránál ne játsz többet vele ha vissza szeretnéd kérni a pénzed.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2504) Phobion válasza BoB (#2503) üzenetére


Phobion
őstag

Igen, tudom, de köszi szépen! Pont ma néztem, hogy 2 óra vagy 14 nap. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2505) Peace válasza Phobion (#2502) üzenetére


Peace
nagyúr

Pénteken beadta a Castellan DLC-t basszus! A content menüpontban nem csak az előrendelői bónusz volt zölddel, hanem a Castellan Edition is zölden unlockolva! Aztán mára eltűnt onnan. :O :P

(#2506) Phobion válasza Peace (#2505) üzenetére


Phobion
őstag

A fenébe. :(

Az összes twitch drop elérhető lesz mindenki számára, valamelyik májusi frissítés során. [link]

Dolgoznak már a teljesítmény problémákon is. [link]
Én megpróbáltam Geforce Now-val (Priority membership-el) is, de ott se volt meg a 60 fps. :DDD Agyrém.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2507) Phobion


Phobion
őstag

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters | Update II

Nálam viszont ment a refund. 55 €-ért ez eddig egy borzalom, majd jobban optimalizálva, leárazva újra ránézek. :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2508) Peace válasza Phobion (#2507) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem nagyon jó vétel volt ezen a 27 euró körüli áron!!! Szerencsére remekül fut, az RTX 30xx tulajok viszont panaszkodnak nagyon. Alig várom, hogy folytathassam, mert kedd óta nem játszottam. De elvileg az egész hétvége az enyém!!! :C

(#2509) Peace válasza Phobion (#2507) üzenetére


Peace
nagyúr

Na ezek közül a Twitch dropok közül egyet se használnék. :P

(#2510) BoB válasza Peace (#2509) üzenetére


BoB
veterán

Twitch drop... te jó isten hova süllyed ez a brand is...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2511) Peace válasza BoB (#2510) üzenetére


Peace
nagyúr

Ki is verte a biztosítékot, nagyon sok lepontozást kapott szegény játék emiatt a nyomorult ötlet miatt. Nem is értem, hogy tudtak ilyet kitalálni. Na mind1, már kezdi összeszedni magát, 70% felett van. De állhatna sokkal jobban is, ha nem tesznek keresztbe saját maguknak, mert amúgy iszonyatosan hangulatos!

(#2512) Frod válasza Peace (#2509) üzenetére


Frod
addikt

Ha jól tudom az váltotta ki a népharagot, hogy a Twitch dropok között volt olyan item, ami nem pusztán kozmetikai volt, hanem különböző módosítókkal bírt és ez nem tetszett a vásárlóknak. Ezért fogják mindenki számára elérhetővé tenni ezeket.

Do you see the white shadow?

(#2513) Peace válasza Frod (#2512) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen. Először én is azt hittem, hogy csak kozmetika. De most ilyen +5% crit meg hasonlóról beszélünk, nem ért ennyit az egész. Mármint a rinyálók részéről is vicc a lepontozás, a fejlesztők részéről meg a Twitch drop ötlete. Megkaptuk az összeset ingyen, de ezért kár volt a felhajtás. :(

(#2514) Cifu válasza Peace (#2513) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha nem lett volna a felhajtás, akkor feltehetően nem tették volna elérhetővé ingyen...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2515) Peace válasza Cifu (#2514) üzenetére


Peace
nagyúr

Én ezt értem. De egyrészt ha nem rejtik Twitch drop mögé, akkor nincs ez az egész balhé. És olyan 90% környékén állhatna a játék. Maguk alatt vágták a fát. A drop-okat elnézve meg kár volt ezekért sírni.

(#2516) Phobion válasza Peace (#2515) üzenetére


Phobion
őstag

Azért ezt a 90%-ot erősnek érzem. Tessék megnézni steam-en (mivel se subreddit, se hivatalos fórum) a bejegyzéseket, hogy mennyi bug van, sokaknak a 2. update-el betölthetetlenné vált a játék és így tovább. Ja, a denuvo okozta erőforrásigényt már meg sem említem. :W

Warhammer 40k szemszögből 10/10 lenne, de ez egy korai béta verzió így.

https://steamcommunity.com/app/1611910/discussions/

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2517) Peace válasza Phobion (#2516) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor legyen 80. :P Engem is kivágott párszor az asztalra minden előjel nélkül és anyáztam miatta egy sort, de hála az égnek most már jó rég nem fordult elő. Ami baromi idegesítő és kétszer is előfordult már, nem tudtam pálya szélén lévő ellenfelet kontrollerrel kijelölni és támadni. Fel kellett kelnem a kanapéról és elsétálni a rohadt egérig, hogy támadhassam őket. De ezt leszámítva hála a jó égnek zavartalan az élmény. 30 óra felett járok már és éppen nagy erőkkel húzom a másodlagos csapatot. Mondjuk ez kicsit gáz, hogy ha nem futok bele véletlenül az infóba Steam fórumon, hogy szükség lesz egy ütős béta csapatra is a végén, akkor lehet jól megszívtam volna a 3-as szintű lovagjaimmal..... :(

[ Szerkesztve ]

(#2518) reelc válasza Peace (#2515) üzenetére


reelc
veterán

Nyilván úgy gondolták, hogy jó reklám.
Sok játék futott fel úgy, hogy streamelték.

(#2519) Peace válasza reelc (#2518) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó reklám volt bizony. Negatív értelemben. :P

Amúgy 39,7 órával az utolsó összecsapásnál vagyok jelenleg. Holnap tudom csak befejezni majd meló után. Spoilerezek, mert a játék sehol nem figyelmeztet rá!!! Szükség van 2*4 fős magas szintű csapatra a végén!!! Én szerencsére véletlenül belefutottam ebbe az infóba Steam fórumon, így meglett a 8 farab 9-es szintű lovag végül. :C

(#2520) Phobion válasza Peace (#2519) üzenetére


Phobion
őstag

Ez a 39,7 óra hogy jött össze? Nagyon durván rámentél minden "mellékszálra" vagy csak rush a végéig?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2521) Peace válasza Phobion (#2520) üzenetére


Peace
nagyúr

Csinálgattam a küldetéseket, építgettem, kutattam komótosan. Sokkal előbb el lehetett volna jutni a végjátékhoz szerintem, csak én elvoltam. Na meg persze kellett idő, hogy a Béta csapatot is 9-es szintűre húzzam. :)

(#2522) Frod válasza reelc (#2518) üzenetére


Frod
addikt

Persze reklám, de pl legutóbb a Hunt-nak volt hasonlója, ott kizárólag kozmetikai cuccokat lehetett szerezni, ergo senki nem vesztett semmit. Itt is kicsit fel lett fújva, mert most nem ilyen +5% dmg meg hasonló cuccokkon fog múlni senkinél sem a kampány, de legalább nyertek vele pár hangos elégedetlent.

Do you see the white shadow?

(#2523) reelc válasza Frod (#2522) üzenetére


reelc
veterán

Értem, mit írtok.

De nem azt írtam, hogy szerintem jó reklám, hanem hogy: "Nyilván úgy gondolták, hogy jó reklám."

Egyetértek, ha sima kozmetikai cuccról lett volna szó, semmi gond nem lenne. Azért valószínűleg kevesebben hőbörögtek volna.

(#2524) Phobion válasza Peace (#2521) üzenetére


Phobion
őstag

Értem, köszi! Leszek akkor megint a negatív hang, de én ezt kicsit keveslem. Azt reméltem, hogy ha mindenre ráfókuszálunk, akkor lesz egy 70-80 óra. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2525) Peace válasza Phobion (#2524) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Ehhez képest még egész jó az én tempóm. :D Ha mindent ki akarsz kutatni és az űrhajót teljesen felpimpelni, akkor az még több idő. Csak nem látom sok értelmét. Amikor már a célegyenesben voltam és láttam a végét, akkor én is mehettem volna még pár hosszabb küldetésre, mert sorra kerültek veszélybe a világok, de ott már nem foglalkoztam vele, csak nyomtam tovább az idő léptetését, hogy mehessek az uccsó ütközetre. ;] Én pont kellemesnek találom ezt a hosszt, mert még 5-10 óra és lehet teljesen eluntam volna magam. Így még pont kellően felspannolva és izgatottan érkeztem a végére. Hiába a 3 féle küldetés, én ennek ellenére sosem találtam unalmasnak a játékot. De természetesen fel lehet hozni a játék rovására, hogy nem változatosabb. Persze nem feltétlenül lett volna értelme, mivel a fertőzés terjedése ellen harcolunk, így az "ölj meg minden maghordozót", "semmisítsd meg bloomspawn-okat" és a "végezz a bloom spreader-el" küldetéseken felül nem sok mást lehetett volna bedobni. De azért néha befigyel egy fincsi kampányküldetés, ami kicsit kizökkenti a játékost. Szerintem nagyon egyben van az egész, nagy meglepetés szerintem ma már nem fog érni az utolsó csata után. Simán letaszította a Mechanicust a helyéről. Hangulat, látvány, játékmenet, sztori mind szuper! OST tekintetében nem volt képes felérni az 1998-as Chaos Gate-hez és a Mechanicus-hoz és a random asztalra kilépések is kihoztak kicsit a sodromból, de szerencsére ilyen csak az első két napban fordult elő. Ami még bug és sajnos a 13-ai peccs óta is jelen van, az az építkezés hiba. Kiírta, hogy 0% a constraction speed és 150 nap alatt sem javult meg, szóval nem tudtam semmit építeni. Mondjuk nem különösebben befolyásolta a játékot nálam, de akkor is kicsit idegesítő.

(#2526) Frod válasza Peace (#2525) üzenetére


Frod
addikt

Mondjuk a 3 féle mission nem hangzik túl jól. :/
A Gears of War Tactics-ba is volt kb 5-féle, és úgy is dögunalom volt - mondjuk ott maga a felépítés is szar volt azzal, hogy rengeteg volt a kötelező sidequest.

Mechanicusban sem volt sokféle variáció, de ott az audio-része a játéknak nálam teljesen vitte :)
Sztem a 30-40 óra teljesen oké egy ilyen címnél.

Do you see the white shadow?

(#2527) Peace válasza Frod (#2526) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem éreztem unalmasnak. Picit túl könnyű lett, mikor megszereztem a csapatteleportálás kártyát. Amikor pedig kifejlesztettem a +2 használatot hozzá, akkor még inkább. :DDD De ilyenkor meg már csak azért is sportból elkezdtem a seed-eket gyűjteni meg xp-zni és nem csak a célpontokat kiiktatni és letudni a küldetéseket. Elkerülhetetlen volt, hogy párszor ismétlődjön a küldetés előtti pár mondatos bevezetés is. Egy mondjuk különösen tetszett és felcsillant a szemem, de természetesen nem érintkezhettünk velük semmilyen formában. Az egyik bolygón éppen az Ultramariskák csaptak össze az Emperor's Children-el, de mi észrevétlenül gyorsba teljesítettük a küldetésünket és elhúztunk onnan. Azt sajnálom, hogy exterminatus-t nem rendeltem el soha. Ha egyszer újrajátszom majd, akkor tuti meglesem mi történik. :P

(#2528) WayneGace válasza Peace (#2527) üzenetére


WayneGace
őstag

Most könnyű vagy nehéz, mert ez írtad korábban: "Valami brutálisan nehéz! :Y Legalábbis én nagyon szenvedek normálon. Már megfordult a fejemben, hogy újrakezdem easy-n az elejéről, de csak nem akarom feladni a küzdelmet. Egy szempillantás alatt betudják darálni a csapatot."

Milyen nehézségen játszottad végül?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2529) Phobion válasza WayneGace (#2528) üzenetére


Phobion
őstag

Steam-en azt olvastam, hogy az eleje nehéz csak. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2530) Peace válasza WayneGace (#2528) üzenetére


Peace
nagyúr

Az első tutorial küldetés az gyaloggalopp. Utána már kicsit kerekedett a szemem és az első 4-5-6 küldetés tényleg bődületes volt. Vért izzadtam és sok alkalommal 2-3 emberem éppen a földön feküdt, mikor éppen csak sikerült teljesíteni a feladatot. Ekkor mentem síri a Steam fórumra és ott olvastam tippeket. Teljesen el kellett felejteni az XCOM-os hozzáállást, totál más megközelítést igényel a játék. Nagyon gyorsan rá kellett menni a pajzsfejlesztésre és a mobilitásra. Ahogy kezdtek erősödni a lovagjaim, más stratégiával operáltam és végre meglett a csapatteleportálási lehetőség, onnantól kezdve jelentősen könnyebb lett az egész és fellélegeztem. Néha már nevetségesen könnyű is, hiszen ha egy célpont kiiktatása a cél, akkor egy Interceptor végigteleportálgat addig, amíg látótávolságba kerül a feladat. A többi 3 lovagodat nem is kell mozgatnod. Amikor ez megvan, akkor lehívod a csapatteleportálás lehetőséget és egy kör alatt bedarálod a célpontot miközben hozzád se tudtak érni. Küldetés kipipálva, nulla sérülés. A kampányküldetések izzasztottak meg kicsit jobban, de azok se voltak vészesek. Az utolsó összecsapás viszont brutál, ott aztán szétizgultam magam bő 2,5 órán keresztül. Ráadásul két fronton történik a harc, 8 lovagot irányítasz! Normálon játszottam, talán standardnek hívták itt.

(#2532) Peace válasza reelc (#2531) üzenetére


Peace
nagyúr

Space Marine 2: 2024 Q4 ;] Bár csak nem! :U

(#2533) reelc


reelc
veterán

(#2534) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Warhammer 40K: Boltgun - Official Reveal Trailer

Hat ez milyen betyaros mar :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2535) Cifu válasza Szőrös  (#2534) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez már nekem túl retró :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2536) Phobion


Phobion
őstag

Warhammer 40,000: SPACE MARINE 2 - Foundations of War

Ha tényleg így állnak hozzá, akkor nagyot fog tarolni. :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2537) Peace válasza Phobion (#2536) üzenetére


Peace
nagyúr

Én csöppet kiakadtam, mikor ezt bedobták szerdán. Annyira reméltem, hogy jön 3-4 percnyi kőkemény gameplay és a végén egy megjelenési dátum. :( De ezek szerint még nagyon-nagyon messze vagyunk ettől.......

(#2538) Phobion válasza Peace (#2537) üzenetére


Phobion
őstag

Egyetértek, én is gameplayt vártam. Így tényleg 2023 Q4 vagy '24 Q1 lesz ebből, de ha majdnem-tökéletes lesz, akkor belefér.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2539) Cifu válasza Peace (#2537) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz nem baj, ha nem erőltetik a megjelenési dátumot. Tudjuk jól, hogy úgy is csúszni fog, és akkor lehet erre mutogatni, hogy dehát megmondtátok...

A gameplay videókkal is az a probléma, hogy ez egy esélyesen még Alfa szintű állapotban lévő játék, feltehetően sokat változik. Ha most videón lesz egy játékelem, amit később akármilyen okból kivesznek, akkor jönni fog a Youtube meg Twitch őrjöngés, hogy dehát hogy gondolták ezt?

Majd akkor adjanak megjelenési időt, amikor azt láthatóan tartani is tudják.
Majd akkor mutogassanak játékmenet-videókat, ha az már fixálva van, mi hogy működik a játékban.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2540) Peace válasza Cifu (#2539) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ezért csalódás. Én valamiért reméltem, hogy már olyan állapotban van, hogy mutogathatják és bátran adnak megjelenési dátumot is. De akkor ez még 1-2 év. :(

(#2541) Giovan! válasza Phobion (#2536) üzenetére


Giovan!
addikt

Csak nekem fura, hogy az előzményt szóra sem méltatják? Egy mondatban azért kitérhettek volna rá, hogy az előző játékot milyen nagyra tartják vagy valami. Mark Strong kihagyásáért meg továbbra is kár, reméljük az utóda képes lesz felnőni a feladathoz.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2542) Cifu válasza Giovan! (#2541) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem azonos sem a kiadó (Sega -> Focus Interactive), sem a fejlesztő (Relic Entertainment -> Saber Interactive). Én ezek alapján nem vagyok meglepve.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2543) WayneGace válasza Cifu (#2542) üzenetére


WayneGace
őstag

Meg teljesen felesleges kevesebb, mint 3 perces videóan az első részről beszélni, amikor a 2. részt promótálják.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2544) Phobion válasza Cifu (#2542) üzenetére


Phobion
őstag

Markot azért csak le lehetett volna szerződtetni. :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2545) Cifu válasza Phobion (#2544) üzenetére


Cifu
nagyúr

Talán egyszer választ adnak arra, hogy miért maradt ki ez a labda.
Lehet költségvetési oka, lehet ütközés a potenciális hangfelvételek időpontjában, stb.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2546) Giovan! válasza Cifu (#2542) üzenetére


Giovan!
addikt

A játékot valamiért mégiscsak Space Marine 2-nek nevezik szóval valami kontinuitás azért csak van a két játék között (már csak a főhős személye miatt is). Egyébként én sem vártam, hogy a fél videó az előzményről szóljon, 1 darab mondat erejéig viszont szerintem illendő lett volna megemlíteni, hogy mennyire fasza játék volt az 1 és mennyire örülnek, hogy ők fejleszthetik a folytatást vagy valami.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2547) Düsseldorf


Düsseldorf
tag

Amit mindenki várt, bekövetkezett, Abnett írja a HH zárókötetét, már kész is van, szóval lehet visszaszámolni :). A vele készült interjúban [link] azt mondja, ilyen terjedelmű és drámai könyvet nem írt, soha ennyi háttérkutatást nem végzett, ezért 18 hónapig!! tartott a megírása.

(#2548) Phobion válasza Düsseldorf (#2547) üzenetére


Phobion
őstag

Hát lehet bekönnyezünk a Császár vs. Hórusz eseményen. :O Durva, várom nagyon.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2549) Peace válasza Düsseldorf (#2547) üzenetére


Peace
nagyúr

Egyszer elérek a HH végére, akkor tuti elkezdem a SoT-t is. De mindenesetre szép sorban gyűlnek és porosodnak addig a polcon. :P

(#2550) Giovan! válasza Phobion (#2548) üzenetére


Giovan!
addikt

Epikusabb lesz mint Obi-Wan és Anakin párbaja a Sithek bosszúja végén (de legalábbis a párbeszéd remélhetőleg csiszoltabb lesz :D).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.