Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warcraft 2 xp

Hozzászólások

(#1) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Hallottam valakitől, hogy a Blizzard kiadott (vagy ki fog adni) egy játékcsomagot, amiben - többek között - a warcraft 2 is benne lesz XP alatt is működő változatban. Tudtok erről valamit, vagy csak kamáztak nekem? :) Ha létezik ilyen, akkor mi a neve, és mit tartalmaz? Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2) ollie válasza Bici (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, a WC2 battle.net edition nem működik XP alatt?

***

(#3) Bici


Bici
félisten

Hát, nem tudom, mert nincs meg, de azt hallottam, hogy van valami Blizzard válogatás, vagy mi, ami többek között a War2 végleges változatát is tartalmazza. Tényleg, le tudja nekem valaki írni, hogy a war2-höz, diablo 1,2-höz milyen kiegészítőket adtak ki idáig? Csak, hogy tudjam, hogy mit kell megszereznem. Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4) Gleatcher válasza Bici (#3) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Warcaft 2 Tides of Darkness (ez az alap)
Warcraft 2 Beyond the Dark Portal (ez a WC2 kiegje)
Ez a kettő eghyütt egy dobozban:
Warcraft 2 Battle.net kiadás kb 2k

Diablo2
Diablo2 Lord of Destruction
Ez a kettő meg asszem 4k egy pakkban

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#5) ollie válasza Bici (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudomásom szerint legalább 2 ilyen pack is megjelent, az egyik a Battle Chest (már 4-5 éve megjelent), ami tartalmazza a Starcraftot, a Brood Wart, A Diablo 1-et és a Warcraft 2-őt kiegestűl (de nem az utolsó, battle.netes kiadást). A másik kiadás is valami hasonló, de az is nagyon régi. Esetleg el tudok képzelni egy Warcraft Battle Chestet, de erről még nem hallottam.

***

(#6) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Köszi, mosmár tudom mit kell keresnem.

Ja, a Diablo 1-hez van valami kiegészítő?

Köszi!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7) Grass


Grass
aktív tag

Erről jut eszembe, hogy haverokkal szerettünk volna páran neten nyomni valami stratégiát. Kezdtük a warcraft2vel ami nem ment. C&C TS elsem indul xp alatt. A rome total war nem tetszett. Tudnátok mondani valami egyszerübbb régi stratégiát amit többen tudunk neten nyomni haverokkal. Tehát valami olyasmit keresünk amiben tudunk mi szervert csinálni ahova a másik 2-3 ember bejönne :))
És még annyit hogy ne kérje mindig a cd kulcsot mert nem szeretünk gépelni...
:DDD

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#8) ollie válasza Bici (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van a Diablo 1-hez is kiegészítő, de az valamilyen oknál fogva nem terjedt el túlzottan. Ha jól tudom itthon soha nem is lehetett kereskedelmi forgalomban kapni, és sajna a nevére sem emléxem. De nézd meg a blizzard.com-ot, szerintem rengeteg kérdésedre választ ad.

***

(#9) ollie válasza Grass (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ground Control? Már ingyenessé is tették.

***

(#10) deedee válasza Bici (#6) üzenetére


deedee
őstag

a warcraft 2 esetleg érdekel eredetiben 500 ft+póstáért?batle net verzió,komplett ,xp alatt is fut/most is nyomatom.../

(#11) ollie válasza deedee (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

bp-i vagy?

***

(#12) deedee válasza ollie (#11) üzenetére


deedee
őstag

nem.....vidéki...

(#13) Thommer


Thommer
csendes tag

Hello!
Remélem akadnak még olyan kalandorok kik betévednek ide.
Ha vkinek volt és megvan még a Gamestaros (2002. dec.-i számban volt) Warcraft 2 battle.net edition, az el tudná küldeni az első felét a kódjának (cd-key) magánba? nem felhasználni szeretném, mert nekem is megvan, csak az érdekelne, h ugyanazt a kódot adják mindegyik példányhoz, vagy más-mást.
Köszi

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#14) Dilikutya válasza Thommer (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem mindegyikhez másik kód jár, ellenkező esetben nem lehetne használni a Battle.net-en, meg egyéb jogi problémákat is felvetne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Thommer válasza Dilikutya (#14) üzenetére


Thommer
csendes tag

Igen, nekem is ez tűnik logikusabbnak, de a kivitelezést nehéz elképzelni, habár bármit meg lehet oldani. :)

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#16) Thommer


Thommer
csendes tag

Lenne egy (nagy) kérésem azokhoz, akiknek még megvan valahol ez az óminózus gamestar war2bne:
Ha vki már teljesen elfelejtette eme gamet, vagy csak egyszerűen nem akar már vele úgyse neten játszani, akkor meg szeretném őt nagyon szépen kérni, hogy ha tudja, küldje át nekem a cd keyet!
Nekem is megvan ez a példány, de pár ismerőssel szeretnénk neten keresztül összemérni csapataink erejét és nekik sajna nincs meg. :( És ha nem muszáj, nem vennénk meg még 2 példányban. Ha tud vki ilyen kódot küldeni (magánba), azért nagyon hálás lennék! előre is köszönom

[Szerkesztve]

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#17) Thommer válasza Thommer (#16) üzenetére


Thommer
csendes tag

up! :)

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#18) csepelball


csepelball
tag

hello mindenki
egy csodálatos reggelen a war-2m fagy xp alatt gondoltam betévedek erre
cd nélküli war-2ről van szó(nem is mondom h illegal)
kb 30megát foglal. a cd bratyómnál van és nem talizok vele azért nem játszom az eredetivel.
hozzászólva.. Diablo 1hez tudtommal 1 kiegészítő volt az is a HELLFIRE

nem sok 4pálya ha jól emléxem egy kis futásra megéri feltenni:) sokminden mást nem tartalmmaz emlékeim szerint

de amiért idejöttem az az h mi a gondja a war2-m nek!.. néha megy fél órát aztán kilép simán , néha 2perc alatt, próbáltam összefüggetvni valamivel,, kikapcsvírusirtó levesz net hátha ilyenek miatt gányolt be de nem

sajnos nem sikerül rájönnöm h mi a gond..persze dosbox alatt meg nem megy mert kéri a cd-t:(
help me ha tudtok..thank!

DUDU

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#19) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Na, megint elkezdtem játszani ezzel a remek játékkal. ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#20) Yoosku


Yoosku
tag

Sziasztok!

Tudna Nekem segíteni valaki, hogy hol lehetne megvásárolni a War2-t eredetiben??
(Warcraft 2: Tides of Darkness)

Előre is köszi :R

Yoosku

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#21) Yoosku válasza (Darkwood) (#19) üzenetére


Yoosku
tag

Sziasztok!

MIért nem tudok játtszani vele Win95 alatt??
Leszedtem már egy csomó patch-et is, de semmi. Felteszem, beállítom
és utána war2.exe után kilép winbe. Már próbáltam Dos módban parancssorból
is de, akkor sem indul el a Dos4GW-re ír valami hibát... :(

Yoosku

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#22) adalbert1


adalbert1
veterán

Nem tudja valaki, hogy itthon beszerezhető-e a Warcraft2 Battle.net edition?
Ez a verzió simán fut xp alatt is.
Sajna nagyobb boltok oldalán nem találtam, pedig olyan 2k környékén biztos lenne rá vevő (ráadásul a Starcraftot is árulják a mai napig itthon is, ami csak 1-2 évvel újabb játék).

(#23) Wolverine válasza adalbert1 (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Gamestar melléklet volt pár éve, talán náluk még van raktáron abból a számból... (de talán tavaly még MM-ben is láttam)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) adalbert1 válasza Wolverine (#23) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen?
Akkor mindjárt nézem is a Gamestar honlapját, meg valamelyik nap beugrok a médiába is...
Kösz.

(#25) adalbert1


adalbert1
veterán

Ahhh, megnéztem a Gamestarhoz a 2002/12-es számhoz adták, elég esélytelen, de azért egy mailt dobok nekik.

(#26) adalbert1 válasza adalbert1 (#25) üzenetére


adalbert1
veterán

És az a komoly, hogy volt nekik! :)
Mondjuk az kár hogy az eredeti cd tartalmára még ráhúzták az épp aktuális demókat/egyebeket és így egy dvd lett a végeredmény...
Mindenesetre működik, battle.net-re is tudtam menni vele, de ahogy észrevettem már senki nem játszik e remek játékkal. :(

(#27) (Darkwood) válasza adalbert1 (#26) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez nekem is kéne eredetibe! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#28) (Darkwood) válasza Yoosku (#21) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Milyen hibát ír ki?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#29) adalbert1 válasza (Darkwood) (#27) üzenetére


adalbert1
veterán

Az itt található telefonszámon vagy e-mailen eléred őket, ha minden igaz még azon kívül amit elhoztam még volt egy példány a 2002/12-es számból amihez a battle.net editiont adták.
Ha te is a dobozos verzióra gondoltál akkor passz...
Viszont hogy battle.net-re tudj menni vele kell hozzá még majd a 2.02-es patch is, a blizzard oldalán vannak hozzá mirrorok.

(#30) (Darkwood) válasza adalbert1 (#29) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Köszi, de sajnos én is a dobozod verzióra gondoltam! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#31) adalbert1 válasza (Darkwood) (#30) üzenetére


adalbert1
veterán

Itthon elég esélytelen, max. használtan.
Viszont itt találtam újat is, ráadásul nem csak UK-be szállítanak.

(#32) (Darkwood) válasza adalbert1 (#31) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Na ezt lehet, hogy megpróbálom!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#34) csepelball válasza csepelball (#18) üzenetére


csepelball
tag

Saját kérdésre a válasz:

Dosboxnál:
mount d meghatjójel:\warcraft2 mappa -t cdrom
pl: mount d D:\warcraft2 -t cdrom

Laci

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#35) adalbert1


adalbert1
veterán

Win 7 alatt megy valakinek a battle.net edition?

(#36) csepelball válasza adalbert1 (#35) üzenetére


csepelball
tag

szia
dosboxxal megy!

laci

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#37) adalbert1 válasza csepelball (#36) üzenetére


adalbert1
veterán

Szia!
Köszi, de ha nem muszáj nem akarok dosbox-szal szórakozni... Az a furcsa, hogy xp alatt simán megy, Win7 alatt meg ha megfeszülök sem (akárhogy próbálkozom kompatibilitással, vagy run as admin, stb...).
A blizzard support meg eddig nem igazán válaszolt. :((

(#38) csepelball válasza adalbert1 (#37) üzenetére


csepelball
tag

sajnos ilyen a microfos .
érdemes a dosboxxal szívni ha játszani akarsz :)
2 mount parancs, 1-2 cd és mehet is :)

üdv
Laci

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warcraft 2 xp
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.