Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jó napot Kollégák, VR rajongó fórumtársak.
Azért hoztam létre ezt az OFF topikot, hogy ne a VR szakmai topikot "szemeteljük" össze mindenféle fajta tartalommal, mert és a napokban eléggé sok segítséget kaptam a fő topikban Vr játékkal kapcsolatban, és sok OFF hsz született.
Remélem nincs harag és a modik is egyetértenek abban hogy legyen egy VR OFF is, a szakmai topik mellett.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2) bali777 válasza Lacielvtárs (#1) üzenetére


bali777
aktív tag

Üdv

Meta Quest 3

(#3) Lacielvtárs válasza bali777 (#2) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

üdv néked is mester :D
ide jöhetnek majd az én HL nyavalygásaim ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4) bali777 válasza Lacielvtárs (#3) üzenetére


bali777
aktív tag

:D
Én sem vagyok túl jó. Alyxben mázlim volt :)

Meta Quest 3

(#5) Lacielvtárs válasza bali777 (#4) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Vagy nem ;]
De azért nagyon jó és hasznos tanáccsal láttál el :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6) gulasoft válasza Lacielvtárs (#5) üzenetére


gulasoft
őstag

Majd he lessz ilyen robbantós cuccod, abból 3 lehet nálad, de abból több van, ott azt csináltam (meg láttam később mások is), hogy vittem a keztembe egy ládát és azt teleraktam velük, csak harc előtt kicsit meszebb le kellett rakni. A robbanó növégymagokat hasonlóan lehet stackelni

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#7) bali777 válasza gulasoft (#6) üzenetére


bali777
aktív tag

ez a láda mekkora ötlet :)

Meta Quest 3

(#8) Lacielvtárs válasza gulasoft (#6) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha ez mekkora ötlet valóban, ki is fogom próbálni majd :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Hát srácok a sötétben egyre nagyobbak ezek az ugráló mocsok :C :Y

Tényleg igazatok volt, hát borzongató a sötétben zseblámpaval :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10) whiterat válasza Lacielvtárs (#9) üzenetére


whiterat
csendes tag

[link]
Tudnak barátságosak is lenni :D

(#11) bali777 válasza whiterat (#10) üzenetére


bali777
aktív tag

Fejre nem lehet feltenni álcának? :)

Meta Quest 3

(#12) Lacielvtárs válasza whiterat (#10) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C persze ma már kinyírta az ember :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#13) Lacielvtárs válasza bali777 (#11) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez mekkora ötlet lenne már ha lehetne ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#14) bali777 válasza Lacielvtárs (#12) üzenetére


bali777
aktív tag

11 és 12-t másodpercre egyszerre toltuk :D

Meta Quest 3

(#15) bali777 válasza Lacielvtárs (#13) üzenetére


bali777
aktív tag

Munkavédelmi sisakot és gázmaszkot is fel lehet tenni, de nem tudom, jelent-e valamit?

Meta Quest 3

(#16) Lacielvtárs válasza bali777 (#15) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a siskaak nekem nem maradt fent a fejemen, de gázálarc az fenn maradt, bár nem éreztem hogy haszna lenne :D
amit viszont feltűnt ha van lélek jelenlétem és az arcomra ugrok a "kartárs" akkor fegyverrel le tudom lőni az arcomról a mocskot :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#17) bali777 válasza Lacielvtárs (#16) üzenetére


bali777
aktív tag

Nem is baj a sisak, mert zavart, hogy minimálisan, de belóg a látótérbe. Lehet, hogy sisakkal a sérülés kisebb?
Sokszor mentsd el a játékot. Én minden lootnál mentettem, hogy ha meghalok, ne keljen újra gyűjtögetni

Meta Quest 3

(#18) Lacielvtárs válasza bali777 (#17) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

így van én is így csinálom, minden gyilkolás után mentek :D biztos ami biztos :K
lehet akkor kisebb a sérülés, mert akkor még van időm, lelőni az arcomról

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19) bali777 válasza Lacielvtárs (#18) üzenetére


bali777
aktív tag

Igen, nem csak loot, hanem ölés után is mentettem mindig :)

Mondjuk biztosabb módszer, ha nem is engeded az arcodra ugrani :D

Meta Quest 3

(#20) Lacielvtárs válasza bali777 (#19) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen így igaz, próbálom én de a, sötétben csak csamcsogas és nyaldzast hallok :C

Viszont a hang lekepzes sem utolsó a Quest szemüvegen, most hogy beszélek róla tudatosult bennem, pedig fejhallgatót akartam hozzá, de nincs is szükség rá így is tökéletesen hallom melyik irányban mocorognak :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#21) jilian válasza whiterat (#10) üzenetére


jilian
addikt

Ezzel tényleg ennyit lehet ökörködni? :D
Hát mekkora ez a videó. :C
Kell ez a game.

(#22) Lacielvtárs válasza jilian (#21) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Maradandó az élmény, meg kell hagyni, elsőre az ember be tud a játékban roccseni, de utána már jó vele szórakozni, a videók alapján :B
Én még a roccsenos fázisnal járok ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23) bali777


bali777
aktív tag

Én most az Asgards Wrathtal szemezgetek. Játszotta valaki? Vélemények? :)

Meta Quest 3

(#24) Lacielvtárs válasza bali777 (#23) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

[link] ez lenne az? jól néz ki, engem is érdekelne a vélemény :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25) bali777 válasza Lacielvtárs (#24) üzenetére


bali777
aktív tag

Igen, ő az. Megvettem, hétvégén elkezdem játszani. Majd mondom, h milyennek találom

Meta Quest 3

(#26) Lacielvtárs válasza bali777 (#25) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a legfontosabb kérdés, magyar nyelv van benne? :D
előre is köszönöm majd a beszámolód :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27) bali777 válasza Lacielvtárs (#26) üzenetére


bali777
aktív tag

Szerintem nincs. Youtube gameplayek alapján nem lesz gáz a nyelvvel :) De majd meglátjuk.

Meta Quest 3

(#28) Lacielvtárs válasza bali777 (#27) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés, hát bízom benne :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#29) bali777 válasza Lacielvtárs (#28) üzenetére


bali777
aktív tag

Elkezdtem a Wrath-et. Látványra nem rossz, de annyira nem vagyok elájulva. Elég magas grafikán bírja a középszerű PC-m. Sokkal mókolósabbnak, összetettebnek tűnik 2 óra játék után, mint pl. az Alyx. Angol kell hozzá, bár sok segítséget ad a game. Nekem nem túl erős az angolom, de még a beszédek nagy részét is értem, ez talán jó hír neked :)
Viszont azóta, hogy feltelepítettem, az airlink home egyáltalán nem indul :( , VD-vel játszom.
Nekem elsőre az Alyx és a Walking Dead is jobban tetszik, de még nagyon az elején vagyok, szinte a tutorialban

[ Szerkesztve ]

Meta Quest 3

(#30) Lacielvtárs válasza bali777 (#29) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm az infót, akkor én is elgondolkodom rajta, mert nálam adott minden, leszámítva a nyelvtudás :D :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31) bali777 válasza Lacielvtárs (#30) üzenetére


bali777
aktív tag

Nehogy elvegyem a kedved. Összetett, jó játéknak tűnik és eddig adja magát. A 140 GB elég sok gameplayt ígér :)

Meta Quest 3

(#32) Lacielvtárs válasza bali777 (#31) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jesszusom az azért már méret, én majd steam vásárba ezt tervezem megvenni, megnézni :K ennek semmi kicsi a mérete :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#33) bali777 válasza Lacielvtárs (#32) üzenetére


bali777
aktív tag

hmmm, ez sem rossz😊 Asgard kezd bonyolódni. Mehetek a youtubera :)

Meta Quest 3

(#34) Lacielvtárs válasza bali777 (#33) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejj de ismerős érzés ;] hajrá :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35) bali777 válasza Lacielvtárs (#34) üzenetére


bali777
aktív tag

Kezdem megszeretni az Asgardot. Meg kell szokni a menetet és a sok almenüt is

Meta Quest 3

(#36) bali777 válasza bali777 (#35) üzenetére


bali777
aktív tag

Hétvégén sokat toltam az Asgardot. Most már abszolút ez a kedvenc. Igazából ha másodszor állok majd neki, akkor leszek sikeresebb a sok sidequestben. Megvolt az első bossfight is, párszor nekifutottam, mire rájöttem, h mit kell csinálni, akkor már nem volt vészes. Mindenkinek csak ajánlani tudom a játékot, bőven megéri a pénzét

Meta Quest 3

(#37) Lacielvtárs válasza bali777 (#36) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ez esetben akkor meg fogom vásárolni :D :R
nagyon tartok az angol nyelvtudás hiányomtól, de hátha menni fog, max ott lesz a többi végig nem játszott játék között ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38) bali777 válasza Lacielvtárs (#37) üzenetére


bali777
aktív tag

Youtube támogatottság nem olyan, mint egy PC-s játék esetében, de azért lehet találni megoldásokat. Pl. egy szörnyet ki kell szabadítani egy cellából (mellékküldetés), és ha nincs youtube, akkor nem tudom meg, hogy haladni kell a főküldetéssel, és egy másik harcost is kapok, aki elvileg egy varázsló, és majd azzal tudom kiszabadítani. Offtopikban nincs spoiler gomb???
Még privátban is küldök egy okosságot. Ide nem akarom már bemásolni, pláne, h nincs spoiler gomb

Meta Quest 3

(#39) Lacielvtárs válasza bali777 (#38) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah azt nem is tudtam hogy itt nincs spoiler :W
és tényleg nincsen :(
köszi oda is jó az infó, köszönöm :R

kicsit olyan az érzésem ahogy írsz róla, mint a Tomb Raider játékok, ott is össze függ minden mindennel :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#40) bali777 válasza Lacielvtárs (#39) üzenetére


bali777
aktív tag

Jól érzed. Egy sört nem lehet meginni, annyira kell figyelni, mindent megjegyezni :)
De briliáns játék, és a könnyű módban nem igazán nehéz a harc, még a boss fight sem volt gond. És a követőid, a segédek zseniálisak. Nekem a cápa a kedvencem.
Az elején legyen türelmed, nézegesd a menüt, ahol vannak a questek, az inventory, a térkép, meg minden.
Ja és a főhadiszálláson, a kocsmában nem felejts el pár embert pofán verni, tök jól csattan, de semmi jelentősége a játékra nézve :D Még Lokit is felképelheted :)

Meta Quest 3

(#41) Lacielvtárs válasza bali777 (#40) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez jó, ez nagyon tetszett, szóval a kocsma a lényeg :D :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42) bali777 válasza Lacielvtárs (#41) üzenetére


bali777
aktív tag

:D
Az első, amin elakadtam, hogy a kocsmában a ládámat nem tudtam kinyitni (chest). Az inventory-ból ide is tudsz cuccokat pakolni, ha tele van. A szobában ott van a spiné, szembeállsz vele és a feje fölött kiírja, hogy a chestet (ládát) melyik gombbal éred el. Onnantól meg már van ládád. Ezzel mennyit szívtam :) Az a csaj fogja az inventorydat is fejleszteni, a törpéktől kapott cuccért cserébe

Meta Quest 3

(#43) Lacielvtárs válasza bali777 (#42) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

egyre kíváncsibb vagyok erre a játékra, te hol vetted meg? :B
a saját store-ban?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#44) bali777 válasza Lacielvtárs (#43) üzenetére


bali777
aktív tag

Igen, a PC-s Occulus appban. VD-ről játszom, nekem stabilabbnak tűnik, mint airlinkről. Most vettem egy 1 terrás SSD-t is, mert nem volt helyem a másik SSD-n, HDD-ről meg 2 perces töltési idők vannak. Az meg siralmas

Meta Quest 3

(#45) Lacielvtárs válasza bali777 (#44) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen a régi HDD világa ;]
én is biztosra megyek 4 TB NVMe SSD van a gépemben, méghozzá olyan 3300-3500- olvasás írás sebességgel, fő a türelem jeligére :D

okés akkor én is ott fogom megnézni :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#46) bali777 válasza Lacielvtárs (#45) üzenetére


bali777
aktív tag

Uhh, az brutális :)

Meta Quest 3

(#47) Lacielvtárs válasza bali777 (#46) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, és kezd már ez is fogyni :D épp a múlt hétvégén vettem egy xbox one x cyberpunk editions, hogy a régebbi játékok menjenek vissza az xboxra, így nyertem vagy 500 GB plusz tárhelyet ;)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48) bali777 válasza Lacielvtárs (#47) üzenetére


bali777
aktív tag

Ez mekkora taktika :D

Meta Quest 3

(#49) Lacielvtárs válasza bali777 (#48) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah jó azért kicsit CP örült is vagyok ám ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50) bali777 válasza Lacielvtárs (#49) üzenetére


bali777
aktív tag

:)
Kénytelen voltam szabadságra küldeni magam hétfőn és kedden, hogy tudjak rendesen Asgardozni :D

Meta Quest 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.