Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) Bulitt válasza #72042496 (#7742) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen köthető hozzá erősen is, mert ha nem lett volna gond, be se jön :) Ha már gond van töröl mindent.

Sőt XP-n is volt már ilyen hogy ellenőrzés és mindent törölt, kivéve az op rendszert :F

(#7752) #72042496 válasza Bulitt (#7751) üzenetére


#72042496
törölt tag

És gondolom visszaállítani sem lehet. Legalábbis a GetDataBack nem talált semmit. De ez egyszerűen kegyetlen köcsög megoldás, ha erre figyelmeztet, akkor mentek mindent, ami fontos, áhh. :(

Tudom, szüljek sünt, de már nincs szükség a monitorodra. :D

stevee:

Ha szí'ni szí', s óccsó, akkor még lehet, hogy Samsung lesz. Albérletbe jó lesz az. Megaztán a mostani is bírta négy évig, pedig annak még márkája sincs. :D

(#7753) P00By válasza #72042496 (#7735) üzenetére


P00By
nagyúr

Franc egye meg :( Azért ne, mert a végén minden megeszik :D
Velem szerencsére még sosem történt ilyesmi remélem nem is fog... :)

(#7754) Bulitt válasza #72042496 (#7752) üzenetére


Bulitt
őstag

Oké, mikor hozod vissza? :DDD És! főleg! mikor mehetek tesztelni? :DDD

Amúgy grat nagyon szép darab :R

(#7755) P00By


P00By
nagyúr

(#7756) #72042496 válasza Bulitt (#7754) üzenetére


#72042496
törölt tag

Holnap estefelé ráérek, de ha már úgyis jönnél ide, akkor hadd ne cuccoljam a monitort. :) Viszont az a gáz, hogy észrevettem rajta egy subpixelhibát, ami nem zavaró bár (csak világos háttér előtt lehet, közelről kiszúrni), de lehet, cseréltetem. Csak tudnám, mostanában miért nem jön össze nekem semmi. :O

(#7757) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

fsb alkot :D ehehehe [link] illetve csak alkotott. :U :U :U

(#7758) Macka válasza P00By (#7755) üzenetére


Macka
veterán

Már megint az én gépemet mutogatjátok. Visszamennyé, mert Peched lesz!

(#7759) P00By válasza Macka (#7758) üzenetére


P00By
nagyúr

Francnak kell 790i...
Látod még fikázom is a géped ;]

(#7760) Macka válasza P00By (#7759) üzenetére


Macka
veterán

Hú, észre sem vettem.

(#7761) Bulitt válasza #72042496 (#7756) üzenetére


Bulitt
őstag

Hát, nagyon nem mennek a dolgok feléd :F

Hát jobb lenne ha eltudnád esetleg hozni, mert tesztelni később mennék ha nem gond :)

(#7762) Macka


Macka
veterán

Többiek hol vannak?

(#7763) P00By válasza Macka (#7762) üzenetére


P00By
nagyúr

Alusznak :DDD

(#7764) Bulitt válasza P00By (#7763) üzenetére


Bulitt
őstag

Tévedni emberi dolog :DDD

(#7765) P00By


P00By
nagyúr

Azért mennyi paraszt ember van itt a phn :W Igaz min csodálkozom?? :U

(#7766) Macka válasza P00By (#7765) üzenetére


Macka
veterán

Muttassá egyet!

(#7767) P00By válasza Macka (#7766) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem akarok mutogatni... ;]
Nem tényleg, püre szarnak. Megbeszélünk vmit, nem úgy történik... grrrRrrr :W :D

(#7768) Bulitt válasza P00By (#7767) üzenetére


Bulitt
őstag

Hirtelen megijedtem, hogy rám gondolsz :U

(#7769) P00By válasza Bulitt (#7768) üzenetére


P00By
nagyúr

Dehogy :U Hova gondolsz...
Itt nincsen egy sem! :D

(#7770) Bulitt válasza P00By (#7769) üzenetére


Bulitt
őstag

aham

[ Szerkesztve ]

(#7771) Nyugdíjas válasza stevee251 (#7748) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Viccelsz? Hát WD:D
AMugy elég hangos,de lekapcsol,ha nem kell épp', igy nem gond...
Én gyak. csak backupra hazsnálom,meg az installjaim vannak rajta,ha vinni kell máshova valakinek telepiteni gépet.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7772) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#7757) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezzel a mérési,meg specifikáció mániájával tényleg nem százas. Nem szeretnék értékesitő lenni,ahol ez autót akar venni. Horror vazze!:Y:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7773) Játékos


Játékos
addikt

Jó estét Nektek is!

Azt szeretném kérdezni akármelyikőtöktől, akinek véleménye van a dologról, hogy nagy általánosságban mekkora sávszél szükséges multizni online/Hamachin?
Szerintetek ezek a mobilinternetek megfelenének az elvárásoknak? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7774) Shkiz0 válasza Játékos (#7773) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

ha nem vagy server akkor talán igen

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7775) fuzik válasza Játékos (#7773) üzenetére


fuzik
aktív tag

A sávszél elegendő lehet, de a késleltetése a drótos net 10 szerese is lehet. Azaz hiába van akár 3 - 7 Mbps sebességed - attól még lehet, hogy teljesen használhatatlan lesz. Ki kell próbálni, hogy mennyire zavaró... ...de az az érzésem, hogy nem lesz jó... :(

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7776) szacsee válasza P00By (#7763) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jó is lett volna! Sajna én melóztam.. :O

(#7777) Bulitt válasza Játékos (#7773) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem lesz jó, túl nagy lesz a pinged a játékban, valamint amikor megkötöd a mobil netre a szerződésed, az apró betűs részben fel van tüntetve hogy P2P fájlcserélésre alkalmatlan, mert nem tudják tartani azt a sávszélet amire befizetsz. Szóval neked kell a teljes 7Mbited letöltésre ezt csak ideig óráig tudják tartani, utána vissza esik. Játékoknál meg azért igen csak elkel a full sávszél hogy élvezhető legyen a játék, főleg ha már 5-en 8-an toljátok :DDD

(#7778) #72042496 válasza Lucif-R (#7757) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tisztelt hozzászóló!

Miért a sok smiley a mondatban? Kérdésem komoly, kérem adjon rá választ. Én is egy komoly ember vagyok.

Tiszteletben tudja tartani a motivációimat? Ha igen, akkor... :D

Jól értem, hogy korábban már kitiltották abból a hirdetésből, s csak moderátori engedély után mehetett vissza? :Y

Nyugdíjas:

Két hete jártam a dél-pesti pszichiátrián (még a zártosztály is befigyelt :D), na, ott élőben vannak ennél sokkalta durvábbak. Szóval csak türelmesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#7779) stevee251 válasza Nyugdíjas (#7772) üzenetére


stevee251
tag

Tisztel Fórumtárs!

Hozzászólási szándékom komoly!

Az Ön által küldött csomag megérkezett.

Köszönöm, viszontlátásra!

(#7780) Macka válasza #72042496 (#7778) üzenetére


Macka
veterán

Látom,megint az egyházas topikot olvastad. :W

(#7781) P00By válasza szacsee (#7776) üzenetére


P00By
nagyúr

Olyan korán még én sem aludtam, a Hősöket viszont fel kellett vennem, mert álmos lettem. Szóval pont nem volt meg a 10 óra alvás :( :D

(#7782) Macka válasza Bulitt (#7777) üzenetére


Macka
veterán

Nekem volt olyan,hogy a telefonom hamarabb behozta a PH-t,mint a mobilinternetes laptop.

(#7783) #72042496 válasza Macka (#7780) üzenetére


#72042496
törölt tag

Neeem, miből gondolod, már vagy egy hete nem jártam arra. :) De tényleg nem. A pszichiátriás történet teljesen más, csak amolyan kísérőszemélyzet voltam. :)

(#7784) P00By


P00By
nagyúr

Megint nem tudom miről van szó, vagy cska nem értem :F :O

;]

(#7785) Macka válasza P00By (#7784) üzenetére


Macka
veterán

Aki kimarad,az lemarad...

(#7786) P00By válasza Macka (#7785) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez de béna ;] Minnyá el kell menjek, nem akarok... :U :D

[ Szerkesztve ]

(#7787) P00By


P00By
nagyúr

Jól beszél a Tata az "Akikkel jó vigyázni üzletelés során!" totyikban :)

(#7788) Nyugdíjas válasza P00By (#7787) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Balikának is megteccett már egyszer ez a mondás. De tényleg igy van basszus. Szép szóbol aki ért, annak nem is igazán kell mondani. Akinek már szólni kell, annak meg ugysem ahsznál...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7789) P00By válasza Nyugdíjas (#7788) üzenetére


P00By
nagyúr

Vannak azért kivételes esetek, de osztom a véleményedet. Meg ez igazából saját tapasztalat is, sajnos...

(#7790) Macka


Macka
veterán

Olvassatok bele a "Reped az áj-fun hátlapja" topikba. MEGALOL

(#7791) P00By válasza Macka (#7790) üzenetére


P00By
nagyúr

Már olvastam :DDD
Most megyek el, majd jövök...

(#7792) Nyugdíjas válasza Macka (#7790) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezért kell 1st gen.-t venni:D
Ráadsul ez a remek termékkapcsolás,amivel eddig árusitják a nem független 3G-seket:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7793) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Najó csajok...
Go offline, aztán összedobom enzotekkéket a lapra...:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7794) Lucif-R válasza #72042496 (#7778) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Tisztelt Hozzászóláshoz Hozzászóló,

Kérdésed komoly bár maga meglehetsősen Komolytalan. És ez igy nem komoly, de megkövetelné a helyzet hogy az Ön részéről komoly legyen és akkor az Én részemről is megfelelő komolyságot kapna ezen ügy. Az Ön motivációs tényezői lehet hogy tiszteletben vannak tartva csak nem veszi komolyan a tiszteletemet és igy komolytalanná válása miatt okafogyott lett a tiszteletem az ügy iránt.

****Droid Vezérlő Kártya Csere****

Ja kitiltották a picsába mert minden csavarról, tudni akarta hogy pontosan mennyi menet van rajta és hogy milyen az anyag minősége atomi kötések megfelelnek e az RFC-nek és ha lehetne szeretné mindet elkérni egy spektrográfos teszt erejéig. Ezekután kért fotót minden csavarról 6 oldalról hogy összevethesse őket a saját csavarjaival. Majd felkérte az eladót hogy legyen szives lemérni minden sarkot hogy 90° ban lett e hajlítva a fém és nem 90.00000001° ben mert az már az ő preciziós elképzeléseinek sajnos NEM megfelelő...

Amúgy ja kitiltották egy apróból majd visszasírta magát... az mostmá végképpen kitiltották és még akkor se adnák el neki ha ő lenne az utolsó ember a földön aki meg akarja venni... :U

(#7795) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#7794) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tisztelt jóanyádathee!:D

Nekem továbbra is csak az a kérdésem van a tisztelt Fórumozók felé, hogy a tisztelt Fórumozó, kiről imigyen szó esik, valyon milyen módon tudja kivitilezni létezését,ha gondolkodás ily abszurd módon eltér az átlagostól?

forditás: Hogy a jóannyába tud ez igy egyáltalán létezni?:F:Y

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7796) Shkiz0 válasza Nyugdíjas (#7795) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Tisztelt Fórumozó!

Aziránt érdeklődnék a nagytekintélyű forúmozó társtól, hogy készített e képet az Enzotech (C) (R) (TM) cucc összerakásról? :P

Illetve megjöttek a FET blokkjaim, illetve hogy lefestette e a kedves fórumozó Úr?

Visszamentem...

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7797) Nyugdíjas válasza Shkiz0 (#7796) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tisztelt Fórumozó Úr!

Nem volt még lehetőségem,de mint tudja a kedves fórumozó, jelenleg nincsen is digitális fényképezésre alaklmas eszközöm. Még nem kezdtem el a műveletet,mert közbejött egyéb elfoglaltságom.
Az Ön által rendelt termékek még nem érkeztek, holnapra várom érkezésüket,de igéretet teszek, hogy megfelelő módon ellátom őket a kért felületkezeléssel :D

Bazzeg, miylen enhéz igy irni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7798) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#7797) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Bazzeg, miylen enhéz igy irni

Tisztel Fórumozó tisztelt.

Tisztelettel mondanám hogy a tisztelt írása tisztelettel sem tisztességes. Tisztességtelenség amiket azokkal a tisztelt betűkkel tiszteletlenül tiszteletlenkedik. Tisztelettel kikérném tisztelt magam és a tisztelt fórumtársak tisztelt nevében, (nagylevegő) hogy legyen tisztelettel a tisztelt betük és a tisztelt szó iránt mert igy tisztelettel sem lehet tisztesen kiszámolni hogy a tisztelt betük által tisztelettel létretisztel tisztelt iromány mit is tisztel jelenteni és ha tisztelt személyem nem tudom tisztelettel és még tisztelet nélkülsem tisztességesen elemezni a tisztelt mondatot legalább 1500tisztelt szakértő és 450db tisztelt speciálisan tisztelt műtiszter eszköz bevonásával akkor az már maga a TISZTELETLENSÉG!!!

Tisztességes Üdvözlettel,
A fentebb tisztelt, tisztelt Fórumtárs tisztelt Fórumtársa

*gyáááááááááááááááááááááááááá :))

(#7799) Lucif-R válasza Lucif-R (#7798) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem akartam bele modolni :D tiszteletlenség lenne... de volt itt valaki aki hasonlóan szoxor használt valami szót amit jópárszor belevontam egy irományba de szerintem az is ő volt :D Majd utánna keresek ha lesz kedvem :D ;] :P

(#7800) Shkiz0 válasza Lucif-R (#7798) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.