Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) P00By válasza shteer (#10550) üzenetére


P00By
nagyúr

Ott rohadjanak meg, már bocsánat :B :D

(#10552) shteer válasza P00By (#10551) üzenetére


shteer
titán

de izé vagy embertársaiddal szemben :P passzívan tolni a legjobb :)

..szerintem jónak tűnik

(#10553) P00By válasza shteer (#10552) üzenetére


P00By
nagyúr

Én már csak ilyen vagyok :) Legalább pár barátommal van min ordítozni :P

(#10554) shteer válasza P00By (#10553) üzenetére


shteer
titán

sum egy havi nyugdíj 240Mrd ft az államnak :P

..szerintem jónak tűnik

(#10555) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Vettem eg ilyet. Nagyon állat :D Végre van egy jó székem :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10556) shteer válasza Nyugdíjas (#10555) üzenetére


shteer
titán

nah.. csak nyitva volt még? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#10557) Nyugdíjas válasza shteer (#10556) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem:DDD
De tényleg nem. Persze faterom is hasonlóan "pontos" szokott lenni, mint én. Tőle tanultam a messziről jöttünk szöveget:D Mindig bejön ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10558) shteer válasza Nyugdíjas (#10557) üzenetére


shteer
titán

:DD
bááászki.. "hülye vagy bázis" effekt :D

..szerintem jónak tűnik

(#10559) Nyugdíjas válasza shteer (#10558) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De simán bekajálta a biztonsági csóka :DDD
Persze utána mikor haverék nekiálltak hotdogozni, már kicsi csúnyán nézett, hogy akkor mégsem csak gyorsan beugrunk valamiért? :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10560) #72042496 válasza Nyugdíjas (#10555) üzenetére


#72042496
törölt tag

Bazeg, jövő hó elején akartam ugyanilyet venni. :D

Mindegy, akkor is valószínű ilyen székem lesz, de legalább mondd meg, hogy kocsival menjek érte, vagy metrón is szállítható? Kényelmes fajta, s nincs az az effekt, hogy mindig hátradőlne benne az ember? :)

(#10561) Nyugdíjas válasza #72042496 (#10560) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mivel kikapcsolható a billegés-funkciója igy nem :D Ezért is vettem meg.

Metrón nem szállitható,mert olyan nehét mint az állat. Az alján a gázrugó-billenő rész maga vagy 5kiló:D
Meg minden fém rajta, nem is túl vkony fajta acéldarabok, szóval kocsis téma....

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10562) #72042496 válasza Nyugdíjas (#10561) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vá, sejtettem, hogy nem fogom megúszni a fuvart... De az összes ilyen széket lehet rögzíteni egy fix pozícióban, mondjuk ennél jó, hogy nemcsak egy, hanem valami 5 állást is fel tud venni. De úgy meg nem lehet hintázni benne... :)

Na majd két hét múlva is megkérdezem, aztán ha továbbra is faja, kényelmes, akkor valószínű veszek egyet. Végülis ha beválik, ez akkor is frankó szék lesz, amikor a 8 magos Nehalemeket 20K-ért dobják az ember után, csak hogy vigye el azt a szart. Gonosz vagyok, szándékosan írtam még arra az időszakra is forintot az euro helyett. :D

[ Szerkesztve ]

(#10563) Nyugdíjas válasza #72042496 (#10562) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igazából én azt vezsem észre, hogy ahol állsz éppen a hátrabillenésben ott lenyomod a rögzitőt, és készz. Nemcsak 5 állst tanátam.

Én mondjuk a hintázst nem preferálom. Szeretem, ha valami a htamat támasztja. Ezért is vettem ilyen deréktámaszos témát.

Hintzás funkcióban sem akarok vele hanyatt esni, és ráadásul lehet állitani a keménységét, szóval be tudod lőni, hogy még pont ne ess hanyatt.:)

Nekem amugy eddig tetszik:
-deréktámasz
-hálós, magas hátrész
-jó fejtámla(végre)!
-kellően hosszú ülőlap

Persze van némi különbség kettőnk testfelépitésében, szóval ez nem szentirás számoda, hogy nekem jó :D

Tényleg, te most gazdasági suliba jársz :D
Azt akartam kérdezni, hogy most tényleg annyira belemászunk a recesszióba, hogy kezdjünk el szárazkaját eltenni? ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10564) shteer válasza Nyugdíjas (#10563) üzenetére


shteer
titán

csak egy kis tartós tejet ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10565) Nyugdíjas válasza shteer (#10564) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyehheee:DDD
Nademost tényleg, engem ez érdekel.

Sokan mondják, hogy mély recesszió leszen itten, amiből max akkor nem lesz olyan nagy gz, ha a kínaiak megvesznek minket(is) kilóra mondjuk az indiaiakkal karöltve. Persze ha van kedvük...

Mert ugye nagyfater is mesélte, hogy volt amikor ők sem gondolták, aztán mégis igaza lett annak aki aszonta 70-es években az olajvlságból lesz itt több is mint drága benzin....

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10566) #72042496 válasza Nyugdíjas (#10563) üzenetére


#72042496
törölt tag

Éppen ezek miatt szemeltem ki, amiket írtál, s ezzel együtt nemhogy 100, de 50K alatt van az ára, ami végképp pozitív. Amúgy még mindig nem értem, mi kerül ennyibe egy széken. Kíváncsiságból kipróbáltam ilyen 180K-s dolgokat is, de kész röhej, hogy nemcsak csúnyák voltak, de kényelmetlenek is. :)

Azt nem tudtam, hogy állítható a keménysége, de ezzel együtt biztosan sikerül majd belőni. Amikor az áruházban próbáltam, mindig túl kis ellenállású volt a hinta mechanikája.

A válságról az elemzők is csak óvatosan nyilatkoznak, igazából senki sem tudja, meddig tart majd, s milyen mély lesz. :)

(#10567) shteer válasza Nyugdíjas (#10565) üzenetére


shteer
titán

a bizakodóbb gazdasági szakemberek szerint Mo nem Izland és több okból (jóval kisebb infláció, utóbbi időben meglepően erős valuta, stabilabb bankrendszer, diverzifikáltabb gazdaság) kifolyólag nem következhet be az ami ott történt

ugyanakkor már korábban rebesgették, h az elkövetkező időszak mindenki számára nehezebb lesz (nem csak Mo-on) és ez nem (csak) a jelenlegi kormányzatnak köszönhető

viszont napjainkban Mo-nak napi 3Mrd forint külső forrásra van szüksége az önfenntartáshoz (igen, hétköznapi szóval kifejezve: hitel - ami az államadósságot növeli) ami tööööökjó, mert ez az érték 2006-ban napi 5Mrd huf volt :) szal jövünk fel mint a 3 napos vizihulla
komolya változtatásokra lenne szükség több költségvetési területen - pl a nyugdíjrendszerben, ami a mai állapotát tekintve már nem sokáig fenntartható

jah, államadósság... jelenleg: 17000 Mrd huf, ami még nem is lenne gáz, ha nem lenne kamatja (mert ugye ez is hitel) - ami akkora, hogy a magyar munkavállalók (~4M fő durván) szja befizetését egy az egyben elviszi (azt még meg kell említeni, h a 4-ből ~2,1M fő fizet szja-t, a többiek minimálbéresek (legtöbben papíron :) ) ami ugye szja-mentes)

ellenben a kormányzat bármilyen eszközzel igyekszik nyugtatni a hazai piacot (korlátlan bankgarancia az eddigi 13M huf helyett) ami nem feltétlenül jelent jót, szal elképzelhető, h van aki tudja mi van valójában - van olyan szakértő aki szerint 1-2 hete közel voltunk az államcsődhöz

szvsz (sajnos) nem rajtunk fog múlni a végkifejlet, de bizakodhatunk

..szerintem jónak tűnik

(#10568) Macka


Macka
veterán

Szvsz a gonoszak szarjanak tarajos sünt!

(#10569) Játékos válasza Macka (#10568) üzenetére


Játékos
addikt

Az sül, nem?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10570) Macka válasza Játékos (#10569) üzenetére


Macka
veterán

De,lehet...

(#10571) Játékos válasza Macka (#10570) üzenetére


Játékos
addikt

Mondjuk az se kellemes, vannak vagy 15 centis szurik a testén... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10572) Lucif-R válasza Játékos (#10571) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Éééééééééééés kampós a végük :U

(#10573) shteer válasza Lucif-R (#10572) üzenetére


shteer
titán

úgy veszem észre, valaki már tapasztalatból beszél ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10574) jerry311


jerry311
nagyúr

Na, mi jött velem szembe a neten...
Kép

(#10575) #72042496 válasza jerry311 (#10574) üzenetére


#72042496
törölt tag

Fetrengős. :DDD

(#10576) shteer válasza Nyugdíjas (#10565) üzenetére


shteer
titán

nem cseréled le az Eee-t? ;] [link]

..szerintem jónak tűnik

(#10577) Lucif-R válasza shteer (#10573) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Igen tapasztalat... olvastam vazze... tudom számodra kétségbeejtő dolog az olvasás :DDD de azé próbáld ki néha te is...

fsb-t fel fogom négyelni vagy nyolcadolni vagy mittom ha így folytatja... gyászhuszárgyogyósgyerek... de tényleg...

(#10578) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#10577) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én sem tudtam szó nélkül nézni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10579) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#10578) üzenetére


Lucif-R
senior tag

On-ba nem írom de szted tudna mit kezdeni? :D Azt nem lehet számolással megoldani... oda az ilyen mifajtánk féle dolog való csak... csináltad tapasztaltad azt jóvan... :D lehetbazz szögmérővel meg körzővel meg vonalzóval megy az ágyba hogy töéletes matematikai és geometriai megfeleése legyen velük az ágyban... kámaszútra bal kéz... körző jobb kéz... ;] :P

(#10580) P00By


P00By
nagyúr

Há gyerekők :Y :D :DDD

(#10581) #72042496 válasza Lucif-R (#10579) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nyehehe! :D

Most pedig átnézek az onba. :)

(#10582) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok Urak!

Nincs valakinek otthon egyenes csatija negyedes menettel, amire 8-as cső való? Kéne 4 db. meg 2 HF, de sajna az Öregnek nincs kicsi, csak HF. :( Kifizetném természetesen!
:U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10583) Lucif-R válasza Játékos (#10582) üzenetére


Lucif-R
senior tag

8asban csak gyorscsatim van 4db. HF-ben van 2db ami már sztem nem fog kelleni.

(#10584) Játékos válasza Lucif-R (#10583) üzenetére


Játékos
addikt

Gyorscsati az ilyen bedugós? :U Mert az sajna nem nyerő... :(

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10585) Macka válasza Játékos (#10582) üzenetére


Macka
veterán

11/8-as csatlakozó jó? Vagy 10/8-as? Mindkettőből van egyenes,jópár.Küldök VGA-val,de akkor csak holnap tudom útnak küldeni,mert én dógzok,csatik otthon.

(#10586) Lucif-R válasza Játékos (#10584) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Bedugós rácsavarós megszorítós... soha nem használtam őket... ált a használtam vett cuccokhoz kaptam mindig 2db-t :U :DDD

(#10587) Játékos


Játékos
addikt

ILYEN kéne nekem a félreértések elkerülése végett. :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10588) Lucif-R válasza Játékos (#10587) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Akkor én nem nyertem hangszórót. :DDD

(#10589) Játékos válasza Lucif-R (#10588) üzenetére


Játékos
addikt

Azé' :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10590) Lucif-R válasza Játékos (#10589) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Aze' nincs mi :DDD :))

(#10591) Játékos


Játékos
addikt

Illetve nem is tudom, miért ragaszkodok ahhoz a sima csatihoz! :F Nem volt még sose ilyen csavaros csatim, asszem kipróbálom. Legfeljebb lecserélem, ha úgy van.

Macka doktor!
Úgyis jön tőled egy csomag, dobjál bele 4 ilyen csatit, így egy pk-t megúszok! :DDD
Meg 2 egyenes HF-csati is lenne esetleg? Legyen má'! Kifizetem hájjákmeg! :DDD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10592) Nyugdíjas válasza Játékos (#10591) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyenem nekem is van, ha nagyon halálos a dolog...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10593) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Olyat tettem az ON-ban amit még lehet megbánok :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10594) Játékos válasza Nyugdíjas (#10592) üzenetére


Játékos
addikt

Mostmár megvárom Gergő válaszát, de ha neki nincs, akkor mán' csörgetlek, és tán holnap van posta is... :K
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10595) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#10593) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Kezdheted... olvass ON-t :DDD

(#10596) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#10595) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Áhh, mellélőttem. Pedig aszittem ez egy igazi jó BME-s gépész, vagy villamosmérnök. Azokból sokták ilyen módon kiirtani a "szabad gondolkodás" minden csiráját is :D

steeve minnyár megharagszik ;] :B Pedig ő is mondta már, hogy neki is ez lett a vége. Semmi nem jó már ami nem merőleges, vagy párhuzamos :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10597) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#10596) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Hát pedig egy nőnél pl nagyon is ideális helyzet ha a lába éppenséggel nem párhuzamos... hanem szöget zár be... pl az enyémet :D :U vagy ugyanígy hogyha én zárok be rá szöget... jobb mintha párhuzamos vagyok vele :DDD bár ezt fsb nem nagyon értené meg... :U

(#10598) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#10597) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem amugy csak az a furcsa a csókában, hogy valahogy mindig arra utal, hogy idősebb. Közben meg szerintem ugy viselkedik, mint egy végzős mérnök hallgató, aki döngeti a mellét a frissen megszerzett tudására. Vagy csak nekem van ilyen érzésem :F:B
Teszemazt valaki 40 éves, akkor már lehetne annyi élettapasztalat, hogy tudja nem csak ebbű áll a világ, sőt sokszor a gyakorlati tapaszatalatokkal többre ész mint számolgatásokkal. Mert egy csomó mindenrenem jössz rá számolgatással.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10599) Macka válasza Játékos (#10587) üzenetére


Macka
veterán

Ilyen van kettő hájfló egyenes. Odaadom. :K

(#10600) Játékos válasza Macka (#10599) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor jól értem? Van Neked otthon 2 egenyes HF, meg 4 ilyen 8-as csavarós?
Írjál egy összeget rájuk! Ne szarozzá'! :DDD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.