Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) maddionmax válasza Crytek (#2950) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Grat neki! :)

(#2952) Heavyrain válasza Crytek (#2947) üzenetére


Heavyrain
őstag

Annyira azért nem vészes a játék...Nekem telefonon kifejezetten jó élményt hagyott maga után,de nyilván PC-n mások az elvárások.

(#2953) Assimilator válasza Crytek (#2950) üzenetére


Assimilator
őstag

Itt is örök hálám! :R

(#2954) eami válasza Crytek (#2947) üzenetére


eami
addikt

neked nem jött be? pedig game of the year saját kategóriájában :)

[ Szerkesztve ]

(#2955) Crytek válasza eami (#2954) üzenetére


Crytek
veterán

Elég volt a képre ránéznem az ilyen 2 pixeles fosok amúgy se érdekelnek!

Next PC Upgrade: 2022

(#2956) eami válasza Crytek (#2955) üzenetére


eami
addikt

csinálnod kellene egy crytek game rating oldalt, én leszek az első olvasód :-) olyan lennél nekem mint filmeknél az index :-)

[ Szerkesztve ]

(#2957) bullseye


bullseye
addikt

Rush Bros.
0XG4I-99Qxx-LE85R
xx: aicnegilletni segésretsem

Cubicity
10dNUG-3LeJQX-KZsRSS-AWu209-06raB6N

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2958) Hunbeast87 válasza bullseye (#2957) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Köszöntem a Rush Bros-t Bullseye! :R

Már töltöm is :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2959) zsozsa19 válasza bullseye (#2957) üzenetére


zsozsa19
csendes tag

Cubicity
10dNUG-3LeJQX-KZsRSS-AWu209-06raB6N

Vittem :R Okosan eltetted benne mire van a kód :K :R

(#2960) zsozsa19


zsozsa19
csendes tag

Jó ez a steamgifts,ma nyertem egy Takedown: Red Sabre-t :D

[ Szerkesztve ]

(#2961) Assimilator


Assimilator
őstag

Mivel az utóbbi napokban nagyon elcsendesedett a kódfejtős feladványok misztikus világa, álljon itt egy újabb. Igaz "csak" egy Enclave kulcs a tét, de remélem azért lesz pár vállalkozó kedvű egyén.
Mivel nincsenek "mi volt a 42. garázszenekar legkultikusabb kabalája?" jellegű kérdések, ezért mindenkitől csak 1 helyes megfejtést fogadok el.

1. Max Payne női társa.
2. A kicsi kocsi ennyivel tééép.
3. Egy német fiatalember aki egy Bajnokok Ligája döntőben első érintésével megmutatta Peruzzinak, miért nem szabad kint állni a kapuból.
4. Will Smith 2006-os igaz történetének főhőse.
5. Az ingyenes Death Rally fejlesztőcsapata.
6. A pokolgép azon albumának kiadási éve amelyen a "lázadó" című szám szerepel.

S mivel nem szeretem a "real ninja" kasztot, a megoldásokat privátban kérem! :)

(nem panaszkodhattok, több témából válogattam :) )

(#2962) mepet válasza Assimilator (#2961) üzenetére


mepet
addikt

Nem kell kódot megfejteni, csak kérdésekre válaszolni, tehát ez nem kódfejtős feladvány. A kódfejtés egy kód megfejtését jelenti. Egy feladvány megfejtésének elcserélése egy kódra nem kódfejtés. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2963) Assimilator válasza mepet (#2962) üzenetére


Assimilator
őstag

"Csendben maradsz....."
Agyam eldobom ezektől a vicces emberektől. Az ember felajánl valamit és még ilyenkor is van aki tud a szavakon lovagolni.
Most komolyan, ilyenkor mit éreztek? Vagy elnyomnak otthon? Vagy mivan?

Szánom bánom. Elírtam, valóban. Nem kódfejtés, hanem rejtvény, mint ahogyan ezt roppant éles szemű kolléga jelezte.
Remélem azért a fórumtársak nem fogják éjszaka álmatlanul szorongatni a paplant sírva, az én nevemet mormolva.

(#2964) Nunder válasza Assimilator (#2963) üzenetére


Nunder
őstag

+1

Nem elég, hogy valaki letesz valamit az asztalra, még borítsuk is rá.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2965) zsozsa19


zsozsa19
csendes tag

Talán az a gond hogy gondolkodni kell,persze az egyszerűbb ha innen egy kódot lenyúlunk és köszönet nélkül távozunk.Én is megpróbáltam megfejteni a feladványt sajna sikertelenül dehát nem átkozom érte azt aki feltette a kérdéseket :R

(#2966) Vertigo18 válasza Assimilator (#2963) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem csak viccelt, ne szívd mellre!

A "kódot" és a "feladványt" köszönjük! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2968) mepet


mepet
addikt

:))
Esik az eső és mindenki egyből harap?

(#2969) szami777


szami777
addikt

Van pár desurás(!!!) kulcsom, viszont nem biztos, hogy mind aktiválatlan. 1-2 db lehet duplicate lesz, ezért rejtvénybe nem rakhatom a botoknak pedig nem akarok bedobni egy valag kulcsot egybe. Ha nem jók, hát bocsesz.
Ennek a ténynek a tudatában ezekért pm-ben lehet jelentkezni:
Satazius ,Cherry Tree High Comedy Club , Dysfunctional systems learning to manage chaos , Pester , Jisei, Last Knight , Little Gardens , One Finger Death Punch , Project Night , 2db The Body Changer
2db Shufflepuck Catania Deluxe, 2db Ultionus: A Tale of Petty Revenge
2játék/user

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2970) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

No itt egy villámfeladat, amíg ügyködök valami "rendes" rejtvényen. Egy sorozatot kell keresni.

Sid Meier's Civilization III Complete Edition steam kulcs üti a markát annak, aki ide a topikba először leírja a megfejtést. Szerkesztett komment nem játszik.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2971) La Magra válasza Wizard of Oz (#2970) üzenetére


La Magra
tag

House of Cards? :D

(#2972) VoidXs válasza Wizard of Oz (#2970) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A játékot már birtoklom, csak a kihívást keresem. Ment a hsz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2973) Cheesus válasza La Magra (#2971) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ugyan ez lett volna a tippem, de mivel nem kell a játék így nem akartam beírni, és elrontani más játékát :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#2974) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Eddig egyik sem talált. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2975) Baaraanz válasza Wizard of Oz (#2970) üzenetére


Baaraanz
tag

S Club 7?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2976) -Nemtom- válasza Wizard of Oz (#2970) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Tilt?

(#2977) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Még mindig nincs megfejtő. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2978) Baaraanz válasza Wizard of Oz (#2977) üzenetére


Baaraanz
tag

Krisztofóró? :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2979) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Lucky 7?

(#2980) Wizard of Oz válasza Baaraanz (#2978) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Így van, gratulálok! :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2981) Baaraanz válasza Wizard of Oz (#2980) üzenetére


Baaraanz
tag

\o/

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2982) föccer válasza Baaraanz (#2978) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt így hogy? :F :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2983) x_o_n válasza Wizard of Oz (#2980) üzenetére


x_o_n
veterán

az meg hogy?én már mindenre gondoltam de erre?az nem egy rajzfilm?
:DDD

(#2984) Baaraanz válasza x_o_n (#2983) üzenetére


Baaraanz
tag

Ühüm, addig volt nehéz amíg elvonatkoztattam attól, hogy külföldi. De a treffheteshez már elég öreg vagyok :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2985) VoidXs válasza Baaraanz (#2984) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Gratulálok, ez szép volt :R

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2986) Arkennys válasza Baaraanz (#2984) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát gratula, úgy tűnik én még nem :D Fogalmam sincs, miről volt szó :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2987) szami777 válasza Arkennys (#2986) üzenetére


szami777
addikt

dettó, én is csak nézek, mint a vett malac, pedig emlékszem erre a mesére, láttam is belőle pár részt :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2988) zsozsa19 válasza szami777 (#2987) üzenetére


zsozsa19
csendes tag

:DD

(#2989) Assimilator válasza Assimilator (#2961) üzenetére


Assimilator
őstag

Mivel sajnos nem érkezett teljesen hibátlan válasz, így kirakom a megoldásokat. Bár a legnagyobb poén, hogy az összes megoldás elhangzott, de nem szerepelt egyszerre mind. :)

1. Max Payne női társa. Mona Sax
2. A kicsi kocsi ennyivel tééép. 100-al tééép (Ace Ventura) az ominózus jelenet
3. Egy német fiatalember aki egy Bajnokok Ligája döntőben első érintésével megmutatta Peruzzinak, miért nem szabad kint állni a kapuból. Lars Ricken (1997 Borussia Dortmund-Juventus 3-1)
4. Will Smith 2006-os igaz történetének főhőse. Chris(topher) Gardner (A boldogság nyomában)
5. Az ingyenes Death Rally fejlesztőcsapata. Remedy (Entertainment)
6. A pokolgép azon albumának kiadási éve amelyen a "lázadó" című szám szerepel. 1989 (Éjszakai bevetés)

Mivel a srácok nagyon pozitívan álltak a dolgokhoz és már odaszántam a kódot, ezért egy kicsit később megpróbálom még egy rejtvénnyel odaadni. Persze új kihívásokkal. :)

(#2990) lenox válasza Assimilator (#2989) üzenetére


lenox
veterán

Az ace venturaban nem is a kicsi kocsirol (Herbie) van szo, hanem egy tok masik filmrol (Chitty Chitty Bang Bang). A kicsi kocsi meg egyebkent 132 mph-val ment leggyorsabban:

http://www.imdb.com/name/nm1888329/bio

Persze ertem, hogy te nem erre gondoltal, de szerintem ettol meg az en valaszom jo. A tobbi valaszom is jo volt, szoval az enyem szerintem hibatlan....

(#2991) ayo válasza lenox (#2990) üzenetére


ayo
addikt

kicsi kocsi bumbum

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#2992) zsozsa19 válasza Assimilator (#2989) üzenetére


zsozsa19
csendes tag

Az enyém is mind jó volt kivétel a max payne társa mivel nem írtad hogy a játékbeli vagy a filmbeli társa a megoldás de mindegy már :R Mondjuk ha a filmben is így hívták akkor nem szóltam semmit,mert a mozit nem néztem végig a kitikán alulisága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2993) Nunder válasza Assimilator (#2989) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor mégis csak Mona-t kellett volna választanom :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2994) lenox válasza ayo (#2991) üzenetére


lenox
veterán

Ertem, hogy a magyar forditasban van valami ilyen, attol meg a filmben eredeti nyelven nem ez van, hanem egy masik filmre utal, amire irtam. Meg nem is azt mondom, hogy ez nem jo megoldas, hanem azt, hogy az enyem is jo.

(#2995) Assimilator


Assimilator
őstag

zsozsa19: Alapvetően mindkettőben Mona Sax. De mivel Mark Wahlberg kapta a főszerepet, Kunis a másikat, így eleve tudtam, hogy bukás lesz a film, így soha meg sem néztem. Amit te nyilván nem tudhattál. :) De a lényeg az első mondatban van. :)

Nunder: Hát én azért is mondtam azt amit mondtam neked. :) Direkt próbáltam úgy írni, hogy véletlenül se a feleségére gondoljatok. Ezért kerültem a felesége, szeretője stb. szavakat. :)

lenox: Lehet, hogy helyes amit írtál, DE. Nekem erről fogalmam sincs. Noha rengeteg filmet nézek eredeti nyelven az Ace Venturát csak szinkronnal láttam. Most mivel magyarok vagyunk, ezért valószínű, hogy nem az eredeti nyelvezetre gondolok. Ezen felül a tééép-et direkt írtam 3 é-vel, utalásként, hogy nem feltétlen egy autó maximális sebességére gondolok. Illetve legalább 5-en vágták a 100-at, és azt hiszem mindenki oda is írta, hogy Ace Ventura. Azért is mertem berakni, mert egyrészt szerintem zseniális Kerekes József szinkronja, másrészt annyira nagy jelent, hogy szerintem sokan fejből vágták a megoldást. :)
Egy kicsit szerintem túlpörögted a dolgot.
(Egyébként akartam is kérdezni, hogy jöttek ki neked azok a sebességek, mert csak pislogtam)

Viszont a tapasztalatok alapján megpróbálom úgy összeállítani majd a másikat, hogy ennél is minimálisabb legyen a félreértések esélye.

Egyébként próbáltam érdekesebb kérdéseket feltenni. Olyanokról amit érdemes legalább egyszer kipróbálni, megnézni, hallgatni stb. Nem tudom, ez mennyire sikerült? :) (persze gondolom sokan találkoztak a megfejtések műveivel, de hátha tudtam valakinek újat mutatni)

(#2996) lenox válasza Assimilator (#2995) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan aki magyarul latta az Ace Ventura 2-t, az lehet, hogy vagta. De en mondjuk nem, es a 'kicsi kocsi' az viszont a Herbie-s filmekre utal magyarul.

(#2997) genndy válasza lenox (#2996) üzenetére


genndy
addikt

De "A kicsi kocsi ennyivel tééép." meg egyértelműen a magyar Ace Ventura 2-re.
Tényleg túlpörgöd...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2998) bullseye válasza Assimilator (#2995) üzenetére


bullseye
addikt

+1
Az egyetlen válasz volt, amit tudtam :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2999) Nunder válasza lenox (#2996) üzenetére


Nunder
őstag

És aki mondjuk nem látta a Herbie filmeket magyarul? Annak mi a kicsi kocsi?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3000) bullseye válasza Nunder (#2999) üzenetére


bullseye
addikt

Magyarországon a mini kocsik gyártásával elég sokat foglalkoztak a 20. század közepén, ha jól emlékszem. Volt is erről egy cikk a neten. Azt kell megkeresni, és a legkisebb kocsi csúcssebessége a megfejtés. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.