Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) rsx válasza Male (#4500) üzenetére


rsx
aktív tag

Ment privi

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#4502) Tanya-


Tanya-
tag

Szevasztok,

Testvéremék gépet akarnak a gyáreknek karácsonyra részletre. Az itt a gond, hogy több éve nem voltam számtekboltban, mert ugye itt mindent megtalálni ami kell. Viszont ugye a részlet miatt kellene egy jobbfajta bolt, ahol ezt meg lehetnek oldani. Szóval ajánlhatnátok pár boltot nekem ahol occsó jó gépet mini kamattal lehet venni.

Kösz

(#4503) Hybryd válasza Tanya- (#4502) üzenetére


Hybryd
tag

Hááát, ennek nem lesz jó vége szerintem :(

(#4504) helkis válasza Tanya- (#4502) üzenetére


helkis
addikt

szvsz, jobb ha vesz fel személyi hitelt, vagy valami A-hitelt bankkarira, stb.. aztán máris több lehetőség akad! ;) ha nem valami multi-kamatmentes részletét csíped el az áruhitel is lehet elég sok.. konfig összeállításban tudok segíteni, mennyi lé lenne rá? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4505) Tanya- válasza Hybryd (#4503) üzenetére


Tanya-
tag

Tisztában vagyok én ezzel

(#4506) Tanya- válasza helkis (#4504) üzenetére


Tanya-
tag

Úgy 120-150ezerre gondoltak. Egy nőnek nem lehet megmagyarázni, hogy neki ez rossz. Szóval esélytelen lebeszélni róla. Bár ezt a személyihitelt megemlítem neki, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. De a konfigötletek azért elfogadom már most is.

(#4507) cigam válasza Tanya- (#4506) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Abból nem jön ki egy új Macintosh. :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4508) helkis válasza Tanya- (#4506) üzenetére


helkis
addikt

Asus M2N4-SLI (PCI-E, DDR2, AM2) 16 740
AMD Athlon 64 X2 4000+ AM2 BOX 15 960
1024 MB DDR2 800 MHz 6 600
1024 MB DDR2 800 MHz 6 600
Geforce 7600 GT 256MB GDDR3 PCI-E 22 800
DVD-RW NEC 5170 OEM fekete 6 960
Samsung 200 GB 7200 rpm SATA-II 8 MB 13 200
ATX Chieftec 400 W 12cm 10 800
Mercury KM81/84 350 W fekete 7 500 -táp így 6k körül megkaparintható..
Samsung 17” 710N 8 ms 1280x1024 43 800

ez így egyben: 149460.- bruttó.
+bill+egér

késöbb mehet bele, még egy VGA ;), vagy csere erősebbre, proci 6000+-ig...

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4509) berik válasza ballington (#4484) üzenetére


berik
csendes tag

Meguntam

Hajrá Magyarok! Hajrá STARS!

(#4510) RpPRO


RpPRO
őstag

Csak egyben!

Epox 8RDA3: nForce2 Ultra 400 / 400MHz FSB / 3 DIMM with DDR400 / 1 AGP8X / 5 PCI / 4+2 USB2.0 / ATA-133 / 5.1 hang. Dobozostul-mindenestül.

AMD Mobil Barton 2600: lockmentes, 2420-on (11x220) hajtottam 1.65V-tal.

A hűtő Spire Falconrock II, atomhalk, 50 fok alatt tartja a procit.

Érdekel valakit ez a kombó? Bombázzatok ajánlatokkal. Üdv.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4511) kovi válasza helkis (#4504) üzenetére


kovi
senior tag

Tökmindegy 20% THM alatt úgysem ússza meg. Cetelemnek vam most egy olyan hitele, hogy pl 70k a hitelösszeg és 7e ft a havi törlesztő. De 10 db csekket kapsz. Kvázi 1 havi plusz a kamat. 150 ezer forintnál, ha ezt a konstrukciót választod, akkor 15 e lesz a kamat. Persze ezt el is kell fogadtatni, nem ajánlatos minimálbérrel bejelentett melóhellyel igényelni.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#4512) HEMP válasza Male (#4490) üzenetére


HEMP
aktív tag

Méghozzá nem is rossz az a coffee... még mindig azt isszuk! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#4513) Tanya- válasza helkis (#4508) üzenetére


Tanya-
tag

Nna, ilyesmi konfig jó is lenne nekik. Ezek az árak honnan vannak?, jöhet priviben is akár.

(#4514) Male válasza HEMP (#4512) üzenetére


Male
nagyúr

Akkor jó üzlet volt :)

Van még belőle pár csomag ;)

(azóta kupaktalanítottam a K6-2-őt... amikor nekem volt K6-om, akkor ehhez túl drága volt, nem kockáztattam... pedig mindig meg akartam nézni :B -> egészen könnyen ment, és vissza is lehet tenni)

(#4515) csizzah


csizzah
aktív tag

Üdv,

S478 2.4/800/512 HT proci + hozzávaló alaplap nem érdekel véletlenül valakit?

(#4516) RpPRO


RpPRO
őstag

Kedves bizniszmenek! :)

C2D rendszert szeretnek, az alabbiakra volna szuksegem:

** 4 mega cache-sel valamelyik proci, jo lenne magasabb szorzoval, ill jo huzhatosaggal. Ehhez egy atomhalk, jol huto huto.
** minosegi/atomstabil alaplap, nem kell nekem hangkartya, 8 usb, meg 6 sata, meg ieee, meg stb, bar ezeket alt. belerakjak. Bar 2 IDE jo lenne, mert 3 patas vinyom van + a dvd iro. Lehetoleg passziv hutessel.
** viszonylag jo kesleltetesu ramok, 2 x 1 giga dual channelben.

Ezekre kernek egy barati arajanlatot. Minel tobb a variacio, nekem annal jobb es konnyebb valasztani.

Pontos adatokat kernek (alaplap, ram), h utananezhessek az alkatreszeknek.

Privatban, ha lehet. Koszonom.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4517) t1


t1
addikt

Hali!
Kéne nekem 15méter kábel modem és router közé.
Milyen árba lehet?

(#4518) madve válasza t1 (#4517) üzenetére


madve
tag

1-1,5 k körül szerelten...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#4519) ballington


ballington
addikt

olvasta valaki a mai naplót? hihetetlen, hogy egyesek/cégek a társadalom számára teljesen hasznavehetetlen dolgokkal foglalkoznak....ki a pi***-t érdekel, hogy a finnek utálják a szerdát? :W

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#4520) madve válasza ballington (#4519) üzenetére


madve
tag

Ballington: én már nem is járatom a Naplót... Egy nagy kuka az egész sajna... Legalábbis számomra. Kb. én is így húztam fel magam régebben. Aztán gondoltam egyet és mondom miért fizessek? Hogy még ezzel is idegsítsem magam.... Nem kössz..

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#4521) __Psion__ válasza ballington (#4519) üzenetére


__Psion__
tag

Baromi nehéz manapság Magyarországon politikailag korrektnek látszani. Bár mindenki tisztában van a szóban forgó napilap politikai hovatartozával... a látszatra mégis ügyelni kell.

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#4522) ballington válasza __Psion__ (#4521) üzenetére


ballington
addikt

ennek a hírnek semmi köze a politikai hovatartozáshoz
mellesleg én ezen kaptam fel, hogy ilyen idiótaságokkal foglalkoznak a világon...hát kit érdekel...ennek akkor lenne értelme, ha minden országban lenne egy ilyen felmérés, átlagolnák a napokra eső utálásokat, aztán amelyik napot legjobban utálnák, azt kiadnák munkaszüneti napnak....vagy mittudom én
bár igaz ami igaz, nem kaptam volna fel, ha nem írtak volna erről...sajnos a média tele van ilyenekkel (Kiszel Tündeének nemtom hány melltartója van :W és a többi), és ez nem a politikai hovatartozás függvénye

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#4523) __Psion__ válasza ballington (#4522) üzenetére


__Psion__
tag

Már, h. a viharba ne lenne az... manapság mindenet átjár a politika. Így maradnak a finnek meg kiszel tündi melltartói.

[ Szerkesztve ]

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#4524) helkis válasza ballington (#4522) üzenetére


helkis
addikt

honnan tudod, hogy a finn-napló-testvérújságában nem épp a veszprémi hétfő-utálatról írtak? :DDD

újság.. vicc.. az összes, ha nem kellett volna nemrég heteket kórházban töltenem, biztos nem vettem volna.. ami a legviccesebb, hogy mindenki netról szedi a híreket.. szóval tiszta felesleges ennyi fát kiírtani, mikor simán elég lenne hogy csak áramot csinálnak belőlük.. :DDD

a másik nagy poén a politika.. mintha nem is magyarok lennének odafönn, hanem valami más bolygó lakói, akik kísérleteznek rajtunk, hogy meddig bírjuk még a kísérleteiket, akik bármit megtehetnek mindenféle következmény nélkül, ráadásul mi tartjuk el őket, ha hamar akarsz megőszülni, akkor figyeld őket, meg a romantika csatornát.. :DDD
18évesen elmentem szavazni, azóta nem. rá kellett döbbennem, hogy akinek volt egy kis esze ebben az országban már rég lelépett innen, felmerül a kérdés mit várunk az itt maradt hülyéktől?? így azóta nem pazarlom az időmet ilyen baromságokra... majd ha 2 ember le tud ülni vitázni egymással (nem veszekedni), ami végeredménye egy kompromisszum lesz, akkor majd lehet meghallgatom a mondanivalójukat.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4525) madve válasza helkis (#4524) üzenetére


madve
tag

Szerintem ne politizáljatok. Bár 100%-ig egyetértek helkis-sel. Na mindegy. Odafennt az oszd meg és uralkodj elven állítanak szembe barátokat. Ebben ne vegyetek részt...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#4526) helkis válasza madve (#4525) üzenetére


helkis
addikt

szvsz, nem gáz polizitálni, vagy vitázni bármiről, amig meghallgatják az emberek egymást ill tudják értelmezni, amit a másik mond + ésszerüen indokolni az álláspontjukat. ott kezdődk a szívás, mikor mindenki csak a saját "igazát" akarja elfogadni, azt hajtogatja, a többit meg leszarja.. szánalmas, de ez megy már mióta kapitalizmust építünk.. hiába Mátyás király idején volt itt utoljára rend.. ;)

ps.: hiányzik a 8800GTS.em! :O (HDR+AA)
pár új demo-t lekpatam, alig akarnak menni normálisan (fullon :D) a 7900gt-n..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4527) dokar


dokar
addikt

van vkinek kölcsönbe anyás torx kulcs készlete?

extra - SEXRay

(#4528) madve válasza helkis (#4526) üzenetére


madve
tag

Hát megértelek a 8800-al kapcsolatban. De láttad a 8800GT teszteket? Jól el fogja kenni a GTS-eket és GTX-eket is... Főleg ha megjelenik a Crysis... :(

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#4529) helkis válasza madve (#4528) üzenetére


helkis
addikt

link? én azt olvastam, hogy csak a GTS-t fogja befogni/megverni, már nem tudom hol.. (de attól függetlenül még jól fog mennni a GTS-is, szvsz..) HD2950pro/xt-k is állatok lesznek, legközelebbre olyat fontolgatok.. majd meglátuk mi lesz, addig minden elég képlékeny..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4530) HEMP


HEMP
aktív tag

Hali, sűrgősen keresek egy kisebb 15-25GB használt vinyót, jó állapotút, az ajánlatokat priviben kérném!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#4531) Tom5


Tom5
addikt

(#4532) HEMP válasza HEMP (#4530) üzenetére


HEMP
aktív tag

Kösz megvagyok, tárgytalan!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#4533) ballington válasza helkis (#4526) üzenetére


ballington
addikt

miért váltottál 7900gt-re?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#4534) madve válasza ballington (#4533) üzenetére


madve
tag

Mert én megvettem a 8800GTS-t.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#4535) ballington válasza madve (#4534) üzenetére


ballington
addikt

ok, de ahhoz el kellett adnia :)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#4536) helkis válasza ballington (#4533) üzenetére


helkis
addikt

miattuk :R
(nem játszom már annyit, ill kellett némi lóvé pelekára, miegymásra (szinte mindig :D).. meg jóáron számoltam be a GT-t.. ;))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4537) t1 válasza helkis (#4536) üzenetére


t1
addikt

aranyosak :R

(#4538) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

sziasztok!

eladósorba került a DVD íróm

egy LG GSA-4081B-ről lenne szó!

3 éves, gari már nincs rá... Tökéletesen ír és olvas, soha semmi probléma nem volt vele ilyen téren! (kopp-kopp) :C
A legutolsó kiadott firmware van rajta (v. A106)
Csupán egy bökkenő van vele, hogy mivel az LG abbahagyta a támogatását, így már nem lehet rajt firmwaret frissíteni... Ergó a 8x-osan írható DVD médiákat csak 4x-esen írja, a 16x-osan írható-kat meg 2xesen :((( CD-ket max 24x-esen ír
Fogalmam sincs mennyit kérhetnék érte, de ha valakit komolyabban érdekel írjon rá egy árat azt majd megegyezünk :B

Átvenni Herenden v. Veszprémben lehetne

üdv

[ Szerkesztve ]

(#4539) ocsi19


ocsi19
senior tag

nincs vkinek eladó 775-ös lapja occsón? :)

amit tudnia kéne:
- core2duo rdy
- intel chipset
- dualddr2 667-800
- pci-express
- int. hang,lan
- sata2
:R
max 12k-ig.

üdv.: ocsi

(#4540) ballington válasza helkis (#4536) üzenetére


ballington
addikt

gratulálok... :C
aranyosak tényleg...

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#4541) Male válasza rsx (#4499) üzenetére


Male
nagyúr

Meg is érkezett, és működik pont úgy, ahogy akartam! Köszi!

A Win szépen mutatja a 3 monitort:

(privi megy)

(#4542) Tom5


Tom5
addikt

(#4543) t1


t1
addikt

Szerda Enikő - party :DD
Most jelmezes lesz? vmi ilyesmit hallotam :U

(#4544) Daert


Daert
őstag

Hali!
Eladnám a következőket.
Abit KX7-333
AMD 1800+ XP
Titan ttc-d5 cooler
Csak egyben,esetleg csere DDR2 800 memóriára.

Iá.:6500 forint

(#4545) KaZo válasza Tanya- (#4502) üzenetére


KaZo
csendes tag

A félemeleten, a bástya üzletház felőli végén vettek tavaly unokatesómék részletre. Nem drága bolt.

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#4546) t1 válasza KaZo (#4545) üzenetére


t1
addikt

Office - Team

(#4547) Tanya- válasza KaZo (#4545) üzenetére


Tanya-
tag

Köszi. De ugy fest fehérvárról lesz végül. Meg ahogy látom office team mostanság nem is frissitett honlapot.

(#4548) Daert


Daert
őstag

Az Office-Team valóban rég frissített listát és elég hiányos+ drága is.Ami jó bolt és jó áron operál az szerintem a Szerver Gál Szabó computer,de nem tudom hogy hitelfizetés vagy valami banki konstrukcióval foglalkoznak-e.

(#4549) t1 válasza Daert (#4548) üzenetére


t1
addikt

asszem foglalkoznak... nagyon jó bolt :R

(#4550) Tanya-


Tanya-
tag

Üdvözlet

Valaki segíthatne nekem ha lenne 10 perce meg egy pci expresses alaplapja. Ki kellene próbálni, hogy a videokártyám megy-e rendesen. Csak bele kéne tenni meg elindítani egy 3dmarkot.

Előre is kösz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.