Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#190) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Amcsi durva hely nem volt még szerencsém szerencsére kijutnom de szeretnék kimenni na ezt jól megaszondtam :D

tiv83us te magyarnak vagy amcsinak érzed magad inkább? :)

Phelps nagy sztár volt kinnt amcsiban? (én utálom mint a sz*rt Thorpe-nak drukkoltam és mikor együtt mentek nem tóm melyik számban de nyert Thorpe és happy voltam :). A férfi amcsi kosarasokról meg annyit, hogy megérdemlik, hogy kikaptak és rohadjanak meg. Eddig pedig amire a legjobban vágytam volna egy NBA meccs megnézésére de azok után amit itt raktak... nem tóm de sztem egy telt házas NBA meccsért 5-10-szer annyit kapnak mint amennyit az olimpiai győzelemért kaptak volna és ezért letojták köztük Kóbí meg Ónil is :(

Pedig a régi Dream Team : Pippen Jordan Johnson és Bird felépített valamit és ők azt most lerombolták :( tényleg amcsiban a kosarasokat, hogy kezlték? :(mármint a bronzérmüket?)

No meg még annyit, láttam filmet Al Caponéről arról a bizonyos Bálint napi mészárásról nc... Meg az alkohol tilalom .. te ezeket vágod különben tiv83us ?

Tényleg. hogy lehet állampolgárságot szerezni kinnt kell élni 7 évig? ha elveszek egy amcsi csajt akkor meddig kell kinnt együttlenni vele? nekem van egy haverom kettős állampolgár akkor ha ő kiköltözne véglegesen le kellene adnia a magyar állampolgárságot? :)

Na egyenlőre így ennyit így is fáj a fejed de folyt. köv. :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.