Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) lala42 válasza Meggyi001 (#3550) üzenetére


lala42
őstag

Köszi. Kipróbáljuk. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3552) Meggyi001 válasza lala42 (#3551) üzenetére

Aztán ha véletlenül tényleg nincs benne olyan szenzor, a progi egyből megmutatja.

https://gamergep.hu/

(#3553) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ulefonokhoz,hogy van a szoftver frissítés vagy ilyen update javítások?Ismerősömnek rendeltünk egy ulefone power 5 öst,xiaomin tudom,hogy működik ez a dolog mert nekem az van xy időnként jön egy ota frissítés vagy ha mondjuk miui vagy android frissítés van akkor az is jön automatikusan.Ulefone-nál is így működik vagy magunknak kell telepíteni vagy vannak egyáltalán ilyen időközi frissítések?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3554) Meggyi001

Ugyanúgy. Ha nem jön frissítés, akkor nem csináltak. És hát igen, a xiaomi és pl a huawei sokkal nagyobb supporttal rendelkezik. Ez van sajnos.

https://gamergep.hu/

(#3555) Pityu. válasza Meggyi001 (#3554) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De gondolom csak nem hanyagolják el teljesen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3556) Meggyi001 válasza Pityu. (#3555) üzenetére

Teljesen biztos nem, csak kicsit:)

https://gamergep.hu/

(#3557) fundaluk válasza Pityu. (#3553) üzenetére


fundaluk
tag

A decemberben vásárolt Power 5-ömhöz jött már egy frissítés. Automatikusan megtalálta, felajánlotta a telepítést és meg is csinálta szépen.

(#3558) Pityu. válasza fundaluk (#3557) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na az frankó :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3559) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ulefone power 5
Kinek,hogy fut a telefonon a facebook app?Próbálgattam a készüléket nem rossz telefon,bár itt ott hagy egy pici kívánni valót de jó,de a facebook app ba ha bejelentkezek és görgetem az oldalt akkor szaggat,másnál is jelentkezik ilyen már akinek van power 5 ös telefonja?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3560) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Meg még egy dolog,valahogy ki lehet kapcsolni a kamera hangját a telefonon,mert mikor rá nyomok,hova fókuszáljon olyan hangos ,hogy majd meg süketülök.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3561) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Még egy észrevétel,a a telefon miért szaggat egy két alkalmazásban mikor görgetek?Például google play vagy facebook?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3562) Meggyi001 válasza Pityu. (#3561) üzenetére

Na, majd csak jön valaki nemsokára azt mondja a tutit az 5-ről...

Kamera hang: vagy benne van a fényképező alkalmazásban a némítása, vagy csak root-al, vagy lenémítod a telefont, mikor fényképezel.

Lagg, szaggatás: sajnos még a csúcs telóknál is előfordul ilyen, nem tölti be rendesen előre az oldal többi részét, és ezért van ez. Mondjuk nem kéne, mert erőforrás az most van bőven azért...állandóan nem kéne szaggatnia, csak néha néha esetleg. Ha sokat szaggat, az gáz.

https://gamergep.hu/

(#3563) Pityu. válasza Meggyi001 (#3562) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát a fényképező gyári app olyan minimális,hogy nem sok mindent lehet állítani benne,de felraktam egy open camerát,a lagg meg fura mert mintha most nem igazán lenne lehet bejáródott vagy nem tudom,valaki azt mondta a fos MTK chip miatt van de nem hiszem,hogy olyan szar lenne az.Nekem xiaomi redmi note 5 nél nem igazán vannak ilyen laggok mint amit egy két appban itt tapasztaltam,de hátha most már meg javul,raktam fel egy két kisegítő alkalmazást,meg kicseréltem egy két gyári appot ami nagyon minimál volt.

Ja és a másik,a főképernyőről el lehet e valahogy tüntetni a google kereső kis sávot mert azt sehogy nem sikerült kilőni?Xiaomin csak nyomva tartom és felhúzom a kukába de ezt az egyet itt nem engedi minden mást igen de a keresősávot nem.

Ja még az is eszembe jutott,képernyő fotót itt ,hogy lehet csinálni?

:)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3564) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Eddig sikerült eljutnom a google kereső sávval,jó ronda lett de eltüntetni az istenért sem tudom,meg megváltoztatni sem :W

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3565) Meggyi001 válasza Pityu. (#3564) üzenetére

Nova vagy Apex launcher, és eltüntethető. Screenshot: hang fel és power, vagy hang le és power egyszerre asszem.

https://gamergep.hu/

(#3566) zitrone88 válasza Pityu. (#3564) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Tedd fel a Nova Launchert, és testreszabhatod az egészet ízlés szerint. Biztonsági mentést is tudsz róla készíteni későbbi telefonváltásra, stb. Erőforrásigényben nem fogod észrevenni, hogy eggyel több cucc van a telefonodon, beállítod, hogy csak a novát használja, ha kezdőképernyőre mész, és már boldogabb hely lesz a világ :) Én is minden telómon használtam (először van olyan telefonom, amin kb minden olyan, mint a novával volt nekem beállítva, így ahhoz nem kell) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3567) fundaluk


fundaluk
tag

Facebookot nem használok így azt nem tudom.
A Google Playt most kipróbáltam, valóban szaggat egy kicsit de szerintem csak azért mert nem bírja olyan gyorsan betölteni mint ahogy görgetném. Idáig igazán észre se vettem csak most hogy direkt figyeltem.
Ezt a Google keresőt nem tudom hogyan de még akkor eltüntettem amikor megjött a telefon. Most nem jut eszembe hogy csináltam de nem használok semmi spéci launchert vagy ilyesmit.

(#3568) Pityu. válasza fundaluk (#3567) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha eszedbe jutna megírnád nekem majd?Más telefonokon én is tüntettem már el de ezen sehogy nem megy,launcherelni sem igazán akarnék ezért.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3569) fundaluk válasza Pityu. (#3568) üzenetére


fundaluk
tag

Hát nem tudom. Most próbáltam megtalálni a beállításokban de sehogy se találom. Ha akarnám se tudnám visszatenni ezt a keresőt... Fogalmam sincs hogy tüntettem el.

(#3570) Meggyi001 válasza fundaluk (#3569) üzenetére

Szóval, ha rá tapicskolsz hosszan, nem történik semmi, ha jól értem?

Akkor, vagy a telefon beállításokban keress google search bar kikapcsolást, vagy konkrétan egy google appot, keress, és azon belül kell kikapcsolni.

https://gamergep.hu/

(#3571) Pityu. válasza fundaluk (#3569) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jólvan,nem gond nem az enyém a teló csak 2 napig én nyomkodtam. Ismerősömet nem zavarja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3572) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Volt már valaki így?Ismerősöm állítása szerint az ulefone power 5 ön se a vaku nem működik se a zseblámpa mód.Mikor anno én próbálgattam működött.Lehet ez valami szoftver gond?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3573) Meggyi001 válasza Pityu. (#3572) üzenetére

Első körben indítsa újra a telefont, az sok mindent meg szokott oldani. Lehet csak beragadt valami...

https://gamergep.hu/

(#3574) kisgerely


kisgerely
csendes tag

HAli

Valakinek van ötlete?

Egy Power 3 telefon teljesen gyári állapotban Bluetooth kapcsolatot tart fenn agy Amazfit Pace órával.
Mint az óra, mind a telefonon lévő óra alkalmazása gyári, nem mókolt/magyarított/főzött.
Ugyanakkor ha szintén a kékfoggal zent is hallgatok, amikor megállítom a lejátszást a fülest (B5.0) rendszeresen dobja.
A telefon jobb esetben újraindítja a kéket, míg rosszabb esetben ezt manuálisan kell ki/bekapcsolni és újra csatlakoztatni.
Ha az óra nincs kapcsolatban, akkor nincs semmi gond, órákig fennáll a stadby kapcsolat
Minden eszközön, minden újrarakva/telepítve/frissítve.
Más, szintén nem 5.0 fogas telefonnal is minden rendben.

???

(#3575) dyoxika


dyoxika
csendes tag

Sziasztok!
Van egy kis gondom az Ulefone Power 3-mel kicsivel tobb,mint 1 eve van meg. Garancia nincs mar.
A problema kb egy honapja jelentkezett. Angliaban elek (nincs kolbaszbol a kerites) haza utaztam, majd vissza angliaba. Futar vaguok,igy a mobil net elengedhetetlen szamomra. Na miutan visszaerkeztem a sziget orszagba azt tapasztaltam,hogh valami nem oke. Hiaba van tererom gyakran nem mukodik a mobilnetem van amikor hivni sem. 1-2 helyen figyeltem ezt meg. A parom is ugyanannal a szolgaltatonal van,de neki minden oke. Az en kartyam az o telefonjaban is oke. Rendeltem egy uj Ulefone Power3-at es azzal sincs gond. A sim kartyat is ujat kertem,de akkor se valtozott. Jelenleg is mobilnetrol irok.
Nincs otletem. Sok forumot olvastam,de semmit nem talaltam. Mi romlott el, vagy mi lehet a baj. Lassan megorulok ettol.
Ha valakinek van otlet vagy javaslata, azt orommel varom.
Koszonom es az ekezetert elnezest kerek.

(#3576) Meggyi001

Nem esett le a teló? Olyan nekem mintha elmozdult volna vagy eltört volna benne valami, ami a térerőért felelös.

https://gamergep.hu/

(#3577) zitrone88 válasza dyoxika (#3575) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Factory resetet próbáltál azért? Hátha valami szoftveres csúszott el.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3578) dyoxika válasza Meggyi001 (#3576) üzenetére


dyoxika
csendes tag

Sajnos esett 1-2*,de kulsoleg majdnem hibatlan(tudom ez nem fontos). A problema nekem azert erdekes,mert hol jo hol nem.Pl a hazba tokeletesen mukodik. Van olyan hely ahol nincs se 3/4G. Pedig elvileg automatikusan at kellene valtania, ha nem jo a terero. Egyebkent neztem *#*#4636#*#* paranccsal es nem sokkal rosszabb (sot majdnem ugyan az +-5dBm (asu-t nem tudom, de ha jol tudom az csak azt jelenti,hogy milyen idokozonkent frissiti a kapcsolatot a toronnyal,de lehet felre erteeztem)ertekeket mutat,mint egy masik telefonon.
Ha valami eltort vagy serult vajon mi lehet az?

[ Szerkesztve ]

(#3579) dyoxika válasza zitrone88 (#3577) üzenetére


dyoxika
csendes tag

Termeszetesen igen. Nem segitett. Esetleg ha flash-selest megcsinalom hozhat valtozast? Most 7.1 van rajta magatol frissitette. A gyarto weboldalan 7.0 van.

(#3580) Meggyi001 válasza dyoxika (#3579) üzenetére

Sztem a flash nem segít.

https://gamergep.hu/

(#3581) dyoxika válasza Meggyi001 (#3580) üzenetére


dyoxika
csendes tag

Kozben levelezek a gyartoval. A szerviz Lengyelorszagban van. Ok azt mondjak 2 eves garancia van a telefonra. Vicces,mert tegnap lett megbontva mivel mar tobb,mint 1 eves...szoval hurra...
Ok azt tippelik,hogy a sim kartya foglalattal van gond, ami erdekes szamomra meg mindig, hogy bizonyos kornyekeken nem mukodik. Az uj Ulefone pedig hibatlanul mukodik....szerintem ezek a nem mindig jelentkezo hibak a legrosszabbak. Most odaadtam egy ismerosnek szetszedte,de semmit nem latott elsore,hogy valami gond lenne vele. Nagyon imadom, sajnalnam, ha egy ev utan kuka lenne, mert a melomhoz egy jo telefon elengedhetetlen.

(#3582) Meggyi001 válasza dyoxika (#3581) üzenetére

Van valami fejlemény azóta?

https://gamergep.hu/

(#3583) dyoxika válasza Meggyi001 (#3582) üzenetére


dyoxika
csendes tag

Elvileg beazott, ami azert erdekes,mert soha nem erte viz (1-2 eso cseppet leszamitva). Tokban es foliaval vedve volt. A sim kartya erintkezoje oxidalt volt. Megtakaritottak,de ugyanugy rossz. Megy a levesbe,mert a munkamhoz (sofor vagyok) kell egy telefon, amin stabil a terero( a lehetosegekhez kepest) ez pedig hibas es nem felel meg. Egyebkent 180 dolcsi/1ev 2honapot birt,ami nekem kicsit csalodas,mert 95%ban meg voltam elegedve vele.Megy alkatresznek az ebayre.

(#3584) Meggyi001 válasza dyoxika (#3583) üzenetére

Faxa ;(

https://gamergep.hu/

(#3585) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ulefone power 5-hüz itt magyarországon lehet valamilyen tokot szerezni,vagy halott dolog?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3586) Meggyi001 válasza Pityu. (#3585) üzenetére

Sztem nem sok esélye van.

https://gamergep.hu/

(#3587) fundaluk válasza Pityu. (#3585) üzenetére


fundaluk
tag

Egy neoprén szerű tokot használok a Power5-ömhöz amit már az előző HomTomhoz is használtam. Ilyet bármelyik mobilos boltban árulnak, én is itt vettem. Illetve ha biciklizni viszem magammal akkor egy Aliexpressről rendelt military jellegű tépőzáras vastag keki tokba teszem. De ez mindkettő általános jellegű, bármilyen telóhoz jó tokok. Ha típus specifikus tokot keresel, Kínából lehet eredeti Ulefone fekete szilikon tokot venni pár dolcsiért. Én vettem egyet de nem igazán használom mert az amúgy is nagy telefon még nagyobb lesz tőle :) Ennek a szilikonnnak ha jól tudom létezik kihajthatós változata is. Nem tudom itthon árulják-e de szerintem kínai kütyükkel foglalkozó magyar webáruházakban biztos.

(#3588) Pityu. válasza fundaluk (#3587) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem általánosat akartam,rendeltem is kínából csak valószínű elcsórták mert sosem ért ide de a pénzt vissza térítik,legalább 60 napot vártam a tok meg nagyon kéne.De akkor ezek szerint marad az új rendelés és megint min 1 hónap.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3589) Meggyi001 válasza Pityu. (#3588) üzenetére

Az faxa.

https://gamergep.hu/

(#3590) Pityu. válasza Meggyi001 (#3589) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez van sajna

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3591) tatita


tatita
tag

Az én Power 1-em a fiókban pihen jelenleg, nincs szívem megválni tőle.
Jelenleg egy Huawei Mate 10 Pro készüléket használok. Azt hiszem ez utóbbi életem eddigi legjobb telefonja. Félelmetesen jó.
A Power 1 számomra tökéletes volt, egészen addig, amíg akkumulátort nem cseréltem benne. Azóta lehetetlen 100%-ra feltölteni. Azaz pl kikapcsolva feltöltöm teljesen, mire bekapcsolom, addigra már csak 92 vagy 95%. Próbáltam már kalibrálni, az sem segített. Vagy csak rosszul kalibráltam, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#3592) Meggyi001 válasza tatita (#3591) üzenetére

Hát ott sztem más bibi is lehetett, hogy nem lehet normálisan feltölteni. A mate 10 pro pedig....igen.... ammán döfi :)

https://gamergep.hu/

(#3593) tatita válasza Meggyi001 (#3592) üzenetére


tatita
tag

😎 Esetleg csinálok egy factory resetet, teljesen feltöltve, úgy, hogy a töltőn marad végig. Talán segít. Vagy nem 😉

(#3594) Meggyi001 válasza tatita (#3593) üzenetére

Lehet :K

https://gamergep.hu/

(#3595) szaszab válasza Meggyi001 (#3592) üzenetére


szaszab
aktív tag

Lehet, hogy maga az akksi nem jó. Utángyártott. Stb.

A Mate 10 pro azért hányszor is került többe, mint a Power?:P Csúnya is volna, ha nem röhögné körbe. Négyszer.:D

(#3596) Meggyi001 válasza szaszab (#3595) üzenetére

Igen, bármi lehet. :K

https://gamergep.hu/

(#3597) tatita válasza szaszab (#3595) üzenetére


tatita
tag

Szerintem is utángyártott. Azért megpróbálom a factory resetet, feltöltött állapotban. A rom úgy lett rá telepítve, hogy nem volt teljesen feltöltve. Mindegy, majd kiderül.
A Mate 10 Pro-t használtan vettem, 4 hónapig volt használatban az előző gazdájánál. Átszámolva kb 88 ezer forint volt, postával együtt. Nagyjából fele a mostani új árának(ha Kínából veszed). Még mindig van rá egy év garancia.

[ Szerkesztve ]

(#3598) tatita válasza tatita (#3597) üzenetére


tatita
tag

Na, megnéztem. Az új Mate 10 Pro kb 140-150 ezer újonnan, tehát többért vettem, mint a fele. Végülis mindegy, nekem megérte. Remek akksiidő, bitang erős, vízálló és nagy, Oled kijelző. Nekem ezek számítottak. Hátránya, hogy az EMUI rendszerében néha elveszek, valamint jól be kell burkolni, mivel elöl és hátul is üveg. Ezzel együtt lehet élni. Egyébként kisebb, mint a Power 1 ;)

Hihetetlenül jó, hogy ez a topic még él, kíváncsi voltam, a többiek milyen cuccokat használnak azóta, megtartották-e a Power 1-et stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#3599) zitrone88 válasza tatita (#3598) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én megtartottam, néha még nyomkodnám is csak úgy, heccből, csak ugye azért cseréltem le, mert nem működik felül és alul a kijelző, aztán vettem a Xiaomi Mi A1-et (amit megultáltam, és teljesen elment a kedvem a mobilpiactól, mert mindennel csak a baj van, a gond, meg a bánat :D )
Most egy Samsung A6 Plust nyúzok, ég és föld, mint a Xiaomi volt, pedig talán még gyengébb is a hardvere, de ezerszer jobban optimalizált és stabilabb, megbízhatóbb.. Lehet fikázni a Samsungot, de nem véletlen kerül ennyivel többe. Nekem a kínai telók leszerepeltek, egyedül az Ulefone volt az a márka, amivel elégedett voltam, minden apró hibájával együtt szerettem (talán a kamerát annyira nem), egyik sem volt olyan idegesítő (vagy én nem voltam ilyen igényes) :D
Bár a Samsungnak meg a frissítésével nem vagyok kibékülve, mert elvettek egy jó funkciót, ami miatt visszatettem a régebbit, csak ott meg b...sztat, hogy van frissítés, és nem lehet kilőni :D Ha ez tönkremegy, szerintem megint Ulefone-om lesz :) Mikor ezt a Samut nézegettem, volt talonban az is, de nem mertem cégre Ulefone-t venni, mert még megszólnak, ha esetleg hamarabb tönkremegy, mint illene. Azt majd inkább saját pénzből :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3600) Meggyi001

Jó lenne beújítani pár csúcskategóriás ulefone-t, kíváncsi lennék, hogy muzsikálnak :)

https://gamergep.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.