Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) zitrone88 válasza brian1974 (#3150) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Értem, köszönöm szépen!

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3152) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Úgy néz ki, végleg kilehelte a lelkét az alsó gombsor (most egy alkalmazásét használom). Egy teljes kijelző csere megoldaná ezt vajon biztosan?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3153) Meggyi001 válasza zitrone88 (#3152) üzenetére

Hát...sztem az külön van a kijelzőtől...sztem.

https://gamergep.hu/

(#3154) Meggyi001 válasza zitrone88 (#3152) üzenetére

Valami ilyesmit használsz? [link] Mondjuk ameddig így is működik, el lehet még lenni vele nem?

https://gamergep.hu/

(#3155) zitrone88 válasza Meggyi001 (#3154) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Igen, ilyesmit, egészen pontosan a Simple Control alkalmazást. El lehet vele lenni, de kényelmetlen, nagyon sokat használom a vissza gombot, meg a home gombot is, mikor felpörgök (ezért is volt igényem egy ilyen pörgős telefonra, ide oda lépkedni rövid idő alatt), főleg akár vezetés közben, hacsak a gps-en kéne valami.. Szóval ja, el lehet vele lenni, de igy két nap után is majd megőrülök, hogy nem fullos a teló, pedig életem legjobb telója eddig.. Erre pofára ejtem..... Na mindegy, majd valami akkor lesz vele, meglátjuk, hozzá tudok e szokni :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3156) zitrone88 válasza Meggyi001 (#3154) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Viszont ez a program jobb, úgyhogy köszönöm :) Csak a sub menüt hiányolom, de az a másik appban sem volt (nem tudom, gogy hívják, régen a feladat váltó gomb helyett volt, nova launcherrel ezen is használtam)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3157) tatita válasza zitrone88 (#3152) üzenetére


tatita
tag

Persze, megoldaná. Az is az érintőpanel része. Láttam szétszedve. Mármint a Power 1-ét, ha arról van szó.

(#3158) Meggyi001 válasza tatita (#3157) üzenetére

Ez biztos? Ezt nem tudtam.

https://gamergep.hu/

(#3159) zitrone88 válasza tatita (#3157) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Köszi, és hány szalagkábellel csatlakozik a telefonhoz a panel? Legalább kettő elvileg, ugye? Szóval valamennyire külön van, csak rajta van a panelen? Csak mert a képernyőm alja tökéletesen érzékel továbbra is, csak a gombok nem..
Egyébként Meggyi által linkelt programmal egész elviselhetővé tudtam tenni, nagyon-nagyon vékonyan,
de konstans jelen van a gombsor a kijelző alján, elég kicsit rásimogatni alulról, de pontosan rábökni sem nehéz, így már majdnem olyan, mint volt, csak picit feljebb kell keresnem :)

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3160) Meggyi001 válasza zitrone88 (#3159) üzenetére

Vááá, ez tényleg elég vékony :)

https://gamergep.hu/

(#3161) brian1974


brian1974
tag

Én mondtam, h macerás szétszedni az érintőt a kijelzőtől... Talán ha lemelegíted hajszárítóval, v hőlégfúvóval. Szerintem szétjön. Én kétszer szedtem szét. Két kábel megy. Az egyik a kijelző, a másik a touch....

[ Szerkesztve ]

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3162) zitrone88 válasza brian1974 (#3161) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Ha cserélem, akkor egyben, megfogadom a tanácsod. Ez alapján viszont nem értem, hogy mehetett tönkre csak a gombsor...

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3163) brian1974 válasza zitrone88 (#3162) üzenetére


brian1974
tag

Azt a zónát nem érzékeli. Tölts le egy érintőpanel tesztert. Ott látszik, hogy hol nem jó.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3164) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Müszaki telefonos zsenik vagytok!!
Én csak olvasom, hogy miket irogattok, de nem nagyon értem, és mondom én ha neki is esnék, nem nagy a valószínűsége annak hogy élve kikerülne a kezeim közül a teló!
Honnan tanultátok??
Vagy egyszerűen csak az élet kényszerített ilyenekre benneteket??
Én is csinálgattam már egy két dolgot életemben, és csak reméltem, hogy jó lesz amit művelek, de ezen cselekményből nem nagy valószínűséggel jönnék ki eredménnyel!!
Utána meg fel lenne spanolva az ideg rendszerem, és a kuka lenne a vége a telőnak!
De hála istennek nincsen és nem is volt még egyik POWER-emnek semmi baja, és vigyázok rájuk fizikálisan
nagyon hogy ne csaphasson belé a filoxéria!!
/most a POWER 2-t nyúzom és nagyon elégedett vagyok vele/

[ Szerkesztve ]

(#3165) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#3164) üzenetére

Az élet rögös útjai tanítottak minket :) Örülünk neki, hogy jó a Power 2-öd, vigyázz is rá nagyon! :)

https://gamergep.hu/

(#3166) Zolorado válasza Zöldbéka (#3164) üzenetére


Zolorado
tag

YouTube :D

(#3167) tatita válasza Zöldbéka (#3164) üzenetére


tatita
tag

YouTube szintén :K HTC Sensation-ön kezdtem a tanulmányaimat ;)

(#3168) brian1974 válasza tatita (#3167) üzenetére


brian1974
tag

Igazából nem kell telefonszerelő zseninek lenni, h valaki megcsinálja a SAJÁT telefonját. A youtube-on szinte minden fent van. Direkt írtam, h a SAJÁT!!!!!! Mivel vannak igen érzékeny és szarul tervezett kütyük. Másét én sem szívesen bütykölöm másét. Szinte robbant fel a kezemben LiPo akku.... gyönyörű látvány volt egy pillanat alatt kitéptem a telóból, belenyomtam a mosogatóba és még a víz alatt is égett és a konyha megtelt szép füsttel..... :DD :DD :DD :DD

Azt tudtátok, hogy ha a Beállítások->A telefonról->Build-szám menüpontra hétszer rákoppintunk, akkor előjön a fejlesztői beállítások menüpont?

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3169) Zöldbéka válasza brian1974 (#3168) üzenetére


Zöldbéka
tag

És tényleg előjött, de én nem tudok itt semmit csinálni, nincs is minek hál istennek! :Y :C

(#3170) brian1974 válasza Zöldbéka (#3169) üzenetére


brian1974
tag

Az jó a bootloader feloldáshoz, az USB hibakaresés engedélyezéséhez és még (másnak)sok hasznos dologhoz. :R

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3171) tatita válasza brian1974 (#3168) üzenetére


tatita
tag

Jól írtad, másét nem szívesen rontja el az ember fia. Nemrég egy Samsung galaxy s5 kijelző cseréje késztetett elgondolkodásra. Egyrészt nagyon bonyolult szétszedni, másrészt elég gyenge koppintott darabot küldtek hozzá, produkál elég érdekes dolgokat és a színek sem az igaziak. A tulajdonos nem igazán elégedett, pedig ő vette hozzá, én csak kicseréltem. Nem szeretnék máséval foglalkozni többé. Nem akarok egy gagyi alkatrészért felelősséget vállalni. Ennyi.

A fejlesztői menü előcsalogatását már elég régóta tudom :K Azt hittem köztudott ;)

(#3172) zitrone88 válasza brian1974 (#3168) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Detto, egy céges telón próbáltam legutóbb kicserélni az érintő panelt (nem teljes kijelzőt, ezért is merültek fel a korábbi kérdéseim) :D Hát... Adtak hozzá egy tapadókorongot, ráraktam az új érintőpanelra, hogy milyen mókás, mikor leszedtem, eltört (az új.........). Aztán leszedtem a régi panelt a kijelzőről, utóbbi pedig kifolyt, vagy nem tudom, de valami folyt, annyi szent. Nem tartom valószínűnek, hogy az a kijelző még valaha működni fog. Mindenestre kolléga nyert magának új cégestelót :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3173) brian1974


brian1974
tag

Nekem annyira új volt, h néhány napja olvastam valami külföldi fórumon.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3174) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Közben megjött a törött Power 2 helyett rendelt Oukitel K3 telóm...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#3175) Meggyi001 válasza HuaweiU8500 (#3174) üzenetére

Várjuk az észrevételeket róla majd :)

https://gamergep.hu/

(#3176) HuaweiU8500 válasza Meggyi001 (#3175) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Kicsit rousztusabb mint a Power 2, olyan Sony feeling. A front dupla kamera+vaku elég jó képeket készít, a hátsó kamerák (ugyanolyan mint a front) már nem akkora dobások. A megnyomható ujjlenyomatolvaso nem annyira jó mint a Power 2é. Az akku kezelés viszont jobban működik, alig fogyaszt...Nincs értesítő led, de a front vakut tudja kezelni néhány apk jelzésre. Vannak érintőgombok a home gomb mellett.. Egyébként olyan mint a Power 2.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#3177) Zöldbéka válasza HuaweiU8500 (#3174) üzenetére


Zöldbéka
tag

Kérdés!!!

Mi ez a nagy lelépés a POWER 2-k felől, nem Te vagy az első, én meglepődve olvasom a híreket!
Nem győzöm hangsúlyozni, és nem vagyok lefizetett a kínaiak által,nekem szuper és nagyon bejött készülék! Jó volt nekem az 1-es is, csak nagyon kevés volt a memória, és azért váltottam!
Vagy amire váltotok az jobb , többet tud a készülék annyival, és az azok aksija cserélhető-e ha meghal!
Bár úgy látom itt sem esik nagyon kétségbe senki, hanem rendel egy aksit és neki lát!
Bár én nem gondolkodok cserében, mert a kettes még egy éves sincsen, nagyon jól szuperál, az aksija is bírja,nem kell megszakadnia nálam nagyon!
Szóval néztem Megyinek is az új gépét, bár neki nagyon fájt a foga sztem rá! Nekem nagyon nagyot dob a sok ROM, és a 4 GB RAM sem megvetendő, bár a csúcs telók is elkezdték ezt a vonalat csinálni, az aksik túl méretezését nem nagyon csinálják!
De lehet tényleg, hogy más forrásokból épitkeznek nem az MTK-ból!
De én egyenlőre maradok itt, és majd csak akkor váltok lehet, ha széria lesz a műholdas teló, hogy az űrben is tudjam használni ha arra támad úri kedvem, vagy a marsra reppenek ki éppen kikapcsolódni egy szép benszülött lánnyal!
A Kukitel K3 ban azért nagy az aksi meg a RAM is szuper de MTK-s az is még!
Na majd látjuk hogy szuperál, és tényleg nem annyira elegáns mint a POWER 2, nekem ez tetszik jobban!

[ Szerkesztve ]

(#3178) ubiessuni


ubiessuni
tag

Sziasztok. Találtam szeritem elég jö áron power2-t[link] ,eu raktárból, viszont ez ahogy nézem uk dugóval van, tehát kell egy átalakító hozzá. de ezen kívül szerintem nincs más különbség..? Szerintetek megéri?

(#3179) Zöldbéka válasza ubiessuni (#3178) üzenetére


Zöldbéka
tag

Naná szinte ingyen van!!
Ez komoly!

:DD :Y :C :R

(#3180) tatita válasza ubiessuni (#3178) üzenetére


tatita
tag

Naná, hogy megéri!

(#3181) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#3179) üzenetére


Zöldbéka
tag

Még akkor is jó, ha 5,99.- USA dollárt kell fizetni a kiszállitásáért az árán felül!!
:) :DD :))

(#3182) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Nincs valakinek elfekvőben egy komplett kijelző? :D Nem nagyon találok normális áron olyan feketét, ami megjönne azelőtt, hogy leállunk a cégnél (otthonra meg nem rendelek, mert ott még annyira sem leszek) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3183) Meggyi001 válasza zitrone88 (#3182) üzenetére

Mindenkinek: ha van is valakinek, innentől kezdve privátban írjatok neki légyszíves, mert ha már árról esik szó az hirdetésnek minősül, és az tilos. Köszönöm!

https://gamergep.hu/

(#3184) Zolorado


Zolorado
tag

December közepén érkezik a Power 3:
[link]

(Az UleFone Facebook oldalán is megerősítve.)

(#3185) Zöldbéka válasza Zolorado (#3184) üzenetére


Zöldbéka
tag

Lesz benne RAM meg ROM bőven sztem! Szépen összerakott a készülék!!
Lesz helyük a cuccban, csak az árára lennék kíváncsi nagyon!!
;) :K :DD

[ Szerkesztve ]

(#3186) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Kaptam rendszer frisítést, és benne volt a vezeték nélküli frissités lehetösége is!/ Power 2-re/
Sajnos nem tudom ki próbálni, mert nincsen olyan eszközöm amire rá lehetne tenni!
Na majd valamikor , vagy valahol megelytem ezt a kunszot is, és primán fog működni remélem!!
De egyenlőre marad a mostani állapot!
Amit eddig küldtek a kinaiak így frissitéként, nem volt egyikkel se semmi gondom, tette a dolgát a telepitett cucc!!
Lassan jobb lesz a gépen mint egy vacak ájfon!! :C :Y :R

(#3187) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#3186) üzenetére

Már most is jobb :)

https://gamergep.hu/

(#3188) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#3187) üzenetére


Zöldbéka
tag

Köszi a POWER 2 nevében is!!!

(#3189) zitrone88 válasza Zolorado (#3184) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Ajj, de kár, hogy megint MTK procit kap, úgy megnézném egy takarékosabb egyeddel az üzemidejét. Egyébként tetszik, hogy nem ocsmány, és mégis nagy százalékban kijelző (nagyon nem tetszik ez a vonal amúgy, ocsmány telefonok születnek a kávanélküliség oltárán, de ez szép).

Most jól viselkedik a powerem a virtuális gombsorral, de már lassan tényleg csereérett szegényke... Mióta elhaláloztattam az egyik slim slotot szoftveresen, és pofára ejtettem, hogy az alsó gombsor se működjön.. :D Még mindig rohadtul mérges vagyok magamra amúgy, a legjobb telefonom eddig életemben, és a legtöbbet ennek ártottam, én, aki amúgy a széltől is óvja az eszközeit :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3190) Zöldbéka válasza zitrone88 (#3189) üzenetére


Zöldbéka
tag

Jó nagy a POWER 3, és 6 GB a RAM is, 6080.-mAH akkuval, 64 Gb ROM és Android 8.0 felszereltséggel jön és 6 -inch a mérete! Nem kis darab!
Sehol nem bukkantam az árára, pedig érdekelne!
Lassan azért ki kell majd nyögni ezt is a gyártónak, mert nem csak engem érdekel sztem!
Nem gondolkozok most a POWER 2.-m lecserélésében, azért 1 évben kétszer nem váltok, meg amúgy is jönnek az ünnepek!
És sok az analfabéta, nehéz eladni a kinai telókat, mindenki először csak fanyalog és utána kapcsol, hogy mit is hagyott ki!
Ja és a processzor sem semmi, MT6763 P23 Octa-core 2.3Ghz. Gyorsabb mint a POWER 2-es!
És négy kamera van 2-2 felállásban, 16Mp+5MP és 13Mp+5MP !
Ugye azért a műszaki adatok magukért beszélnek, szóval azért be vállalnám, csak a másikkal nem nagyon tudnék mit csinálni, azért meg hogy őrizgessem drága játékszer nekem!

Jó nyál csorgatást elvtárskáim!

:) :Y :))

[ Szerkesztve ]

(#3191) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#3190) üzenetére


Zöldbéka
tag

Ulefone Power 3 battery phone with Mediatek Helio P23 MT6763

ULEFONE POWER 3 REVIEW E SPECIFIC Android Oreo 6050 mah battery

[ Szerkesztve ]

(#3192) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Olvastam egy bemutatót a POWER 3-ról, és a kis kinai csaj a végén azt mondta, hogy olyan 200.-USA dollár az ára, ha nem jól értettem akkor elnézést!!
De megy az majd lefele is , és megvárom, hátha akkor majd be tudom szerezni!
Nem olcsóság annyira tehát!!
Nekem inkább ez mint egy ájfón!!!

[ Szerkesztve ]

(#3193) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

https://youtu.be/ubdNUUEAz_Q

Itt van egy kis video a POWER 3.-ról!!

(#3194) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Aki cserélt már kijelzőt: hogy szedtétek ki az akksit, milyen módszerrel? Értem ezalatt, van a megkeresem a ragasztócsíkot, és kihúzom módszer (ami szerintem csak a kínai lánynak sikerült a videón, másnak max chuck norrisnak), vagy feltépitek? Nekem útóbbi módszerre erősen hajlik az akksi, és félek folytatni :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3195) brian1974 válasza zitrone88 (#3194) üzenetére


brian1974
tag

Ne szedd ki az akkut. Ha a hátlapot leszedted, az akku fölötti kis panelt lazítsd fel, utána hozzáférsz a kábelekhez.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#3196) zitrone88 válasza brian1974 (#3195) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Hát... kiszedtem.. Kicsit meg akartam mozgatni a dolgokat, hogy hátha érintkezési gond az alsó gombsor, végignyomkodni a szalagkábelt, stb. A lényeg, hogy most nem kapcsol be :D Bár az okát nem értem igazából, meghajlott az akksi, de attól szerintem még mennie kéne (bár igen hülye vagyok fizikából, deeee...)

Szerk: De, bekapcsol, csak szerintem nem nyomtam elég hosszan (mert eddig nem is kellett ilyen hosszan) :D

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3197) zitrone88 válasza zitrone88 (#3196) üzenetére


zitrone88
aktív tag

De legalább már a képernyő teteje sem működik :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3198) tatita válasza zitrone88 (#3197) üzenetére


tatita
tag

Tiszta Benny Hill show :D

(#3199) zitrone88 válasza tatita (#3198) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én is úgy érzem már basszus, ilyen k..va szomorú még nem voltam egy telefon miatt :D Mindig azt bántom, akit a legjobban szeretek :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#3200) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Túl nagy itt a csend, ki nyúz még Power 1-est közülünk? :) Ki mire tervezi a váltást, aki még power 1-ezik? (Én nagyon kezdek elcsábulni a Xiaomi Mi A1 felé..)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.