Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Hihetetlen, megint kiderült, hogy miért is létezhetnek ezek a pilótajátékok: mert vmivel olcsóbb és könnyebb tisztára mosni bennük a szennyest, mint cégeket gründolni és fenntartani ilyesmire.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2) neopeti válasza Kotomicuki (#1) üzenetére


neopeti
tag

Össze ne szard már magad....

(#3) C64 válasza neopeti (#2) üzenetére


C64
őstag

Mindig azok kárognak akik kimaradnak a mézesbödönből mert nem értenek hozzá, és/vagy nincs elég pénzük hozzá.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#4) Dißnäëß válasza C64 (#3) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:K
+ dollárban ugye minden annyira transzparens és tiszta, nem ?
Oh, wait ..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#5) Mopar426 válasza C64 (#3) üzenetére


Mopar426
tag

Mennyire igaz. Nulla utána járással érzelmi alapon kárognak. Csak azt sajnálom, hogy 2016 környékén a sok negatív ember és hír hatására nem néztem bele a kriptóba.
2022 márciusában ezt orvosoltam és milyen jól tettem. Pedig még meg sem indult igazán :D

Hope for the best, plan for the worst!

(#6) Gave válasza C64 (#3) üzenetére


Gave
addikt

Nem mindenki akar opportunista haszonélvezője lenni a szürkezónás értéket biztosan nem, de kárt biztosan teremtő csalásoknak.

Persze ehhez másként kell gondolkodni mielőtt befizetsz egy ilyenre. Más értékrendszer már ha lehet "értékrendszernek" nevezni az egy elemes rendszert amiben a pénz felülír mindent.

Nem maradtam ki semmiből, mert elvi szinten nem volt opció a romboló környezeti és társadalmi hatásai miatt.

(#7) C64 válasza Gave (#6) üzenetére


C64
őstag

Te is csak felületesen hozol itéletet, ráadásul tévesen! Az mlm-nek és a cryptopénznek semmi közük egymáshoz.
De hát nem baj az, ha nem mindenki lát rációt ebben, az az ő baja 🤑

Nem mellesleg aki szürke meg fekete pénzek miatt siránkozik, az mondja már el nekem, hogy HUF-ban, EUR-ban, USD-ben vagy mondjuk svájci frankban, stb, nem követnek el csalásokat? Nem mosnak tisztára illegális pénzeket? Nem hoznak létre MLM ponzikat?Stb...? A cryptopénz nem csalásokra van kitalálva, de nyilván arra is lehet használni, éppúgy mint a forintot. Továbbá lehet utána rendesen adózni is, hogy minden legális legyen, csakúgy mint a havi fizetésed után.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#8) doooo válasza neopeti (#2) üzenetére


doooo
veterán

Te meg inkább moderáld magad, mielőtt mások fogják ezt megtenni.

(#9) Pikari válasza Gave (#6) üzenetére


Pikari
őstag

A pénz és a kapitalizmus isten ajándéka. Élj vele!

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#10) David75 válasza Gave (#6) üzenetére


David75
őstag

Sok marxista is használja a kriptót, hiszen:
1. Attól, hogy nem ért egyet a kapitalizmussal még nem fog tudni úgy élni, mintha eljött volna a teljes emancipáció.
2. Nem csak haszonszerzésre lehet használni, hanem olyan illegális dolgok megvásárlására, amit nem tudományos alapon, hanem azért tiltanak mert népszerű a szavazók között tiltani.

3. A környezetvédelmi szempont nem jogos, mivel egyéni szinten nem lehet megoldani globális strukturális problémákat. Ha a klímaválságot meglehet oldani ilyen csináld magad alapon, akkor nem lehetne, hogy az adózás is becsületkasszás legyen? :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Amíg ennyi sötét ember van, tényleg megdől a kapzsigság érve, mert jobban jár mindenki, ha nem nálatok van ez a hatalmi forma ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.