Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Új rovatot indítunk hamarosan.. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Új rovatot indítunk hamarosan Bobmaster vezetésével. Ez a téma egy gonosz teszt-téma, mert elkezdtem hozzáfűrészelni a motort :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) biker válasza Parci (#1) üzenetére


biker
nagyúr

várjuk :C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) VladimirR válasza Parci (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

milyen uj tema?
milyen fureszeles?
miert gonosz?;]

(#4) Loretto


Loretto
veterán

miről mesél a rovat?
nevezd a vga topicban a ''help''-et át vmire,mert a mod. kerestetikben nem tesznek semmit :)

Soirée...

(#5) Bash válasza Parci (#1) üzenetére


Bash
őstag

Bob komoly szakember, neve garancia a minőségre! Kíváncsian várjuk. :)

http://bashtravel.com/

(#6) Nowhereman válasza Parci (#1) üzenetére


Nowhereman
őstag

csak nem a PH-zók tudását fogjátok bencsmárkolni?:U

Utánam a kondenzcsik!

(#7) klepto válasza Parci (#1) üzenetére


klepto
addikt

Ha egy kicsit többet részletet elárulnál... :U

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Sick Boy


Sick Boy
őstag

jaja erre szerintem mindenki kíváncsi

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#9) dzsoni


dzsoni
senior tag

Ezért topikot nyitni ;];];];];]

:DD:DD:DD:DD:DD

(#10) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Tény hogy a ''gonosz teszt-téma'' enyhén homályos megfogalmazás, mindenesetre várjuk erősen :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#11) westlake


westlake
félisten

orankent feltesznek egy kerdest, mindenkinek be kell lepnie es aki nem tud valaszolni, az atkerul a hwsw-re:DD

Play nice!

(#12) Sanya


Sanya
nagyúr

vagy az upolóknak egy kérdésre kell válaszolniuk, és ha nem tudják, törlődik a topicjuk

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13)



addikt

Én azt nem értem miért kellett neki topicot nyitni, ha aztán meg a találgatáson kívül nincs semmi infó, ez már önmagában felér egy kínzással...
Lehet, hogy ez az új ''gonosz-teszt'' rovat, galád módon tesztelik a tűrőképességünket...:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14) westlake válasza (#13) üzenetére


westlake
félisten

ott a pont...
valoszinu:)

Play nice!

(#15) TrollBalint válasza (#13) üzenetére


TrollBalint
addikt

És hogy képzelik? Nem enged hozzászölni a topichoz? :)
vagy elkell külldenem 20x minden egyes hozzászólást? :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16) válasza TrollBalint (#15) üzenetére



addikt

???
:F

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17) TrollBalint válasza (#16) üzenetére


TrollBalint
addikt

A türőképesség probára irtam :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#18) Sanya


Sanya
nagyúr

 

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) engusz válasza Sanya (#18) üzenetére


engusz
veterán

Erre nincs szükség. :((( (Remélem tudod, hogy mire gondolok...)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) westlake válasza TrollBalint (#15) üzenetére


westlake
félisten

ha nem enged hozzaszolni, akkor nem latnal semmifele szoveget a topicban..., akkor meg minek akarnal hozzaszolni?:D

Play nice!

(#21) válasza TrollBalint (#17) üzenetére



addikt

Sejtettem, de én a tűrőképesség próbát nem úgy értettem, hogy ilyen pórias cselekkel(mint a 20 hsz elküldés), hanem sokkal körmönfontabb módon, valahogy így: ez a topic maga a ''gonosz-teszt'', méghozzá olyan végtelenül ravasz módon, hogy a címe(új rovat indul bla bla), felkelti az érdeklődésünket, ám további infó nem érkezik, így persze jön a találgatás, meg miegymás, a feszültség egyre csak nő és növekszik, s végeredményben ez teszi tönkre a gyanútlan és kíváncsi ph-zók idegrendszerét, ráadásul így a topicba ágyazva öngerjesztő módon, tehát a saját magunk által kavart nyomasztó légkör lesz a topicozók veszte... Ráadásul ironikus módon, nem átallották a topic első hozzászólásában felhívni a figyelmet a veszélyre, tudván, hogy erre csak jobban ráharapunk, ez különös kegyetlenségre vall...
Na, ugyan lehet hogy nem ez volt a kérdésed de annak ellenére jól elmagyaráztam, amúgy természetesen nem komolyan írta a #16-os hszt, csak amolyan poénból, amit épp most tettél tönkre, mert amit magyarázni kell, az már nem jó poén.:( Hmm, most belegondolva, lehet, hogy te vagy topic beépített védelme?:)


ui: bocs a hszért, ha nagyon értelmetlennek tűnik(az is), többet ilyet nem csinálok, csak tudjátok elég késő van már, inkább megyek és lefekszem aludni

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22) I_Am válasza westlake (#20) üzenetére


I_Am
veterán

Mert azt irják, hogy ha nem teszed akkor ban lesz. Képzeld el, hogy az utolsó hozzászólás ez:

''Westlake kollega, valamelyik totyikban elrejtettünk egy találós kérdést, melyre a választ 10 percen belül várjuk ide. Amennyiben nem érkezik meg bannnnnn.;]''

Ha meg is találod, ráadásul még a választ is tudod, de nem tudsz hozzászólni mi lesz?:DDD

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23) westlake válasza engusz (#19) üzenetére


westlake
félisten

engusz: kemkedj nekunk... nem aruljuk el senkinek;]

Play nice!

(#24) kamikaze boci válasza westlake (#14) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Vagy arra kíváncsiak, mit hozunk ki a dologból. Igényfelmérés:D

egyéb állatfajták

(#25) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

Új rovatot indítunk hamarosan Bobmaster vezetésével. Ez a téma egy gonosz teszt-téma, mert elkezdtem hozzáfűrészelni a motort

No, várjatok már egy picit. Ebből nekem (ha szó szerint értelmezem) nem derül ki, hogy az új rovat tesztekről szól, csupán az, hogy a motor számára lesz teszt, mert ''hozzá kell fűrészelni'' az engine-t.

:F

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#26) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek..!

ez egy topic, amit azért hoztam létre anno, mert teszteltem, hogy megy-e a fórumengine -- amin akkor épp tekertem egyet. ezért gonosz teszttopik... a rovatról pedig nem mondok semmi többet, úgy is meglátjátok hamarosan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) válasza Parci (#26) üzenetére



addikt

Na mit mondtam?:)

Amúgy nem értem, hogy erre miért kellett új topicot létrehozni, az összes többi topic nem lett volna jó tesztelni az új motort?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Új rovatot indítunk hamarosan.. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.