Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3813) twollah


twollah
nagyúr

Az oldalrol olloztam ki a hirt.

''Hat órán át bírta a maszturbáló verseny győztese
Ideje: június 04, szombat, 16:59:28 Szerző: Webmaster

Férfi dolgok Maszturbáló bajnokságot rendeztek San Franciscóban a hét végén - ahogy már jó ideje minden évben. A versenyen egyéniben lehet indulni, de csoportosan zajlik a viadal, egymás társaságát - is - élvezve. A bajnokság nem sprint jellegű, nem az győz, aki a leggyorsabbnak bizonyul, hanem, aki a leglassúbbnak - ezért maratoni. Az igazán profik általában 6 óránál is tovább ügyeskednek. Óránként öt perc szünet jár, ennek ellenére a vége felé már majd leszakad a karjuk...

A közös élmény ellenére külön hirdetnek bajnokot a női és a férfi mezőnyben, páros kategória nincs és csapatverseny sincs. Az idei rangadóra bő százan gyűltek össze az Egyesült Államok minden szegletéből. A szervezők - a San Franciscó-i Szex és Kulturális Központ emberei és asszonyai - elismerik, hogy az esemény szokatlan, még városuk mércéjével is. Céljuk részben a biztonságos szex népszerűsítése, részben pénzgyűjtés a rendezvény révén központjuknak. (MTI) ''

Ehem...

Kozos maszturbalas...

Nekem errol az a tortenet ugrott be amit a seregben hallottam, hogy sotet szobaban maszturbalo versenyt rendeztek unatkozo idejukben a bakak.
Korbe alltak egy vodrot, es hajra.
A nyertesnek az volt a nyeremenye, hogy felkapcsolhatta a villanyt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.