Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93) mityku


mityku
aktív tag

Nekem Ladám van ( 21061 1994-es évjárat), én most per pillanat azon filózok ( illetve már nem csak terv), hogy gyári 2107-es karbit lecserélem egy kicsit okosított , mechás karbira ( illetve egy másik 07-es karbi kesz átalakítva, a régi meg megy a polcra lezsírozva).
Gondolkodtam még nagypolszki karbin ( Fiat 125P), na az tényleg dúrva :D . Csak alkatrészellátás szempontjából rosszabb. Persze a legdúrvább a dupla, fekvő weber karbik lennének, de ahhoz már olyan motor átalakítás kellene, amit nem is akarok, meg nem is tudnák finanszírozni, hát még a két karbi fogyasztását! 20-25 l / 100 km!

Később eseteg egy kis HF síkolás, egy kisebb Gaál tengely 1500-1600-os , azzal már jól menne és mást nem nagyon kellene benne cserélni. Még kicsit a beteret kellene rendberakni ( egy-két műanyag elem megvan fakúlva, azokat lehet lefújom újra), bekelleneraknom végre az új kék leddel - fehér számlappal megcsinált műszeregységet is.

Röviden ennyi teendőm van. Illetve még az üzemanyagtank alatt lévő jeget bányászzom ki ( ami meglehetősen érdekes ( számomra) módon került oda. Valahol a C oszlop szellőzőjén keresztűl + esetleg a hátsó díszlécek rögzítő furatainál. :F

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.