Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tönkrement a videoártyám ??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tombi


Tombi
senior tag

sziasztok.
a karim egy gexcube 9600xt 256mb (250/200) fél éves,gari még van rá
egy hete minden 3D-s alkalmazást csak 1-2 percig hajnlandó futtatni aztán monitor kikapcsol, hang még megy tovább egy ideig de billentyü nem reagál.
-venti forog szal hütéssel nincs gond
tapasztalt-e már vki ilyen hibát?
Nem tudom mit csináljak :(

(#2) vallas


vallas
senior tag

hali!

Próbáld ki egy másik gépbe, és ha ott is azt csinálja, akkor irány a boltba garanciára.

Max ennyit tehetsz

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3) nobi82


nobi82
csendes tag

Hi!

Ha valakivel tud valami okosat mondani az légyszi ne habozzon..
Adott egy Samsung 765MB monitor, ami 1024*768-as felbontást 100Hz-en tudna megjeleníteni(Ez egy Geforce 2-es kártyával tökéletesen megy).
Ám nekem egy Inno3d Geforce FX 5200 128MB,128bit,TV-out,DVI-s kártyám van, amivel ez a felbontás nem megy tökéletesen!Boot-olásnál kódolásnál és minden program indításánál 1-2 képpontot remeg jobbra-balra a kép.A 800*600(120Hz vagy 100Hz-en)ugyan ez a problélma.Ez ugye nagyon idegesítő.Monitor jó!Driver-t kipróbáltam vagy négyet,egyik sem jó.Írtam az Inno3d-nek,erre ők csökkentsem a frekvenciát.
Ez működik,de nem azért vettem ezt a monitort hogy 85Hz-en frissítsen.

Valaki segítsen,Please!!!!

Választ légyszi a gede82@freemail.hu -ra légyszi.

nobi82

(#4) mobal válasza nobi82 (#3) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

valszeg gyenge a kártyád a 100hz -hez. az FX5200 ne mvalami nagy durranás.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5) Tombi


Tombi
senior tag

Ugy néz ki a proci volt a ludas ugyanis egy másik kari is hasonlókat müvelt a gépben, pedig a proci nem is volt agyonhuzva (barton 2500+@2000mhz igaz fesz emelés nelkul..eh eh de 2 honapig persze tudott igy menni..hát ez is érdekes..egyelőre jobb a békesség és untuning..

(#6) M4RC1


M4RC1
csendes tag

Sziasztok! Nekem is egy ilyen kártyám van. geXcube 9600xtg 128MB (500/325) Nekem is ilyen hibákat produkál bár nekem csak orák után. Szerintetek mi lehet a gáz?? Nekem is 2500+ os bartonom van. Én nem huzom semennyire :)

(#7) ronaldo


ronaldo
őstag

Tul melegszik a memcsi?! (csak tiipp)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tönkrement a videoártyám ??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.